Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
این 2 قسمت اخیر GoH خیلی حال و هوای kekkai sensen داشتن، با این فرق که kekkai sensen خودشو هیچوقت بیش از حد جدی نمیگرفت و از نظر عجیب غریب بودن انقدر توی سطح بالایی بود که ادمو مجذوب خودش میکرد :-"
GoH دقیقا بر عکس هستش، تکلیفش با خودش معلوم نیست که میخواد جدی باشه یا نه، توی چند صحنه فقط تکنیک های رزمی عادی میبینیم بعدش لعنتی انواع و اقسام غول و خدا و ... میریزن اون وسط، بعد دوباره با یه مشت همشون مسخره ای میمیرن :|
در مورد goh فقط میشه گفت که نچسب ترین انیمه ای هست که توی چند فصل اخیر پخش شده :-" چطور 12 قسمت دووم اوردم و دراپش نکردم هم بماند :-"
+
kekkai sensen خیلی خوب بود لعنتی :-"

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
998
نام
Ali
سلام بچه ها
من مدت ها هست دنبال اسم یه انیمیشن میگردم که تو دوران بچگی از تلویزیون ایران دیدم ، به هیچ نتیجه ای نرسیدم
با توجه به اینکه قبلا بچه های اینجا برای پیدا کردن اسم انیمه ninja the wonder boy کمک کردن گفتم شاید باز هم کسی بتونه کمک کنه

خیلی دقیق یادم نیست چون زمان پخشش بچه بودم ( اواخر دهه هفتاد اوایل دهه هشتاد بود ) چیزیکه دنبالش هستم یه انیمیشن (کارتون ) دو بعدی هست که راجب سه تا تمساح بود که که توی یه ایستگاهیی جایی زندگی میکردن و موقع خطر-حادثه از میله ( مثل میله اتش نشانی ) میرفتن پایین و سوار ماشینشون که یجورایی تم تمساحی داشت میشدن و برای مبارزه با مجرمین میرفتن ، یجورایی کاراگاه بودن و یه رئیس هم داشتن که فکر کنم سگ آبی بود (؟)
یه نفر تو رددیت توضیح دقیق تر داده عکسشو میزارم

168121

همه کارتون های دوران بچگیمو پیدا کردم بجز این ، شدیدا روی مخه اگر میدونین یا کسی رو میشناسین که ممکنه بدونه یا تو فرومی هستین که میتونین بپرسین لطفا کمک کنید
ممنون

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
998
نام
Ali
اسم چند تا از کارتون های کمتر مشهور لیستم رو میزارم شاید کس دیگه ای هم دنبالشون باشه

Dragon flyz
Fantom cat
The adventures of t-rex
Captain zed and the zee zone

اسمش رو یادم بود.اینو من راهنمایی میرفتم میداد حدود بیست سال پیش
الان که لیستمو تکمیل کردم راجب یکیشون شک دارم
Sea lab 2020 داستان این کارتون همون چیزی که تو ذهنمه (یه سری دانشمند که راجب موجودات دریایی تحقیق میکنن و کشتی و زیر دریایی و اینها دارن با یه کاپیتان با موهای سفید و چشمهای ابی )
اما گرافیکش با چیزی که تو ذهنمه فرق داره ( چیزی که من یادمه دو بعدی بود ولی مدرن تر بود استایلش )
تایمینگش هم جور درنمیاد
خاطره من مال اوایل تا وسطهای دهه هشتاد هست از این کارتون ولی این کارتون اولین بار قبل انقلاب پخش شده
دوبله و دوبلورهاش هم حس میکنم فرق داست

چه شما چه دوستان دیگه کارتون راجب یه سری محقق روی کشتی که روی موجودات دریایی تحقیق میکردن و مثلا به دلفینها و اینها کمک میکردن رو یادشه ؟

آخرین ویرایش:

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
اسم چند تا از کارتون های کمتر مشهور لیستم رو میزارم شاید کس دیگه ای هم دنبالشون باشه

Dragon flyz
Fantom cat
The adventures of t-rex
Captain zed and the zee zone

الان که لیستمو تکمیل کردم راجب یکیشون شک دارم
Sea lab 2020 داستان این کارتون همون چیزی که تو ذهنمه (یه سری دانشمند که راجب موجودات دریایی تحقیق میکنن و کشتی و زیر دریایی و اینها دارن با یه کاپیتان با موهای سفید و چشمهای ابی )
اما گرافیکش با چیزی که تو ذهنمه فرق داره ( چیزی که من یادمه دو بعدی بود ولی مدرن تر بود استایلش )
تایمینگش هم جور درنمیاد
خاطره من مال اوایل تا وسطهای دهه هشتاد هست از این کارتون ولی این کارتون اولین بار قبل انقلاب پخش شده
دوبله و دوبلورهاش هم حس میکنم فرق داست

چه شما چه دوستان دیگه کارتون راجب یه سری محقق روی کشتی که روی موجودات دریایی تحقیق میکردن و مثلا به دلفینها و اینها کمک میکردن رو یادشه ؟
با این مشخصات دوتا کارتون بود یکی ازمایشگاه دریایی و یکی 20هزار فرسنگ زیر دریا.هر دوشون با این اسم تو اپارات هستند

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
وسط بحث‌های انیمیشنی و غیره... یه خبر با اهمیت متوسط اومده که انگار کسی پوشش نداده.
با توجه به پست اخیر SIU نویسنده برج خدا، می‌شه گفت ادامه انتشار رو در آینده نزدیک نمی‌بینیم. ممکنه چند ماه دیگه هم این وضع ادامه پیدا کنه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
این بنظرم تا به اینجا خفن ترین اپیزود این فصل Re:Zero بود.
عجب پایانی داشت:| هفته دیگه نیم فصل تمومه:((
بالاخره هم تایم لاین های دیگه بعد مرگ سوبارو رو دیدیم و یک نمه از قدرت راینهارت با شمشیر معروف اش...زد پاک رو ترکوند.
REM:(( حتی دیدن تقلبی اشم خوبه.
اکیدینا عجب چرخش 360° درجه اش خفن بود، آخرشم خود
خود واقعی اش رو برای اولین بار نشون داد.
همه جادوگرا هم اومدن.
من با اسکمت و مینروا حال میکنم.
فاینال انگار نبرد ساتلا در برابر اکیدینا داریم.=P~

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
ای بابا
یه بار دیگه، یه قسمت دیگه از Re:Zero اومد و من مجبورم بگم عجب اقتباس خفنیه :D