Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
باید بلیط بگیریم بریم شیراز یه فس بزنیمش :|
این جوری نمیشه :|
یعنی میخواید بگید واقعیت غیر از این چیزیه که گفتم؟ من که قبول ندارم:D

پ.ن: میدونم حداقل دوتا از بچه های تاپیک اهل شیرازن...میتونید به اون بنده خداها هم این ماموریت رو بسپرید....اتفاقا یکیشون ده دقیقه هم باهام فاصله نداره:-"

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
یعنی میخواید بگید واقعیت غیر از این چیزیه که گفتم؟ من که قبول ندارم:D

پ.ن: میدونم حداقل دوتا از بچه های تاپیک اهل شیرازن...میتونید به اون بنده خداها هم این ماموریت رو بسپرید....اتفاقا یکیشون ده دقیقه هم باهام فاصله نداره:-"

مرد حسابی 100-150 قسمت اول مانگای برسرک (مخصوصا آرک golden age و پایانش)، بین بهترین مانگا هایی هستن تا الان منتشر شدن :-" میشه گفت اصلا توی top 3 هست....
بعد از اون ارک هم با اینکه همینطور شروع به افت کردن میکنه ولی نمیشه گفت مانگای بدیه :|
خلاصه اینکه شرم بر تو برو توبه کن :-":-":-"

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
مرد حسابی 100-150 قسمت اول مانگای برسرک (مخصوصا آرک golden age و پایانش)، بین بهترین مانگا هایی هستن تا الان منتشر شدن :-" میشه گفت اصلا توی top 3 هست....
بعد از اون ارک هم با اینکه همینطور شروع به افت کردن میکنه ولی نمیشه گفت مانگای بدیه :|
خلاصه اینکه شرم بر تو برو توبه کن :-":-":-"
اصلا بعضی ها اعتقاد دارن ارک golden age بهترین ارک تو کل انیمه و مانگاهاست :-"
برای منم بک استوری گاتس و گریفیث جزو بهترین و تراژدی ترین بک استوری هایی که تا حالا خوندم :x
بعد از golden age هم قطره ای افت میکنه ولی بازم اتمسفر دارک و ارتش به قدری خفن هست که ادم از خوندش خسته نمیشه :-"

اکیبا @Akiba هم کارش از توبه و هدایت گذشته باید اعدامش کرد :-":-":-"

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
999
نام
Ali
یعنی میخواید بگید واقعیت غیر از این چیزیه که گفتم؟
اره :D
برسرک 1997 عالی بود ، از اوپنینگ بگیر تا داستان و تم تاریک

من نزدیکتم ولی خب نمیتونم برخورد فیزیکی با فن های وانپیس کنم خصوصا که همشهری هم باشه :D
وان پیس برادرهود دست و پای ما رو بسته :))

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
امروز اخرین قسمت sao Alicization پخش شد اخرش انیمه لایت نوال sao Progressive تایید شد

167315

لایت نوال Progressive در واقع ریبوت ارک اول sao ئه که به صورت گسترده تر ارک اول رو پوشش میده

تریلر

خود Alicization هم بلاخره تموم شد در کل اقتباس خوبی بود و خوب تموم شد

EiSg0AWUMAAgVUR.jpg

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
امروز اخرین قسمت sao Alicization پخش شد اخرش انیمه لایت نوال sao Progressive تایید شد

View attachment 167315

لایت نوال Progressive در واقع ریبوت ارک اول sao ئه که به صورت گسترده تر ارک اول رو پوشش میده

تریلر

خود Alicization هم بلاخره تموم شد در کل اقتباس خوبی بود و خوب تموم شد

View attachment 167317
اینطور که خوندم این ریبوت، اینکراد رو از نگاه اسونا روایت میکنه... فقط امیدوارم بخش های مشترکش با کیریتو رو مثل طبقه ۲۲ رو خلاصه سازی کنن ...

همین دیشب برای چندمین بار فصل اول رو دیدم و الان دارم فصل دوم رو میبینم ... خیلی خوب می‌دونم واقعا این نگاه سطحی و تکه تکه که به اینکراد و خود بازی و قوی شدن کارکتر ها و به دست آوردن آیتم ها داره ... ضعف اصلی این ارک بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر