Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
چند وقته اصلا حس کامنت دادن ندارم فقط اومدم بگم slam dunk رو دیدم و اینکه خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی خوب بود :D
اولا اینکه قسمت ورزشی کار عالی بود قواعد و قوانین بسکتبال رو خیلی خوب و تدریجی یاد میداد و خبری از موضوعات تخیلی و supernatural forces نبود و دوما قسمت کمدی و طنزش یکی از بهترین ها تو کل انیمه هایی که دیدم بود اپیزودی نبود که از کارهای ساکوراگی نخندم عالی بود این بشر یکی از بهترین کارکترهای تاریخ انیمه ای رسما رفت جزو فیوریت هام >:):x
خلاصه هر کی مثل من جزو زیانکاران بوده و اینو تا حالا ندیده با کله بره ببینه یکی از باحال ترین و فان ترین کارهاست :x
در ضمن مانگاش هم شروع کردم و دارم میخونمش نویسندش Takehiko Inoue که خالق vagabond هم هست که تو داستان پردازی و ارت کارش حرف نداره و یکی از بهترین هاست.

+

اینم یک wallpaper شیک و باحال از My Hero Academia :D

آخرین ویرایش:

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
Psycho-Pass رو دیدم فصل اولش رو خیلی خوب بود. فصل دو به بعدش رو نبینم؟ رفتم ریت قسمت های فصل 2 رو نگاه کردم یکم پایین تر بود نسبتا
چند تا الان تو واچ لیست هست نمیدونم کدوم رو اول ببینم:
Dororo
Code Geass
Hunter x Hunter
Steins;Gate
میدونم همشون عالی هستن ولی انتخاب همیشه سخته!
چند تا دیگه هم هست البته قبلا دوستان معرفی کردن ولی فعلا بین این 4 تا بی زحمت بگید کدوم یکی رو پیشنهاد میکنید. داستان تو اولویتمه. و اینکه نمیخوام زیاد لطیف باشه تمش!

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
Psycho-Pass رو دیدم فصل اولش رو خیلی خوب بود. فصل دو به بعدش رو نبینم؟ رفتم ریت قسمت های فصل 2 رو نگاه کردم یکم پایین تر بود نسبتا
چند تا الان تو واچ لیست هست نمیدونم کدوم رو اول ببینم:
Dororo
Code Geass
Hunter x Hunter
Steins;Gate
میدونم همشون عالی هستن ولی انتخاب همیشه سخته!
چند تا دیگه هم هست البته قبلا دوستان معرفی کردن ولی فعلا بین این 4 تا بی زحمت بگید کدوم یکی رو پیشنهاد میکنید. داستان تو اولویتمه. و اینکه نمیخوام زیاد لطیف باشه تمش!
دورورو رو بردار بجاش cowboy bebop يا re zero بذار :D
بين اشتاينز گيت و كد گياس از نظر ماهم سخته برات انتخاب كنيم اول كدومو ببينى ولى به نظر من اول كدگياس رو ببينى بهتره بعدشم اشتاينز گيت و بقيه :D
اشتاينز گيت هم به اين ترتيب ببين نابود شى >:)
Steins gate 1-22 (بيست و سه به بعد رو نبين :D)
23 beta
Steins gate 0 complete
Steins gate 23-25
Steins gate movie
هانتر هم طولانيه ميتونى همزمان با بقيه جلو ببرى يا اينكه بذارى اخر بعد اينكه اينا تموم شدن ببينى. فقط صبور باش تحمل كن يكى از بهترين تجربه هاى انيمه ديدنت رقم ميخوره :D

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
به نظرم فکر کنید انیمه ای به اسم Steins;Gate 0 وجود خارجی نداشته اصلا. همون فصل اول و فیلمشو ببینید و مخلفاتش. اگه خیلی علاقه مند بودید به سری میتونید VN 0 رو بخونید ولی انیمه هرگز. واقعا حیف که انیمه انقدر بد بود.
دورورو رو بردار بجاش cowboy bebop يا re zero بذار :D
بين اشتاينز گيت و كد گياس از نظر ماهم سخته برات انتخاب كنيم اول كدومو ببينى ولى به نظر من اول كدگياس رو ببينى بهتره بعدشم اشتاينز گيت و بقيه :D
اشتاينز گيت هم به اين ترتيب ببين نابود شى
>:)

Steins gate 1-22 (بيست و سه به بعد رو نبين :D)
23 beta
Steins gate 0 complete
Steins gate 23-25
Steins gate movie
هانتر هم طولانيه ميتونى همزمان با بقيه جلو ببرى يا اينكه بذارى اخر بعد اينكه اينا تموم شدن ببينى. فقط صبور باش تحمل كن يكى از بهترين تجربه هاى انيمه ديدنت رقم ميخوره :D
این ترتیب نه تنها اشتباهه بلکه کل لذت داستان رو خراب میکنه. بار اول جز به ترتیب پخش انیمه ها چیزی نباید دید اصلا.

آخرین ویرایش:

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
چرا کارای قدیمی این قدر خوبند؟هر چقدر میبینی باز عالی هستن.چرا الان از این کارا نمیاد
دیشب دوباره ومپایر هانتر d رو دیدم هرجوری حساب میکنم هنوز یه سر گردن بالاتر از سری کستلوانیا ست از هر جهت
این انیمه یا مانگا نداشت؟؟؟

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
این ترتیب نه تنها اشتباهه بلکه کل لذت داستان رو خراب میکنه. بار اول جز به ترتیب پخش انیمه ها چیزی نباید دید اصلا.
اين ترتيب اشتباه نيست. زيرو چون مسير 22 رو به 23 وصل ميكنه (يا هرچى ميخواين اسمش رو بذارين: alternate ending:-") گفتم به اين ترتيب ببينه. با ديدن پايانش ممكنه گيج بشه ولى به اون عذابى كه ميكشه ميرزه فوقش با دو قسمت آخر سرى اصلى راه ميفته ميفهمه چى به چيه. سينمايى هم جزو VN نيست پس Canon نيست ولى ادامه سرى اصلى هست گفتم به اين ترتيب ببينه در هر صورت هرجور حساب كنى سينمايى ميره آخر.
ولى باز زياد فرق نداره اگه ميخواد زياد گيج نشه همون ترتيب اصلى ببينه ولى اگه ميخواد عذاب بكشه به ترتيبى كه من گفتم ببينه :D

بار اول جز به ترتیب پخش انیمه ها چیزی نباید دید اصلا.
اين استثنا هم داره :D يعنى مثلا اينطورى كه تو ميگى كسى كه ميخواد فيت ببينه بايد اول F/SN 2006 رو ببينه بعد بره F/Z
فيت زيرو يكى از بهترين انيمه هايى هست كه ديدم ولى كافيه طرف SN رو ببينه تا كلا حالش از سرى فيت بهم بخوره
البته اين سرى كلا حال بهم زن هست با اينكه اون وسط فيت زيرو شاهكار در اومده :D روت HF هم كار بدى نيست ولى به هيچ وجه نتونستم با بقيه روت هاى sn و بقيه سرى فيت ارتباط بگيرم.

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen

تا چپتر قبل هیرو آکادمیا واقعا خسته کننده بود برام حتی با اینکه تو اوج داستان و مبارزه هست ولی چیزه خاصی نداشت ولی این چپتر آخر زیبا بود بالاخره یه بخاری بلند شد از این پسره :D حالا الان اینطوری کرد چپتر بعد دستش سنگینی میکنه میشکن همه با صورت میوفتن زمین 100 چپتر میره تو کما :|

این یامی 200 چپتر ما رو سرکار گذاشته بود عجب تیمی جمع کرده بوده نامرد .. همون موقع که Vice ـش رو توی Spade نشون داد معلوم بود طرف چیکارس ! این آرک فکر کنم خیلی خوب باشه

تقریبا 5 سال پیش بود فکر کنم اودا گفته بود آرک وانو قرار بزرگ تر و طولانی تر از آرک مارینفورد باشه و اینطور هم شد .. شیر تو شیری شده :D وسط صحبت بیگ مام میان رو صورتش :D لوفی میاد بره یکی میزنه اینور میرن یکی میخوره اونور میرن یکی میاد :D
(اگر دوست داشتید میتونید باز کنید من مانگا رو اسپویل نمیکنم طوری میگم که فقط هایپ کن :D)

2-3 هفته پیش یک خبری خوندم از مصاحبه اودا تو تلوزیون ژاپن که گفته بود وانپیس تا 2025 تموم میشه و پایان عالی داره ....... میدونستم به 70-80% رسیده ولی فکر نمیکردم تا 2025 تموم بشه :( البته همین آرک وانو با این همه پیچیدگی فکر نکنم به این سرعت تموم بشه نمیدونم چطور گفته تا 2025 ؟! مگراینکه واقعا آخراش باشه !
+ مربوط به الان هم نمیشه از خیلی سال قبل یادم اودا گفته بود که پایان داستان رو میدونه چجوری هست و چی میشه راست و دروغش رو نمیدونم ولی انگار برای یه پسربچه ژاپنی که سرطان داشته قبل مرگش براش میگه آخرش . (برای اون دوستی گفتم که چندتا مانگا رو اسم برد گفت مانگاکا ـشون برنامه ای ندارن)

دوستانی که مانگا میخونن خبر دارن چرا Vagabond متوقف شده ؟ مانگا ضعیفی که نیست مانگاکا هم که سالم داره روی Real کار میکنه ! چرا ادامه نداد ؟

آخرین ویرایش:

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214

تا چپتر قبل هیرو آکادمیا واقعا خسته کننده بود برام حتی با اینکه تو اوج داستان و مبارزه هست ولی چیزه خاصی نداشت ولی این چپتر آخر زیبا بود بالاخره یه بخاری بلند شد از این پسره :D حالا الان اینطوری کرد چپتر بعد دستش سنگینی میکنه میشکن همه با صورت میوفتن زمین 100 چپتر میره تو کما :|

این یامی 200 چپتر ما رو سرکار گذاشته بود عجب تیمی جمع کرده بوده نامرد .. همون موقع که Vice ـش رو توی Spade نشون داد معلوم بود طرف چیکارس ! این آرک فکر کنم خیلی خوب باشه

تقریبا 5 سال پیش بود فکر کنم اودا گفته بود آرک وانو قرار بزرگ تر و طولانی تر از آرک مارینفورد باشه و اینطور هم شد .. شیر تو شیری شده :D وسط صحبت بیگ مام میان رو صورتش :D لوفی میاد بره یکی میزنه اینور میرن یکی میخوره اونور میرن یکی میاد :D
(اگر دوست داشتید میتونید باز کنید من مانگا رو اسپویل نمیکنم طوری میگم که فقط هایپ کن :D)

2-3 هفته پیش یک خبری خوندم از مصاحبه اودا تو تلوزیون ژاپن که گفته بود وانپیس تا 2025 تموم میشه و پایان عالی داره ....... میدونستم به 70-80% رسیده ولی فکر نمیکردم تا 2025 تموم بشه :( البته همین آرک وانو با این همه پیچیدگی فکر نکنم به این سرعت تموم بشه نمیدونم چطور گفته تا 2025 ؟! مگراینکه واقعا آخراش باشه !
+ مربوط به الان هم نمیشه از خیلی سال قبل یادم اودا گفته بود که پایان داستان رو میدونه چجوری هست و چی میشه راست و دروغش رو نمیدونم ولی انگار برای یه پسربچه ژاپنی که سرطان داشته قبل مرگش براش میگه آخرش . (برای اون دوستی گفتم که چندتا مانگا رو اسم برد گفت مانگاکا ـشون برنامه ای ندارن)

دوستانی که مانگا میخونن خبر دارن چرا Vagabond متوقف شده ؟ مانگا ضعیفی که نیست مانگاکا هم که سالم داره روی Real کار میکنه ! چرا ادامه نداد ؟
من باور نمیکنم.مگر اینکه یهو یه پایان فوق عجیب بخواد بزاره.هرجور حساب میکنم ارک وانو حالا حالا ها کار داره قضیه دی و مارینها و گروسی هم یه یه سال حداقل بزار کنار.اگه دیگه هیچی نخواد اضافه کنه به داستان شیرین سه چهار سال کار داره که اینم از اودا بعیده نکنه.مگر اینکه بخواد یه پایان عین مارینفورد دربیاره که همه رو باهم بیاد که از کار شونن بعیده.یادمه اون موقع تو فروم aw بحث این 80درصد بود اونم حدود چهارسال پیش یعنی این بیست درصد قراره هشت سال طول بکشه.نمیگم برنامه ندارن میگم پول اولویت اول و اخر مانگاکاهاست اگه فروش کم بشه یهو دیدی یه ساله هم جمعش کرد.الان پونزده ساله دارم اخبار اودا رو پیگیری میکنم از اینا حرفا زیاد میزنه
اینم که میگن در گوش یه بچه سرطانی اخر داستان رو گفته دلیل نمیشه.اونم مرده کسی هم چیزی از بچه نشنید درباره اخرش.هدفم شاد کردن اون بوده حالا هر چی گفته.طرف تو این سالها هر ایده ای به ذهنش رسیده پیاده کرده.همه هم میدونیم اخرش قراره لوفی بشه پادشاه.حالا سر اتفاقای این وسط دعواست که میخواد چی بشه
درباره اون بحث گینتاما و...هم اون دوستمون دقت نکرد.اول همه چی نوشته بودم من گینتاما فن هستم.دیگه از یه فن چه توقعی داری.در این مورد بین گین سان و منطق من گین سان رو رو انتخاب میکنم حتی به قیمت کشتن خود سوراچی و به گند کشیدن و تحریف کل تاریخ انیمه:p:p:p:p:p:D:D:D:D:D:D:D:D

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali

عاقا نگو vagabond که داغ دلمون تازه میشه :(
اگه اشتباه نکنم دلیل خیلی خاصی نداشته توقفش و بیشتر بخاطر این بوده که مانگاکا از کار روی واگاباند خسته شده بوده یجورایی و انگیزش برای ادامه دادنش رو از دست داده :-" احتمالش هست که دوباره ادامش بده....
+

جا داره یه بار دیگه بگم آرک معرفی ساساکی کوجیرو همچنان یکی از بهترین ارک های مانگایی هست که تا حالا خوندم، لعنتی بیش از حد خوبه...
165211
+

1599866366479.png 1599866410432.png 1599866505592.png 1599866703819.png

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
وضعیت شونن ها برای من

ناروتو :دراپ, فلج اطفال

جن‌گیر آبی : دراپ

بیلزباب:دراپ

بلیچ: نمیدونم با چه انگیزه ای تمومش کردم ... ولی کاش نمی‌کردم ... سزاوارترین مانگا برای دراپ ، بلیچه

فیری تیل : آرک آخر دراپ ... ویست ویست ویست پتانسیل ، و حروم باشه وقتی که گذاشتم ....

هانتر x هانتر : سرطان ، سرطان مغز و استخوان .... دراپ

مای هیرو آکادمی .... : بعد از لیبریشن آرمی : دراپش به تار مویی بنده ... به تار موی پیرمرد ۹۹ ساله...

ریو مستر :کسالت بار ترین چیزی که به عمرم تجربه کردم ، دراپ

دراگون بال ....: What the hell is that

وان پانچ من : نانی کوره؟؟؟ دراپ

فول متال الچمیست : عالی ، لذت بخش ، هیجان انگیز و عمیق (پایان یافته)

وان پیس : رسپکت ( انگویینگ)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر