Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
آقا شما انیمه ها رو از کجا میگیرن
بعد از بسته شدن سایتای قبلی هنوز یه سایت خوب نتونستم پیدا کنم
من که همچنان از انیمه لیست می‌گیرم (با دردسر دانلود از سایت‌های اونور آب نمی‌تونم کنار بیام:-??)
----------
بیا، اونقدر یاهاری یاهاری گفتین که منم آلوده کردین. آقا، با ندیدن‌اش در چه گمراهی آشکاری بودم :D چقدر فصل یک و تا اینجا دوش خوبه! :x
فقط این پیشرفت گرافیکی که بین فصل‌ها داشت دیگه خیلی زیاد بود! در خفن بودن‌اش که شکی نیست، فقط تا سه-چهار قسمت، مدام چندتا از کاراکترها رو با هم قاطی می‌کردم :|:D
پ.ن: جون من این فصل سه رو تموم نکنین برسم به‌تون. مرسی اه!
----------
این قهرمان سپر (!) جزو کاراییه که هنوز ندیدم و همچین حسش هم نبوده. اما دوستان اطلاع دادن که جماعت SJW از دست‌اش شکارن و... خب چه دلیلی بهتر از این برای دیدن‌اش؟ :D>:D<
----------
جزو کار های تاپ نیست ولی واقعا خوبه.:D
اون جماعت هم خوب آتیشی کرد.:D
شما که تایید کنی دیگه تماشا کردن‌اش واجبه :-bdفقط چیزه... اون شوخی‌ای که یکی-دو صفحه پیش با امیر آکیبا کردی در مورد منم صادقه و باید بگی نبین تا بشینم پاش! :D
خوب حرکتی زد انصافا. تا اونا باشن دیگه به قلمروی مقدس انیمه دست‌درازی نکنن! :D:>

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
این قهرمان سپر (!) جزو کاراییه که هنوز ندیدم و همچین حسش هم نبوده. اما دوستان اطلاع دادن که جماعت SJW از دست‌اش شکارن و... خب چه دلیلی بهتر از این برای دیدن‌اش؟ :D:D
جزو کار های تاپ نیست ولی واقعا خوبه.:D
اون جماعت هم خوب آتیشی کرد.:D

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
این قهرمان سپر ئوبله شده مثل این که از تلویزیون چند قسمتش پخش هم شده.من یه قسمت برام با ارم پویا فرستادن.دوبله ش مال کجاست؟؟حتی تو فیلیمو هم بود تا چند روز قبل

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
این قهرمان سپر ئوبله شده مثل این که از تلویزیون چند قسمتش پخش هم شده.من یه قسمت برام با ارم پویا فرستادن.دوبله ش مال کجاست؟؟حتی تو فیلیمو هم بود تا چند روز قبل
جدی شبکه‌ی پویا پخش کرده؟ :O عجیبه.
قهرمان سپر راستش اون موقع که تب‌اش بالا گرفته بود دو سه تا گروه آماتوری دوبله‌اش کردن که یکی‌شون انیمه دابرز نامیه. مال ایشون که بد خستس! باقی رو متاسفانه در جریان نیستم. صداسیما ظاهرا انیمه‌ها رو بیرون‌سپاری می‌کنه می‌ده دست کم‌تجربه‌ها یا اینکه مال فیلیمو اینا رو قرض می‌گیره. و اینکه فیلیمو (لعنت الله علیه!) چرا برداشته‌اش؟ سفارش می‌دن، گیر می‌دن به سایت‌ها، بعد برمی‌دارن... سر از کار اینا درنمیاره آدم :|

تو سریالی‌های این چندساله که کمتر دوبله‌ی درست‌حسابی پیدا می‌شه، ولی اگه یه موقع خواستی Your Name و A Silent Voice و Mirai رو دوباره ببینی می‌تونی دوبله‌شون رو بگیری که کیفیت‌اش راضی‌کننده‌اس و دست‌کم چندتا بزرگ‌تر بالای سر کار بودن. سایت دوستی ها داره. آها تو سریالی‌ها هم وایولت اورگاردن دوتا دوبله ازش هست که یکی‌شون رو قدیمی‌های صداوسیما همراه ظاهرا چندتا تازه‌وارد کار کردن که اونم خوبه (دیبای خدابیامرز داشت اینو. الان نمی‌دونم کجا پیدا مره تو والامووی هست الان).

پ.ن: واقعا دریغ از ذره‌ای حس تو کار بعضی از این به‌اصطلاح دوبلور جدیدا. به این Text2Speechهای بیست سال پیش بدی بخونه با احساس‌تر درمیاد.
---------
کلا انیمه رو دوبله به هر زبانی دیدن ستمه.با هر کیفیتی میخواد دوبله باشه باز ژاپنی حتی با بدترین کیفیت بیشتر میشینه.ژاپنی برای من یکی عین لالایی شیرین و خیال انگیزه دقیقا نقطه عکس کره ای و چینی که بدجور رو اعصاب میرند
اتفاقا پویا خیلی انیمه میزاره چون همه یه شبکه بچه گونه ست بزرگسال زیاد روش زوم نمیکنه تابلو نمیشه.یه رابطه ای هم بین پویا با فیلیمو هست سر این انیمه ها و کارتونا.دو سه سال پیش سه قسمت از هلسینگ رو رفتن که خیلی بهشون امیدوار شدم که یهو قطع کردنش صداشم در نیوردن.یه دوستی هم داریم تو صدا وسیما میگفت نصف هانتر اماده پخشه منتظر مجوزند
صدالبته؛ ژاپنی که یه چیز دیگه‌س. دقیقا! و زبون‌شون چقدر قشنگ رو انیمه و آهنگ می‌شینه. منتهی انیمه‌های قدیمی صداسیما اونقدر خاطرات خوبی ازشون داریم که شخصا دلم می‌خواد بعضی کارهای معروف رو یه بار ژاپنی یه بارم فارسی تماشا کنم. آخ منم با زبون کره‌ای (با اینکه سریال کره‌ای کم نمی‌بینم) و به‌ویژه چینی نمی‌تونم کنار بیام. چینی‌ها دوتا کلمه می‌گن ۱۰ تا ش و ژ توش داره. آدم سردرد می‌گیره :D

انیمه آره دیدم پویا می‌ذاره (عجیب‌ترین‌اش برام باراکامون بود، سر اون قضیه دختر عینکیه! :| :D)؛ این سپری رو دیگه فکر نمی‌کردم پخش کنه. اون‌هم درسته، یه بده‌بستونی برقراره بین‌شون انگار. فقط... هلسینگ؟! جدی؟:o هانتر تو صفه؟ اون منم باشم مجوز نمی‌دم بس که دارکه :D ولی جالبه، امیدوار شدم یکم به‌شون (البته خودمون می‌دونیم نهایتا پخش هم بشه یهو بی‌خبر قطع می‌شه می‌گن ما اصن انیمه‌ای به اسم هانتر نداریم)

آخرین ویرایش:

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
جدی شبکه‌ی پویا پخش کرده؟ :O عجیبه.
قهرمان سپر راستش اون موقع که تب‌اش بالا گرفته بود دو سه تا گروه آماتوری دوبله‌اش کردن که یکی‌شون انیمه دابرز نامیه. مال ایشون که بد خستس! باقی رو متاسفانه در جریان نیستم. صداسیما ظاهرا انیمه‌ها رو بیرون‌سپاری می‌کنه می‌ده دست کم‌تجربه‌ها یا اینکه مال فیلیمو اینا رو قرض می‌گیره. و اینکه فیلیمو (لعنت الله علیه!) چرا برداشته‌اش؟ سفارش می‌دن، گیر می‌دن به سایت‌ها، بعد برمی‌دارن... سر از کار اینا درنمیاره آدم :|

تو سریالی‌های این چندساله که کمتر دوبله‌ی درست‌حسابی پیدا می‌شه، ولی اگه یه موقع خواستی Your Name و A Silent Voice و Mirai رو دوباره ببینی می‌تونی دوبله‌شون رو بگیری که کیفیت‌اش راضی‌کننده‌اس و دست‌کم چندتا بزرگ‌تر بالای سر کار بودن. سایت دوستی ها داره. آها تو سریالی‌ها هم وایولت اورگاردن دوتا دوبله ازش هست که یکی‌شون رو قدیمی‌های صداوسیما همراه ظاهرا چندتا تازه‌وارد کار کردن که اونم خوبه (دیبای خدابیامرز داشت اینو. الان نمی‌دونم کجا پیدا مره تو والامووی هست الان).

پ.ن: واقعا دریغ از ذره‌ای حس تو کار بعضی از این به‌اصطلاح دوبلور جدیدا. به این Text2Speechهای بیست سال پیش بدی بخونه با احساس‌تر درمیاد.
کلا انیمه رو دوبله به هر زبانی دیدن ستمه.با هر کیفیتی میخواد دوبله باشه باز ژاپنی حتی با بدترین کیفیت بیشتر میشینه.ژاپنی برای من یکی عین لالایی شیرین و خیال انگیزه دقیقا نقطه عکس کره ای و چینی که بدجور رو اعصاب میرند
اتفاقا پویا خیلی انیمه میزاره چون همه یه شبکه بچه گونه ست بزرگسال زیاد روش زوم نمیکنه تابلو نمیشه.یه رابطه ای هم بین پویا با فیلیمو هست سر این انیمه ها و کارتونا.دو سه سال پیش سه قسمت از هلسینگ رو رفتن که خیلی بهشون امیدوار شدم که یهو قطع کردنش صداشم در نیوردن.یه دوستی هم داریم تو صدا وسیما میگفت نصف هانتر اماده پخشه منتظر مجوزند

آخرین ویرایش:

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
هانتر قبلا با نام شکار و شکارچی به صورت دی وی دی تو بازار عرضه شده ولی فقط ارک مسابقات هانتر شدن و اون ارک که با کیبا رفتن تو اون مسابقات پول جمع کنن پخش شد.قسمتهای اون گروه وحشی و قاتل که اسمشم یادم رفت حذف شده بود

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
دیگه اینقدر هر قسمت ریزرو پرفکته نمیشه چیزی در وصفشون گفت:|
اطلاعات جدید در مورد Lore دنیا!
ملاقات با 4 تا از جادوگران(شهوت و تنبلی رو ندید )
اولین ملاقات سوبارو با ساتلا.
و آخر هم اینکه روزوال با انجیل اصلی و مشخص شدن اینکه از قدرت سوبارو خبر داره! :Scare:\m/

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
دیگه اینقدر هر قسمت ریزرو پرفکته نمیشه چیزی در وصفشون گفت:|
اطلاعات جدید در مورد Lore دنیا!
ملاقات با 4 تا از جادوگران(شهوت و تنبلی رو ندید )
اولین ملاقات سوبارو با ساتلا.
و آخر هم اینکه روزوال با انجیل اصلی و مشخص شدن اینکه از قدرت سوبارو خبر داره! :Scare:\m/
عاقا این نیم فصلش چند قسمته؟ من دیگه تحمل نمیتونم بکنم که نبینم، منتظر بودم نیم فصلش کامل بشه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
عاقا این نیم فصلش چند قسمته؟ من دیگه تحمل نمیتونم بکنم که نبینم، منتظر بودم نیم فصلش کامل بشه.
13
9 قسمت پخش شده.
قسمت های هفته های بعد هم تا جایی که میدانم پشم ریزان هستند:D

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
من خودم قسمت 4 هستم
فصل اول شاهکار بود ولی این فصل چند برابر بهتر از فصل اول جلو میره از همون شروع پشم ریزونش هم معلومه :D
این اکیدنا چقدر خوبه :x بعد رم کاراکتر محبوبم شده خداکنه تا آخر فصل به جای اون امیلیای چندش و useless با این سروکار داشته باشیم :D

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
نه اون موقع که همه هایپ ری زیرو بودن براش هایپ بودم(گرچه آخرش دیدمش)
نه الان که تقریبا تنها بحث اختصاصیه تاپیک هست! :D

به شکل عجیبی براش هایپ نمیشم اصلا و خنثی خنثی هستم:-" صرفا یه کاریه که حسش اومد میبینیم، مثل خیلی از کارای دیگه که چنین حسی دارن برام!
و مثلا هیچوقت اینجوری نمیشم : واو! فصل بعد سیزن جدید ری زیرو میاد!

معمولا اینجوریم : فصل بعد فلان و فلان و فلان سیزن جدیدشون داره میاد>:) ، فلان انیمه هم که هیچ اطلاعاتی ندارم خلاصه داستان یا طراحی کاراکترهاس تو کاورش بد نمیزنه! آها گویا ری زیرو هم قراره بیاد این وسطا... :-"

---

یاهاری هم یک قسمت دیدم، دیدم هیچییییییی یادم نیست! اصلا نمیفهمیدم دارن درباره چی صحبت میکنند و چه خبره و ...!
فعلا ول شد تا هروقت که وقت بشه ببینم اصلا داستان چی بود! ولی فقط یادمه بهترین بخشش قسمت اول دقایق اول بود که پسره با دلیل کاملا منطقی شغل مورد پسند خانه داری رو به عنوان شغل آینده ش نوشت:-"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر