Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
نامردا شما که توی فضای مجازی هستین خبرهای گینتاما رو برای ما مفلس ها بزارین:D

گینتاما تموم شد رفت پی کارش
اینم رفت بغل هانتر.مانگاکاش رسما ول کرده کار رو.اون صحنه اخر اخرین قسمت اصلا تو مانگای اون زمان نبود

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
اینم رفت بغل هانتر.مانگاکاش رسما ول کرده کار رو.اون صحنه اخر اخرین قسمت اصلا تو مانگای اون زمان نبود
طبق آخرین چیزی که شنیدم مثل این که از انتشار هفتگی به انتشار گاهانه تغییر پیدا کرده. اون صحنه آخر هم معلوم بود که فیلره ولی توی این تیزری که بالا گذاشتم میگه که یه فیلم قراره براش بیرون بدن و این بار دیگه میخوان واقعاً تمومش کنن:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
طبق آخرین چیزی که شنیدم مثل این که از انتشار هفتگی به انتشار گاهانه تغییر پیدا کرده. اون صحنه آخر هم معلوم بود که فیلره ولی توی این تیزری که بالا گذاشتم میگه که یه فیلم قراره براش بیرون بدن و این بار دیگه میخوان واقعاً تمومش کنن:D
البته من شنیدم مانگا توی همون گاهانه هم خیلی وقت پیش تموم شده.:D

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
مانگای گینتاما که تموم شد و داستانو هم کامل بست. انیمه هم قرار بود با Shirogane no Tamashii-hen - Kouhan-sen تموم بشه که قسمت آخرش توضیح دادن چرا نشد و الان قراره باقیمونده مانگا رو در قالب همین فیلمی که تریلرش بالا گذاشته شده انیمه بشه. حالا مانگایی که تموم شده رو چطوری با هانتر مقایسه میکنید خدا عالمه.

آخرین ویرایش:

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
مانگای گینتاما که تموم شد و داستانو هم کامل بست. انیمه هم قرار بود با Shirogane no Tamashii-hen - Kouhan-sen تموم بشه که قسمت آخرش توضیح دادن چرا نشد و الان قراره باقیمونده مانگا رو در قالب همین فیلمی که تریلرش بالا گذاشته شده انیمه بشه. حالا مانگایی که تموم شده رو چطوری با هانتر مقایسه میکنید خدا عالمه.
گینتاما تمام نشد تمامش کردن .مانگاکاش خسته شد سر و تهش رو هم اورد وگرنه هنوز گلی چیزا مونده بود که روشن بشه.با هانتر مقایسه کردم چون 2 دلیل دارم
1-گینتاما فن هستم :D:D:D:D:D:D:D
2-هانترم مانگاکاش حال نکرد سر وته رو هم اورد .هانتر تو مانگاش رسما تموم شد و بعد اون چیزی که تو انیمه دیدیم اصلا چیز مهمی دیگه شروع نشد هرچند هر از گاهی یه چپتر میاد ولی دیگه خبری نیست از ادامه اون.این دوتا فدای بی حوصلگی مانگاکا هاشون شدن.البته اگه عاشق گینتاما نباشی اصلا نمیدونی چی میگم.یه نکته داخل پرانتز اینکه هم هانتر هم گینتاما دارای بهترین فایتهای تاریخ انیمه بودن و تو راس جدول بودن.بعیدم میدونم کاری بیاد یا باشه فایتی به خوبی این دوتا داشته باشه

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
توئیتر کرانچی‌رول اعلام کرده که TOG و GOH کاملا موفقیت‌آمیز بودند و همین موضوع، ترغیبشون کرده تا وبتون‌های بیشتری رو تبدیل به انیمه کنند. توئیتر رسمی انیمه‌ی برج خدا هم بعد از یه مدت فعالیت نکردن، به صورت ناگهانی یکی دو هفته پیش دوباره فعالیتش رو شروع کرده. فردا هم Crounchyroll Expo برگزار بشه. قبلا تایید شده که قراره با حضور طراح شخصیت برج خدا، میهو تانینو، یه ایونت رو برگزار کنن که توش این بانو قراره یه نقاشی به صورت زنده از برج خدا بکشه. خلاصه احتمال اینکه فصل بعد برج خدا تایید بشه، خیلی زیاده و حتی این احتمال وجود داره که توی Crounchyroll Expo این موضوع رو اعلام کنن. خود من شخصا حسی دوگانه‌ای نسبت به این موضوع دارم. فصل اول، کیفیت متوسطی داشت و برای من، خیلی نااُمیدکننده بود. حداقل کاری که برای فصل دوم باید اجام بدن، به نظر من عوض کردن کارگردانه.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

من خودم دوست دارم Knight Run رو تبدیل به انیمه کنند. فصل اول این منهوا امامه :D داستان در مورد آینده‌ی دوره، زمانی که انسان‌ها در حال جنگ با یک نژاد بیگانه‌ان. «جنگ» یکی از تکراری‌ترین داستان‌هایی هست که توی مدیوم‌های داستان‌گو در حال گفته شدنه. این موضوع تکراری به شیوه‌های خیلی متنوعی گفته شده. بعضی از داستان‌ها، مثل فیلم نجات سرباز رایان، در مورد شکوه جنگ‌‌ و ایثارهایی هستن که افراد انجام می‌دن. بعضی از داستان در مورد تلخی‌های جنگ‌اند، تاثیری که جنگ روی ذهنیت سربازها می‌ذاره. ارنست همینگوی در این مورد خیلی داستان نوشته؛ مثلا توی کتاب وداع با اسلحه، هنری، پروتاگونیست داستان، یه منولوگ خیلی معروفی داره: «اکنون مدتی گذشته بود و من هیچ چیز مقدسی ندیده بودم. چیزهای پرافتخار، افتخاری نداشتند و ایثارگران ماننده گاو و گوسفند و گوسفند کشتارگاه شیکاگو بودند». بعضی از داستان‌ها در مورد تاثیری هستند که جنگ روی افراد عادی می‌ذاره. توی این داستان‌ها معمولا خبری از توپ، تانک و گلوله نیست. مثال خیلی خوبش می‌شه «The Grave of the fire flies» یا «In this corner of world».

Knight Run قشنگ ترکیب همه‌ی این موارده. فصل اول منهوا، که شامل 78-79 چپتر اولش می‌شه، روایتگر شروع و پایان یک جنگ بزرگه. من تا الان داستانی رو نخوندم که شروع و پایان یه جنگ رو انقدر دقیق شرح بده. داستان فقط خلاصه به یکسری نبردهای پر زرق و برق فضایی نمی‌شه. در مورد تاثیری که این نبرد روی ذهنیت افراد گذاشته هم هست. قرار نیست که کاراکترهای داستان مثل تریلی جلو برند. این افراد، درست مثل هنری توی وداع با اسلحه، از نظر ذهنی دچار تردید می‌شن. داستان در مورد تاثیر این جنگ بر روی توده‌ی مردم هم هست. اینکه مردم چطور نسبت به مراحل مختلف یک جنگ واکنش نشون می‌دن. داستان در مورد سیاست‌های مربوط به جنگ، مثل کنترل افکار عمومی یا استراتژی های مربوط به جنگ، هم می‌شه.

من سعی می‌کنم بدون اسپویل کردن یه مقدار فضای حاکم به داستان رو توصیف کنم. این نژاد بیگانه‌ای که انسان‌ها باهاش در حال جنگ‌اند، وحشتناک قویه. بزرگ‌ترین سلاح انسان‌ها برای مقابله با این افراد شوالیه‌ها (Knights) هستند. این شوالیه‌ها خیلی یادآور سلحشوران جدای توی جنگ‌های ستاره‌ای هستند. صلاح اصلیشون شمشیرهایی هست که از عنصر AB ساخته شدند. قدرت‌های ماورا طبیعی هم دارند. مثلا توی شکل زیر دو تا شوالیه رو می‌بینیم که در حالت نبرد با دو تا آنتاگونیست (اسمی که برای نژاد بیگانه استفاده می‌شه) هستن.

داستان توی عصری رخ می‌ده که بشر توانایی انجام سفرهای بین ستاره‌ای رو داره. وقتی صحبت از سفر به کهکشان‌های دیگه می‌شه، اولین چیزی که به ذهن همه می‌رسه مشکل طی کردن مسافت‌های زیاده. ولی به غیر از این موضوع، یه مسئله‌ی مهم دیگه هم مطرحه، اونم ارتباط برقرار کردنه. وقتی فاصله بین کهکشان‌ها چندین سال نوریه، طبیعتا امکان این نیست که با امواج رادیویی ارتباط بشه برقرار کرد. برای این که این مشکل حل بشه، توی منهوا، دروازه‌هایی که به صورت معمول مسئول جابه‌جایی افراد هستن، باید تغییر کاربری بدن و شروع به انتقال داده‌های صوتی و تصویری بکنن. به خاطر همین ارتباط برقرار کردن کار ساده‌ای نیست.

یه قسمت از دیالوگ‌های چپتر دوم رو می‌ذارم. این مکالمه خیلی خوب فضای داستان رو نشون می‌ده:
«همه‌ی افرادی که اینجا هستن به یک چیر فکر می‌کنن...هیچکدوم از ما نمی‌خوایم که دوباره خونه‌مون رو از دست بدیم. حتی اگه کوچکترین شانسی برای بقای این سیاره وجود داشته باشه، نمی‌خوام اون شانس رو از دست بدم. همسرم همیشه به این موضوع می‌خنده... این گل‌سریه که از گل‌هایِ مونتیا (Montia)، که دانشمند‌ها سالِ پیش توسعه دادن، درست کردم. این هدیه برای دخترم هست. این سرزمین، تمام چیزی هست که اون داره. ما بهش یاد دادیم که به این زمین و این گل‌ها افتخار کنه. من نمی‌تونم اجازه بدم که این چیزها، ارزششون رو از دست بدن.»
این دیالوگ، در مورد اون وجهه شکوهمندانه‌ی جنگه. همین رو با دیالوگ هنری مقایسه کنین، قشنگ صد و هشتاد درجه فرق می‌کنه. یکی از شخصیت های داستان در جواب به این دیالوگ می‌گه:
«این ارزش‌ها چه فایده‌ای دارند اگه اون دختر مادرش رو از دست بده؟»
این دیدگاه در نقطه مقابل دیدگاه اوله. این فرد توی جنگ افتخار نمی‌بینه. در جواب این حرف، شخصیت اول می‌گه:
«نگران نباش... مامان‌ها فناناپذیرن...»
خلاصه این که برید فصل اول Knight Run رو بخونید. متاسفانه ترجمه Webtoon چندان جالب نیست. من پیشنهادم اینه که دو قسمت اول رو از Mangadex بخونین و بعد برید سراغ ورژن وبتون. هر جا دیالوگ‌ها رو نفهمیدید، اون دیالوگ‌ها رو از Mangadex بخونین.
مانگا دکس:
Ch. 1 (Knight Run) - MangaDex
وبتون:
Knight Run

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
گینتاما تمام نشد تمامش کردن .مانگاکاش خسته شد سر و تهش رو هم اورد وگرنه هنوز گلی چیزا مونده بود که روشن بشه.با هانتر مقایسه کردم چون 2 دلیل دارم
2-هانترم مانگاکاش حال نکرد سر وته رو هم اورد .هانتر تو مانگاش رسما تموم شد و بعد اون چیزی که تو انیمه دیدیم اصلا چیز مهمی دیگه شروع نشد هرچند هر از گاهی یه چپتر میاد ولی دیگه خبری نیست از ادامه اون.این دوتا فدای بی حوصلگی مانگاکا هاشون شدن.البته اگه عاشق گینتاما نباشی اصلا نمیدونی چی میگم.یه نکته داخل پرانتز اینکه هم هانتر هم گینتاما دارای بهترین فایتهای تاریخ انیمه بودن و تو راس جدول بودن.بعیدم میدونم کاری بیاد یا باشه فایتی به خوبی این دوتا داشته باشه

گینتاما داستانش رسما تموم شد و چیزی هم نمونده بود سوراچی ادامه بده

هانتر هم تموم نشده و تو وقفه است. در ضمن بی حوصله گی نیست مانگاکای hxh کمرش درد میکنه بخاطر همین نمیتونه مانگا رو طراحی کنه و مرتب چپتر بده بیرون

- اگه غیر اینه یه منبع چیزی حداقل بدین شاید من تو غار تا الان زندگی میکردم و خبری ندارم

آخرین ویرایش:

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
گینتاما داستانش رسما تموم شد و چیزی هم نمونده بود سوراچی ادامه بده

هانتر هم تموم نشده و تو وقفه است. در ضمن بی حوصله گی نیست مانگاکای hxh کمرش درد میکنه بخاطر همین نمیتونه مانگا رو طراحی کنه و مرتب چپتر بده بیرون

- اگه غیر اینه یه منبع چیزی حداقل بدین شاید من تو غار تا الان زندگی میکردم و خبری ندارم
این چه کمردردیه که پنج ساله طول کشیده.اگه واقعا کمردرد بود که یا میداد یکی دیگه بکشه تحت نظارتش مثل اودا یا لااقل اون چندتایی که کشید یه چیزی به داستان اضافه میکرد.
اما گین سان،واقعا جا داشت ادامه پیدا کنه.حکایت گینتاما عین وانپیس بود وهست اگه میخواست میشد حالا حالاها پیش رفت.ناروتو هم همینطور.انیمه هایی که هدف ندان یا هدف نقطه معلومی نیست پایان ندارند.مثل وانپیس هدفش اینه بشه پادشاه دزدای دریایی یا بلک کلاور میخواد بشه شاه جادو یا نارو تو بهترین نینجا یا هانتر هم همین طور اینا ته ندارن مرتب میشه باس اضافه کرد و جلو رفت یه سری هم مثل گینتاما اصلا هدفی ندارن که بخوان تموم بشن .درهر صورت تصمیم با خالق اثره تمام این حرفا کشکه
الان چندتا مصاحبه با مانگاکا هانتر هست اخریش سه ماه پیشه.سرچ کنی پیداش میکنی.طرف علنا میگه بعیده دیگه هانتر ادامه پیدا کنه هم به خاطر گپ طولانی که افتاد هم شرایط مانگا.طرف گفته بعیده بشه داستانی مثل هانتر رو یه دفعه دوباره منظم شروع کرد چون از اخرین ارک اصلی نزدیک شش سال میگذره یا باید بیان از اول کار کنن که نمیشه یا همه چپترا دوباره چاپ بشه که اینم غیرممکنه.در ادامه میگه اگه بخوام ادامه بدیم باید با داستان و شخصیتهای جدید شروع کنیم و با فلش بک اونا رو به شخصیتهای هانتر ربط بدیم و تو همون غالب باشخصیتهای جدید .اینجا مصاحبه گره می پرسه مثل بروتو و ناروتو که جواب میده نه اونطوری کاملا شاید با چندتا بچه که دوباره شروع به هانتر شدن میکنن و میخوان مثل بزرگترین قهرمانهای هانتر بشن که بعد نشون بدن منظور گون و کیلبا هستن

آخرین ویرایش:

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
اینکه به زور تمومش کردن حرف شماس وگرنه همون قسمت آخر انیمه هم گفت که خیلی وقته قصد تموم کردنشو داشته. اون اتفاقای آخرای داستانو هم که کامل توضیح داده بود و چیزی از داستان نمونده بود که روشن نشده نشده باشه. حالا اینکه میگی دلیل پایانش بی حوصلگی مانگاکا بوده حدس خودته و دلیل مانگاکا برای تموم شدنش میتونه خیلی چیزا باشه. یکیش اینکه نظرش این بوده داستان همینجا تموم بشه بهتره و چیزی برای ادامه دادن تو ذهنش نداشته. شاید حتی کمدیش هم به نظرش دیگه داشته تکراری میشده و نمیخواسته به اعتبار کارش با آب بستن لطمه بزنه. یا خیلی شاید های دیگه ولی نکته ش اینه که برای مانگای پرفروش و محبوبی مثل گینتاما بایدی برای تموم شدن وجود نداشته. سوراچی همیشه سر موقع چپترهای جدیدو میداد تو زمان انتشار مانگا و تاخیر نداشت که خودش نشون دهنده علاقه ش به گینتاماس. اینکه الان خواسته تمومش کنه احتمال زیاد دلیلش تنبلی نیست.
در مورد هانترم که دوستان بحث بیماری مانگاکا رو گفتن. شاید هم واقعا حوصله ادامه دادن نداشته باشه ولی چپتر آخری که داد سر و ته هیچیو هم نیاورده بود و داستان لنگ در هوا ول شده بود.

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
این چه کمردردیه که پنج ساله طول کشیده.اگه واقعا کمردرد بود که یا میداد یکی دیگه بکشه تحت نظارتش مثل اودا یا لااقل اون چندتایی که کشید یه چیزی به داستان اضافه میکرد.
اما گین سان،واقعا جا داشت ادامه پیدا کنه.حکایت گینتاما عین وانپیس بود وهست اگه میخواست میشد حالا حالاها پیش رفت.ناروتو هم همینطور.انیمه هایی که هدف ندان یا هدف نقطه معلومی نیست پایان ندارند.مثل وانپیس هدفش اینه بشه پادشاه دزدای دریایی یا بلک کلاور میخواد بشه شاه جادو یا نارو تو بهترین نینجا یا هانتر هم همین طور اینا ته ندارن مرتب میشه باس اضافه کرد و جلو رفت یه سری هم مثل گینتاما اصلا هدفی ندارن که بخوان تموم بشن .درهر صورت تصمیم با خالق اثره تمام این حرفا کشکه
الان چندتا مصاحبه با مانگاکا هانتر هست اخریش سه ماه پیشه.سرچ کنی پیداش میکنی.طرف علنا میگه بعیده دیگه هانتر ادامه پیدا کنه هم به خاطر گپ طولانی که افتاد هم شرایط مانگا.طرف گفته بعیده بشه داستانی مثل هانتر رو یه دفعه دوباره منظم شروع کرد چون از اخرین ارک اصلی نزدیک شش سال میگذره یا باید بیان از اول کار کنن که نمیشه یا همه چپترا دوباره چاپ بشه که اینم غیرممکنه.در ادامه میگه اگه بخوام ادامه بدیم باید با داستان و شخصیتهای جدید شروع کنیم و با فلش بک اونا رو به شخصیتهای هانتر ربط بدیم و تو همون غالب باشخصیتهای جدید .اینجا مصاحبه گره می پرسه مثل بروتو و ناروتو که جواب میده نه اونطوری کاملا شاید با چندتا بچه که دوباره شروع به هانتر شدن میکنن و میخوان مثل بزرگترین قهرمانهای هانتر بشن که بعد نشون بدن منظور گون و کیلبا هستن

توگاشی بخاطر اینکه میخواست سریع Yu Yu Hakusho رو تموم کنه بیشتر از اون چه باید کار کرد و واسه کمرش مشکل پیدا اومد کمردردش مال خیلی وقت پیشه و هنوز درست نشده حالا اینکه شما میگی باید درست میشد یه بحث دیگست در ضمن حتی همون اوایل هم وقتی هانتر منتشر میشد مشکلات بود به طور کل میخوام بگم این قضیه مال دو سال یا 5سال قبل نیست همون اوایل هانتر هم این مسئله بوده

اودا خودش طراحی میکنه نمیدونم از کجا اوردی که اودا فقط نظارت میکنه و اینکه هر مانگا واسه خودش خصوصیاتی داره اینکه میگی یکی دیگه طراحی کنه حرف شماست ولی همینطوری الکی نیست

(یه چیز بگم این که مشکلات جسمی واسه مانگاکا ها پیش میاد چیز جدیدی نیست الان مثلا مانگاکای دی گری من بخاطر مشکل که دستش داره هر سال فقط 3 چپتر میده یا مانگاکای World Trigger بخاطر فکر کنم مشکل قلبیش از هفتگی در اومد شد ماهانه الانم به زور یه چپتر میده بیرون و ... میدونی که اینا هم انسانن یه محدودیت هایی دارن اینکه شما میخوای مرتب چپتر بده بیرون دلیل نمیشه اینا از سلامت خودشون بگذرن)

اینکه میگی گینتاما هدف نداشت فقط نشون میده نه مانگا رو خوندی نه انیمه رو دیدی گینتاما جدا از فیلر هاش و شوخی هاش چه مانگا چه انیمه یه خط داستانی داشت که اخرش سوراچی بهش رسید و تمومش کرد. در ضمن اینکه اصرار داری باید ادامه پیدا میکرد فقط نظر شخصی خودته و ربطی به بی حوصلگی مانگاکا نداره

در ضمن منبع این مصاحبه مانگاکای هانتر رو بدین

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
این ارک کیمرای هانتر تا چه قسمتی طول می‌کشه ... اگه طولانیه کلا بی خیالش شم ... مورچه کروات میزنه مگه..... قشنگ تو این ۸۰ قسمت به مغزم تجاوز شده ....
حالا چون اسمشون مورچه اس دلیل نمیشه مورچه باشن:D اگه انیمه رو داری میبینی تقریباً 10-12 قسمت آخر طول میکشه. این آرک هم یکی از بهترین و هیجان انگیزترین آرک هاست، از دستش نده.

Miyu Miyu

کاربر سایت
Aug 9, 2020
5
این ارک کیمرای هانتر تا چه قسمتی طول می‌کشه ... اگه طولانیه کلا بی خیالش شم ... مورچه کروات میزنه مگه..... قشنگ تو این ۸۰ قسمت به مغزم تجاوز شده ....

از آدمایی که میخورن مورچه پس میدن هوش و اخلاق و چیز های دیگشون رو به ارث میبرن
ماهیت انیمه همینه تو هر انیمه ای صحنه هایی میبینی که انگار به مغزت تجاوز شده و این خیلی خوبه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر