Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
Wheathering with you رو الان دیدم ارزشش رو داشت... براش این همه صبر کنیم... آنقدر خوب بود که تا تموم شد دوباره نشستم دیدم.... از لحاظ داستانی به اندازه your name عمیق نیست و اون حس هیجان و احساس برانگیزی اون رو نداره... ولی کمی گرم تر و لذت بخش تره(واضح تر بگم سرگرم کننده تر از your name) .... از نظر هنری و فنی هم که قشنگ قورت میده your name رو.... واقعا کار عالی بود...

بهش 9.5/10 رو میدم....
به
your name 10/10

اینو باید دوبار دید یه بار که عادی برای داستان یه دور دیگه هم فقط برای جزئیات و زیباییش، قطرات بارانش خیلی خوب بود

دقیقا من همش استوپ میکردم که فقط جزئیات و زیبایی تصاویر رو ببینم... پشم ریزونه....
برای همین توصیه میکنم اگه یه فیلم وجود داشته باشه ارزش حجم اینترنت برای 4k رو داشته باشه، همین انیمه است... 4k, hdr بزنید ، پشمای سال بعدتونم میریزه...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
Wheathering with you رو الان دیدم ارزشش رو داشت... براش این همه صبر کنیم... آنقدر خوب بود که تا تموم شد دوباره نشستم دیدم.... از لحاظ داستانی به اندازه your name عمیق نیست و اون حس هیجان و احساس برانگیزی اون رو نداره... ولی کمی گرم تر و لذت بخش تره(واضح تر بگم سرگرم کننده تر از your name) .... از نظر هنری و فنی هم که قشنگ قورت میده your name رو.... واقعا کار عالی بود...

بهش 9.5/10 رو میدم....
به
your name 10/10

دقیقا من همش استوپ میکردم که فقط جزئیات و زیبایی تصاویر رو ببینم... پشم ریزونه....
برای همین توصیه میکنم اگه یه فیلم وجود داشته باشه ارزش حجم اینترنت برای 4k رو داشته باشه، همین انیمه است... 4k, hdr بزنید ، پشمای سال بعدتونم میریزه...

فکر کنم این کلیپ 20 ثانیه ای دید خیلی خوبی بهتون بده... که چطور از لحاظ داستانی به اندازه your name عمیق نیست و اون حس هیجان و احساس برانگیزی اون رو نداره، ولی باز به همون اندازه تاثیر گذار و تحسین برانگیزه

اسپویل خاصی نداره ولی اگه دوست دارید حس تازگی داشته باشه نبینید...

View attachment VID_20200609_061901_015.mp4

این سطح از جزئیات و پویایی محیط و انیمیشن ها، جهش بزرگی برای انیمه ها به حساب میاد

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
چطور انقدر با tenki no ko حال می کنید انصافا؟ :-"
داستان خیلی تعطیل بود و کلا یه چیزی از خودشون ول داده بودن که بار احساسی قضیه رو ببرن بالا ولی منطق پشتش رسما نابود بود :D
یعنی اگه kimi no na wa نمره ش 10 باشه این به زور شاید 8 بشه :-":D

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
چطور انقدر با tenki no ko حال می کنید انصافا؟ :-"
داستان خیلی تعطیل بود و کلا یه چیزی از خودشون ول داده بودن که بار احساسی قضیه رو ببرن بالا ولی منطق پشتش رسما نابود بود :D
یعنی اگه kimi no wa نمره ش 10 باشه این به زور شاید 8 بشه :-":D
تایید میشه :-"
در کل بد نبود و میره تو دسته انیمه هایی که از بیکاری و اخر شبی بزاری پخش میشه، وسطشم سرت توی اینترنت و گوشی باشه :-" ولی چیز خاصی هم نبود....
+

جا داره یه بار دیگه اشاره کنم، Your Name به شدت overrated و الکی هایپ شده بود حداکثر بهش 7 از 10 میدیم :-"

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
در کل بد نبود و میره تو دسته انیمه هایی که از بیکاری و اخر شبی بزاری پخش میشه، وسطشم سرت توی اینترنت و گوشی باشه :-" ولی چیز خاصی هم نبود....
+

جا داره یه بار دیگه اشاره کنم، Your Name به شدت overrated و الکی هایپ شده بود حداکثر بهش 7 از 10 میدیم :-"
با Tenki no Ko موافقم فقط جلوه های بصریش خوب بود و هدف ساختش بیشتر پول بود:-"

ولی your Name واقعا فوق العاده بود...داستانش حس فانتزی معمایی خیلی خوبی داشت...بهش 10 میدهیم>:):x

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
...
t3qkhrohrh321.jpg

kimi no na wa کاملا ده از ده حقشه :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
هیچ وقت یادم نمیره. شب تو مدرسه، گرفتیم پرده یه کلاس رو استثمار کردیم، 4 نفری انیمه رو با کفیت Web-Rip 720p انداختیم رو پرده (چند ماه از رو پرده رفتن انیمه می گذشت)، نیمکت ها رو کشیدیم کنار، زیر انداز انداختیم اون وسط و یه کوه چیپس و تخمه جمع کردیم. نفر پنجم بهمون اضافه شد و نشستیم پلی کردیم و کیف دو عالم رو بردیم >:) (بچه ها داشتن زیر نور پروژکتور پایین فوتبال/والیبال میزدن و یه عده دیگه هم مشغول آفلاین مولتی پلیر کال آف بودن. زیاد کسی نیومد بهمون تیکه بپرونه :D)
یک چهارم آخر فیلم قشنگ پنج نفرمون رو هوا بودیم :D
دقیقا سکانس آخرش که دیگه تو مراتب عرفانی بودیم رفیقم بلند شد داد زد "دِ بگو اسمشو کثافت!"

10 از فاکینگ 10!
قطعا از بهترین انیمه های سینمایی دهه قبله و من عین روانی ها انیمه سینمایی میخورم!

====

Tenki no Ko رو دانلود کردم چند روزه منتظر فرصتم با اخوی های محترم رو تلویزیون دورهمی ببینیم واسه همین فعلا نمیتونم نمره بدم... امیدوارم این نظرسنجیه یه مدتی این جا باشه و سریع برش ندارن...(شما که سال به سال نظرسنجی میذاری بذا این یکم بمونه :D)

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
با Tenki no Ko موافقم فقط جلوه های بصریش خوب بود و هدف ساختش بیشتر پول بود:-"

ولی your Name واقعا فوق العاده بود...داستانش حس فانتزی معمایی خیلی خوبی داشت...بهش 10 میدهیم>:):x
یعنی روی رومنس آبکیش و اون همه پلات هول چشم بستی؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر