Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب فیلم سینمایی وایولت اورگاردن رو دیدم
از لحاظ موسیقی و گرافیک عین سریالیش شاهکار بود ولی داستانش مثل سریالی جذاب نبود سریالش بیشتر منو احساساتی کرد و درام قویتر و تاثیر گذارتری داشت این فیلم هم عالی بود ولی بازم case های سریالیش برای من جذابتر بود
امتیازم به فیلمش : 9/10

داشتم فکر میکردم بهترین انیمه های ۲۰۱۹ چیا بودن و نتیجش شد این :

10 - The Rising of the Shield Hero
9 - Kaguya-Sama Love is War
8 - Dr Stone
7 - Dororo
6 - My Hero Academia S4
5 - Vinland Saga
4 - The Promised Neverland
3 - Kimetsu no Yaiba
2 - Mob Psycho 100 S2
1- Attack on Titan S3 Part 2

کیمتسو رو یکم زیادی تحویل گرفتن موب و شینگکی یک سر و گردن بالاتر بودن...

لیست بدید:-"

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
خب فیلم سینمایی وایولت اورگاردن رو دیدم
از لحاظ موسیقی و گرافیک عین سریالیش شاهکار بود ولی داستانش مثل سریالی جذاب نبود سریالش بیشتر منو احساساتی کرد و درام قویتر و تاثیر گذارتری داشت این فیلم هم عالی بود ولی بازم case های سریالیش برای من جذابتر بود
امتیازم به فیلمش : 9/10

داشتم فکر میکردم بهترین انیمه های ۲۰۱۹ چیا بودن و نتیجش شد این :

8 - Kaguya-Sama Love is War
7 - Dr Stone
6 - Dororo
5 - Vinland Saga
4 - The Promised Neverland
3 - Kimetsu no Yaiba
2 - Mob Psycho 100 S2
1- Attack on Titan S3 Part 2

کیمتسو رو یکم زیادی تحویل گرفتن موب و شینگکی یک سر و گردن بالاتر بودن...

لیست بدید:-"

رتبه بندی لیست انیمه های 2019 که دیدیم
ایده پسندیده و خوبیه :D

11. Shield Hero
10. Carol & Tuesday
9. Dororo
8. Mob Psycho 100 II
7. The Promised Neverland
6. Dr.Stone
5. Kimetsu no Yaiba
4. Kaguya Sama: Love is War
3. Beastars
2. Shingeki no Kyojin S3 P2
1. Vinland Saga

پ.ن: اگه پارت 5 جوجو رو هم 2019 به حساب بیاریم، رتبه 3 ـه اون

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
کی گفت لیست؟! :D

10. kimetsu no yaiba
9.neverland
8.jojo part 5
7. neverland
6.Bunny girl.... اسمش خیلی سخته لعنتی فقط همین بانی گرل رو یادمه :-"
5.Dororo
4.Kaguya Sama
3.Vinland saga
2. Shingeki S3
1. Mob Psycho 100 II

Mob psycho خیلی تخیلی خوب بود :-" با اینکه وینلند و شینگکی هم فصل های عالی داشتن ولی به نظرم mob psycho همچنان انیمه برتر 2019 بود.

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
لیست 2019 هااا :-?
اصل کاری ها رو که همه میشناسند پس بزارید یه کم لیست رو گسترش بدم

Itai no wa Iya nano
Assassins Pride
Dungeon S2
Nanatsu no Taizai S3
Tate no Yuusha
Shinchou Yuusha
Darwin's Game
Fruits Basket 2019
No Guns Life
Tensei shitara Slime
Enen no Shouboutai
Toaru Kagaku no Accelerator
SAO S3
Boku no Hero Academia S4
One Punch Man S2
Dr. Stone
Beastars
Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru
Bungou Stray Dogs S3
Kimetsu no Yaiba
Vinland Saga
Dororo
Yakusoku no Neverland
Shingeki no Kyojin S3 P2
Mob Psycho 100 II

لیست تقریبا به ترتیبه (از این نظر که نیمه پایین نسبت به نیمه بالا تو یه سطح دیگه قرار داره)
وان پیس که با آرک وانو توی 2019 فوق العاده بود :D
بلک کلاور هم نسبتا پایان آرک الف ها رو خوب جمع کرد :Rolleyes:
کارول و تیوزدی رو زیاد با داستانش حال نکردم بعد 6 7 قسمت دیگه ندیدمش ولی آلبومش رو دان کردم و آهنگ هاش جزو فووریت هامه مخصوصا light a fire و the loneliest girl :x
کاگویا ساما رو همون موقع که پخش میشد 3 قسمتش رو که دیدم زیاد خوشم نیومد دراپش کردم:-" البته چون تعریف اش رو زیاد شنیدم دوباره گذاشتم ـش تو صف که ببینم.
چند تا انیمه دیگه هم هستند که توی لیست گذاشتم برا دیدن ولی هنوز ندیدم مثل Chihayafuru S3 , Psycho-Pass 3 , Index III , JoJo P5 , Fate/Grand Order در واقع بجز سایکو پس که دو فصل قبلی رو دیدم بقیه رو اول باید سری های قبلی شون رو ببینم برا همین هم فعلا تو صف اند تا سری های قبلی رو تموم کنم.

آخرین ویرایش:

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
نمیدونم چرا ولی به طرز عجیبی دارم از my hero academia لذت میبرم.معمولن با چیزی که پر از gore و nud.ty نیست ارتباط نمیگیرم:D ولی خب تو این دوران تاریک انیمه حال خوب کنیه(البته از اون ور دارم monster مبیبینم پس میشه گفت همو خنثی میکنن:D)

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
چیزی که مشخصه تریلر این هم مثل تاور جذابه.:D میره بره تابستون، استودیو MAPPA.

Crunchyroll Original The God of High School Anime Reveals Main Cast, Staff, and Summer Premiere

اینم از شانس ماست :D استودیو خوبه به GOH رسید:D البته با توجه به اینکه تعداد نبردها خیلی زیاده، تصمیم عاقلانه‌ای به نظر می‌رسه.
فقط موضوع نگران‌کننده اینه که قراره چند قسمت از منهوا رو توی سیزده قسمت جا کنن:D یه حالتش این هست که تا اخر قسمت 41، یعنی تا انتهای آرک Preliminaries round رو انیمه کنن. توی این حالت اگه تک تک جزئیات منهوا رو هم توی انیمه قرار بدن، باز کلی قسمت اضافه می‌یاد. حالت دومش یه حالت خیلی وحشتناکیه:D باید 112 قسمت اول رو که می‌شه تا انتهای آرک national round تبدیل به انیمه کنن. اتفاقات توی این تریلر تا انتهای قسمت 15 منهوا بود. سر برج خدا هر چی تریلر نشون دادن شامل سه تا قسمت اول انیمه می‌شد. بعید هم می‌دونم بخوان جلوتر از سه قسمت رو نشون بدن. اگه فرض رو بذاریم که هر قسمت انیمه، بین 5 تا 7 اپیزود منهوا رو پوشش بده، سیزده قسمت می‌شه بین 70 تا 90 قسمت منهوا. هیچ کدام از این قسمت‌ها قابلیت تبدیل شدن به اپیزود نهایی انیمه رو ندارن. مثل این می‌مونه که یک آرک داستانی رو قبل از اینکه به اوجش برسه، کات کنی. سر همین قضیه، اون احتمال افسانه‌ای جا دادن 112 اپیزود توی 13 قسمت بیشتر می‌شه. مگر اینکه انیمه 24 قسمتی باشه که خیلی بعید می‌دونم. کرانچی رول هدفش اینه که هر فصل یک انیمه رو نمایش بده. بهار برای برج خدا، تابستون برای خدای دبیرستان و پاییز هم برای noblesse.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان :|
فصل سوم yahari ore چیشد؟! :|
من کلا یادم رفته بود که قراره پخش بشه و الان که سرچ کردم، اخرین خبر برای 3 هفته پیش هست که گفته بودن قسمت اولش تاخیر خورده، بعد از اون خبری نیست....

احتمالا این فصل کلا پخش نشه :(
+
بیاید نظر سنجی بزاریم، به نظر شما کدام انیمه های این فصل نیمه تمام نمیمانند؟ :-"

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
بیاید نظر سنجی بزاریم، به نظر شما کدام انیمه های این فصل نیمه تمام نمیمانند؟ :-"
خب از بین اونایی که من خبراشون رو دنبال کردم.
یاهاری، مووی فیت، ری زیرو، SAO، نو گان، مووی وایولت، مووی evangelion که نیومده به تعویق افتادن.
وان پیس، railgun T، BNA، دیجیمون، Fugou Keiji، بوروتو هم که در حال پخش بودن به تاخیر افتادن.
میمونه Fruits Basket ،Gleipnir، کاگویا ساما، Hachi-nan، Kakushigoto، Listeners، Nami yo Kiitekure، Plunderer، Shironeko Project، TOG و Yesterday wo Utatte که هنوز خبری در مورد توقف پخش ـشون نخوندم.
از بین اینا کاگویا و تاور احتمال زیاد (امیدوارم) نیمه تموم نمونند در مورد بقیه هم والا باید دید که مراحل تولیدشون تا چه حد پیش رفته اگه تموم شده باشه که کامل پخش میشن و گرنه احتمالا اونا هم تاخیر بخورن.

حالا اینا رو بی خیال انیمه های تابستون و پاییز امسال اکثرا بنظرم تاخیر بخورن چون همین بهار بود که باید مراحل نهایی تولید اونا رو جلو میبردن که با این اوضاع نمی تونن :eek:

در کل انیمه های برنامه ریزی شده برای بقیه سال 2020 الان یه جورایی رو هوان که البته زیادم مهم نیست انیمه تموم شده و آرشیوی زیاد هست برا دیدن :D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اهم :D
اسم Yahari اومد...
همین چند روز پیش نشستم این انیمه رو دیدم و میتونم بگم یکی از معمولی ترین و اورریت ترین انیمه هایی بود که تا به الان دیدم :-"
نه طنز خنده داری داشت،نه رومنس خوبی و نه درام تاثیر گذاری...
اکثر دیالوگ هاشم بیان روان و مفهوم مشخصی برای انتقال نداشتن
کارکترهاشم هم معمولی و بعضا رو اعصاب بودن
خلاصه که دوستش نداشتم و در نظرم یک کار معمولی بود
امتیازم به هر دو فصلش : 7/10

نشستم Violet Evergarden رو دوباره دیدم
با این که تکراری بود ولی از تک تک اپیزودهاش دوباره لذت بردم واقعا این انیمه از هر نظر پرفکته و جزو انیمه هایی که بهش نمره کامل دادم:x
حیف که فیلمش تاخیر خورد:|

تو کارهای تاخیر خورده از همه بیشتر منتظر فیلم وایولت و فصل دوم ری زیرو هستم...

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
اهم :D
اسم Yahari اومد...
همین چند روز پیش نشستم این انیمه رو دیدم و میتونم بگم یکی از معمولی ترین و اورریت ترین انیمه هایی بود که تا به الان دیدم :-"
نه طنز خنده داری داشت،نه رومنس خوبی و نه درام تاثیر گذاری...
اکثر دیالوگ هاشم بیان روان و مفهوم مشخصی برای انتقال نداشتن
کارکترهاشم هم معمولی و بعضا رو اعصاب بودن
خلاصه که دوستش نداشتم و در نظرم یک کار معمولی بود
امتیازم به هر دو فصلش : 7/10

نشستم Violet Evergarden رو دوباره دیدم
با این که تکراری بود ولی از تک تک اپیزودهاش دوباره لذت بردم واقعا این انیمه از هر نظر پرفکته و جزو انیمه هایی که بهش نمره کامل دادم:x
حیف که فیلمش تاخیر خورد:|

تو کارهای تاخیر خورده از همه بیشتر منتظر فیلم وایولت و فصل دوم ری زیرو هستم...
یاهاری یه کار زیرپوستی و روانشناختیه اگه دقت نکنی بهش و نکته سنج نباشی دقیقا به همین نتیجه ای ختم میشه که شما بهش رسیدی .
یه دنیاس برای خودش یاهاری میتونم چندساعت بشینم راجبش بحث کنم اینقدر مفاهیم عمیقی رو تو قالب رمنس دبیرستانی بیان میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر