Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
همون می خواستم مطمئن بشم. با تشکر

آره اون دختره رو فهمیدم چون مستقیم اشاره شده بود هه هه

این آرکش خیلی پایان درست حسابی و منطقی ای داشت، حال کردم واقعا.
الان کسی که پست نقل قول شده شما رو میخونه چجور اسپویلی میبینه ؟
به نظرتون معلومه درباره چی صحبت کردید ؟

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
سلام

الان کسی که پست نقل قول شده شما رو میخونه چجور اسپویلی میبینه ؟
به نظرتون معلومه درباره چی صحبت کردید ؟

سلام

بعید می دونم حتی اگر محوشون نمی کردم مشکلی پیش میومد ?

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
بعید می دونم حتی اگر محوشون نمی کردم مشکلی پیش میومد ?
مشکل وقتی پیش میاد که اینجوری محو میشه یا تگ اسپویلر بدونه عنوان استفاده میشه .
تاکید روی اسپویلر عنوان دار یا عدم استفاده از تگ اسپویلر وقتی نیازی بهش نیست هم دقیقاً به همین دلیله که خواننده درباره باز کردن اسپویلر مردد نشه .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
این همه در مورد انیمه های فصل گفتید...اصل کاری رو بهش اشاره نکردید:p جمع کنید برید که Digimon Adventure 2020 اومد >:)

روح و روان رو شاد کرد:D
برای اونایی که شاااااید بخوان ببینند ولی نمیدونند :
نسخه ی 2020 یک ریبوت از سری اوله... کاراکتر و دیجیمون ها هموناند، ولی داستان کلهم اجمعین فرق میکنه!
قسمت اول حال داد! اندینگش رو چون تمرکز رو شخصیت محبوبم بود دوست داشتم:)) (فقط تو عمرم انقدر تا حالا حس نکرده بودم اندینگ کوتاهه... انگار وسط آهنگ قطع کردن:| )

فقط 2 مورد :
1.امیدوارم جلوتر محیط ها تغییر کنند و همش اینجا نباشیم:-" راستش در مورد این... یکم میترسم:|

2.آقا.... این Sound Effect تغییر حالت ... خیلییییی شدید جای خالیش حس شد! خیلی صدای دلنشینی بود:( ، البته به نظر تغییر حالت Real Time شده و دیگه قرار نیست 10~15 ثانیه هر دفعه اون انیمیشن رو ببینیم و اون صدا رو بشنویم و ... همممم... اینجوری باشه یکم میتونم با قضیه کنار بیام:-"

ولی در کل بهترین انیمه فصل اومد دیگه... :p

---
برم Yesterday wo Utatte رو هم دریابم:D

خوب...خوب... قشنگ مشخصه تا تموم شدنش هی سرم رو بکوبم به دیوار:|
کاراکترها خوب بودن، کلا دیدنش حس خوبی داشت! و به نسبت... خیلی وقته انیمه عشقولی ندیدم:-"
اما خوب... مشخصه با روح و روانم بازی کنه انیمه با مثلث عشقیش:|
و یه حسی بهم میگه اون چیزی که میخوام احتمالا اتفاق نمیفته:|

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
@Akiba
این دیجیمون جدید رو ینی من که آگومون رو از گابومون(:D) نمی تونم تشخیص بدم هم می تونم ببینم یعنی؟ کلا ترکوندن از اول شروع کردن؟
کلا ترکوندن از اول ساختن:D

آقا... این Dorohedoro یا هرچی هست...همین عجیب غریب خر تو خره که فصل پیش پخش میشد
زیرنویس با کدوم فن ساب هناهنگه؟ اسمای عجیب غریب میبینم ... و هارییل گویا نبود بینشون:|

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
آقا... این Dorohedoro یا هرچی هست...همین عجیب غریب خر تو خره که فصل پیش پخش میشد
زیرنویس با کدوم فن ساب هناهنگه؟ اسمای عجیب غریب میبینم ... و هارییل گویا نبود بینشون:|
هاریبل نداشتش .
من از 2 تا انکودر مختلف گرفتمش و زیرنویس انیمورد با جفتشون هماهنگ بود .
PKN
Better-Raws

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
کلا ترکوندن از اول ساختن:D

من نسخه ی WEBRip کار Anime Land رو از nyaa اوردم....با همون زیرنویس فابریک AW هماهنگ بودش

P.S
فقط دقت کن که Anime Land نسخه ی Hi444PP میزنه..که باید player ـت حتماً بروز باشه.

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
قسمت دوم برج خدا هم اومدش. به طور خلاصه اقتباس خوبیه. خیلی از قسمت‌هایی که اضافه کردن به روایت کمک کرده و خیلی از قسمت‌های حذف شده واقعا اطلاعات اضافی بودن. ولی یه مشکلی این وسط وجود داره...بعضی از دیالوگ‌های خیلی مهم حذف شدن. این دیالوگ‌ها بدجوری بولدن، یعنی اگه از ده نفر رندوم سوال بشه توی فلان چپتر منهوا کدام دیالوگ نظرت رو جلب کرده، احتمالا هشت نفر به دیالوگی اشاره می‌کنن که حذف شده!
توی آزمون دیوار شینسو، کسی که به رلو اعتراض می‌کنه، توی منهوا یک فرد دیگه‌ای هست که البته موضوع مهمی نیست. بعد از اینکه رلو و این شخص یک دیالوگ رو رد و بدل می‌کنن، رلو کنار بام می‌شینه و بهش می‌گه: «خدا ظالم نیست؟ وقتی خدا برای اولین بار دنیا را بهت نشون می‌ده این طور به نظر می‌رسه که این دنیا بی‌انتهاست و تو می‌تونی به همه چیز برسی، اما یک روز خدا دوباره ظاهر می‌شه و بهت می‌گه که این حد توئه. با وجود اینکه هنوز خیلی چیزهاست که تو می‌خوای بهشون برسی». این دیالوگی هست که توی منهوا گفته می‌شه. ولی توی انیمه این دیالوگ تغییر پیدا کرده به: «به نظرت آیا خدایان ظالم نیستند؟». اولا چرا خدایان؟ هیچ وقت حرفی از خدایان توی برج خدا زده نشده. شاید اشتباه ترجمه بوده. دوما، چرا باید دیالوگ به این مهمی رو حذف کنن؟ واقعا نمی‌تونم درک کنم.
در کل قسمت دوم هم مثل قسمت اول خوب بود. اگه با همین روند اقتباس رو انجام بدن، کار نهایی به ویژه برای کسی که منهوا رو نخونده، خیلی خوب خواهد بود.

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
این همه در مورد انیمه های فصل گفتید...اصل کاری رو بهش اشاره نکردید:p جمع کنید برید که Digimon Adventure 2020 اومد >:)

روح و روان رو شاد کرد:D
برای اونایی که شاااااید بخوان ببینند ولی نمیدونند :
نسخه ی 2020 یک ریبوت از سری اوله... کاراکتر و دیجیمون ها هموناند، ولی داستان کلهم اجمعین فرق میکنه!
قسمت اول حال داد! اندینگش رو چون تمرکز رو شخصیت محبوبم بود دوست داشتم:)) (فقط تو عمرم انقدر تا حالا حس نکرده بودم اندینگ کوتاهه... انگار وسط آهنگ قطع کردن:| )

چه جالب چون من داشتم اون قدیمی رو نگاه می کردم. حالا می رم اینو نگاه می کنم :D

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
اولین انیمه سریالی که دیدم (Boku dake ga Inai Machi (ERASED بود که امروز تمومش کردم:D حس خوبی داشت و ایده جالب:D البته از قسمت 8 اینا دیگه متوجه شدم قاتل کیه !:D

The Tale of Princess Kaguya هم جزو انیمه های خیلی خوب سینمایی بود که اخیرا دیدم:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
هرکی

Violet Evergarden Gaiden Eien to Jidou Shuki Ningyou

ندیده، با سر بره ببینه...
من خودم سر سریال دو جا گریه ام گرفت... ولی اینجا چند جاش بود که گریه ام گرفته بود:((:((:((:((

حالا این دنیا که زیاد بلایی سر طرف نمیاد ولی اون دنیا واقعا امیدوارم خدا، هر روش شکنجه ایی هست روی اونی حرومی که کیو رو آتیش بیاره.
البته بازم میدونم کمشه-_-
گرافیک و ارت استایل رو وحشتناک ترکونده بودن.واقعا زیباتر از کار اینا من انیمه ندیدم!

این یحتمل اخرین کار کامل اون بندگان خدا موقعی بوده باشه که زنده بودن، چون فیلم وایولت بخشیش نیمه کاره تقریبا مونده بود:((

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
ک
هرکی

Violet Evergarden Gaiden Eien to Jidou Shuki Ningyou

ندیده، با سر بره ببینه...
من خودم سر سریال دو جا گریه ام گرفت... ولی اینجا چند جاش بود که گریه ام گرفته بود:((:((:((:((

حالا این دنیا که زیاد بلایی سر طرف نمیاد ولی اون دنیا واقعا امیدوارم خدا، هر روش شکنجه ایی هست روی اونی حرومی که کیو رو آتیش بیاره.
البته بازم میدونم کمشه-_-
گرافیک و ارت استایل رو وحشتناک ترکونده بودن.واقعا زیباتر از کار اینا من انیمه ندیدم!

این یحتمل اخرین کار کامل اون بندگان خدا موقعی بوده باشه که زنده بودن، چون فیلم وایولت بخشیش نیمه کاره تقریبا مونده بود:((
حالا واقعا این یارو رو چکارش میکنن؟؟
یه لیست کامل دارید از کارای این خدا بیامرزا با اولویت دیدن همه کسایی که بعد از این میان بزارید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: zack fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر