Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
هرکی

Violet Evergarden Gaiden Eien to Jidou Shuki Ningyou

ندیده، با سر بره ببینه...
من خودم سر سریال دو جا گریه ام گرفت... ولی اینجا چند جاش بود که گریه ام گرفته بود:((:((:((:((

حالا این دنیا که زیاد بلایی سر طرف نمیاد ولی اون دنیا واقعا امیدوارم خدا، هر روش شکنجه ایی هست روی اونی حرومی که کیو رو آتیش بیاره.
البته بازم میدونم کمشه-_-
گرافیک و ارت استایل رو وحشتناک ترکونده بودن.واقعا زیباتر از کار اینا من انیمه ندیدم!

این یحتمل اخرین کار کامل اون بندگان خدا موقعی بوده باشه که زنده بودن، چون فیلم وایولت بخشیش نیمه کاره تقریبا مونده بود:((
من داشتم درد می کشیدم. می گفتم همچین شاهکاری و همچین چیز قشنگی آخرین اثر اون بندگان خدا بوده.... یه سری نابغه رو سر @#@$&!$&& بودنش به کشتن داد. من موندم چقدر سخت بوده برای اعضای استودیو تکمیل فیلم وایولت..... فرض کن مثلا همین چند روز پیش فلان بخشو دوستت تموم کرده بوده و حالا دوستت نیستش.... لحظه لحظه اش آتیش به وجودت می زنه.... اینو جدی میگم من از این یارو که استودیو رو به آتیش کشید نمی گذرم.
این اثر از همه نظر سطحش بالاست. داستان گرافیک آرت استایل صدا گذاری..... همه و همه در یه سطح ماورایین. خدا بیامرزه اون بندگان خدا رو.

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
بعضی وقتا ادم یه چیزایی میبینه با این که مطمعنه که کی اونو ساخته ولی باز نمیتونه باور کنه مثل اهرام مصرو دیوار چین با اینکه میدونی ادما ساختنشون ولی باور نمی کنی وایولت هم از ایناست.ادم باور نمیکنه یکی مثل خودش میتونه اینو ساخته باشه
برای من مثل چیز برگر مک دونالد بود وایولت.نه میشه چیزی بهش اضافه کرد مثل نمک وادویه و سس نه میشه ذره ای ازش رو کم کرد.یه پکیج کامل بی نقص .خیلی زور زدم بهش ایراد بگیرم یا نقدش رو بنویسم ولی اولین و اخرین باری بود که نتونستم چیزی جز ستایش این کار بنویسم.یاداشتی که تو صفحه این در imdbتونستم بزارم فقط یه جمله بود:
به احترام این شعر قلم رو زمین میزارم و ایستاده ادای احترام میکنم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
Sao تا تابستون تاخیر خورد..

تف به کرونا که زندگیمون رو نابود کرد... ~X(

حالا واقعا این یارو رو چکارش میکنن؟؟
یه لیست کامل دارید از کارای این خدا بیامرزا با اولویت دیدن همه کسایی که بعد از این میان بزارید

اعدام میشه... به سبک زندان های ژاپن زجر کشش میکنن... ولی به چه درد ماها میخوره...

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
خب بالاخره همه انیمه های بهاری که نشون کرده بودم رو دیدم.
البته که با یکی دو قسمت نمیشه نظری داد ولی فقط برای اینکه حسم رو نسبت بهشون بگم.
با قسمتایی که این هفته میاد معلوم میشه؛ احتمالا نصف شون رو دنبال و نصف دیگه رو دراپ یا هلد کنم.

Arte
داستانی از عصر رنسانس که درباره هنرمندی که جنسیت و طبقه اجتماعی که داره بر سر راه رسیدن به رویا و اهدافش قرار میگیرن.
اول اینکه پرام ریخت وقتی قبل اپنینگ لوگو یورنیورسال رو دیدم اولین انیمه ای بود که دیدم یونیورسال توش دخالت داره (نمیدونم تهیه کننده، ناشر یا سرمایه گذار؛ احتمالا یکی از ایناس)
کیفیت بصریش رضایت بخشه و جو حاکم برش رو دوست داشتم. شخصیت اصلی ـه شاد و سرزنده ای که برای هدفش میجنگه.
هیچ وقت از این ایده خسته نمی شم مخصوصا حالا که تم هنری و عصر رنسانس گرفته.

(Brand New Animal (BNA
داستان درباره دنیایی که در اون انسان ها و نیمه انسان ها در اون زندگی میکنند و نیمه انسان ها برای رهایی از تبعضات جامعه انسانی نسبت به خودشون در یه اتوپیا دور هم جمع شدن.
در مورد داستانش که باید بگم بعد از دیدن "بیستار" به این هم واقعا امیدوارم و قسمت اولش هم نشون داد که پتانسیل خوبی داره.
استودیو سازنده اثر Trigger ـه که آثاری مثل Kill la Kill ،Darling in the Franxx و Promare رو توی کارنامه اش داره.
وقتی داشتم دارلینگ رو میدیدم از کادر بندی ها که حین نمایش تغییر میکردن خیلی خوشم میومد. پرومر رو هم همین تازگی ها دیدم و کیل لا کیل هم گذاشتم تو لیست.
اگه بخوام بین سبک دارلینگ و پرومر انتخاب کنم BNA به سبک پرومر کار شده.
ترکیب رنگی سرد و گرم که مدام در هم می آمیزند همراه با اکت های فانتزی کمیک گونه که به آدم حس خاصی میده یه جورایی سبکش مثل انیمیشن مرد عنکبوتی ـه که پارسال اسکار گرفت.

(Digimon Adventure (2020
داستانش که دیگه نیازی به تعریف کردن نداره.
فک کنم بازسازی سری اول دیجیمون باشه.
خب من سری دیجیمون رو فقط وقتی دبستان میرفتم تو تلوزیون دیدم و چیزه زیادیم ازش یادم نیست فقط یادمه وقتی میگفت "فلان چیز تبدیل میشه به..." این خیلی رو مخم بود.
به هر حال سری جدید پوکمون هم که تا قسمت 20 اومده. دیدن این سری های قدیمی با کیفیت امروزی باید برا طرفدارای قدیمی خیلی لذت بخش باشه.

Gleipnir
داستان درباره یه نوجوان دبیرستانیه که بصورت ناگهانی قدرتی درش پدیدار میشه و بخاطر این قدرت جدید چیزهایی رو حس میکنه و اتفاقاتی براش پیش میاد...
قسمت اولش که نوید یه داستان بزرگسالانه و احتمالا خشن رو میداد. ازش بدم نیومد ممکنه که قسمتای بعدیش رو هم دنبال کنم.

Hachi-nan tte Sore wa Nai deshou
خب یه انیمه ایسکای که شروعش نسبتا جالب بود. البته که اون هارمی که صحنه اول نشون داد زد تو ذوقم ولی در کل شاید دیدن ادامه اش لذت بخش باشه.

Kakushigoto
پدری که نمی خواد دختر سن پایین ـش درمورد شغلش که مانگاکا آثار بزرگسالانه است بفهمه...
خب از این مدل دختر کاواییاست که شاید تا حدی هم به دغدغه های شغل مانگاکایی بپردازه.

Listeners
داستان در دنیایی روایت میشه که ما افرادی داریم به نام "پلیر" که میتونند با اتصال به "ابزار" اونا رو برونند و هدایت کنند...
جدیدترین اثر استودیو ماپا به نظر میرسه یه اثره تخیلیه که با نگاه فانتزی و استعاری به دنیای موسیقی میپردازه.
قسمت اولش که جالب بود مخصوصا که از کیفیت بصری که داشت خوشم اومد، یه کم منو یاد کارول و تیوزدی انداخت.

Nami yo Kiitekure
داستان این انیمه درمورد میناره کودا ست؛ یه دختری که بی خبر از همه جا ناگهان پاش به رادیو باز میشه.
اول یه خداقوت بگم به Riho Sugiyama بخاطر سرعت بالای حرف زدنش. ناموسا من خودم رو بکشم هم نمی تونم به این سرعت حرف بزنم.
انیمه فان و جالبیه... و رادیو... خب موضوع جدیدیه برای من حداقل... هنوز هیچی از داستان رو نشده ولی احتمالا قراره از مدلا باشه که درس زندگی میدن.

Shironeko Project - Zero Chronicle
دنیا دو بخش داره یه بخش سفید روحانی و یه بخش تاریک شیطانی؛ در هر دو بخش انسان هایی زندگی میکنند. داستان ما قراره حول دو شخصیت از دو طرف باشه.
مثل اینکه این یه اثر اقتباسی از یه گیم ـه. بخش معرفی شخصیتش مخصوصا شخصیتِ پسره خوب بود.
بنظرم تا حد زیادی پایه مناسبی برای نمایش اهداف و آرمان های شخصیت اصلی بود.

TOG
دیگه اینقدر دوستان گفتن که نیازی به خلاصه داستان نداره.
ریتم قسمت اولش و سرعت بیان دیالوگ ها خیلی تند و سریع بود و موسیقی ـش هم واقعا رو مخ بود. نمیگم که ساند ترک های خوبی نداشت ولی ولوم موسیقی بنظرم جاهایی بالا میرفت که نیاز نبود و گند میزد به صدای کاراکتر ها. توی قسمت دومش این قضیه بهتر شد.
کیفیتش هم شاید به قول دوستان سعی کردن مثل مانهوا باشه که یه جورایی حس و حال مانهوا رو منتقل کنه و واقعا هم تا حدی همین طور بود ولی من جدا انتظار کیفیت بیشتری رو داشتم مخصوصا توی فایت ها. حالا فایت انچنانی هم تا حالا نداشتیم امیدوارم قسمتای پر فایتش رو حداقل از نظر انیمیت یه کم بهتر کار کرده باشن.

Yesterday wo Utatte
یه فارغ التحصیل بدون هدف که نمیدونه با زندگیش چیکار کنه. از این ایده نسبتا زیاد دیدم ولی توی فرم راهنمایی و دبیرستانیش نه مدل فارغ التحصیلش.
ریتم آروم و خوبی داره احتمالا از اونایی میشه که خوشم میاد. نه افراطی نه تفریطی حد وسط یه زندگی بزرگسالانه با دغدغه های عادی و روزمره با چاشنی ـه درام و عاشقانه

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
خب خب ... بعد از عمری ماهم یه پست بذاریم:-"!
فعلا تنها انیمه ای که از این فصل دیدم Yesterday بود که کار جالبی بنظر میاد :D و یه ضدحال خیلی بدم خوردم بخاطر تاخیر خوردن یاهاری :(:(.
وانپیس رو هم طبق معمول دنبال میکنیم :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
بالاخره بعد از کلی جمع کردن اراده نشستم سری مونوگاتاری رو ببینم و اولین چیزی که در سه ثانیه اول مخاطب می بینه یک پنتی شات خرکیه :D
خدا به خیر بگذرونه... :-"

WELCOME >:)
Now you're one of us

خب چیا دیدیم این مدت...

خوشم میاد کل خفنی کینگدام به بن بست های استراتژیکی ـه. هنوز نفهمیدم چرا مجبور شدن شین رو بکشن و دوباره زنده کنن. با پلات آرمور فعلی شین این که بزنه هوکن رو بکشه و زنده بمونه به نظرم برای هیچ کس غیر قابل درک نبود، یه سری پیام و هدف داشت ها... ولی Rly :D
اما خب با این که فکر نمی کردم نبرد بین شین و هوکن پایین ترین نقطه این آرک بود و به محض تموم شدنش و زنده شدن شین با این که عملا جنگ تموم شد ولی بازم اوج گرفت آرک.

کل پروسه حمله به رتسوبی تا گرفتن گیو قشنگ نشون میده چه هیولای لعنتی ایه اوسن >:) توییست این چپتر هم محشر بود. منم عین ریبوکو قشنگ یهو دم آخری زد به سرم که "آی ددم اینا با Qi متحد مگه نبودند":))
خوب سرکار گذاشت همه رو

===

136584

Violet Evergarden Gaiden Eien to Jidou Shuki Ningyou

نیمه اولش حقیقتا همون سریال بود و حس می کردم دارم قسمت 14 سریال رو می بینم...
نیمه دوم کامل لهم کرد عوضش:((

اگه بخوایم منطقی باشیم میشه یه نیمه اول متوسط و یه نیمه دوم محشر و در نهایت یه کار متوسط
ولی راستش نیمه اول یه Set up وحشتناک خوب برای چیزیه که نیمه دوم میخواد بهش برسه واسه همین کل کار با هم به خاطر نیمه دوم میره بالا
خیلی خوب بود که نیمه دوم دیگه وایولت تو مرکزیت نبود و بندیکت جاشو گرفت... نه که وایولت بد باشه... ولی خب تنوعی بود که خیلی خوب بود

سطح کار هم به طرز عجیبی با توجه به وقایع تابستون پارسال انتظار نداشتم این قدر خوب باشه. یعنی اگه خوب نبود می گفتم به خاطر همون قضیه است و... ولی بازم باورم نمیشه واسه یه OVA همچین سطح کاری ارائه دادن. فیلمش دیگه واقعا میخواد چی بشه...

=====

136585

Dragon Quest: Your Story

بگذریم که کل فیلم بین روایت خود داستان بازی یا قلقلک دادن حس نوستالژی ملت گیر کرده بود و هر جا به یه ساز می رقصید و کیفیت انیمیشن اش ثابت نبود
ولی اخه لامصب اون چه پایانی بود آخه :|:|
اگه تو سینما بودم سر سکانس پایانی مطمئنا بلند میشدم داد میزدم: Omae namettenokka!؟ (آره جاپونی می گفتم... چون با زبون چاپونی و ساب داشتم می دیدم)

به هر حال ضدحال این فیلم به نظرم برای همه الزامیه تا تو این درد شریک شیم. :>
اسپویل نمی کنم ضدحالش چیه ولی کلا پایان داغون فیلم تو اینترنت خیلی معروفه و پیشهاد میشه خودتون دست اول تجربه اش کنید تا من چیزی ازش بگم :>

=====

136586

Shingeki no Kyojin S3 - Part 2

پارت یک فصل سه رو یه مدت پیش دیده بودم و راضی بودم واقعا، ولی خب قسمت 12 اش رو اون موقع که دیدمش دانلود نکرده بودم در نتیجه سر همون قسمت 11 ول کردم تا بعدا دخلش رو بیارم
ساعت یک و نیم نصفه شب فکر کنم سه روز پیش بود... گفتم خب قبل این که بخوابیم این قسمت 12 ـه رو دانلود کنیم و ببینیم بعد بتمرگیم...
...
..
.
THE FOOL I WAS@-)

flashforward to 6.5 hours later
ساعت هشت صبح مغز خسته ام رو از تو سرم وا کردم و انداختم رو تخت و روش یه پتو انداختم، تکیه دادم به دیوار کنار تخت و به بخاری که از زیر پتو میومد نگاه می کردم و با خودم می گفتم "این ارن خیییلی بدبخت نیست؟":-s و ترجیح دادم به بقیه وقایع کل این فصل لعنتی فکر نکنم
راحت 10/10
تا این جای کار SnK یه فرنچایز نسبتا خوب بود تو دیدم. از الان به بعدش رفت تو شاهکارها. ترک T-KT تو تیتراژ آخر قسمت 10 عجب چیز محشریه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
نیمه اولش حقیقتا همون سریال بود و حس می کردم دارم قسمت 14 سریال رو می بینم...
نیمه دوم کامل لهم کرد عوضش:((

اگه بخوایم منطقی باشیم میشه یه نیمه اول متوسط و یه نیمه دوم محشر و در نهایت یه کار متوسط

شرم کن! اگر نیمه اولشم مثل سریالش بوده باشه، پس شاهکار بوده همونم:-"

من هنوز ندیدم:| :| :|

در مورد شینگکی... چه حکایت آشنایی بود:|

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب منم فصل ۴ مای هیرو اکادمیا رو تموم کردم
با اینکه مثل فصلای قبلی دوسش نداشتم و در نظرم افت کرده بود ولی در کل فصل قابل قبول و خوبی بود

در مورد یک سری از اتفاقات و کارکترها میخوام حرف بزنم

کیریشیما : ترکوند این پسر اولا پاور اپ و محدودیتی که براش گذاشتن خیلی خوب بود و ظاهرش خیلی خفن شده بود:x
دوما فلش بکی که ازش نشون داد در کنار فلش بک تودوروکی (قسمت ۱۰ فصل ۲) جزو بهترین فلش بک های مای هیرو شد خب حالا چرا این فلش بک رو دوست داشتم ؟
چون به عمل "نجات دادن" منطقی تر پرداخته شد
هر چقدر هم ادم خوب باشی و هر چقدر هم قهرمان باشی بازم موقعی که مرگت تقریبا حتمیه مستقیم نمیری تو دل خطر و ممکنه بترسی و جا بزنی و بدن ادم هیچوقت خود به خود حرکت نمیکنه و اینکه مستقیم بری تو دل خطری که مرگت حتمیه نیازمند زمان و تجربست و اینکه کیریشیما کم کم با این موضوع کنار میاد خیلی خوب بود...
خلاصه هر چقدر میدوریا این فصل تو دیوار بود از اینور کیریشیما واقعا خوش درخشید و قسمت ۸ رو خیلی دوست داشتم:x

چیساکی : یکی از ضعیفترین ویلین های مای هیرو اکادمیا
اولا فلسفه پشت کاراشو نتوستم درست و درمون درک کنم و بنظرم پرداخت بیشتری لازم داشت دوما قدرتشو دوست نداشتم و حس میکنم تکراری بود و اینکه فایتش با میدوریا هم بنظرم زیاد جالب در نیومد در کل در مقایسه با استین و All for one ویلین ضعیفتری بود
و اینکه این انیمه همچنان بنظرم مشکل انتاگونیست داره بدون هیچ پیش زمینه ای درست و حسابی انتاگونیست رو وارد داستان میکنه و خیلی زود هم شکستشون میده.

نایت ای : کارکتر جالبی بود اول اینکه زارت به میدوریا گفت تو هیچی نیستی و این تیکه رو دوست داشتم دوما اینکه قدرت و دوبله خوبی داشت (دوبلورش میکی شینچیرو بود دوبله روی موستانگ و کایکی) فقط اینکه بنظرم زود حذف شد و اگه بجاش اون پسره مو زرده (میریو) می مرد بهتر بود.

اندور : شدیدا ترکوند این بشر و قسمت ۲۵ بدون شک بهترین قسمت این فصل بود
اولا کاستوم جدیدش خیلی خوب بود و بنظرم باجذبه تر شده بود دوما تغییرشو دوست داشتم اینکه از اون حالت کله شقی اومده بیرون و تصمیم داره واقعا جای خالی المایت رو پر کنه و اینکه میگه "به من نگاه کنید" و فایتش با نومو هم یکی از بهترین فایت های کل سری بود
موسیقی متن اون لحظه ای که نومو زخمیش کرد و یک چشمشو از دست داد خیلی خوب بود و یک لحظه فکر کردم کارش تمومه ولی بعدش با قدرت برگشت و کار نومو رو تموم کرد
اون plus ultra گفتنش هم خیلی کیف داد در کل یکی از بهترین و هیجانی ترین فایت های سری بود:x
من مانگا رو نخوندم و نمی دونم چه اتفاقی قراره بیفته و از اینجا به بعد ففط حدسیات خودمه

- تو فصل بعدی فکر کنم All for one بر میگرده به سه دلیل :
۱- بخاطر نومویی که با اندور مبارزه کرد و احتمالا باید All for one اینو ساخته باشه

۲- حرف خود اندور که گفت مثل اینکه شایعات درست بودن (شایعه برگشتن all for one) و برای همین اومدم بیرون (برای مقابله با all for one)

۳- خواب میدوریا که توش صاحبان قبلی one for all رو می بینه و همچنین all for one به شکل انسانی که فکر کنم داره قدرت one for all رو از اولین صاحبش میکشه بیرون و اولین صاحب به میدوریا میگه تو نفر نهم هستی و فکر کنم بهش هشدار میده که مراقب all for one باشه و اینکه امیدوارم all for one برگرده و همه رو به یک چالش جدی بکشه...

و یک چیز دیگه تو خاطرات اندور یک بچه مو قرمز بود و اینم حدس میزنم دابی باشه چون قدرتش اتشه و شبیه اندوره...
در کل این فصل با وجود اینکه نیمه اولش ریتم و روایت زیاد خوبی نداشت و نیمه دوم هم کسل کننده بود و کیفیت و روان بودن فایت ها هم کمی افت کرده بود ولی بازم لحظات خوب خودشو داشت و قسمت اخرش هم هایپ خوبی برای فصل بعد شد.
امتیازم به این فصل : 8/10

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
خب منم فصل ۴ مای هیرو اکادمیا رو تموم کردم
با اینکه مثل فصلای قبلی دوسش نداشتم و در نظرم افت کرده بود ولی در کل فصل قابل قبول و خوبی بود

در مورد یک سری از اتفاقات و کارکترها میخوام حرف بزنم

کیریشیما : ترکوند این پسر اولا پاور اپ و محدودیتی که براش گذاشتن خیلی خوب بود و ظاهرش خیلی خفن شده بود:x
دوما فلش بکی که ازش نشون داد در کنار فلش بک تودوروکی (قسمت ۱۰ فصل ۲) جزو بهترین فلش بک های مای هیرو شد خب حالا چرا این فلش بک رو دوست داشتم ؟
چون به عمل "نجات دادن" منطقی تر پرداخته شد
هر چقدر هم ادم خوب باشی و هر چقدر هم قهرمان باشی بازم موقعی که مرگت تقریبا حتمیه مستقیم نمیری تو دل خطر و ممکنه بترسی و جا بزنی و بدن ادم هیچوقت خود به خود حرکت نمیکنه و اینکه مستقیم بری تو دل خطری که مرگت حتمیه نیازمند زمان و تجربست و اینکه کیریشیما کم کم با این موضوع کنار میاد خیلی خوب بود...
خلاصه هر چقدر میدوریا این فصل تو دیوار بود از اینور کیریشیما واقعا خوش درخشید و قسمت ۸ رو خیلی دوست داشتم:x

چیساکی : یکی از ضعیفترین ویلین های مای هیرو اکادمیا
اولا فلسفه پشت کاراشو نتوستم درست و درمون درک کنم و بنظرم پرداخت بیشتری لازم داشت دوما قدرتشو دوست نداشتم و حس میکنم تکراری بود و اینکه فایتش با میدوریا هم بنظرم زیاد جالب در نیومد در کل در مقایسه با استین و All for one ویلین ضعیفتری بود
و اینکه این انیمه همچنان بنظرم مشکل انتاگونیست داره بدون هیچ پیش زمینه ای درست و حسابی انتاگونیست رو وارد داستان میکنه و خیلی زود هم شکستشون میده.

نایت ای : کارکتر جالبی بود اول اینکه زارت به میدوریا گفت تو هیچی نیستی و این تیکه رو دوست داشتم دوما اینکه قدرت و دوبله خوبی داشت (دوبلورش میکی شینچیرو بود دوبله روی موستانگ و کایکی) فقط اینکه بنظرم زود حذف شد و اگه بجاش اون پسره مو زرده (میریو) می مرد بهتر بود.

اندور : شدیدا ترکوند این بشر و قسمت ۲۵ بدون شک بهترین قسمت این فصل بود
اولا کاستوم جدیدش خیلی خوب بود و بنظرم باجذبه تر شده بود دوما تغییرشو دوست داشتم اینکه از اون حالت کله شقی اومده بیرون و تصمیم داره واقعا جای خالی المایت رو پر کنه و اینکه میگه "به من نگاه کنید" و فایتش با نومو هم یکی از بهترین فایت های کل سری بود
موسیقی متن اون لحظه ای که نومو زخمیش کرد و یک چشمشو از دست داد خیلی خوب بود و یک لحظه فکر کردم کارش تمومه ولی بعدش با قدرت برگشت و کار نومو رو تموم کرد
اون plus ultra گفتنش هم خیلی کیف داد در کل یکی از بهترین و هیجانی ترین فایت های سری بود:x
من مانگا رو نخوندم و نمی دونم چه اتفاقی قراره بیفته و از اینجا به بعد ففط حدسیات خودمه

- تو فصل بعدی فکر کنم All for one بر میگرده به سه دلیل :
۱- بخاطر نومویی که با اندور مبارزه کرد و احتمالا باید All for one اینو ساخته باشه

۲- حرف خود اندور که گفت مثل اینکه شایعات درست بودن (شایعه برگشتن all for one) و برای همین اومدم بیرون (برای مقابله با all for one)

۳- خواب میدوریا که توش صاحبان قبلی one for all رو می بینه و همچنین all for one به شکل انسانی که فکر کنم داره قدرت one for all رو از اولین صاحبش میکشه بیرون و اولین صاحب به میدوریا میگه تو نفر نهم هستی و فکر کنم بهش هشدار میده که مراقب all for one باشه و اینکه امیدوارم all for one برگرده و همه رو به یک چالش جدی بکشه...

و یک چیز دیگه تو خاطرات اندور یک بچه مو قرمز بود و اینم حدس میزنم دابی باشه چون قدرتش اتشه و شبیه اندوره...
در کل این فصل با وجود اینکه نیمه اولش ریتم و روایت زیاد خوبی نداشت و نیمه دوم هم کسل کننده بود و کیفیت و روان بودن فایت ها هم کمی افت کرده بود ولی بازم لحظات خوب خودشو داشت و قسمت اخرش هم هایپ خوبی برای فصل بعد شد.
امتیازم به این فصل : 8/10

منم مانگاش رو نخوندم....ولی درباره ی اون مورد 3 ای که گفتی.....یه سر برو قسمت 33 انیمه دقیقه ی 13:00 به بعد رو دوباره نگاه کن (میشه قسمت 20 تو فصل 2)

captainyellow

Gold User
Nov 14, 2014
22
نام
حسین
سلام، دوستان کسی ترجمه ژاپنی state های چین رو میدونه؟ این زیرنویس کینگدام واقعا مصیبتیه، Horriblesubs که اسمای چینی رو استفاده میکنه که اصلا واسه کسی که مانگا خونده آشنا نیست، Erai-raw اسما رو ترجمه کرده، ولی مشکلش اینه که state ها رو هم بر خلاف مانگا ترجمه کرده :D.

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
برای ورود به دنیای وان پیس انیمه رو پیشنهاد میکنین یا مانگا رو؟

Spoiler: Kingdom - Manga - Ch.638

شین بعد از لشکرکشی به گیو قراره به ارزوی دیرینش یعنی ژنرالی برسه
یجورایی باید با piao رو در رو میشد که بهش بگه به رویاشون داره میرسه
میتونست بیاد به خوابش ولی خب هارا تصمیم گرفت عجیب ترین مسیرو بره :D

این اوسن هنوز مونده نیت اصلی خودشو نشون بده. در تاریخم ظاهرا آدم مکار و کیسی توصیف شده
تو ردیت یه نفر میگفت که دستگیر شدن ریبوکو بر اساس نقشه اوسن و توسط سربازای خودش بوده

این دیالوگ بین ریبکو و اوسن هم بنظرم جالب اومد :D

"HOH! So you anticipated our move of resupplying by the river. But I anticipated that and sent a fleet of blimps to Gyou!"

"You fool I knew you were going to double bamboozle me so I constructed anti air gun mounts around Gyou!"

"Did you ACTUALLY think something like that was beyond my vision?! My men are warping in pylons as we speak, and soon we will warp in the supplies!!"

"That might have worked were it not for the Nydus worms I'm currently setting up in your base!"

"YOU ARRANT BUFFOON! My Chadrays are already on the prowl!!"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
برای ورود به دنیای وان پیس انیمه رو پیشنهاد میکنین یا مانگا رو؟

شین بعد از لشکرکشی به گیو قراره به ارزوی دیرینش یعنی ژنرالی برسه
یجورایی باید با piao رو در رو میشد که بهش بگه به رویاشون داره میرسه
میتونست بیاد به خوابش ولی خب هارا تصمیم گرفت عجیب ترین مسیرو بره :D

این اوسن هنوز مونده نیت اصلی خودشو نشون بده. در تاریخم ظاهرا آدم مکار و کیسی توصیف شده
تو ردیت یه نفر میگفت که دستگیر شدن ریبوکو بر اساس نقشه اوسن و توسط سربازای خودش بوده

این دیالوگ بین ریبکو و اوسن هم بنظرم جالب اومد :D

هزار و سیصد درصد مانگا

بعدا صحنه های ماندگار رو از انیمه ببین، بیشتر از اون جدا خودت رو عذاب میدی
مانگا عوضش صفر تا صد شاهکاره

:)):)):)):))

یاد قضیه اپرچر و بلک میسا تو هاف لایف و پورتال افتادم یهو

جدا من موندم الان یکی مثل اوسن واقعا رنگ واقعی خودشو نشون بده کی و چجوری جلوش کسی وایمیسته
البته خودشم گفت این نبردو به خاطر سه کله پوک (شین-اوهون-موتن) شانس آورد ولی بازم...

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
دقیقا مشکل بوکو نو هیرو اینه که آنتاگونیست نداره اصلا.:Dیه مشت کاراکتر درب و داغون جمع شدن دور هم شدن ولین لیگ. و به طور آزاردهنده‌ای همیشه سربزنگاه مانگاکا به دادشون رسیده. فصل دوم (یا سوم یادم نیست) استین شد نردبونشون، فصل چهارم هم به احمقانه‌ترین شکل ممکن چیساکی.
البته بوکو نو هیرو رو دوست دارم، واقعا لذت می‌برم از دیدنش. بعد از مدت‌ها اولین انیمه‌ای بود که روزانه بیش از ۲ ساعت واسش وقت میذاشتم و خیلی زود رسوندم آنگویینگ. ولی ۲ تا ایراد بزرگ داره. اولی اینکه یک تعریف کامل از دنیای هیروها و قدرتاشون نداره. همینطور همه دورهمی یه قدرتی دارن.:D (در مقایسه با کارایی مثل هانتر، تاور، بلیچ، وان‌پیس و .. که قدرتا، شیوه مبارزه، پاورآپ‌ها و کلا دنیاشون قوانین مشخصی داره).این باعث میشه که تو جایگاهی پایین‌تر از این نوع کارها قرار بگیره. دومی همین آنتاگونیست ضعیف داستان. یا بهتر بگم آنتاگونیست بدون‌کاریزما. جا داره من باز هم ولفینِ هانتر رو مثال بزنم که به تنهایی از درصد قابل توجهی از شخصیتای بوکونوهیرو پرداخت بهتری داشت.:D هنر توگاشی! اصلا نیازی به فلش‌بک، دیالوگ ماندگار،... نیست. یک نگاه کافیه تا بفهمی کاراکتر رو.
تو بوکو نو هیرو سعی شده با یه هینت‌های مشابهی همه آنتاگونیست‌ها رو انسان‌هایی روانی و maniac نشون بده که من واقعا نمی‌پسندم. از بین آنتاگونیست‌ها تا فصل چهارم جنتل کرایم بهترین بود. واقعا پتانسیلش رو داشت جای ویلن لیگ رو بگیره.
My Hero Academia v3-051.jpg My Hero Academia v3-012.jpg My Hero Academia - c148 (v17) - p018 [dig] [VIZ Media] [aKraa] {HQu} {v2}.jpg My Hero Academia - c125 (v14) - p136 [Digital] [LuCaZ].jpg My Hero Academia - c069 (v08) - p140 [Digital-HD] [danke-Empire].jpg

آنتاگونیست این فصل با همچین دیالوگی معرفی میشه. dont touch me!
درباره تومورا هم که تصویر کاملا گویاست.:D

Steins;Gate 0 رو تموم کردم و واقعا حیف از 8 ساعت عمر عزیز.

درباره تاور هنوزم هیچ امیدی به انیمه ندارم. هیچ‌جوره جذبش نمی‌شم، منهوا خیلی لذت‌بخش‌تر بود.
فقط اینکه چطور تونستن واسه رو دوبلوری غیر از Shinichiro Miki بذارن؟ (همون دوبلور اوراهارای بلیچ، نایت‌آی بوکو نو هیرو و روی ماستانگ فول متال.) من همیشه دیالوگای رو، رو با صدای این می خوندم.:D

اگر محدویدیت زمانی نداری انیمه تا ۴۰۰ ۵۰۰ خوبه و خیلی جاها حس بهتری القا می‌کنه. ولی از ۵۰۰ به بعد قطعا مانگا. @mgh2225

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر