Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
اگر بنم نکنی... آخه آکامه گا کیل؟ :|

هنوز بعد از سال ها نفهمیدم این انیمه چی داشت که مثل هزارتا انیمه ی دیگه محو نشده و هنوز اسمش به گوش میرسه:|
دختران کاوایی به تعداد زیاد همراه با خشونت و مبارزه های خوب :D:-"
همین چند فاکتور کافیه برای اینکه تعداد قابل توجهی بیننده رو جذب کنه :D
ولی از حق نگذریم خود آکامه کاراکترش بد نبود :-"

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سالارا دو سه تا انیمه خیلی خفن ناشناخته :) معرفی میکنید ببینیم؟ پوسیدم تو این وضعیت :)

کم انیمه ندیدم. ترجیحا معروف نباشه چون دیدمش احتمالا :D

Angle's Egg
Arashi's Amazing Freak Show

:D

اگ دیدی ک هیچ
اگ ندیدی قول نمیدم که دیوونه نشی و یا فحش بهم ندی
چون کارای بشدت مریضین

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
از این مضخرفات به تعداد زیادی گیر میاد همیشه:-"
مبارزه ی خوب هم...نع:-"

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
از این مضخرفات به تعداد زیادی گیر میاد همیشه:-"
مبارزه ی خوب هم...نع:-"
اومدی که نسازیا :-":D
دیگه از مبارزه چی انتظار داری که این نداشت؟ :-?
نمی گم تو لول فیت هست مبارزه هاش، ولی خوب بود در کل :-"

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
One Piece - E924
چیزی جزء وقت حروم کردن توش نیس
1) برو بابا:-":D
سالارا دو سه تا انیمه خیلی خفن ناشناخته :) معرفی میکنید ببینیم؟ پوسیدم تو این وضعیت
2) من خودم دوتا کار تازگی ها دیدم با این که امتیازشون بالاست ولی حس میکنم ناشناخته ان و اسمشون کم به میون میاد هر دو هم کارهای حال خوب کنی هستن :
Sangatsu no Lion
Natsume Yuujinchou
اومدی که نسازیا :-":D
دیگه از مبارزه چی انتظار داری که این نداشت؟ :-?
نمی گم تو لول فیت هست مبارزه هاش، ولی خوب بود در کل
3) از کسی که فول متال رو به عنوان یک کار فوق العاده قبول نداره نمیشد بیشتر انتظار داشت:-"
اخه اکامه هم شد انیمه:-"
یک مشت خون و خونریزی کلیشه ای و بیهوده به همراه درام سطحی برای برانگیخته کردن الکی احساسات بیننده
اکشنش هم معمولیه
دخترهاشم کاوایی نیستن (دخترهای کاوایی فقط مونوگاتاری>:)) خلاصه اینکه ارزش دیدن ندارد:D

1046568.jpg

4) خب بالاخره وان پیس استمپید رو دیدم
حرف خاصی ندارم فقط می تونم بگم اکشن خفنی بود و بسی چسبید کارکتر منفیش هم خوب بود هم قدرتش و هم دوبلرش ایرادش هم یکم شلوغ بودنش بود یک سری از کارکترها نیازی نبود باشن اخرشم خیلی یهو تموم شد ولی در کل خیلی باهاش حال کردم.امتیازم : 9/10

5) به عنوان اخرین حرف این هم یک OST خوب:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
راستش من نفهمیدم چی گفتی
این XDCC اسم سایته؟ سید تورنت همون حجمیه که از طرف ما آپلود میشه؟ seedbox ؟

قبلا یکی از بچه ها یه توضیح مفصلی در مورد تورنت داده بود هر چی میگردم پیداش نمیکنم اگه نام کاربریش رو میدونستم راحت پیداش میکردم ولی یادم نیست کی بود

ببین من این کار رو که میکنم جواب نمیده حالا بگو اشکال کارم کجاست
View attachment 132741View attachment 132742
View attachment 132743

یه زمانی، سیستم قبلی ـم به شدت مشکل داشت، بهترین برنامه ی تورنت ای که تو شرایط بد روی سیستم خوب جواب میداد، همین Deluge بودش...ولی لامصب باگ داشت...

بگذریم...XDCC یه سرویس اشتراک گذاری قدیمی مثل تورنت هستش....ولی دیگه Seed و peers و چرخه....توش نیست...و به جاش bot و host هستش....
سرعتش خیلی بیشتره و انگار داری از یه سرویس اشتراک گذاری FTP فایل رو دانلود میکنی....

برنامه ی mIRC رو از سایت soft98.ir دانلود و کرک کن....
این تنظیمات رو روش انجام بده (این تنظیمات برا بهینه شدن پروسه ی دانلود هستش...خیلی هم واجب نیس)
How To Configure mIRC For Downloading - The Load Guru

حالا توی سایت https://nibl.co.uk قسمت bots اون دنبال فایل ای که میخوای میگردی

132756

روی فایل ای که میخوای دانلود بشه...یه کلیک میکنی....(اگه چندتا فایل رو میخوای هم زمان دانلود کنی...تیک فایل ها رو بزن)

132758

یه آدرس بهت میده....این ادرس رو کپی میکنی....(این ادرس شامل یه bot و یه code فایل هستش)

توی سایت nibl روی این لینک گوشه سمت راست، کلیک کن
#nibl @ irc.rizon.net
132755

سویچ میشی تو برنامه ی mIRC بزن روی اوکی تا connect کنه به سرور rizon (وصل شدن به سرور rizon ممکنه یه مقدار طول میکشه...گاهی دو دقیقه هم میرسه...صبوری کن تا پورت های مختلف رو تست کنه)

132760

بعد از وصل شدن وارد یه سیستم چت میشی....حالا اون لینک msg ای که داری و paste میکنی تو قسمت چت گروه و ارسالش میکنی (Enter)
Code:
/msg THORA|Arutha xdcc send #641

132762

درخواست دانلود اون فایل با اون کد برای اون bot میره.....بعد از چند ثاینه...جوابش میاد و برنامه شروع میکنه به دانلود کردن فایل تو مسیری که از قبل تنظیم کردی (همون لینک آموزش بالا)

132763

هر وقت فایل ـت stop شد...و یا خواستی بقیه ی فایل رو یه زمان دیگه دانلود کنی...دوباره همون msg رو تو چت کانال nibl میزنی، از ادامه فایل برات شروع به دانلود میکنه...

یه سری مطالب مفید هم میزارم
How To Download With mIRC - The Load Guru
XDCC Commands - Xertion Wiki
https://github.com/grimneko/iroffer-modDinoex/wiki/XDCC-user-commands
با command هاش میتونی تنظیم کنی...مثلاً ساعت فلان وصل شو به سرور و بعدش شروع کن به دانلود فلان فایل ها و بعدش ساعت فلان، دانلود رو قطع کن و از برنامه خارج شو....
مثلا...برنامه رو باز میکنی...بدون اینکه به سرور ای وصل باشی...این command رو paste میکنی و ارسالش میکنی...
Code:
/timerConnect 02:00 1 1 /server irc.rizon.net -jn #nibl
/timerDownload 02:10 1 1 /msg Ereshkigal xdcc BATCH 4251,4249,4237,4246
/timerDisconnect 02:59 1 1 /disconnect
/timerExitmIRC 03:00 1 1 /exit
/timers

برنامه ساعت 2 به سرور وصل میشه...ساعت 2:10 دانلود اون 4تا فایل رو انجام میده، ساعت 2:59 دیسکانت میکنه و ساعت 3 هم از برنامه خارج میشه

اون عدد های 1 1 تو دستورات این معنی رو میده که 1 بار این دستور رو در فاصله ی 1 ثانیه انجام بده...
مثلاً اگه اول بذاری 5 و بعد 600 یعنی 5 بار در فاصله ی زمانی 600ثانیه (10دقیقه) این دستور رو اجرا کن.

P.S
هر bot ای برای خودش یه سری محدودیت هایی داره...مثلاً بوت Ereshkigal که من ازش انیمه های هفتگی رو میارم و سرعتش خیلی خوبه...محدودیت روی سرعت دانلود نداره و هم زمان میشه 3تا فایل ازش دانلود....
مثلاً اگه یه command BATCH ده فایل ای بهش بدی....7تای اون میره تو لیست queue و دیگه خودش مدیریت میکنه...هر فایل ای که تموم بشه، یکی از لیست queue برمیداره و دانلودش میکنه.
یا مثلاً bot محبوب Ginpachi-Sensei هم محدودیت سرعت داره و هم تک فایل دانلود میکنه.

P.SS
seedbox یه سرویس برای دانلود فایل های تورنت هستش، فایل تورنت یا magnet لینک اون رو بهش میدی...با سرعت خفن برات دانلود میکنه....و بعد از دانلود....میتونی به صورت لینک مستقیم ازش فایل رو بیاری...

حالا به غیر از دانلود کردن به صورت مستقیم....کسایی که تو private tracker عضو ـن برای داشتن ratio بالا....از seedbox استفاده میکنن...چون این سرویس کار upload فایل رو هم انجام....

یکی از سیدباکس ای که استفاده میکنم seedr.cc که خیلی خوبه
یه بخشی داره به اسم Earn FREE space اگه همه کارهایی که میگه رو انجام بدی....فضای اون تا 7گیگ رایگان میرسه...
من تا 6گیگ ـش رو زدم

132769

P.SSS
روی گوشی اندروید ای هم میشه از XDCC دانلود کرد....یکی از برنامه های خوب
AndroIRC - Apps on Google Play

Attachments

• 1584630894245.png
    1584630894245.png
    25.3 KB · مشاهده: 2
آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
3) از کسی که فول متال رو به عنوان یک کار فوق العاده قبول نداره نمیشد بیشتر انتظار داشت:-"
اخه اکامه هم شد انیمه:-"
یک مشت خون و خونریزی کلیشه ای و بیهوده به همراه درام سطحی برای برانگیخته کردن الکی احساسات بیننده
اکشنش هم معمولیه
دخترهاشم کاوایی نیستن (دخترهای کاوایی فقط مونوگاتاری>:)) خلاصه اینکه ارزش دیدن ندارد:D
5) به عنوان اخرین حرف این هم یک OST خوب:D

غیر اون OST که گزا‌شتی بدجور چاییدی :-"
البته مونوگاتاری هم سریش خیلی وقته دنبالشم ببینم ولی خب با توجه به سلیقه وان پیس و فول متال پسندت (:D) قطعا در تشخیص کاوایی بودن کاراکترا هم تو دیواری :-":D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
غیر اون OST که گزا‌شتی بدجور چاییدی :-"
البته مونوگاتاری هم سریش خیلی وقته دنبالشم ببینم ولی خب با توجه به سلیقه وان پیس و فول متال پسندت (:D) قطعا در تشخیص کاوایی بودن کاراکترا هم تو دیواری :-":D
بعید میدونم از مونوگاتاری خوشت بیاد بنظرم سراغش نرو :-"
تو تشخیص کاواییت هم بسی سخت گیر و واردم >:):D
فول متال هم شاهکار است و السلام.

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
یه زمانی، سیستم قبلی ـم به شدت مشکل داشت، بهترین برنامه ی تورنت ای که تو شرایط بد روی سیستم خوب جواب میداد، همین Deluge بودش...ولی لامصب باگ داشت...

بگذریم...XDCC یه سرویس اشتراک گذاری قدیمی مثل تورنت هستش....ولی دیگه Seed و peers و چرخه....توش نیست...و به جاش bot و host هستش....
سرعتش خیلی بیشتره و انگار داری از یه سرویس اشتراک گذاری FTP فایل رو دانلود میکنی....

برنامه ی mIRC رو از سایت soft98.ir دانلود و کرک کن....
این تنظیمات رو روش انجام بده (این تنظیمات برا بهینه شدن پروسه ی دانلود هستش...خیلی هم واجب نیس)
How To Configure mIRC For Downloading - The Load Guru

حالا توی سایت https://nibl.co.uk قسمت bots اون دنبال فایل ای که میخوای میگردی

View attachment 132756

روی فایل ای که میخوای دانلود بشه...یه کلیک میکنی....(اگه چندتا فایل رو میخوای هم زمان دانلود کنی...تیک فایل ها رو بزن)

View attachment 132758

یه آدرس بهت میده....این ادرس رو کپی میکنی....(این ادرس شامل یه bot و یه code فایل هستش)

توی سایت nibl روی این لینک گوشه سمت راست، کلیک کن
#nibl @ irc.rizon.net
View attachment 132755

سویچ میشی تو برنامه ی mIRC بزن روی اوکی تا connect کنه به سرور rizon (وصل شدن به سرور rizon ممکنه یه مقدار طول میکشه...گاهی دو دقیقه هم میرسه...صبوری کن تا پورت های مختلف رو تست کنه)

View attachment 132760

بعد از وصل شدن وارد یه سیستم چت میشی....حالا اون لینک msg ای که داری و paste میکنی تو قسمت چت گروه و ارسالش میکنی (Enter)
Code:
/msg THORA|Arutha xdcc send #641

View attachment 132762

درخواست دانلود اون فایل با اون کد برای اون bot میره.....بعد از چند ثاینه...جوابش میاد و برنامه شروع میکنه به دانلود کردن فایل تو مسیری که از قبل تنظیم کردی (همون لینک آموزش بالا)

View attachment 132763

هر وقت فایل ـت stop شد...و یا خواستی بقیه ی فایل رو یه زمان دیگه دانلود کنی...دوباره همون msg رو تو چت کانال nibl میزنی، از ادامه فایل برات شروع به دانلود میکنه...

یه سری مطالب مفید هم میزارم
How To Download With mIRC - The Load Guru
XDCC Commands - Xertion Wiki
https://github.com/grimneko/iroffer-modDinoex/wiki/XDCC-user-commands
با command هاش میتونی تنظیم کنی...مثلاً ساعت فلان وصل شو به سرور و بعدش شروع کن به دانلود فلان فایل ها و بعدش ساعت فلان، دانلود رو قطع کن و از برنامه خارج شو....
مثلا...برنامه رو باز میکنی...بدون اینکه به سرور ای وصل باشی...این command رو paste میکنی و ارسالش میکنی...
Code:
/timerConnect 02:00 1 1 /server irc.rizon.net -jn #nibl
/timerDownload 02:10 1 1 /msg Ereshkigal xdcc BATCH 4251,4249,4237,4246
/timerDisconnect 02:59 1 1 /disconnect
/timerExitmIRC 03:00 1 1 /exit
/timers

برنامه ساعت 2 به سرور وصل میشه...ساعت 2:10 دانلود اون 4تا فایل رو انجام میده، ساعت 2:59 دیسکانت میکنه و ساعت 3 هم از برنامه خارج میشه

اون عدد های 1 1 تو دستورات این معنی رو میده که 1 بار این دستور رو در فاصله ی 1 ثانیه انجام بده...
مثلاً اگه اول بذاری 5 و بعد 600 یعنی 5 بار در فاصله ی زمانی 600ثانیه (10دقیقه) این دستور رو اجرا کن.

P.S
هر bot ای برای خودش یه سری محدودیت هایی داره...مثلاً بوت Ereshkigal که من ازش انیمه های هفتگی رو میارم و سرعتش خیلی خوبه...محدودیت روی سرعت دانلود نداره و هم زمان میشه 3تا فایل ازش دانلود....
مثلاً اگه یه command BATCH ده فایل ای بهش بدی....7تای اون میره تو لیست queue و دیگه خودش مدیریت میکنه...هر فایل ای که تموم بشه، یکی از لیست queue برمیداره و دانلودش میکنه.
یا مثلاً bot محبوب Ginpachi-Sensei هم محدودیت سرعت داره و هم تک فایل دانلود میکنه.

P.SS
seedbox یه سرویس برای دانلود فایل های تورنت هستش، فایل تورنت یا magnet لینک اون رو بهش میدی...با سرعت خفن برات دانلود میکنه....و بعد از دانلود....میتونی به صورت لینک مستقیم ازش فایل رو بیاری...

حالا به غیر از دانلود کردن به صورت مستقیم....کسایی که تو private tracker عضو ـن برای داشتن ratio بالا....از seedbox استفاده میکنن...چون این سرویس کار upload فایل رو هم انجام....

یکی از سیدباکس ای که استفاده میکنم seedr.cc که خیلی خوبه
یه بخشی داره به اسم Earn FREE space اگه همه کارهایی که میگه رو انجام بدی....فضای اون تا 7گیگ رایگان میرسه...
من تا 6گیگ ـش رو زدم

View attachment 132769

P.SSS
روی گوشی اندروید ای هم میشه از XDCC دانلود کرد....یکی از برنامه های خوب
AndroIRC - Apps on Google Play
آقا دمت گرم با این توضیح مفصلی که دادی
دومو آریگاتو گزایماشتا

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
سلام

قطع امید کردم ازت :D
حالا اگر داری برسون x_x
مرسی که قطع امید کردی:D
داری به وادی رئالیسم وارد میشی و توانایی‌های سوپرهیومنی برای من قایل نیستی که خوبه.

از قسمت ۳۹ به قبل مانگای آکامه هم به فارسی ترجمه نشده. کلاً یه روالی در پیش گرفته شد (که نمی‌گم خوبه یا بد، خودش جای بحث داره) و طبق این روال کارهایی که انیمه دارن، ترجمه مانگاشون از ادامه انیمه انجام میشه
برای آکامه هم از قسمت ۳۹ که میشه بعد از انیمه، ترجمه انجام شده که همونم اشتباه کردن و وقت و انرژی تیم هدر رفته:D
سلام

این جواب میطلبه بنت کنم :D
آخه این کجاش جواب سوال من بود ؟ :-?:-w
چرا وقتی یه چیزی طلبیده میشه کوتاهی می‌کنی؟ تا کی از مسئولیت های مدیریت شانه خالی کردن؟:-"
دختراش که کاوایی معمولی بودن. به نظرم بیشتر حجم و پشمالو بودن (تا حدی بیستارز طور:D) باعث جذب مخاطب می‌شد. اکشن کار هم معمولی بود. فکر نمی‌کنم کار اکشنی باشه که سطح اکشن‌هاش از اینم پایین‌تر باشه.
همچین کوریوگرافی خاصی هم نداشت.
مبارزه خوب یا با کوریوگرافی و انیمیشن خفن درست میشه (مثل فیت) یا با یه المان منحصر به فرد مثل ناناتسو که اغراق خیلی عجیبی توی مبارزاتش بود و جذابش می‌کرد. یا ادا و اطوار خلاقانه مثل جوجو (که من خوشم نمیاد)
این خیلی معمولی بود. هر چی کار اکشن من دیدم حداقل در حد همین آکامه اکشن داشتن.
خود آکامه هم به معنای حقیقی کلمه مقوا بود. شخصیت پردازی صفر. یه سری پوز و افه سوپر کلیشه‌ای و سوندره‌ای (؟ درست میگم؟) داشت و خلاص.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
مرسی که قطع امید کردی:D
داری به وادی رئالیسم وارد میشی و توانایی‌های سوپرهیومنی برای من قایل نیستی که خوبه.

از قسمت ۳۹ به قبل مانگای آکامه هم به فارسی ترجمه نشده. کلاً یه روالی در پیش گرفته شد (که نمی‌گم خوبه یا بد، خودش جای بحث داره) و طبق این روال کارهایی که انیمه دارن، ترجمه مانگاشون از ادامه انیمه انجام میشه
برای آکامه هم از قسمت ۳۹ که میشه بعد از انیمه، ترجمه انجام شده که همونم اشتباه کردن و وقت و انرژی تیم هدر رفته:D

چرا وقتی یه چیزی طلبیده میشه کوتاهی می‌کنی؟ تا کی از مسئولیت های مدیریت شانه خالی کردن؟:-"

دختراش که کاوایی معمولی بودن. به نظرم بیشتر حجم و پشمالو بودن (تا حدی بیستارز طور:D) باعث جذب مخاطب می‌شد. اکشن کار هم معمولی بود. فکر نمی‌کنم کار اکشنی باشه که سطح اکشن‌هاش از اینم پایین‌تر باشه.
همچین کوریوگرافی خاصی هم نداشت.
مبارزه خوب یا با کوریوگرافی و انیمیشن خفن درست میشه (مثل فیت) یا با یه المان منحصر به فرد مثل ناناتسو که اغراق خیلی عجیبی توی مبارزاتش بود و جذابش می‌کرد. یا ادا و اطوار خلاقانه مثل جوجو (که من خوشم نمیاد)
این خیلی معمولی بود. هر چی کار اکشن من دیدم حداقل در حد همین آکامه اکشن داشتن.
خود آکامه هم به معنای حقیقی کلمه مقوا بود. شخصیت پردازی صفر. یه سری پوز و افه سوپر کلیشه‌ای و سوندره‌ای (؟ درست میگم؟) داشت و خلاص.
اکامه که برای edge بازاست از ما پیرا گذشته...:D

حالا اون به کنار...این ناناتسو چقدر پایان اش داره خوب پیش میره!
قشنگ با هر چپترش دارم عشق میکنم!!!>:):x

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
اکامه که برای edge بازاست از ما پیرا گذشته...:D

حالا اون به کنار...این ناناتسو چقدر پایان اش داره خوب پیش میره!
قشنگ با هر چپترش دارم عشق میکنم!!!>:):x
جدی؟ من دارم از خوندنش زجر می‌کشم:D
همه‌اش حس می‌کنم ۶ ماه قبل باید تموم می‌شد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
به شخصه از ادامه burn the witch بیشتر خوشحالم تا انیمه بلیچ. واقعا آب گرفتن این آرک آخرو. ولی خب بازم خبر خوبی بود. بلیچ همیشه انیمه‌ش چند سر و گردن از مانگا بالاتره بوده.

اینم بره چند روز قبله که شاید کمتر دیده شده باشه؛ همکاری Kappa و وان‌پیس.:D

Italian Sportswear Brand Kappa Launches New Collaboration Line with One Piece
f62c1a940b2a5332b946a5e672bb69aa1584341900_full.jpg
ای هم رزم کجایی؟ :D

بیا که تایید شد Burn the Witch قراره از تابستون سری بشه! :x

و پاییز هم قراره یه کار سینمایی(همون وان شات) رو داشته باشه! :x

---
این هم به مناسبت 20 سالگی Bleach :

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
ای هم رزم کجایی؟ :D

بیا که تایید شد Burn the Witch قراره از تابستون سری بشه! :x

و پاییز هم قراره یه کار سینمایی(همون وان شات) رو داشته باشه! :x

---
این هم به مناسبت 20 سالگی Bleach :

تلفظ Burn the witch ایشون خیلی روی مخه!
بلیچ هم خداوکیلی اگه ندن داستان رو دوباره بنویسن تهش همون اش و کاسه میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر