Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اخه کیمتسو کجاش خشونت داره بنظرم بده ببینه مشکلی نداره
هانتر هم ارک اخرش دارکه زیاد خشونت نداره اتفاقا هانتر خیلی بهش میچسبه از اونجایی که خودش هم مثل گون و کیلوا ۱۲ سالشه :D

ویرایش : فول متال هم از نظر امن بودن خوبه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
اینم بگم یه مزه خاصی داره تربیت کردن یه نسل جدید
وقتی نظراتشو میگه
یه همچین حسی دارم :

View attachment 131704
دقیقا خیلی حس خوبی داره:-"

من چندوقت پیش این لیست رو تهیه کردم برا یه بنده خدایی که رفته قرنطینه:D ، میگفت یه سری کار میخوام حالم خوب بشه:-"
Untitled.png

خوجگلشم کردم جذب بشه:)) (برا خودم اینجوری نمیکنم، الان سیستمم انیمه های دانلودی 3~4سال اخیر بدون پوشه بندی ریختن:| )

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
اون صحنه که لوفی صندوقچه گنجشو نشون میده کافیه زندگی پسر خالت وارد بُعد جدیدی بشه
والا آمازون لی لی بنظرم اونقدرا هم مورد دار نیست (اودا گفته بود آرک آمازون لی لی رو زودتر کشیدم چون نمی خواستم وقتی دخترام بزرگتر شدن مدام پدرشون رو در حال سینه کشیون ببینند) البته بستگی به طرفم داره ولی در کل بنظرم در طول کل انیمه خود نامی برا مورد دار بودن بسه;)
منظورت از صندوقچه گنج همون جواهرات خانوادگی خب با نظرم اون قضیه قارچه از جواهرات مهم تر بود برا تذکر دادن:))

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
دقیقا خیلی حس خوبی داره:-"

View attachment 131708

خوجگلشم کردم جذب بشه:)) (برا خودم اینجوری نمیکنم، الان سیستمم انیمه های دانلودی 3~4سال اخیر بدون پوشه بندی ریختن:| )
اوساگی دراپ موضوعش درباره چیه؟
منم یه رفیق دارم عین خودت اصلا به پوشه بندی اعتقادی نداره ولی من شخصا خودم اغراق نکرده باشم خدای پوشه بندی و آرشیوم اصلا وقتی یه فایل دانلود میکنم تا نام گذاری نکنم و دسته و رده و گونه اش;;) رو مشخص نکنم تا توی محل مناسب آرشیوش کنم آروم نمی گیرم

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
Kiseijuu sei no kakuritso

ییکی از اورریتد ترین انیمه هایی بود که به عمرم دیدم...

از قبل بگم هر چی می‌نویسیم راجع به انیمه است و هیچ ربطی به مانگا نداره

یعنی برای این سطح از رضایت انیمه بین ها، حرکت دادن چند تا شی تیز و پاشیدن چند گالن خون و چند تا قربانی (از جنس دخترای کم سن و سال ترو تمیز) کفایت میکنه؟؟؟

یعنی هیچ کس از خودش نمیپرسه سر و ته این داستان کجاست، هیچ کس این تعداد باور نکردنی حفره داستانی رو نمیبینه، هیچ کس نمیخواد جواب تمام سوالاتی که برای بیننده پیش میاد رو بدونه؟؟؟

Fairy gone

با اینکه فصل اولش نظرم رو جلب کرد و کار خوبی به نظر میومد، فصل دومش یه فاجعه تمام عیار بود، جوری که به راحتی شیفت دلیت شد

من حداقل تا مدتی انیمه هایی که دیدم رو آرشیو میکنم که شاید دوباره ببینم، یا بریزم ب ای دوستام ببینن و تقریبا دو سه بار بیشتر نشده انیمه ای رو بعد دیدن پاک کنم...

آخرین ویرایش:

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
Kiseijuu sei no kakuritso

ییکی از اورریتد ترین انیمه هایی بود که به عمرم دیدم...

از قبل بگم هر چی می‌نویسیم راجع به انیمه است و هیچ ربطی به مانگا نداره

یعنی برای این سطح از رضایت انیمه بین ها، حرکت دادن چند تا شی تیز و پاشیدن چند گالن خون و چند تا قربانی (از جنس دخترای کم سن و سال ترو تمیز) کفایت میکنه؟؟؟

یعنی هیچ کس از خودش نمیپرسه سر و ته این داستان کجاست، هیچ کس این تعداد باور نکردنی حفره داستانی رو نمیبینه، هیچ کس نمیخواد جواب تمام سوالاتی که برای بیننده پیش میاد رو بدونه؟؟؟

Fairy gone

با اینکه فصل اولش نظرم رو جلب کرد و کار خوبی به نظر میومد، فصل دومش یه فاجعه تمام عیار بود، جوری که به راحتی شیفت دلیت شد

من حداقل تا مدتی انیمه هایی که دیدم رو آرشیو میکنم که شاید دوباره ببینم، یا بریزم ب ای دوستام ببینن و تقریبا دو سه بار بیشتر نشده انیمه ای رو بعد دیدن پاک کنم...

من مانگای Parasyte رو خیلی وقت پیش خوندم و از داستان کاملا راضی بودم. انیمه‌اش هم به نظرم اقتباس خوبی بود. اگه به اون حفره‌های داستانی اشاره کنی احتمالا بتونم باهات سرشون بحث کنم.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
131977

aku no hana live action
یه چند وقتی بودش که Live-Action گل های پلیدی امده بود...ولی خوب فرصت نکرده بودش که دانلودش کنم...خلاصه با یه بدبختی، اونم مجبوری با یه حجم بالا اوردمش و امروز نگاش کردم....

از همون اول دستم رو از Live-Action شسته بودم....کارگردانی که خودش رو وقف JAV کرده....نمیشه ازش انتظار یه فیلم درست حسابی رو داشت :D
روند داستان تا نیمه فیلم، تقریباً با مانگا پیش میرفت...ولی بعد از نیمه ی فیلم، شروع به تغییر روند داستان و حذف کردن یه سری جزئیات از داستان کردن....
که نمیشه خیلی ایراد گرفت...تو 2ساعت فیلم که نمیشه بالای 50سمت مانگا رو کامل پوشش داد...
بازیگرا به نظرم خوب انتخاب شده بودن، ولی بخاطر ضعف کارگردانی، اونطور که باید حس تو بازی ـشون نبود...بعضی از جاها بیننده رو ناامید میکردن.

موسیقی فیلم هم هیچ حرفی برا گفتن نداشت....فقط چیزی که خوب بودش، فضا سازی و لوکیشن ها فیلم بودش....

کلاً هیچ چیز تعریف کردنی نداره که بخوام ازش بگم.....یه فیلم Live-Action متوسط رو به ضعیف بودش...که نمیتونم به هیچ کس پیشنهادش کنم :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
View attachment 131977

aku no hana live action
یه چند وقتی بودش که Live-Action گل های پلیدی امده بود...ولی خوب فرصت نکرده بودش که دانلودش کنم...خلاصه با یه بدبختی، اونم مجبوری با یه حجم بالا اوردمش و امروز نگاش کردم....

از همون اول دستم رو از Live-Action شسته بودم....کارگردانی که خودش رو وقف JAV کرده....نمیشه ازش انتظار یه فیلم درست حسابی رو داشت :D
روند داستان تا نیمه فیلم، تقریباً با مانگا پیش میرفت...ولی بعد از نیمه ی فیلم، شروع به تغییر روند داستان و حذف کردن یه سری جزئیات از داستان کردن....
که نمیشه خیلی ایراد گرفت...تو 2ساعت فیلم که نمیشه بالای 50سمت مانگا رو کامل پوشش داد...
بازیگرا به نظرم خوب انتخاب شده بودن، ولی بخاطر ضعف کارگردانی، اونطور که باید حس تو بازی ـشون نبود...بعضی از جاها بیننده رو ناامید میکردن.

موسیقی فیلم هم هیچ حرفی برا گفتن نداشت....فقط چیزی که خوب بودش، فضا سازی و لوکیشن ها فیلم بودش....

کلاً هیچ چیز تعریف کردنی نداره که بخوام ازش بگم.....یه فیلم Live-Action متوسط رو به ضعیف بودش...که نمیتونم به هیچ کس پیشنهادش کنم :D
وات د فا*

خلیل جان خدا وکیلی این مدلیش رو ندیده بودم، اخه مگه کارگردان قحطی بوده همچین شخصی رو آوردن؟!:D یحتمل با خودشون گفتن عجب رزومه خفن پرباری داشته، یک فیلم واقعی هم دستش بدید بسازه وگرنه همچین استعدادی تلف میشه!!!:))

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
وات د فا*

خلیل جان خدا وکیلی این مدلیش رو ندیده بودم، اخه مگه کارگردان قحطی بوده همچین شخصی رو آوردن؟!:D یحتمل با خودشون گفتن عجب رزومه خفن پرباری داشته، یک فیلم واقعی هم دستش بدید بسازه وگرنه همچین استعدادی تلف میشه!!!:))

داغ دلم رو تازه نکن :D
من با JAV کار بودنش مشکلی ندارم، بخوره تو سرش....ولی یکی نیس بگه، هنتای حالا که میخواستی فیلم Live-Action رده سنی PG بسازی....میرفتی تو کلاس کاری ـت یه کوفتی رو انتخاب میکردی...مثلاً یه چیزی مزخرفی مثل Hentai Kamen رو برمیداشتی که بهت بخوره...که اگه هر !@#@ بخوری کسی ناراحت نشه....نه اینکه بری سراغ aku no hana و تمام احساسات آدم رو نابود کنی.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,036
نام
Ali
سلام، دوستان سری Monogatari رو با چه ترتیبی بهتره آدم ببینه به نظرتون؟
بنظرم بر اساس تاریخ انتشار بد نباشه

First season:

1. Bakemonogatari (2009) – Stories of Mayoi Snail, Hitagi Crab, Nadeko Snake, Suruga Money and Tsubasa Cat.

2. Nisemonogatari (2012) – Stories of the Tsukihi Phoenix and the Karen Bee.

3. Nekomonogatari Kuro (2012) – The prequel story of the Tsubasa Family

Second season:

1. Monogatari Series Second Season (2013) - This contains a larger bulk of the single story novels, including Mayoi Jiangshi, Shinobu Time, Tsubasa Tiger and Hitagi End.

2. Hanamonogatari (2014) – Story of the Suruga Devil.

Final season:

1. Tsukimonogatari (2014) – Story of the Yotsugi Doll

2. Owarimonogatari (2015) – The Ougi Formula, The Sodachi Lost, Sodachi Riddle and the Shinobu Mail Stories.

3. Koyomimonogatari (2016) – Tells 12 different stories about Koyomi.

4. Owarimnonogatari (Part 2) (2017) – Story of the Hitagi Rendezvous, Ougi Dark stories and the Arargi Koyomi story, including other stories that might spoil the storyline.

5. Zoku Owarimonogatari (2018) – This instalment was initially released as a movie, but will be screened as a 6 episode screening in 2019. It is the Koyomi reverse story.

Off season:

1. Orokamonogatari (TBA)

2. Wazamonogatari (TBA)

3. Nademonogatari (TBA)

4. Musubimonogatari (TBA)

Monster season:

1. Shinobumonogtari (TBA)

2. Yoimonogatari (TBA)

3. Amarimonogatari (TBA)

4. Ougimonogatari (TBA)

5. Shimonogatari (TBA)

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
سلام
قسمت اول سری how to train your dragon رو کیفیت 1080 گرفتم
موقع اجرا تصویرش دو تا میشه با همه پلیرهام هم امتحان کردم
یعنی مشکل از خوده فایله یا میشه توی تنظیمات درستش کرد
کدک هم چند تایی نصب کردم مشکل از کدک نیست

How.to.Train.Your.Dragon.2010.1080p.3D.HSBS.YIFY
1.JPG

• Like

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
سلام

View attachment 132000
نسخه 3D رو گرفتی .

• Like

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
211
سلام

View attachment 132000
نسخه 3d گرفتی اکثر پلیرا گزینه 3d دارن روش بزنی حالت تصویر عوض میشه انقدر بزن تصویر حالت معمولی و تکی بشه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
زمستون امسال شاید فصل خشکی برای انیمه ها بود
ولی به شدت بعید میدونم انیمه ای داشته باشیم تو فصل های آتی که موهای تنم رو هر قسمت اندازه ایزوکن سیخ کنن
عاشق این سه تا گوبلین ایزوکن شدم ناجور
بکگراندها و... هم که هیچی

کلا هر وقت شروع می کنم هر هفته یکی یا دو قسمت از انیمه رو می بینم نمیتونم در موردش خفه شم
وحشتناک خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر