Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
فعلا نمیشه پیش بینی کرد.... در نهایت برسرک هم کلا از انیمه شانس نیورده....

اما در مورد استودیو داشتم میخوندم، انگار از تقسیم شدن A1 picture به وجود اومده.
میشه گفت تاور اولین کار انیمه فورمشونه. (فکر نمی‌کنم بخوان تاور رو CG کار کنن، خنده‌دار میشه)

تو تحقیقم به یه چیز جالب رسیدم که نمیدونستم، a1 picture از زیر مجموعه های سونیه، بعد از کیو انی بیشتر از همه از اینا خوشم میومد.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
8qxrh86epif41.jpg

همون طور که احتمالا خبردار شدید قراره انیمه برج خدا (Tower of God) با اسم Kami no Tou ساخته بشه.
داستان در مورد یه دختر Cool و خفنه که وارد یه برج میشه و با شجاعت و فداکاری موفق میشه محیط کثیف برج رو درست کنه و از شر یه سری کله آبی ملعون هم در این مسیر خلاص میشه. دیگه بیشتر توضیح نمی‌دم که اونایی که نخوندن اسپویل نشن.

پخش انیمه قراره از بهار شروع بشه و احتمالاً استدیوی سازنده‌اش همون سازنده برسرک جدید باشه. (خدایا ممنون)
انیمه قطعاً ژاپنیه و با دوبله ژاپنی هم پخش میشه حالا شاید دوبله کره‌ای هم بذارن.
نمی‌دونم خبر دارید یا نه اما ۲ ساله که برج خدا داره توی ژاپن منتشر میشه اما اسم‌هاشون هم جاپونیزه شده. راشل اسم ژاپنیش «راهل» ـه و یه پسر الکی هم توی داستان هست که همه دنیا بهش میگن «بام» ولی ژاپنی ها میگن «یورو» که اون چندان مهم نیست.

خاندان ‌های یئون، ییهوا و ها به ترتیب شدن رن، ریکا و سانادا. هواریون و وانگنان هم شدن فاریون و اویجی نارو (که این یکی آدم رو یاد لوفی می‌اندازه:D)
یه تعداد اسم دیگه هم توی مانگاهلپرز هست.
سایت انیمه:
TVアニメ『神之塔 -Tower of God-』

و با عنایت به عظمت داستان، فکر می‌کنم توی داستان هم دست ببرن. برای من که ۸ سال عمر پای برج خدا گذاشتم، خبر انیمه با این حواشی اطرافش شبیه اعلام ساخته شدن فیلم وانپیسه
خلاصه این که با این وضع برای من انیمه = نه.:D
خب پس هیچی دیگه، بگو یه انیمه اوریجینال از سازنده برسرک جدید هست:)) هایپ حسابی خوابید:D

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
View attachment 128920

این شما و این هم رتبه دوم برترین های MAL :D
همین الان چک کردم چهارم شده بود :)) چند وقتی بود یه اشاراتی در موردش دیده بودم فک میکردم شوخیه$-)
یه سریا چقدر عقده ایند انگار حذف شدنش از سرویس های استریم مختلف اثر عکس داشته و بیشتر باعث محبوبیتش شده @-)
یکی نیست به شبکه ها و استریم ها بگه شماها که محتوا داستان رو میدونستید اصلا چجوری از همون اول اجازه پخش به این انیمه رو دادید [-(
شاید یه قرار مداری چیزی پشت پرده انجام داده باشند چون اینطور پخش جهانی انیمه با کمترین محدودیت و بعدش حذف کردن سرویس استریم و اعمال محدودیت های مختلف هیچ نتیجه ای به جز مطرح شدن انیمه و مورد توجه قرار گرفتنش نداره :-q

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
همین الان چک کردم چهارم شده بود :)) چند وقتی بود یه اشاراتی در موردش دیده بودم فک میکردم شوخیه$-)
یه سریا چقدر عقده ایند انگار حذف شدنش از سرویس های استریم مختلف اثر عکس داشته و بیشتر باعث محبوبیتش شده @-)
یکی نیست به شبکه ها و استریم ها بگه شماها که محتوا داستان رو میدونستید اصلا چجوری از همون اول اجازه پخش به این انیمه رو دادید [-(
شاید یه قرار مداری چیزی پشت پرده انجام داده باشند چون اینطور پخش جهانی انیمه با کمترین محدودیت و بعدش حذف کردن سرویس استریم و اعمال محدودیت های مختلف هیچ نتیجه ای به جز مطرح شدن انیمه و مورد توجه قرار گرفتنش نداره :-q
همون عکس کاور مشخصه چی بوده چجوری قبلش متوجه نشدن؟ :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
1
2
3 straw hat luffy یه مدت پیش AnimeKayo رو معرفی کرد
4 تلگرام هم یه کانال هست anidlws اونجا تو مشخصات لینک کانال دانلود+ (کانال زیرنویس) انیمه هارو گذاشتن حالا نمیدونم وضع آرشیوشون چجوریه
——————————————
یه amv از انیمه ها و دو سه تا گیم
Man On A Mission AMV

چیبی
انیمه لیست که کلی از انیمه هاش رو برداشته.بیا تو انیمه که ارشیوش از لب تاپ منم کمتره.اون دوتا هم خارجی هستن نود درصد انیمه هاش برای ما مسدود شده یا سرعت خیلی پایینه.
یعنی هیچ جا واقعا برای انیمه بازای ایرانی نمونده .یاد 13 سال قبل افتادم که باید تو فروم انیمه پارادایس کلی خواهش میکردم یکی یه لینک و زیرنویس بده بهم
دوباره برگشتیم به بیست سال قبل واقعا؟؟؟یعنی باید دوباره خودمون شروع کنیم از اول
یه ارشیو درست درمون نمونده برامون؟حتی ایران فیلم هم داره انیمه هاش رو بر میداره
erai-raws.info
این حتی سری کامل fateرو هم نداره دیگه بقیه جای خود دارن

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
انیمه لیست که کلی از انیمه هاش رو برداشته.بیا تو انیمه که ارشیوش از لب تاپ منم کمتره.اون دوتا هم خارجی هستن نود درصد انیمه هاش برای ما مسدود شده یا سرعت خیلی پایینه.
یعنی هیچ جا واقعا برای انیمه بازای ایرانی نمونده .یاد 13 سال قبل افتادم که باید تو فروم انیمه پارادایس کلی خواهش میکردم یکی یه لینک و زیرنویس بده بهم
erai-raws.info
animelist گفته بود که بعد از انتقال سروراش انیمه های حذف شده دوباره قابل دانلود هستن ،ولی بر اساس ژانر خودشان نیستن مثلا انیمه های shounen ai یا yaoi رفتن تو ژانر عاشقانه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
erai-raws.info

اگه سرعت خوبی داری...از بوت های XDCC تو IRC دانلود کن.
یکی از بهترین سرچ انجین ها https://nibl.co.uk/bots.php

این هم سرچ انجین HS ـه که نتیجه ی سرچش (Bot هاش و message کدهاش) با nibl فرقی نداره.
Packlist

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
میفرمایند مانگا خواندن...وقتی مانگاش خوب باشه یکی از بهترین لذت های دنیاست:D
از اونطرف،کلا خوندن یک کتاب کاغذی و حس ورق زدن و بوی کاغذ کجا و ... خوندن دیجیتالی کجا:-" (برعکس گفتم فکر کنم:p )

به هر حال...یکی از لذت های دنیا اینه که جلدهای محبوبت رو بتونی گیر بیاری و فیزیکی داشته باشی و بخونی:D ... حتی اگر اشتباهی نوشته باشن Zolo :|

Screenshot_20200212-160525.png

1 و 61 ، شروع داستان و شروع دوباره ی ماجراجویی هست، و از اونطرف طرح کاورشون جالبه....مسیری که کلاه حصیری ها طی کردن و ناکاماهایی که پیدا کردن:D

50... Nothing Happened ... همین برای گرفتن یکی از بهترین ولوم ها کفایت میکنه... پنلی که جزو TOP3 پنل های کل وان پیسه:D

89 ... انقدر گفتیم و گفتیم و گفتیم در وصف حضرت و این مبارزه که نیازی به گفتن نیست دیگه:D ولی داشتنش از واجبات بود!:-"

و ناروتو... پایان یک افسانه... هعی... :( هرچقدر آخراش غر زدیم، ولی با این حال نمیتونم بگم که سری ناروتو رو دوست ندارم و از تموم شدنش ناراحت نشدم:(

توی گزینه هام ولوم 16 هیرو آکادمی و آخر بلیچ هم بود(بلیچ هم مثل ناروتو:-") ولی دیگه ... همینم نابودم شدم و موجودیم صفر که هیچ منفی شد:|
انشاالله قسمت بشه دفعات بعد چند ولوم دیگه وان پیس و تک و توک از بقیه رو بگیرم:-" اصلا وان پیس باید همش رو گرفت:))

پ.ن: اینکه میبینید از انیس لابی نیست، دلیلش اینه که فلش بک + I Want to Live رو دارم:-" اونم جزو TOP3 صحنه های وان پیسه برام...و یا حتی بهترین(خدایی این و همینی که تو جلد 50هست برام انتخابشون خیلی سخته که کدوم اول و کدوم دوم باشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر