Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,038
نام
Ali
اخرین سنگر رو هم فتح کردن دوستان...
سینما هم حذف کرده اکثر انیمه ها رو
میشه لطفا یکی توی یه پست جامع شیوه دانلود از تورنت توسط گوشی و مواردی که باید بدونیم رو بگه ؟ بعلاوه بهترین منابع
شنیدم کسی که از تورنت دانلود میکنه خودش هم بصورت نامحسوس اپلود هم انجام میده ؟
کلا نوب هستم تو این زمینه یکی اگاهی بده ممنون میشم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
خب در وصف چپاتر اخیر وان پیس که هیچی... قشنگ وسط کلاس دانشگاه همش ریخت :D اونم فقط با یه مشت پلات پوینت و یه پنل خنده ی یه یارویی :D

در وصف Emiya-San to Chi no Gohan یا ناهارخوری امیا به صورت وطنی :D هم صحبت زیاده، کوتاه کنم: اگه HF تو فیلم سوم خراب کنه (که حالا بعیده ولی بازم...) این بعد فیت زیرو دومین اثر برتر فرنچایز فیت تو مدیوم انیمه است... دودش بره تو چشم همه شیرو-هیتر ها... اگه بدونید چجوری آشپزی می کنه :>

و چیزی که میخوام در موردش صحبت کنم یکی از انیمه های زمستونه که به زودی زود شروع میشه پخشش و اگه اتفاقی تو اقتباسش رخ نده شاهد چیز جالب ناکی خواهیم بود برای یه کار نوپا

View attachment 126489

In/Spectre رمانیه که مدت زیادیه چندین جلد مانگای موفق اقتباسی داره و اگه اشتباه نکنم آخر این هفته، قسمت اول اقتباس انیمه ایش هم منتشر میشه
داستان خیلی ساده است

کوتوکو یه خانم کوچولوی خوشگله که برخلاف قیافه راهنمایی شکل اش، داره دوره دبیرستانشو طی می کنه و به خاطر پای چلاغ اش، و بقیه معاینه هاش، چند سالیه که تو یه بیمارستانی بستریه. یه روز این خانوم کوچولو، پسر اصلی داستان ما کورو رو می بینه و در نگاه اول عاشقش میشه، ولی کورو خودش به خواستگار و نامزد به اسم ساکی-سان داره که خیلی خانم باوقار (که افسر پلیس هم هست) و همه مدل پسندیه و البته حسابی حواسش هست کسی مخ کورو رو نزنه (چون ظاهرا خیلی خواستار داره این پسر هر جا میره :D) و این قصّه رومنـ... اوه صبر کن! دارم اشتباه می گم#-o

داستان یکم پیچیده تره راستش :D

کوتوکو خانم یه پاش چلاغ نیست، مصنوعیه، و نه تنها این، بلکه چشم راستش هم مصنوعیه (تو یه سطح اسپایک طوری مصنوعیه، به سختی میشه تشخیص داد :D) و این قصه داره، ظاهرا وقتی 11 سالش بوده، کوتوکو خانم با یوکای ها یه قرارداد می بنده که چشم و پاش رو به اینا بده و عوضش یه دانش خفنی بگیره و تبدیل به دانای شش طریقت دانای یوکای ها و هیولاها تبدیل شه. نتیجه این تبادل اینه که بدن کوتوکو خانم خیلی زیاد رشد نمی کنه از لحاظ فیزیکی نسبت به سن اش، از طرفی به حجم زیادی اطلاعات پیرامون یوکای ها دست پیدا می کنه، و چون یوکای ها موجودات تک بعدی، خجالتی و نسبتا ساده ای هستن، حسابی از کمک کوتوکو بهره می گیرن و خیلی می پرستنش و صد البته کوتوکو هم از کمک یوکای ها بهره می گیره تا دخل مشکلات همدیگه رو بیارن...

View attachment 126490
اصولا کوتوکو با اکثر یوکای های محلی رفیقه و ازش حرف شنوی دارن، اگه با بعضی هاشون هم به مشکل بخوره با حرف زدن حل می کنه مشکل رو
ولی اگه اصن اهل صحبت و گوش کردن نباشن ـه که مشکل میشه
این یوکای بالا هم از رفقاست :D

آه کورو و ساکی-سان چی شدند و چه دخلی به حضور ناگهانی یوکای ها دارند!؟
داستان اصن از جایی شروع میشه که می فهمی این کورو ـیی که کوتوکو-چان ما روش کراش زده در حقیقت یه آدم نامیرا است که هر چند به صورت طبیعی عمر می کنه ولی هیچ رقمه کشته نمیشه! ساکی-سان بنده خدا هم اینو نمیدونه (هنوز)... کورو عملا تو دنیای داستان خارج از دسته بندی ادم ها و یوکای هاست و کلا یه جور هیولا به حساب میاد که در صورت لو رفتن هم آدما هم یوکای ها حسابی می گرخن موقع دیدنش

In/Spectre قصه یه دختره ی به شدت باهوش و شجاع با دوستای یوکای اش و کراش نامیرا شه که یه رقیب عشقی خیلی شیک و خوشگل داره و با یه سری مشکلات ماوراء طبیعیه و عجیب غریب باید روبرو شن، از ارواح از راه به در شده تا قاتل های دنبال انتقام و پرونده های عجیب غریب و در عین حال داستان شخصیت هاشو جلو می بره

مانگا رو من دو تا آرک شو خوندم بر حسب کنجکاوی و به شدت کار باحالیه
میستری خوبی داره (نمیگم خفن اون جوری) از طرفی فانتزی اش به واسطه رابطه دو طرفه بین کوتوکو و یوکای ها خیلی چیز باحالیه
یه جایی هست تو مانگا، موقع بیرون اومدن از یه آپارتمون، کوتوکو عینهو اسنپ، سوار یه هیکل اسکلتی گنده میشه از شهر دور میشه... خیلی خوف ـه:))
و البته رومنس داستان هم هست که چاشنی به شدت خوبیه و کلی رابطه بین کاراکترها رو بامزه تر و غنی تر می کنه

آرت استایل مانگا رو من به شدت دوست دارم، طراحی شخصیت ها خیلی خوبن و مخصوصا کوتوکو منو یاد ساکورا تو Cardcaptor Sakura میندازه (مخصوصا کراش اش رو یکی 5 سال بزرگتر از خودش که هی دچار انکار میشه، کپ خود ساکورا است :D) و در کل با رفتار بالغانه در عین حال بچگونه اش خیلی ترکیب بامزه ایه

تریلرهای انیمه هم اومده میتونید ببینید، ظاهرا با اقتباس خوبی طرفیم و انگار آهنگ اوپنینگ سری هم خیلی چیز توپیه
جدا از کوهی از ادامه های مورد انتظار که تو دو فصل آینده پخش میشن، In/Spectre مورد انتظار ترین کار جدیدیه که میخوام ببینمش
امیدوارم ادامه داستان، هیجان انگیز تر، احساسی تر و عجیب تر شه

به به
آرکی که قراره انیمه بشه رو تموم کردم بالاخره
به شدت هایپم واسه انیمه حالا

کاری Mystery محشری قراره شه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
126690

to you the Immortal داره انیمه میشه بالاخره\m/ (که ترجمه کردن این جا To Your Eternity)
یکی از بهترین مانگاهای چند سال اخیرـه ک خوندم و امیدوارم استدیوی خوبی دستش روش بیفته
Visual Key ـی که بالا گذاشتم فعلا تنها تصویریه که از انیمه در دسترسه و حتی استدیوش هم مشخص نیست
ولی به هر صورت همین ویژوالش هم چیز خوبی میزنه و امیدم بالاست

برای این که هایپ کنم، قسمت اول انیمه قشنگ با همون شدتی میکوبونه بهتون که مقدمه The Last of Us کوبوند بهتون>:)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,386
نام
محمد
View attachment 126690

to you the Immortal داره انیمه میشه بالاخره\m/ (که ترجمه کردن این جا To Your Eternity)
یکی از بهترین مانگاهای چند سال اخیرـه ک خوندم و امیدوارم استدیوی خوبی دستش روش بیفته
Visual Key ـی که بالا گذاشتم فعلا تنها تصویریه که از انیمه در دسترسه و حتی استدیوش هم مشخص نیست
ولی به هر صورت همین ویژوالش هم چیز خوبی میزنه و امیدم بالاست

برای این که هایپ کنم، قسمت اول انیمه قشنگ با همون شدتی میکوبونه بهتون که مقدمه The Last of Us کوبوند بهتون>:)
به به خوش خبر باشی!!!:x
یادت رفت اشاره کنی که خالق این اثر، همون خالق A Silent Voice اهه...دوستان از همین الان بغلشون دستمال کاغدی بزارن... چون حتی بیشتر از کار قبلیش قراره زار زار گریه کنن! :-":((اینجا جدا به کسی رحم نداره:D
من دیگه ارک آخرش رو کامل نخوندم، ولی تا همونجایی هم که خوندم جدا خفن بود:D

پ.ن: تو بیشتر دعا کن Jigokuraku انیمه درست حسابی شه!:D
والا از بس خوبه، خودم به بچه های اینجا شیرینی میدم >:)البته 50 چپتر اخر رو نخوندم هنوز که بدونم داستان به همون محشری مونده یا نه!:))

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali

من مانگای اینو شروع کردم، بعد از 8-9 چپتر دراپ شد :-"
چند ماه پیش بود و کلا اونطور که یادم میاد برای من خبلی خسته کننده بود :| لا تعریف های زیادی که ازش میشه، احتمالا دوباره برم سراغش...
+
junji ito رو از خیلی وقت پیش میشناختم و فکر کنم کلا یکی از معروف ترین یا شناخته شده ترین مانگا ارتیست هایی هست که حتی افرادی که طرفدار مانگا و ... نیستن هم با کارهاش اشنایی دارن ولی هیچوقت مانگاها یا ناول های ایشون رو نخونده بودم :-"
چند روز پیش بود دوباره چندتا عکس از Uzumaki، یکی از معروف ترین کارهای جونجی ایتو، توی اینترنت دیدم و این دفعه با خودم گفتم حتما باید برم سراغ این مانگا و بخونمش.
126692
جدا از طراحی های فوق العاده پرجزییات و عالی ، از نظر داستان و در کل به عنوان یه مانگا خیلی خوب بود ولی انتظارات من ازش خیلی خیلی بالاتر بودن :-"
بعد از سال ها دیدن عکس ها و پنل های مختلف از مانگا های جونجی ایتو، توی ذهنم انتظار مانگاهای کاملا بی نقص رو داشتم و بعد از خوندن uzumaki یکم ناامید شدم. اصلا مانگای بدی نیست، ولی خوب وقتی ادم به وسطای مانگا میرسه، کاملا معلومه که طراحی هنری مانگا یه سر و گردن از داستان و ... بالاتر هستن.

در کل با اینکه انتظار مانگای بهتری داشتم و الان یکمی ناامید شدم :D ولی بازم یه سری دیگه از کارهای جونجی ایتو رو سیو کردم کهتوی چند روز اینده برم سراغشون....
به بقیه هم پیشنهاد میکنم که حداقل یکی از کارهای ایشون رو بخونید...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
من مانگای اینو شروع کردم، بعد از 8-9 چپتر دراپ شد :-"

جدا 8، 9 چپتر اول هیچی از داستان اصلی سری نیست
خیلی روند رندومی داره مانگا

البته نمیگم کسل کننده نیست، ولی خب کلا زاویه دیدش به نامیرایی یه چیز به شدت خفنیه و قشنگ ارزششو داره

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
تا اینجای فصل بیشتر از اینکه خود انیمه ها نظرم رو جلب کنن اپنینگ و اندینگ ها چشم ر گرفتن. مخصوصا برا ID:INVADED که اندینگش رو MIYAVI خونده و Pet که اپنینگش کار TK معروفه. برا get your hands of eizouken هم اپنینگ خیلی جالبی داشت. کاملا یه ادای دین بود به کسایی که با عشق و علاقه انیماتوری رو انتخاب کردن. البته از کارگردان دویل من کرای بیبی کمتر ازینم انتظار نمی‌رفت. اسپین آف ماهو شوجو مادوکا هم که همون اول بسم ا.. آهنگ تم سری اصلی رو کوبوند وسط feels آدم.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
یکی دو سایت دانلود انیمه معرفی میکنید؟ تو گوگل که چیزی پیدا نکردم
یه چیزی باشه سرور دانلودشون خوب باشه
انیمه‌لیست داره سرورشو عوض میکنه سرعتش در حد 20 کیلوبایته

اگه دنبال انیمه های کم حجم و Encode شده نیستی:
فن ساب erai-raws مثل horriblesubs نسخه ی web کار میکنه با همون کیفیت تصویری، گاهی هم بهتر
یه سرور دانلود مستقیم برای عموم بدون ثبت نام (Public-DDL) برای تمام انیمه هاش داره....خواستی یه سری بزن

https://erai-raws.info

به روز کار میکنه، سه سال آرشیو داره

P.S:
جدا از تورنت و nyaa که با سیدباکس seedr.cc باهاش کار میکنم...بیشتر از XDCC و بوت Ereshkigal استفاده میکنم...سرعت خیلی خوبه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر