Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
خب این انیمه هم تموم شد
لامصب چقدر تند تند انیمه تموم میکنی من الان یه هفته اس دارم اینو میبینم تازه قسمت 6 فصل اولم8-|
البته من کنار این انیمه دارم؛ 2 تا انیمه تموم شده، 4 تا فصلی، 2 تا آنگوئینگ و 3 تا مروری (دوباره دیدن انیمه های محبوبم) رو میبینم ;;)
و همچنین 15 تا مانگا و مانهوا آنگوئینگ و 3 تا مانگا تموم شده هم میخونم...
فک کنم خودم فهمیدم چرا اینقدر سرعتم پایینه:))

آخرین ویرایش:

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
(نگاهی به Hanabedo می اندازد! :| )
هانبادو خیلی هم خوب بود (:><):))؛ هم خودش هم کاراکترهاش.
--------
انیمه Kyokou Suiri دو قسمت و اندی دیدم (بس که خستم، وسط ۲۰ دقیقه انیمه هم ولو اینکه جذاب باشه ممکنه پا شم برم تا هفته‌ی بعد!) و عجب خوب کاریه. عجیبه و یکم شیرین می‌زنه، ولی از ماجراهای قسمت دوم خیلی خوشم اومد. ترکیب ماورایی بودن‌اش با تمِ معمایی-کارآگاهی جالب از کار دراومد.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
همممم....هممممم.....هممممممم....
فصل اولش رو دیدم خوب بود...
چند قسمتی هم فصل دوم رو دیدم...نه اینکه بد باشه...ولی هنوز حس ادامه دادنش نیمده!
اما زیادی ازش تعریف میشه حس میکنم:p شایدم Slice of Lifeهایی با سبک و سیاق دیگه رو بیشتر میپسندم:D

---

Chihayafuru...
همین اول فصل عالی شروع شد و بسی هیجان و استرس داشت! :x قسمت 6م که بدجایی تموم شد و قسمت 7زیرنویس نداشت...ولی سریع رفتم قسمت بعد رو برای نتیجه دیدم:-"

ته نامردیه:(( حق تایچی بود برنده بشه:((

همه جوره تو تیم تایچی هستم و شخصیت محبوبمه:-"
خفن ناک کار کرد...ولی...:(

همچنان تو کفم چجوری میشه از این کار فرهنگی ورزشی...یه کار ورزشی خفن در اورد:D
و چقدر خوبه که با اینکه شخثیت اصلی دختره و یه عالمه هم رقیب دختر و ... وجود داره، اصلا و ابدا کاراکترهای آشغالی نیستن! (نگاهی به Hanabedo می اندازد! :| )

برو تو انیمه لیست عضو شو.....
زیرنویس تا قسمت 16ـش رو دانلود کن
https://animelist.ir/anime/2787/?i=1
کیفیت زیرنویس هم خیلی خوبه....

P.S
زیرنویس رو معمولاً با یه هفته تاخیر از پخش هفتگی....میزنن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
هانبادو خیلی هم خوب بود (:><):))؛ هم خودش هم کاراکترهاش.
--------
انیمه Kyokou Suiri دو قسمت و اندی دیدم (بس که خستم، وسط ۲۰ دقیقه انیمه هم ولو اینکه جذاب باشه ممکنه پا شم برم تا هفته‌ی بعد!) و عجب خوب کاریه. عجیبه و یکم شیرین می‌زنه، ولی از ماجراهای قسمت دوم خیلی خوشم اومد. ترکیب ماورایی بودن‌اش با تمِ معمایی-کارآگاهی جالب از کار دراومد.

یعنی من پشت دستمو داغ کنم دیگه سراغ انیمه ورزشیی برم که همه کاراکترهاش دخترن:D
اعصاب و روان نمیزاشتن برا آدم:| شخصیت اصلی هم که...یه چیز فوق مسخره ای بود که با امثال شیرو و سیبر و ساسکه اینا رقابت میکرد:|

نع...واقعا برا 7پشتم بس بود:-"

برو تو انیمه لیست عضو شو.....
زیرنویس تا قسمت 16ـش رو دانلود کن
https://animelist.ir/anime/2787/?i=1
کیفیت زیرنویس هم خیلی خوبه....

P.S
زیرنویس رو معمولاً با یه هفته تاخیر از پخش هفتگی....میزنن
امممم... یکم فن زبون نفهمیم:| صبر میکنم برای AW :(
مخصوصا که فصل چندم این انیمه هست و مترجم های خوبی هم داره

فقط...ناقابل ده قسمت عقبه:| فکر کنم دراپ شده فعلا! :| (چجوری دلشون میاد چیهایافورو رو دراپ کنند؟ :| )

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
یعنی من پشت دستمو داغ کنم دیگه سراغ انیمه ورزشیی برم که همه کاراکترهاش دخترن:D
اعصاب و روان نمیزاشتن برا آدم:| شخصیت اصلی هم که...یه چیز فوق مسخره ای بود که با امثال شیرو و سیبر و ساسکه اینا رقابت میکرد:|

نع...واقعا برا 7پشتم بس بود:-"
عامو ولم بکو. من یکی که تو ورزشی‌ها فقط از فوتبالیست‌های کاپیتان سوباسای قدیم (و سه-چهار قسمت اول بازسازیش) خوشم اومده بود، حسابی از هانبادو راضی بودم. سخت می‌گیری کاکو خلاصه.
پ.ن: همه کاراکترا دختر که خوبه که! :D البته پسر هم بین‌شون بود؛ هرچند کلا تو حاشیه بودن.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
امممم... یکم فن زبون نفهمیم:| صبر میکنم برای AW

این تیم ای که تو "انیمه لیست"...داره چیهایا رو زیرنویس میکنه....کارشون خیلی خوبه....
یکی دو قسمت نگا کنی...قشنگ میفهمی که وقت گذاشتن و کلی زحمت کشیدن برا زیرنویس هر قسمت
دیگه خودانی.....اصلاً برو بدون زیرنویس نگا کن...فن AW :p

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
6 فوریه تولد بانو نیکو روبین مبارک<:-P
دو نکته:
1- خیلی ها داستان سرگذشت نیکو روبین رو به عنوان غمناک ترین داستان وان پیس میدونند.
2- اودا توی یکی از مصاحبه هاش گفته بوده که بعد از پایان آرک انیس لابی احساس کرده "برای من غیر ممکنه که آرکی تاثیر گذار تر از این بکشم" (البته نظر اودا در مورد اینکه بهترین آرکی که کشیده چیه هنوز مشخص نیست یا حداقل من جایی ندیدم)

چند تا AMV و ANSV :

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین

دو نکته:
1- خیلی ها داستان سرگذشت نیکو روبین رو به عنوان غمناک ترین داستان وان پیس میدونند.
2- اودا توی یکی از مصاحبه هاش گفته بوده که بعد از پایان آرک انیس لابی احساس کرده "برای من غیر ممکنه که آرکی تاثیر گذار تر از این بکشم" (البته نظر اودا در مورد اینکه بهترین آرکی که کشیده چیه هنوز مشخص نیست یا حداقل من جایی ندیدم)

چند تا AMV و ANSV :

تولد برترین بانوی دنیای انیمه مبارک:x :x :x

توی بازی Bounty Rush هم امروز به این مناسبات جم جایزه دادن به ملت:D

بهترین آرک وان پیس به نظر منم انیس لابی-واتر7cهست... خدااااست این آرک:x
و فلش بک بانو روبین هم باز بهترین فلش بک وان پیسه:x (گرچه همه فلش بک های وان پیس خدان:(( نابود میکنند:( )
خیلی خوشحالم که مانگای این فلش بک رو دارم:D

فعلا AMVها رو نمیتونم ببینم،ولی بعدا میام یه چندتا AMV وان پیسی میزارم:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این فصل با این که سه تا انیمه کلا می بینم... ولی سه تا انیمه واقعا خوب دارم می بینم و حیفه اصن ازشون صحبت نکنم مخصوصا یکیش که به نظرم دیدنش برای یه قشری از اوجب واجباته

img_20190922_075532-725x1024-jpg.128741

Haikyuu: To the Top

نه مسابقه با آئوبا جوسای و نه فینال منطقه ای حساس با شیراتوریزاوا منو مجبور نکرد که برم مانگا رو بخونم تا بفهمم ادامه اش چی میشه، سری رو دوست دارم ولی اون قدره برام مهم نبود سر و تهش حقیقتا که بیفتم عین روانی ها دنبال مانگاش...
ولی لقب توپ جمع کن خوردن رو پیشونی هیناتا و چالشی که اول این فصل تو دو قسمت اش دیدم منو منفجر کرد تا ببینم ته این چالش چیه! و چطور به لیگ اینترهای کشوری ختم میشه... باید بگم اصلا ناامید نشدم... این فصل احتمالا هیچ بازی حساسی نداشته باشیم که انیمه شه (احتمالا) ولی فصلیه که خیلی بهتر و بیشتر رو چیزایی که تا الان باهاش رو کاراکتراش کار می کرده کار می کنه و برداشتش خیلی دوست داشتنی و دنبال کردنیه

هایکیو آخرشم به نظرم از نظر هایپ حتی نزدیک کارهای تاپ ورزشی دیگه نمیشه، ولی شخصیت پردازی تر و تمیزش همیشه این فاصله رو با قدرت جبران می کنه و این خیلی خوبه

128742
In/Spectre

اصن اسم رو نیگاه چقدر خوبه؟
قبل از این که انیمه شروع شه من یخورده از مانگا رو خونده بودم (دقیقا تا جایی که الان از انیمه اومده تو 4 قسمت) و نظرم رو گفتم
ولی الان که مانگا رو کلی جلوترم نظرم حتی مثبت تره
مانگا یه ترکیب خیلی تمیز از ادبیات شرلوک هلمزی با دنیای یوکای های ژاپنیه... شرلوک هلمزی از این لحاظ که کاملا یه روایت اپیزودیک میستری/کمدی ـه کوتوکو (خانم کوچولوئه) نقش شرلوک شو داره و همکاری که واتسون باشه این جا کورو ئه و خب یکم از این لحاظ ساختار شکن ـه که بگم چرا اسپویل میشه ولی کورو هم خیلی کمک کوتوکو می کنه تو حل میستری ها. در نهایت خیلی خوب این بازی شرلوک/واتسون وار انیمه جلو میره
و صد البته موریارتی داستان هم به شدت موجود مخوفیه که جلوتر خواهید دیدش >:)

به وجه تشابه دیگه هم بین In/Spectre و ادبیات شرلوک هلمزی همون ساختار اپیزودیک شه، همه ی پرونده ها اون قدر جدی نیستن و خیلی هاشون خیلی آروم و صلح آمیز حل میشن، یه سری مثل پرونده فعلی در حال پخش تو انیمه که طولانی هم هست، خیلی جدی و خشن و پرتکاپو پیش میره، یه سری حتی خنده دارند وقتی حل می شن. به نظرم وجه تفاوت پرونده خدای دریاچه تو قسمت دوم و Steel Lady Nanase خوب میتونه بهتون این رو بفهمونه

و فضای یوکای داستان هم خیلی خوبه :x کوتوکو اساسا نقش شرلوک و مشکل گشا رو برای این موجودات حل می کنه و اینا هم مثل دنیای آدما دردسر های خودشون رو دارند حتی یه جایی میشه راحت متوجه شد که کوتوکو خیلی به مشکلای آدما اهمیت نمیده و الویت اش حفظ تعادل بین این دنیاها و حل مشکل یوکای هاست. این خیلی تنوع خوبی به کل فضای ذهنی انیمه و مانگا میده و کار رو از یکنواختی ای که به نظرم یه کاری مثل ID/Invaded به زودی قراره بهش دچار شه در میاره

مشکل اصلی انیمه به آرت استایل خیلی جنریک اش برمیگرده... کارگردانی کار خوبه ها، ولی آرت استایل جنریک اش اذیت می کنه جدا، البته خود مانگا هم بدبختی همینه ولی خب مهارت آرتیستش این قدر خوبه و لاین آرت هاش محشر اند که آرت استایل اش میره زیر سایه کیفیت کلی آرت لاین های مانگا

128744
Keep Your Hands off Eizouken

یه انیمه ساده و بامزه در مورد سه تا دختر که میخوان کلوپ ساخت انیمه بزنن و به رویاهاشون برسن و... آمم
آره با Moe Sh*t کیوآنی و K-ON اشتباه نگیرید، هم ماساکی یوآاسا و هم مانگای منبع خیلی خوب حالیشونه حرفشون چیه! انیمه ایه که خیلی راحت میتونه به همین روندی که داره به بهترین انیمه فصل تبدیل شه. همه چی براش ردیفه، از دیزاین شخصیت های توپ و باحال، تا کارگردانی محشر، اوپنینگ و اندینگ شاخ و خاص و کلی meme دور و ورش و صد البته موضوعی که روش دست گذاشته..."پروسه ساخت"

4 قسمت فعلی ای که از "دستت رو از ایزوکن بکش" پخش شده یه روایت خیلی باحال و اورتدوکس از درون یه پروسه ساخت یه اثر خلاقانه است (اثر خلاقانه یعنی چیزی که صنعتی نیست و پشت هر قدم توسعه اش افکار افراد هم جدا از دستشون باید کار کنه، مثل فیلم و انیمیشن و کمیک و...)
قضیه اینه سه تا دختر با سه تا شخصیت خیلی به خصوص با هم تصمیم می گیرن انیمه تولید کنن

آساکوسا میدوری: که عملا به واسطه کارهای جیبلی با معجزه انیمه آشنا شده و نگاهش به کل منظره های اطرافش خیلی فانتزی و الهام بخش ـه
میزوساکی سوبامه: عملا یه شاهزاده خانم مدل معروف، که هدف قلبی اش طراحی شخصیت و انیمه است و ذوق غیر قابل کنترل برای این کار داره
کاناموری سایاکا: یه ذهن مهندسی شده خیلی دقیق و مدیریتی که علاقه سیری ناپذیری به پول و مخصوصا پول درآوردن از هر روشی داره

من حتی مجبور نیستم اشاره کنم تا بفهمید هر کدوم از این شخصیت ها کدوم یکی از سه تای عکس بالان :D... طراحی شخصیت خوب که میگم واسه همینه
این سه تا با هم همکاری می کنن تا تو کلوپ فیلم سازی شون (ایزوکن) انیمه بسازن
مسئله ای که خیلی تو انیمه فوق العاده است، تداخل دو تا ذهن خلاق با یه ذهن مدیریتی و محاسباتی تو یه گروه و نحوه کنش هاشونه. آساکوسا و میزوساکی به خاطر ذوق و خلاقیت زیادی که دارن قطعا قدرت تولیدی بالایی دارن ولی مدیریت شدن شون خیلی مهمه و از اون طرف طمع و فشاری که به عنوان مدیر رو دوش کاناموری ـه رو دوتای دیگه باید کنترل کنن... در حقیقت خیلی خوب انیمه جلوه کار گروهی تو پروسه ساخت یه محصول خلاقانه رو توضیح میده و این مورد بیشترش مدیون کارگردانی مجنون (و این دفعه حسابی پرانرژی) ماساکی یوآسا است که باید با Devilman Crybaby اش حسابی و استایل خاصش حسابی آشنا باشید :D

نتیجه این کارگردانی اینه که جلوه ذهنی شخصیت ها خیلی خوب به تصویر کشیده میشه و قدرت انیمیشن به عنوان یه مدیوم خلاقانه که کلی چالش تولیدی داره خیلی تصویر فانتزی و در عین حال باورپذیر و مخصوصا الهام بخشی داره.

حتی اگه ایزوکن بهترین انیمه فصل هم نشه، به نظر من خیلی راحت تو عین لفظ: "inspirational" ترین انیمه سال میشه راحت
و به نظرم مکمل عجیب و خیلی محشری کنار کاری مثل Shirobako که مشکلات اداری/تولیدی آثار خلاقانه و Bakuman که جنبه رقابتی شو توصیف می کنه میتونه باشه.
حتی اگه ذره ای عین من به تولید محصولات خلاقانه دارید، ببینید این انیمه رو، برخلاف بقیه انیمه های این ژانر که بیشتر تهش متمایل به CGDCT میشن این خیلی بامزه و روانی طوری و در عین حال دقیق به موضوعات قشنگی اشاره می کنه که دیدن شو برای این قشر واجب می کنه

Attachments

• IMG_20190922_075532-725x1024.jpg
    IMG_20190922_075532-725x1024.jpg
    78.3 KB · مشاهده: 329

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
دو نکته:

در نهایت هم غیر ممکن موند. از واتر سون تا انتهای انیس لابی وان پیس تو یه لول اولتیمیت لجندری بود

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
View attachment 128877

همینطوری ادامه پیدا کنه، میتونم بدون هیچ حسرتی بمیرم، فکر کن 7-8 سال پیش ملت فکر میکردن غیر ممکنه یه مانهوا انیمه شه. کاش سراغ فنگ شن جی هم برن.
به امید اینکه خوب بسازنش!
و ... یه صداپیشه خفن بزارن برای کون که هروقت افتاد جلوی راشل، با اون صدا و طعنه هاش... >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر