Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
تو رو خدا یکی یه سایت دانلود معرفی کنه که زیرنویس داشته باشه.مردم بس تو این تورنت و انیمه لیست چرخیدم.تورنت که دشمن حجمه این انیمه لیست هم میمیره چهارتا انیمه اپلود کنه همش میزنه اپلود نشده.یه جا میخوام که انیمه دوبله شده هم نذاشته باشه

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
چیز عجیب و غریبی نداشت این چپتر که بخوای حس کنی چیزی جا گذاشتی ! اودن رفت پیش اوروچی میخواست بکشتش که نتونست بعدش اوروچی یه پیشنهادی به اودن داد که ما نمیدونیم چیه ( اون دختره که گوش وایساده بود میدونه چیه و بعدها میفهمیم ) اودن به عنوان بخشی از توافقش با اوروچی میاد تو خیابون میرقصه برای اینکه منفور بشه بین مردم و ... که بعد ۵ سال اوروچی میاد ، اودن میپرسه قایق و کایدو چی شدن که اوروچی میگه در مورد چی داری حرف میزنی و کلا توافقو انکار میکنه که اودن میزنه به سیم اخر و میگه کایدو رو میکشم
بحث اینه که... اودن نتونست اصلا و ابدا دلیل منطقیی نیست!
اودنی که اون گراز رو کشت، اودنی که تو خدمه راجر و وایت بیرد بوده و با اون سر شاخ میشده، اودنی که مثل گاو سرش رو انداخت پایین رفت قصر...
با دیدن یه بری بری و حقیقت مرگ باباش کشید کنار؟ ولمون کنید! این اودن قصر رو میتونست رو سرشون خراب کنه:|

و عمرا هم کاراکتری نیست که به خاطر تهدید خانواده یا مردم بکشه کنار! :|
مثلا اوروچی بگه : نگاه آروم نشینی سر جات ملت رو میکشم و کایدو بالا سرمه!، اودن گوش میده؟ اودن قاعدتا باید بگه به درک! همینجا تو و کایدو رو له میکنم! :D
اون حرفی که رد و بدل شده...فقط امیدوارم از این تهدیدها نباشه! کلا تهدید نباشه... یه چیزی که به ماجرای راجر ربط داشته میتونه یکم راضیم کنه...کلا یه دلیل موجه لازمم:|

امیدوارم صرفا نشون ندادن اون معامله و بعد مسموم کردن مردم و کایدو، کار اودا بوده باشه که ما هم این حس بد رو از اودن بگیریم مثل مردم!
و بعدا با یه دلیل قانع کننده بیشتر پودرمون کنه که اودن مجبور به چنین کاری شده...

وگرنه به قول یکی از بچه ها با توجه به اینکه طرف اودنه، صفحه آخر چپتر، باید همون صفحه اول میبود:-"

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
اقا من دیشب حالم بد بود افسرده بودم گفتم برم یه انیمه ببینم حالم بهتر شه رفتم انیمه seconds 5 cantimeter per رو دیدم گفتم تو مایه های garden of words میزنه حتما خوبه دیگه حتی از اونم به نظر میومد بهتر باشه تا اخرش دیدم حالم 100 برابر بدتر شد کم مونده بود خودزنی کنم اینا چیه اینا میسازن پوچی رو در جوامع گسترش میدن حیف اون قلم و نقاشی نیست که مظامین پوچ گرایی رو باهاش نشون بدن الان هم دو تا درخواست داشتم اول این که اصلا پیام این انیمه چی بود و از صحنه پایانیش چه برداشتی میشه داشت و دوم این که انیمه تو مایه های your name و garden of words میشناسید معرفی کنید خواهشا بگید خیلی لازم دارم.

اینا جفتشون مال یه کارگردانند. اگه بازم شبیه شون میخوای سایر آثار ماکوتو شینکای رو ببین.
در کل سینمایی درست درمون اگه بخوای من اینا رو پیشنهاد میکنم. (البته اینا شناخته شده تران وگرنه از بین آثار قدیمی تر چیزای خیلی خوبی پیدا میشه ولی فعلا از اینا که نسبتا جدید تر و شناخته شده ترند هر کدومو که ندیدی ببین)

Castle in the Sky - Nausicaa of the Valley of the Wind - Howl’s Moving Castle - Spirited Away - Ponyo - Porco Rosso - The Boy and the Beast - The Girl Who Leapt Through Time - Steamboy - Hoshi wo Ou Kodomo - Byōsoku Go Senchimētoru - Kiki’s Delivery Service - My Neighbor Totoro - Princess Mononoke - Summer Wars - Wolf Children - Grave of the Fireflies - metropolis - Akira - From Up on Poppy Hill - The Secret World of Arrietty - Sword of the Stranger - Appleseed - Sakasama no Patema - Kokoro ga Sakebitagatterunda - Kimi no Suizou wo Tabetai - Koe no Katachi - Mirai no Mirai - Tokyo Godfathers - A Letter To Momo - Beyond the clouds the promised place

آخرین ویرایش:

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
اودنی که اون گراز رو کشت، اودنی که تو خدمه راجر و وایت بیرد بوده و با اون سر شاخ میشده، اودنی که مثل گاو سرش رو انداخت پایین رفت قصر...
با دیدن یه بری بری و حقیقت مرگ باباش کشید کنار؟ ولمون کنید! این اودن قصر رو میتونست رو سرشون خراب کنه:|

مثلا اوروچی بگه : نگاه آروم نشینی سر جات ملت رو میکشم و کایدو بالا سرمه!، اودن گوش میده؟ اودن قاعدتا باید بگه به درک! همینجا تو و کایدو رو له میکنم! :D
اون حرفی که رد و بدل شده...فقط امیدوارم از این تهدیدها نباشه! کلا تهدید نباشه... یه چیزی که به ماجرای راجر ربط داشته میتونه یکم راضیم کنه...کلا یه دلیل موجه لازمم:|

امیدوارم صرفا نشون ندادن اون معامله و بعد مسموم کردن مردم و کایدو، کار اودا بوده باشه که ما هم این حس بد رو از اودن بگیریم مثل مردم!
و بعدا با یه دلیل قانع کننده بیشتر پودرمون کنه که اودن مجبور به چنین کاری شده...

وگرنه به قول یکی از بچه ها با توجه به اینکه طرف اودنه، صفحه آخر چپتر، باید همون صفحه اول میبود:-"
سلام
توی این آرک اودا خیلی داره طعنه های سیاسی میزنه و مسائل خاص اجتماعی رو مطرح میکنه. وان پیس یه جورایی از غلظت فانتزی بودنش کم شده و به رئال بودنش اضافه شده. حتی توی آرک درسروزا هم که آنتاگونیستی مثل دوفلامینگو در راس داستان بود این حد از اتمسفر تیره و تاریک رو ندیده بودم. (البته حالا که بیشتر فکر میکنم شایدم دیده بودم :-? ولی اون مدلش فرق داشت این حد از خیانت، دروغگویی، پستی و بایکوت اطلاعاتی توی دردسروزا نبود و به جاش یه چیزای دیگه غالب بودن)

میخوام بدونم این جو سیاسی - اجتماعی که بر وانو حاکمه رو نمیدونید اقتباس از کدوم دوره ها در ژاپنه؟

آخرین ویرایش:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434

باری باری میوه اورپاوریه ! عملا دورت حفاظ بکشی هیچکس نمیتونه بشکنتش ! اما اودن صرفا چون نمیتونست اینو بزنه ول نکرد بحث اصلی اینکه اوروچی یه چیزی به اودن گفته و اون چیز اونقدر مهم بوده که ادم کله خری مثل اودن حاضر شده بخاطرش بیاد 5سال تو کوچه و خیابون مثل احمقا لخت برقصه .
از اونجایی که افراد اودن الان در به در دنبال اینن که درای وانو رو باز کنن روی دنیا پس احتمال خیلی زیاد اودن حداقل قبل مرگش بهشون گفته که وانو رو به روی دنیا باز کنید و احتمالا صحبتاش با اوروچی هم یه ربطی به این موضوع داشته وگرنه اگه بحث امنیت خانواده و دوستانش بود که بعد 5سال وقتی اومد گفت کایدو رو میکشم میشه عینا به خطر انداختن جون خانواده و دوستانش ! پس قطعا قرارش با اوروچی چیزی فراتر از این حرفاس .
شخصا فکر میکنم اودا اینجوری کرد که ما مخاطبا هم تو فکر فرو بریم هم به اودن شک کنیم و حتی شاید کمی ازش بیزار بشیم !! که بعدش قضیرو رو کنه و از میزان مرد بودن اودن فر بخوریم :D
دقیقا همون کاری که سر قضیه مینکا کرد و یهو رو کرد که اینا از اول میدونستن رایزو کجاست و نگفتن حتی به قیمت جونشون

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
باری باری میوه اورپاوریه ! عملا دورت حفاظ بکشی هیچکس نمیتونه بشکنتش ! اما اودن صرفا چون نمیتونست اینو بزنه ول نکرد بحث اصلی اینکه اوروچی یه چیزی به اودن گفته و اون چیز اونقدر مهم بوده که ادم کله خری مثل اودن حاضر شده بخاطرش بیاد 5سال تو کوچه و خیابون مثل احمقا لخت برقصه .
از اونجایی که افراد اودن الان در به در دنبال اینن که درای وانو رو باز کنن روی دنیا پس احتمال خیلی زیاد اودن حداقل قبل مرگش بهشون گفته که وانو رو به روی دنیا باز کنید و احتمالا صحبتاش با اوروچی هم یه ربطی به این موضوع داشته وگرنه اگه بحث امنیت خانواده و دوستانش بود که بعد 5سال وقتی اومد گفت کایدو رو میکشم میشه عینا به خطر انداختن جون خانواده و دوستانش ! پس قطعا قرارش با اوروچی چیزی فراتر از این حرفاس .
شخصا فکر میکنم اودا اینجوری کرد که ما مخاطبا هم تو فکر فرو بریم هم به اودن شک کنیم و حتی شاید کمی ازش بیزار بشیم !! که بعدش قضیرو رو کنه و از میزان مرد بودن اودن فر بخوریم :D
دقیقا همون کاری که سر قضیه مینکا کرد و یهو رو کرد که اینا از اول میدونستن رایزو کجاست و نگفتن حتی به قیمت جونشون

این تحلیل جالبیه رو چپتر، حال کردم :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین

حالا من خودم تو این یک روز گذشته خیلی بیشتر دارم به این نتیجه میرسم اودا میخواد ما هم اون حسی که مردم وانو گرفتن رو داشته باشیم و حس کنیم اودن بهمون خیانت کرده... که بعدا که حقیقت روشن شد کرک و پرمون رو بریزونه!

ولی هنوزم میگم اون دلیله باید قانعم کنه:D نگاه... اون دلیله ربط به هدف راجر و باز کردن مرزها هم داشته باشه، ولی توی این معامله اوروچی بگه(یا کلا جوری باشه) همکاری نکنی من و کایدو جلوت رو میگیریم، به نظرم جواب درستی نیست:D
کلا تو این مسئله نباید قدرت اوروچی و کایدو مطرح باشه! :D
برای همین سخته برام یه چیزی بچینم که باشه... اگر همکاری نکنی، ما غلطی هم نکنیم به F میری...
یا یه چیز مهمی میدونه اوروچی که فاش شدنش نابود میکنه...یا پای قدرت سومی (دولت جهانی ) وسطه...

در مورد بری بری هم... بی خیال! :D من فکر نمیکنم "فلان ترین جهان" باشه:D حتی اگر مستقیم هم بگن انقدر از این ترین ها تو سری گفته شده و کشک بودن که نگو:D
اول اینکه هر حمله ای، خیلی خرکیه! دوم اینکه چقدر هر حمله ای؟ وایت بیرد 50تا از اون مشت های مارینفورد خراب کن بزنه بازم دووم میاره؟ :D
به معنای واقعی کلمه قصر رو روی سرشون خراب میکرد ، به فنا میرفتن:-" بعید میدونم میتونست تعادل حفظ کنه طرف:D
طرفم که یه پیرمرد زپرتی بیش نبود، زرتش در میرفت بعد دو دیقه تحمل حمله های سنگین:D

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
سلام
توی این آرک اودا خیلی داره طعنه های سیاسی میزنه و مسائل خاص اجتماعی رو مطرح میکنه. وان پیس یه جورایی از غلظت فانتزی بودنش کم شده و به رئال بودنش اضافه شده. حتی توی آرک درسروزا هم که آنتاگونیستی مثل دوفلامینگو در راس داستان بود این حد از اتمسفر تیره و تاریک رو ندیده بودم. (البته حالا که بیشتر فکر میکنم شایدم دیده بودم :-? ولی اون مدلش فرق داشت این حد از خیانت، دروغگویی، پستی و بایکوت اطلاعاتی توی دردسروزا نبود و به جاش یه چیزای دیگه غالب بودن)

میخوام بدونم این جو سیاسی - اجتماعی که بر وانو حاکمه رو نمیدونید اقتباس از کدوم دوره ها در ژاپنه؟
دوره معاصر ایران:D

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
دوره معاصر ایران:D
بی شوخی اگه کسی تحلیلی داره بگه
میخوام بیشتر در مورد اوضاع اجتماعی و حاکمیتی ژاپن در ادوار گذشته بدونم (ویکی پدیا خیلی کلی گفته)
اگه کتاب، مطلب یا سایت خوبی میشناسید معرفی کنید (لطفا فارسی باشه کتاب انگلسی خوندن زیاد وقت میبره و اکثرا قیدش رو میزنم)

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
هر چقدر صفحه آخر این چپتر خفن بود و تا خرخره هایپ شدم!!!!
ولی همونقدر... نمیفهمم..درک نمیکنم...انگار یه قطعه خیلی مهم رو یا من یا اودا جا گذاشتیم! اصلا و ابدا اتفاقات این چپتر برام معنا نداشت:|

@emperor 69
اگر سر میزنی بیا نظرت رو بگو...شاید تو برداشتت منطقی باشه و بتونی بهم بفهمونی چی رو جا انداختم که درک نمیکنم! :|

من چپتر اخر رو هنوز نخوندم ولی سر سری که اسپویل ها رو نگاه کردم :

در کل روند داستان برای متوقف کردن اودن توی وانو به چیزی فراتر از زور احتیاج داشت حالا گروگان گرقتن شخص یا چیزی یا حتی رویای یک ملت هم میتونه بخشی از اون باشه میگم چپتر رو کامل نخوندم بازم در ادامه اگه حوندم نظرم عوض شد میگم

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
خوب...منم بالاحره این آرک هیرو آکادمی رو تموم کردم:D

اول از همه... رتبه1 شخصیت محبوبم تو سری شد کریشیما ! :D
گویا قرار نیست به باکوگو فرصت درخشش بدن یا بیشتر رو شخصیت پردازیش کار کنند:(
ولی خوب...کریشیما.... مرادنگی خودش رو ثابت کرد این آرک:(( عالی بود! :((

خورشیدخوار هم دوست میدارم! (آقا...تو ترجمه تغییر اسم ندید بزارید با همون اسم اصلی عادت کنیم:| ... اوراذبه؟ چهار ساعت داشته فکر میکردم اوراذبه کیه:)) )

پایان هم... نه سمت خوب ها هپی اندینگ شد و نه سمت بدمن ها... ، بدمن این آرک که رسما پودر شد و آینده ای براش نموند!(کار وحشتناکی کردن باهاش خدایی! اینکه دیگه حتی نتونه به برگشت فکر کنه!)
سمت خوب ها هم که کشته دادن:( و یکی از بچه های باحال...حداقل فعلا...قدرتش رو از دست داد:(

اما یک مشکل اساسی داره سری! و بعید هم میدونم این مشکلش حل بشه!

هم شیکاراگی و هم کای چیساکی شدیدا ازش رنج میبرن!
جفتشون ایده های خوبی دارنا! پتانسیل خیلی بالایی داشتن!
ولی جفتشون دلیل و پیش زمینه ی کارشون فوق العاده پیش پا افتاده ست:|

مثلا همین ایده آرک... برگردوندن ملت به حالت عادی و بدون کوسه و جهش یافتگی و ...، میتونست فوق العاده باشه! ولی... همه ی اینا به خاطر یاکوزا بازی؟ به خاطر اثبات اینکه ما یاکوزاها خیلی خفنیم؟ ریلی؟؟؟ :|
این ایده رو میدادن کیشیموتو تو ناروتو پیاده میکرد، میترکوند باهاش:| بدمن هاش از یه جای خفنی زخم خورده بودن، و یه جهان بینی خفنی داشتن...

آخه‌... ولش کن... کلا حیف این ایده:(

به طور کلی خیلی امید داشتم هیرو آکادمی بتونه جایگزین خفنی برای BIG 3 باشه! ولی با این بدمن ها و پیش زمینه ها متاسفانه نمیتونه:(
کاراکترهای باحال با طراحی باحال:D ، قدرت ها جذاب، خلق یک دنیای خوب، اتفاقات باحال،صحنه های احساسی هم خوب کار شدن...

ولی این یه مورد بد پاشنه آشیلیه:(

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
خوب...منم بالاحره این آرک هیرو آکادمی رو تموم کردم:D

اول از همه... رتبه1 شخصیت محبوبم تو سری شد کریشیما ! :D
گویا قرار نیست به باکوگو فرصت درخشش بدن یا بیشتر رو شخصیت پردازیش کار کنند:(
ولی خوب...کریشیما.... مرادنگی خودش رو ثابت کرد این آرک:(( عالی بود! :((

خورشیدخوار هم دوست میدارم! (آقا...تو ترجمه تغییر اسم ندید بزارید با همون اسم اصلی عادت کنیم:| ... اوراذبه؟ چهار ساعت داشته فکر میکردم اوراذبه کیه:)) )

پایان هم... نه سمت خوب ها هپی اندینگ شد و نه سمت بدمن ها... ، بدمن این آرک که رسما پودر شد و آینده ای براش نموند!(کار وحشتناکی کردن باهاش خدایی! اینکه دیگه حتی نتونه به برگشت فکر کنه!)
سمت خوب ها هم که کشته دادن:( و یکی از بچه های باحال...حداقل فعلا...قدرتش رو از دست داد:(

اما یک مشکل اساسی داره سری! و بعید هم میدونم این مشکلش حل بشه!

هم شیکاراگی و هم کای چیساکی شدیدا ازش رنج میبرن!
جفتشون ایده های خوبی دارنا! پتانسیل خیلی بالایی داشتن!
ولی جفتشون دلیل و پیش زمینه ی کارشون فوق العاده پیش پا افتاده ست:|

مثلا همین ایده آرک... برگردوندن ملت به حالت عادی و بدون کوسه و جهش یافتگی و ...، میتونست فوق العاده باشه! ولی... همه ی اینا به خاطر یاکوزا بازی؟ به خاطر اثبات اینکه ما یاکوزاها خیلی خفنیم؟ ریلی؟؟؟ :|
این ایده رو میدادن کیشیموتو تو ناروتو پیاده میکرد، میترکوند باهاش:| بدمن هاش از یه جای خفنی زخم خورده بودن، و یه جهان بینی خفنی داشتن...

آخه‌... ولش کن... کلا حیف این ایده:(

به طور کلی خیلی امید داشتم هیرو آکادمی بتونه جایگزین خفنی برای BIG 3 باشه! ولی با این بدمن ها و پیش زمینه ها متاسفانه نمیتونه:(
کاراکترهای باحال با طراحی باحال:D ، قدرت ها جذاب، خلق یک دنیای خوب، اتفاقات باحال،صحنه های احساسی هم خوب کار شدن...

ولی این یه مورد بد پاشنه آشیلیه:(
منظورت از BIG 3 شونن های بلند تموم شده اند؟
ناروتو، بلیچ و ؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر