Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
منظورت از BIG 3 شونن های بلند تموم شده اند؟
ناروتو، بلیچ و ؟
ممنون از اینکه وان پیس نیمد کنار اون دوتا:-"
معمولا برای ناروتو،بلیچ،وان پیس استفاده میشه این مورد...

اون زمان که استفاده میشد بیشتر، هیچکدوم تموم شده نبودن:D شونن های بلند در حال پخش بودن:(
هعی زندگی.... :(

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
اون زمان که استفاده میشد بیشتر، هیچکدوم تموم شده نبودن:D شونن های بلند در حال پخش بودن:(
آخی یه زمونی اون دو تا هم کنار وان پیس آنگوئینگ بودن :">
الان که فقط وان پیس ـه که میتازه (بلک کلاور هنو دهنش بوی شیر میده:-")
من که سابقه انیمه دیدنم به آنگوئینگ دیدن اون دو تا قد نمیده 8->
البته اگه همون موقع که شروع کردم به انیمه دیدن میرفتم سراغ ناروتو فک کنم به آرک آخر شیپودن میرسیدم ولی من تا دو سال فقط انیمه تموم شده آرشیوی میدیدم
دیدن وان پیس هم که یه 10 ماه ـی طول کشید

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
آخی یه زمونی اون دو تا هم کنار وان پیس آنگوئین بودن :">
الان که فقط وان پیس ـه که میتازه (بلک کلاور هنو دهنش بوی شیر میده:-")
من که سابقه انیمه دیدنم به آنگوئینگ دیدن اون دو تا قد نمیده 8->
البته اگه همون موقع که شروع کردم به انیمه دیدن میرفتم سراغ ناروتو فک کنم به آرک آخر شیپودن میرسیدم ولی من تا دو سال فقط انیمه تموم شده آرشیوی میدیدم
دیدن وان پیس هم که یه 10 ماه ـی طول کشید
اره از نظر آنگوئینگ بودن نگفتم
منظورم از نظر کیفیتی و روند داستانی تو انیمه های کوتاه بود که واقعا متحول کردن این ۳ تا انیمه های کوتاه رو یک نگاهی به ببینده ها و ماندگاری این ۳ تا بندازیم می بینم که این موضوع درسته

برا من وان پیس ۴ ماه طول کشید :D

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
هیچ وقت از این که اون دو تا رو انگوینک ندیدید حسرت نخورید.فیلر یه ماه دو ماه باشه به زور میشه تحمل کرد حالا فکر کن یه شبه ارک بلند بلیچ کلش فیلر بود که شونزده ماه طول کشید با وقفه پخشش!!!!!ناروتو هم که در فیلر و حاشیه ید طولایی داشت نامرد..
ولی شدیدا توصیه میکنم اگر کسی وقت داره بره سراغ دراگون بال که تو دنیا به عنوان پدر انیمه ها شناخته میشه.سخته اولش ولی عادت کنید متوجه منظورم میشید.حتی مانگاکاهای big3در زمان پخش بارها میگفتن که در بعضی جاها الگو برداری کردن
درکل انیمه خوبیه ولی این دیگه رسما تمومی نداره

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
هیچ وقت از این که اون دو تا رو انگوینک ندیدید حسرت نخورید
من نه تنها حسرت نمی خورم بلکه خوشحال هم هستم که ناروتو و وان پیس (تا ۸۵۰) رو یکجا دیدم
واقعا متعجبم شماها چجوری این دوتا رو انگوینگ دیدید و دوام اوردید
من وقتی این دوتا رو می دیدم زیر ۱۵ قسمت تو یک روز راضی نبودم و دوتایی مجموعا تو ۷-۸ ماه تمام شد و بسی حال داد
دراگون بال رو هم در اینده خواهم دید.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اتفاقا همیشه حسرت بخورید که چرا کارهایی به این دوست داشتنی رو آنگویینگ ندیدید (یا وان پیس رو نمیبینید، اگر که الانم نمیبینید:D )
و نمیشینید هر هفته هایپ بشید از اتفاقات و تئوری بدید و بخندید و گریه کنید و اعصابتون خورد بشه و ...!
پشت سر هم دیدن بعضی وقتا خوبه...تو کف نمیمونی...
ولی هیچوقت اون حسی که یک هفته هر هفته بهت میده رو نداره:p نهایتش حسی بهت بده،سوالی برات پیش بیاد و ... تو 20دقیقه آینده موضوع برات حل میشه و حسه میره:D

هفتگی>هزار قسمت پشت سر هم دیدن:-"

بلیچ و ناروتو هم اگر با فیلرهاشون مشکل داشتید(که من فکر میکنم بلیچ فیلرهای طولانیش هم خیلی خوب بودن:D ) ==> مانگا:p
سر ناروتو با اون فیلرهای بی سر و تهش منم کوچ کردم به مانگا، ولی باز بهتر از آن هلد کردن تا تموم شدن آرک بود:D

اگر صرفا تجربه داستان براتون مهمه که...بهتر از انیمه، برای ناروتو من Ultimate Ninja Storm 4 رو پیشنهاد میدم، به نظرم هم روایت بهتر بود و هم گرافیک:D
به شخصه بخش داستانیش رو در حد AAAهای غربی میدونم، و مبارزه ی آخر فقط میشه گفت پرفکت بود! :x

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
کونیچیوا بچه های گل...

بسی مونده ام که انیمه از کجا دانلود بکنم !!
همه ترکیده شده...
بووووووو... -____-

اگر سایت خوب خارجی و یا ایرانی دارید تو پی وی یا همینجا معرفی کنید...
چه تورنت و چه غیر تورنت...

پیشاپیش آریگاتو... ^___^

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
شدیدا توصیه میکنم اگر کسی وقت داره بره سراغ دراگون بال که تو دنیا به عنوان پدر انیمه ها شناخته میشه
پدر آثار شونن × دراگون بال

دراگون بال Z رو یه 50 قسمتش رو دیدم خیلی جالب بود البته Z فیلر زیاد داره و میشه به جاش Kai رو دید که بدون فیلر و جدید تره
ولی Z نمره اش بالاتره و چند جا هم که نظرات افراد مختلف رو خوندم میگن زد بهترین فصل دراگون بال محسوب میشه
ترتیب دیدن دراگون بال اینجوری میشه:
Dragon Ball
Dragon Ball Kai / Z
Dragon Ball GT
Dragon Ball Super

همین حالاشم شونن جامپ از فروش محصولات مرتبط با دراگون بال سود زیادی کسب میکنه و قبل از اینکه وان پیس شروع به اوج گرفتن کنه مانگا دراگون بال پرفروش ترین مانگا تاریخ بوده. مووی آخر دراگون بال که سال 2018 اومد Dragon Ball Super Broly خیلی خوب بود فک کنم اون سال چند تا جایزه هم گرفت.

آخرین ویرایش:

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
پدر آثار شونن × دراگون بال

دراگون بال Z رو یه 50 قسمتش رو دیدم خیلی جالب بود البته Z فیلر زیاد داره و میشه به جاش Kai رو دید که بدون فیلر و جدید تره
ولی Z نمره اش بالاتره و چند جا هم که نظرات افراد مختلف رو خوندم میگن زد بهترین فصل دراگون بال محسوب میشه
ترتیب دیدن دراگون بال اینجوری میشه:
Dragon Ball
Dragon Ball Kai / Z
Dragon Ball GT
Dragon Ball Super

همین حالاشم شونن جامپ از فروش محصولات مرتبط با دراگون بال سود زیادی کسب میکنه و قبل از اینکه وان پیس شروع به اوج گرفتن کنه مانگا دراگون بال پرفروش ترین مانگا تاریخ بوده. مووی آخر دراگون بال که سال 2018 اومد Dragon Ball Super Broly خیلی خوب بود فک کنم اون سال چند تا جایزه هم گرفت.
چه عجب یکی مارو تایید کرد.
حتما اینو ببین بخصوص zرو.اودا تو یه مصاحبه گفته بود اگه کسی از ابتدا مانگا و سری دراگون رو ببینه دیگه دنیای مانگا هیچ سورپرایز جدیدی براش نداره

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
پشت سر هم دیدن بعضی وقتا خوبه...تو کف نمیمونی...
ولی هیچوقت اون حسی که یک هفته هر هفته بهت میده رو نداره:p نهایتش حسی بهت بده،سوالی برات پیش بیاد و ... تو 20دقیقه آینده موضوع برات حل میشه و حسه میره:D
تا حدی موافقم
البته بستگی به حس و حال خودت و اثری که میخوای ببینیش داره

من انیمه در حال پخش بوده هُلدش کردم تا کامل بیاد بعد کل قسمتاش رو با هم دیدم و انیمه آرشیوی تموم شده هم بوده که 26 قسمتشو تو 1 ماه دیدم.
مانستر و کنشین رو هنو تموم نکردم تقریبا هر دو هفته یه بار دارم یه قسمتشون رو میبینم از خرداد تا حالا درگیرشونم.:|
مانهوا بوده بعد آنگوئینگ شدن نگه داشتم تا 20 چپترش بیاد بعد دوباره شروع کردمش یا مانگا بوده 400 چپتر رو تو 5 ماه خوندم.
برا وان پیس روزایی بوده 50 اپیزود رو پشت سر هم دیدم ماه هایی بوده که کلا10 اپیزودش رو دیدم و ....

در کل "هر چی دیدن یه اثر بیشتر طول بکشه و بیشتر درگیرش بشی اون اثر برات خاطره‌انگیز تر میشه"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر