Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
من هم تازگی ها دیدمش و خوشم اومد
از همه لحاظ خوب بود داستان متفاوت و جالب،گرافیک عالی،اکشن و خشونت خوب،اپنینگ خوب ولی با این اینکه از همه جهات اکی بود و لذت بردم جزو فیوریت هام نشد

جز انیمه مورد علاقه منم نیست، اما از یه انیمه وایکینگی اصلا انتظار نداشتم :clap:

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
خب نصف کارول و تیوزدی رو دیدم
به قدری اهنگاش قشنگ بود که روح و روانم تطهیر گشت و اشک از چشمانم جاری شد :D

برم بقیشو ببینم...

منم دیروز دو قسمتش رو دیدم (متاسفانه دوه امتحانات نمیشه زیاد وقت گذاشت)
باید ادامشو ببینم تا نظر نهایی بدم ولی فک نکنم بیشتر از دروغ اوریل ازش خوشم بیاد

پریروز هم given رو تموم کردم بدک نبود ولی خب هر چقدر هم که کیفیت انیمه خوب باشه و آهنگ های خفن هم داشته باشه آخرش یائویی ـه
با داستانش و روابط بین کاراکتر ها نمی تونم ارتباط برقرار کنم کاراکترا همشون از این پسر خوشکلان و خیلی هم روحیات حساس و لطیف دارند
با داستان یوری بر یخ هم بخاطر همین زیاد نتونستم ارتباط برقرار کنم

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
1) خبر خوب :D
فصل دوم Made In Abyss تایید شد

127458

'Made in Abyss' Anime Series Sequel in Production

2) خب کارول و تیوزدی رو تموم کردم انیمه خوب و سرگرم کننده ای بود ایراد اصلی انیمه بنظرم کم پرداختن به خود موزیک و سختی کشیدن و تمرین و تلاش کردن های کارول و تیوزدی بود
دوست داشتم پیشرفت تدریجی این دوتا رو با تمرین کردنای زیاد ببینم (تو نیمه دوم) ولی خب متاسفانه اینطور نبود و به یک سری از موضوعات حاشیه ای که خیلی مهم نبودن بیشتر پرداخته شد
ولی در کل داستان قابل قبول بود ولی می تونست بهتر هم باشه
خب داستان به کنار گرافیک انیمه و طراحی محیط و مناظر شهری و همچنین طراحی کارکترها (بخصوص خود کارول و تیوزدی:D) در یک کلام فوق العاده بود و کمتر از اینم از Bones انتظار نمی رفت
در رابطه با کارکترها کارول و تیوزدی بدک نبودن (کارول بنظرم با استعدادتر بود) بقیه کارکترها هم هیچی :D
و اما در رابطه با اهنگ ها تقریبا همه ی اهنگ های انیمه عالی بودن بخصوص سه تا اهنگ lonliest girl،light a fire و mother شاهکار بودن
اپنینگ اول رو هم خیلی دوست داشتم :x
امتیازم : 7/10

3) فیلم سینمایی Akira رو دیدم یکی از خفن ترین و mind blowing ترین سینمایی هایی بود که به عمرم دیدم
داستان و فضا سازی و به تصویر کشیدن توکیو اینده عالی بود
صحنه های اکشن و جزییات تصاویر هم فوق العاده بود بخصوص تو سکانس اخر بسیار چندش،خفن و ماورایی بود و بسی لذت بردم:D
پایانش هم اگه کسی کامل فهمیده بیاد توضیح بده :-"

البته برداشت من از پایان اینه
سکانس اول فیلم در واقع انفجار بمب نبود بلکه این انفجار با ازاد شدن انرژی درونی پسر بچه ای به اسم اکیرا که حاصل ازمایشات تاریک انسان بود بوجود امد و با این انفجار کل توکیو نابود شد
در سکانس پایانی و اخر هم داشت همین اتفاق دوباره تکرار میشد (قدرت تتسو از کنترل خارج شد و اون انفجار در حال بوجود امدن بود) ولی وقتی اکیرا احیا شد تتسو باهاش ترکیب شد و کنترل قدرتشو بدست گرفت و انفجار رو معکوس و فشرده کرد و توی یک گوی کوچک و سفید انرژی جمع شد و اخر هم این گوی کوچک سفید به فضا رفت و تتسو به یک انرژی کیهانی و خدا مانند تبدیل شد
و توکیو هم از انفجار نجات پیدا کرد
امتیازم : 9/10

آخرین ویرایش:

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
همه 2.5 ساعت رو زنده دیدم. واقعا کار تمیزی بود. دیدن Akio Otsuka خودش خیلی جالب بود. این وسط فقط اون پسره خواننده Pyotr رو انگار از تو رخت خواب کشیده بودن بیرون آورده بودن برا اجرا:))
کل مراسم

آخرین ویرایش:

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
والا آکیرا رو خیلی وقت پیش دیدم جزئیاتش زیاد یادم نیست.

فک کنم موضوع اصلی انیمه درباره قدرتی بود که از گذشته به جا مونده بود. من تا وسطاش فکر میکردم "آکیرا" یه نوع قدرت، دانش یا تواناییه وسطای انیمه هم اون بچه ها یه چیزی تو این مایه ها میگن؛ ولی آخرای انیمه وقتی داشت اون گوی نورانی به وجود میومد یه کاراکتری رو نشون داد که بهش میگفتند "آکیرا" حالا یا اون همون تتسو بود که به یه سطح بالاتر رسیده بود (دانش یا معرفت خاصی بدست آورده بود) یا واقعا همون آکیرایی بوده که در گذشته زندگی میکرده و حالا احیا شده.

یه پرفسوری هم بود که داشت قدرت "تتسو" رو رصد میکرد گفت دنیا همین جوری خلق شده و این جور چیزا. موقعی که داشتم آکیرا رو میدیدم هنوز فیلم لوسی رو ندیده بودم ولی حالا که بهش فکر میکنم آخر فیلم لوسی هم وقتی لوسی به 100 درصد کارایی مغزش میرسه زمان و مکان براش بی معنی میشن و بدنش یهو غیب میشه. بعد پیام میده که من همه جا هستم.

ما مانگاش رو نخوندم و میگن که مانگاش با انیمه ـش تفاوت های زیادی داره ولی احتمالا همون طور که شما هم اشاره کردی مانیفست این جور آثار بیشتر همون انسان خدایی ـه یعنی میخوان بگن خدا چیزی نیست بجز همون انسان که به سطح بالاتری از دانش و معرفت رسیده. و اندینگ انیمه هم همین بود که داشت کهکشان ها رو نشون میداد و جورایی میگفت تمام کیهان از همچین حوادثی به وجود اومده

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان یه راهنمایی میخوام. این Captain Tsubasa 2018 ارزش داره دان کنم ببینم؟ 54 قسمته. اون سری معروف قبلیه یکی از اسطوره های entertainment منه :D این جدیده چقدر به اون نزدیکه؟
چرا نداشته باشه
فنش باشی ارزش داره :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
سلام
خب، طی یه سری اتفاقات که پیش اومد من از تیم ترجمه کوبرای انیم ورلد جدا شدم و یه تیم دیگه اون ترجمه رو انجام میده. منم ترجمه هام تا آنگوئینگ آماده اس ولی از این به بعد دیگه توی لاین وبتون آپش میکنم و تا چند وقت دیگه همه شون رو قرار میدم. حالا اگه کسی علاقمند بود میتونه از ادامه چپتر 392 یا فصل سوم قسمت 112 رو از آدرس زیر بخونه.
Kubera - Persian Fan Translation

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر