Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
چه حیف، فکر کنم خیلی مانگا های بهتری بودن که سایشتگی بیشتری داشتن جای وان پیس رو بگیرن...
بازم میدونم میریزید سرم، ولی این ریزش مخاطب هیچ دلیل دیگه ای نداره جز اودا و از دست دادن ریتم داستان بعد از ورود به شین سکای، بعضی جاها آنقدر کشش داد که حس میکردی چپتر بعدی هم تکرار چپتر قبلیه، بعضی جاها آنقدر سریع رد شد که سیر اتفاقات قانع کننده نبود
لابد مثل شاهکار اعظم فیری تیل؟ :)):p;))
نسبت به پارسال دو میلیون افزایشم داشته بعد مورد دیجیتالی شدن صنعت این وسط هست...
والا ریزش و اینا رسما فقط برداشت خودته:/

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
این خبر فقط برا چارت oricon درسته. وگرنه تو مجموع سالانه بازم وان پیس اول شده.
Top-Selling Manga in Japan by Volume: 2019
مرسی
به به پس همه چی مثل سابقه...
در نتیجه میشه گفت همون فروش ولوم های اولیه کیمیتسو بخاطر انیمه باعث این فروش شده و سال دیگه باز وانپیس اوله:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
لابد مثل شاهکار اعظم فیری تیل؟ :)):p;))
نسبت به پارسال دو میلیون افزایشم داشته بعد مورد دیجیتالی شدن صنعت این وسط هست...
والا ریزش و اینا رسما فقط برداشت خودته:/
همین برخورد افراطی رو تو گیمم توسط یه عده راجع به بعضی بازی ساز ها دیدیم، فرق من و تو اینه که از همه چیز برای خودم خدا نمیسازیم، همیشه هم گفتم، ماشیما نویسنده نیست، جوری که ماشیما به پتانسیل های فیری تیل گند زد، اون پت و مت به گیم او ترونز نزدن، همیشه هم گفتم ناشر ماشیما باید یه نویسنده باهاش مچ کنه که آرتش اینطوری هدر نره.... و یاد ندارم جایی گفته باشم فیری تیل بهتر وان پیس، هیچ شوننی بهتر از وان پیس نیست، ولی دلیل نمیشه ایراداتش رو نبینم بر عکس شماها که از همه چیز خدا میسازید....
یادمه خوب روی فروش یه ولوم مانور دادید، ولی آخرش معلوم شد ارک بیگ مام حتی از لحاظ فروش هم فیل شد... :-j

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
260
هنوز سر اعداد و ارقام دعواست بابا. طبق چیزی که Shueisha فرمودند وان‌پیس بره سیزدهمین سال متوالی با 12.7 میلیون اول شدن ولی خب آماری که oricon داده و هنوزم از خر شیطون پیاده نشده میگه KnY اوله.:D
ریشه اختلاف هم یه سری موارد سال مالی و تاریخ و ایناست.
عای اودا هم رسم پهلوونی به جا آوردن و اومدن بدون اشاره‌ای به جایگاه و اینا یه تبریکی به KnY بابت موفقیشون عرض کردن.:D و مشخصا پیام اصلی این بوده سال بعد دارم براتون.:))

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
همین برخورد افراطی رو تو گیمم توسط یه عده راجع به بعضی بازی ساز ها دیدیم، فرق من و تو اینه که از همه چیز برای خودم خدا نمیسازیم، همیشه هم گفتم، ماشیما نویسنده نیست، جوری که ماشیما به پتانسیل های فیری تیل گند زد، اون پت و مت به گیم او ترونز نزدن، همیشه هم گفتم ناشر ماشیما باید یه نویسنده باهاش مچ کنه که آرتش اینطوری هدر نره.... و یاد ندارم جایی گفته باشم فیری تیل بهتر وان پیس، هیچ شوننی بهتر از وان پیس نیست، ولی دلیل نمیشه ایراداتش رو نبینم بر عکس شماها که از همه چیز خدا میسازید....
یادمه خوب روی فروش یه ولوم مانور دادید، ولی آخرش معلوم شد ارک بیگ مام حتی از لحاظ فروش هم فیل شد... :-j
به نام خدا
من اگر آلزایمر داشته باشم بازم می‌تونم ۴ تا شونن بهتر از وان پیس رو به صورت آنی نام ببرم:D
-----
بنده شخصا آرت و سخت کوشی ماشیما رو تحسین می‌کنم که می‌تونه هفته‌ای سه قسمت مانگا بده بیرون. و البته باهات موافقم که نویسنده داغونیه. البته توی Rave کارش بدک نیست اما با هر مانگایی بدتر از قبل شده.

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
۴ تا شونن بهتر از وان پیس

زیر ۵ ثانیه میشه به این سوال پاسخ داد :D
فول متال (خدای انیمه ها)
اتک ان تایتان
گینتاما
هانتر ایکس هانتر

۴ تا کارکتر بهتر از لوفی هم راحت میشه نام برد:
لیوای
گینتوکی
ادوارد
کیلوا
واقعا متعجبم چرا اسم پروفیلمو لوفی گزاشتم الان که بهش فکر میکنم یادم میاد اون روزی که می خواستم ثبت نام کنم داشتم وان پیس می دیدم و اسم لوفی دم دست بود و بدون فکر و زارت گزاشتمش اسم پروفایل:D
ویژگی وان‌پیس همینه، منم موقع دیدنش (حدودا دو ماه تا 600 قسمتش رو ببینم) واقعا با شخصیتاش زندگی کردم، ولی وقتی به پخش هفتگی رسیدم ولش کردم الانم بخوام به داستانش فکر کنم ایرادای زیادی میشه گرفت، ولی احترام خاصی براش قائلم:D چون هیچ انیمه‌ای، یا اصن سرگرمی دیگه‌ای نبوده که بتونه انقد طولانی مدت منو درگیر خودش کنه. به نظرم داری بهش کم لطفی میکنی، انقد دنیای بزرگ و غنی‌ای داره که وقتی توش غرق بشی دیگه برات مهم نیست مثلا یه قسمت فقط یه مسیر رو میدُون، چون فوری میری قسمت بعد:D ولی بعد تموم شدنش از اون فضای فقط وان پیس دیدن که در بیای هفتگی دیدنش واقعا عذاب آوره، Pacing افتضاح بنظرم خیلی بهش ضربه زد:D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
خب تا اینجای فصل ناامید کنند ترین انیمه برام Nanatsu.no.Taizaiبود رسما گرافیک اش شدیدا افت کرده 100 رحمت به فصل 1!کلا انگار مرض خراب کردن که از Ajin و Berserk شروع شده دامن One punch man و Nanatsu.no.Taizai و خیلی های دیگه رو گرفته!!رسما دیگه به خون رو سفید نشون میدن :-w
یادش بخیر اون زمان که (اوایلش)Bleach , HxH , Naruto shipuden و.... میدیدیم چی فکر می کردیم چی شدن الا بقیه انیمه ها!!خداکنه این hero academia همین راه اش رو ادامه بده و خراب نکنه!
بهترین های فصل هم :
Shinchou.Yuusha.Kono هست که شدیدا توصیه میشه دیدنش کمدیش خوبه!
Sword.Art.Online.Alicization رسما دقیقا همونی میشه که همیشه انتظار داشتم!داستان انیمه تو این نسخه خیلی خوبه و صحنه های اکشن داستان و.... تو این چند قسمت که این هفته اومد عالی بود!
یه چنتا دیگه هم بودن از ادامه فصل قبل یا مال همین فصل ولی این دوتا خیلی خوب بودن!و اصلا انتظار نداشتم اینقدر خوب باشن مخصوصا Sword.Art.Online!
فکر کنم این فصل بدترین فصل تو این سال باشه:Dکلا دارم ادامه فصل قبلی هارو میبینم اگه انیمه جالبی هست تو این فصل ممنون میشم پیشنهاد بدید!
-----
از دوستان کسی لیست فصل بعد رو داره لینکش را برام بزاره؟

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
خب تا اینجای فصل ناامید کنند ترین انیمه برام Nanatsu.no.Taizaiبود رسما گرافیک اش شدیدا افت کرده 100 رحمت به فصل 1!کلا انگار مرض خراب کردن که از Ajin و Berserk شروع شده دامن One punch man و Nanatsu.no.Taizai و خیلی های دیگه رو گرفته!!رسما دیگه به خون رو سفید نشون میدن :-w
یادش بخیر اون زمان که (اوایلش)Bleach , HxH , Naruto shipuden و.... میدیدیم چی فکر می کردیم چی شدن الا بقیه انیمه ها!!خداکنه این hero academia همین راه اش رو ادامه بده و خراب نکنه!
بهترین های فصل هم :
Shinchou.Yuusha.Kono هست که شدیدا توصیه میشه دیدنش کمدیش خوبه!
Sword.Art.Online.Alicization رسما دقیقا همونی میشه که همیشه انتظار داشتم!داستان انیمه تو این نسخه خیلی خوبه و صحنه های اکشن داستان و.... تو این چند قسمت که این هفته اومد عالی بود!
یه چنتا دیگه هم بودن از ادامه فصل قبل یا مال همین فصل ولی این دوتا خیلی خوب بودن!و اصلا انتظار نداشتم اینقدر خوب باشن مخصوصا Sword.Art.Online!
فکر کنم این فصل بدترین فصل تو این سال باشه:Dکلا دارم ادامه فصل قبلی هارو میبینم اگه انیمه جالبی هست تو این فصل ممنون میشم پیشنهاد بدید!
-----
از دوستان کسی لیست فصل بعد رو داره لینکش را برام بزاره؟
Winter 2020 - Anime - MyAnimeList.net

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
به نام خدا
من اگر آلزایمر داشته باشم بازم می‌تونم ۴ تا شونن بهتر از وان پیس رو به صورت آنی نام ببرم:D
-----
بنده شخصا آرت و سخت کوشی ماشیما رو تحسین می‌کنم که می‌تونه هفته‌ای سه قسمت مانگا بده بیرون. و البته باهات موافقم که نویسنده داغونیه. البته توی Rave کارش بدک نیست اما با هر مانگایی بدتر از قبل شده.
با درود بر استکبار عزیز...

حالا انیمه با یک کرم هایی که زدن حرفت قابل قبوله ولی مانگا...مومن گشتیم نبود، نگرد نیست! :D
اثرات پیریه دیگه...درواقع اون 4 تا بعد وانپیس میشن.>:)
استکبار دونو وقتشه از خواب غفلت بیدار شی‌!:D
---
برخلاف بقیه توی اینجا بنظرم ارت استایل ماشیما هم مثل نویسندگی اش افتضاحه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
شینگکی کنار اسم وان پیس... شوخی زشتی بود:-"
حالا با بقیه موارد هم البته مخالفم...ولی شینگکی واقعا مال این حرفا نیست:p

---

بگذریم!
در این مدته بی نتی، بالاخره نشستم فصل دوم شینگکی رو تموم کردم و فصل3 رو هم دیدم... از تاثیرات بازیش بود البته...اکن رو شروع کردم، هایپم رفت بالا، نشستم انیمه هم دیدم و حال داد>:) و بالاخره میشه گفت به 99% سوالات جواب دادن! دهنمون سرویس شد تا بالاخره زبون باز کردن:|

بازیشم...الان موندم وارد چرخه ی grindه دیوانه وارش بشم برای پلات یا نه:|

---

علاوه بر این، فصل سوم Major هم شروع کردم!(این مدت باعث شد تابوی "انیمه با زیرنویس انگلیسی نمیبینم" رو هم بشکنم! البته با Digimon Tri شکسته بودم...ولی موقعیت ها فرق داشت:-" )

کلا میشه گفت Major دقیقا نقطه مقابل Diamond no Ace هست!
هرچقدر دومی پایه و اساسش تیم هست و تک تک اعضا اثر گذار و مهم هستن، و هیچکی یک تنه نمیتونه تیم رو ذره ای ببره جلو...
اولی ( major ) بر اساس اینه که شخصیت اصلی تمام چالش های دنیا رو قبول میکنه و میشه گفت تنهایی بار تیم رو به دوش میکشه... مخصوصا تو این فصل!

هر دوشون جذابن به هر حال، ولی قبلا هم گفته بودم DnA به نظرم یکی از بهترین و کامل ترین کارهای ورزشیه! و حالا که هر دوشون بیس بال هستن، بعضی جاهای major اذیت میکرد به خاطر تفاوت 180 درجه ایش:-"
این تیم فصل سوم رو هم اگر میبردیم تو دنیای DnA به درد یک بازی تمرینی هم نمیخوردن چه برسه بخوان مسابقه ببرن:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر