Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
دوستان لطف کنید عکسهای که سایزشون بزرگه تو اسپویلر قرار بدین و تو عنوان بنویسید که چی هستن تا صفحه انقدر بیخودی کش نیاد معمولا خلیل و پرهام اینجور موارد رو ویرایش میکنن ولی از اونجای اینترنت بعضی مناطق خوزستان هنوز وصل نشده:(:((و احتمالا به نت دسترسی ندارن دیگه خودتون زحمتشو بکشید

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
چند تا نظر درباره Samurai Champloo

دوستان قسمت پایانی از همه نظر شاهکار بود و یکی از بهترین قسمتای سریال بود قطعا، اما چرا واتانابه تو پنج دقیقه آخر یهو به واقعگرایی بیلاخ نشون داد؟! جین که شمشیر از وسط دلش رد شده بود و موگن هم یه مشت دینامیت تو صورتش ترکیده بود، چطور یه دفه برگشتن به زندگی؟ :| جالب اینجاس تو همه انجمنای خارجی ملت به جدا شدن کاراکترا گیر داده بودن درحالی که قضیه ای که گفتم علامت سوال بزرگتری هست

درباره این قسمت خواستم بگم یکی از بهترین قسمتای سریال بود، جدا از اینکه اتمسفر مخوف و شاهکاری داشت آخرش چقد عالی درخدمت محتوای کل سریال بود، همه میدونیم سامورای چمپلو درباره بی هدف بودن و مسخرگی زندگی هست، اینکه چقدر همه چیز جدی و با معنی بنظر میرسه ولی آخرش میبینی که همش کشک بود و هیچی پایدار و با اصالت نیست، تو این قسمت هم اولش کم کم به یه نقش منفی روبرو میشیم که حالت خداگونه داره و انگار واقعا یه چیزی هست، اما اخرش به شکل طنزی یه دفعه معلوم میشه سر یه اشتباه ابلهانه چندصد ساله فقط خودشو اسکل کرده و یه دفه از پایه فرو میریزه ابهتش:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
فصل دومش هم خیلی بهتره هم خیلی بدتر :-":D
دقیقا میخواستم بیام همین رو بگم

ولی به نظرم بدترش میچربه

نه تنها هیچ پاسخی نمیده،،، هیچ بخش داستان رو به یه اقامت موقتی نمیرسونه، تازه همش سعی میکنه بپیچ نه و کش بده....

هارم نافرجام ندیده بودیم که دیدیم

کلا با همه هم رابطه داره هم نداره اصلا یه چیز شلم شولباییه

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
با درود بر استکبار عزیز...

حالا انیمه با یک کرم هایی که زدن حرفت قابل قبوله ولی مانگا...مومن گشتیم نبود، نگرد نیست! :D
اثرات پیریه دیگه...درواقع اون 4 تا بعد وانپیس میشن.>:)
استکبار دونو وقتشه از خواب غفلت بیدار شی‌!:D
---
برخلاف بقیه توی اینجا بنظرم ارت استایل ماشیما هم مثل نویسندگی اش افتضاحه!
با درود بر محمد گرامی...

انیمه‌اش رو که اصلاً قاطی آدم حساب نمی‌کنم که بخوام ۴ تا انیمه بهتر از اون نام ببرم. داشتم در مورد مانگا می‌گفتم:D
آره واقعاً اثرات پیریه مگر نه که خیلی بیشتر از ۴ تا می‌شد نام برد:>
بذار بخوابم. پیرم و خسته. خلیل هم نیست که بیاد ازم دفاع کنه:-"
----
شما اون ایربگ‌هایی که ماشیما طراحی می‌کنه رو در نظر بگیر... در نظر گرفتی؟ همون.

شینگکی کنار اسم وان پیس... شوخی زشتی بود:-"
حالا با بقیه موارد هم البته مخالفم...ولی شینگکی واقعا مال این حرفا نیست:p

---

بگذریم!
در این مدته بی نتی، بالاخره نشستم فصل دوم شینگکی رو تموم کردم و فصل3 رو هم دیدم... از تاثیرات بازیش بود البته...اکن رو شروع کردم، هایپم رفت بالا، نشستم انیمه هم دیدم و حال داد>:) و بالاخره میشه گفت به 99% سوالات جواب دادن! دهنمون سرویس شد تا بالاخره زبون باز کردن:|

بازیشم...الان موندم وارد چرخه ی grindه دیوانه وارش بشم برای پلات یا نه:|

---

علاوه بر این، فصل سوم Major هم شروع کردم!(این مدت باعث شد تابوی "انیمه با زیرنویس انگلیسی نمیبینم" رو هم بشکنم! البته با Digimon Tri شکسته بودم...ولی موقعیت ها فرق داشت:-" )

کلا میشه گفت Major دقیقا نقطه مقابل Diamond no Ace هست!
هرچقدر دومی پایه و اساسش تیم هست و تک تک اعضا اثر گذار و مهم هستن، و هیچکی یک تنه نمیتونه تیم رو ذره ای ببره جلو...
اولی ( major ) بر اساس اینه که شخصیت اصلی تمام چالش های دنیا رو قبول میکنه و میشه گفت تنهایی بار تیم رو به دوش میکشه... مخصوصا تو این فصل!

هر دوشون جذابن به هر حال، ولی قبلا هم گفته بودم DnA به نظرم یکی از بهترین و کامل ترین کارهای ورزشیه! و حالا که هر دوشون بیس بال هستن، بعضی جاهای major اذیت میکرد به خاطر تفاوت 180 درجه ایش:-"
این تیم فصل سوم رو هم اگر میبردیم تو دنیای DnA به درد یک بازی تمرینی هم نمیخوردن چه برسه بخوان مسابقه ببرن:-"
نقل قولت کردم که در مورد پستت حرفی نزنم
اول این که چرا تاور رو هنوز نخوندی؟ حیف که دستم بهت نمیرسه!

دوم این که نمی‌دونم هنوز برات مهمه یا نه اما زیرنویس Space Brothers داره ادامه پیدا می‌کنه:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بعضی وقت ها به سرم میزنه مانگای وان پیس رو از اولش بخونم آنگویینگ کنم
که بعدش یکم فکر می کنم و می بینم ایده به شدت احمقانه ایه و سعی می کنم با همون AMV دیدن مرور کنم سری رو :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خب همون طور که انتظار داشتم نمیشه از انیمه وینلند ساگا انتظار خاصی داشت، کلا سرنوشت مانگا های پر از خشونت همینه...
و چیز دیگه هم تا قسمت 6 که دیدم، این 6 قسمت رو از اگه بر حسب محتوی و سرعت مانگا میخواستن برن جلو 3 قسمتم نمیشد، خیلی چیز بهش اضافه کردن یا از آینده آوردن...

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
162
خب همون طور که انتظار داشتم نمیشه از انیمه وینلند ساگا انتظار خاصی داشت، کلا سرنوشت مانگا های پر از خشونت همینه...
و چیز دیگه هم تا قسمت 6 که دیدم، این 6 قسمت رو از اگه بر حسب محتوی و سرعت مانگا میخواستن برن جلو 3 قسمتم نمیشد، خیلی چیز بهش اضافه کردن یا از آینده آوردن...
بنظر من بهترین انیمه در حال پخش وینلنده (مانگاشو نخوندم)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بنظر من بهترین انیمه در حال پخش وینلنده (مانگاشو نخوندم)
خوب همین دیگه مانگایی که برای رده سینن و m خشن به حساب میاد رو تبدیل به یه شونن معمولی کردن، جدا از اینکه به مانگا هم وفادار نیست

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
خوب همین دیگه مانگایی که برای رده سینن و m خشن به حساب میاد رو تبدیل به یه شونن معمولی کردن، جدا از اینکه به مانگا هم وفادار نیست

این که عین آدم بر خلاف مانگا، فلش بک تورفین رو اول آوردن، بعد تو قسمت 4 (اگه اشتباه نکنم) تازه رفتن سراغ دزدی تو فرانسه، اتفاقا بهترین اتفاق ممکن بود که میتونست برای اقتباس انیمه ای اش بی افته که افتاد

انیمه هم نمیدونم، اگه مبنا پخش تو تلویزیون ـه، به اندازه کافی خشن هست
مبارزات رو همون قدر که باید پر جوش و خروش درآوردن و دیزاین و آرت استایل انیمه خیلی به مانگا وفاداره
Pacing مشکل داره که خب... کدوم انیمه کوتاه اقتباسی از مانگاهای بلنده که این مشکل رو نداشته باشه؟

من انتظار ملت رو از انیمه Vinland Saga نمیدونم
ولی تقریبا امکان نداره تو صنعت چیزی "خیلی" بهتر از اقتباس فعلی پیدا کنید برای همچین نوع قصه ای

مگه برید سراغ مسیر روند ساخت شینگکی... که نشدنیه با توجه به فروش مانگا (کینگدام رو میتونن همچین کاری کنن فقط الان لای سینین ها که به لطف یه سری تصمیمات اشتباه، اونم بعیده)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
این که عین آدم بر خلاف مانگا، فلش بک تورفین رو اول آوردن، بعد تو قسمت 4 (اگه اشتباه نکنم) تازه رفتن سراغ دزدی تو فرانسه، اتفاقا بهترین اتفاق ممکن بود که میتونست برای اقتباس انیمه ای اش بی افته که افتاد

انیمه هم نمیدونم، اگه مبنا پخش تو تلویزیون ـه، به اندازه کافی خشن هست
مبارزات رو همون قدر که باید پر جوش و خروش درآوردن و دیزاین و آرت استایل انیمه خیلی به مانگا وفاداره
Pacing مشکل داره که خب... کدوم انیمه کوتاه اقتباسی از مانگاهای بلنده که این مشکل رو نداشته باشه؟

من انتظار ملت رو از انیمه Vinland Saga نمیدونم
ولی تقریبا امکان نداره تو صنعت چیزی "خیلی" بهتر از اقتباس فعلی پیدا کنید برای همچین نوع قصه ای

مگه برید سراغ مسیر روند ساخت شینگکی... که نشدنیه با توجه به فروش مانگا (کینگدام رو میتونن همچین کاری کنن فقط الان لای سینین ها که به لطف یه سری تصمیمات اشتباه، اونم بعیده)
تمام حرفایی که زدی همش ماله کشی بود،، هیچ کدوم از چیزایی که گفتی هیچ معنی نداره،، خوب برا تلویزیون خشونت‌ش خوبه، مگه از اول نمیدونستن دارن میرن سراغ چه مانگایی، بیجا میکنن به اثر اصلی خیانت میکنن.... این گندی که تو این بیست قسمت زدن الان معلوم نمیشه، 30-40 قسمت بعد، وقتی تورفین برده میشه و از گذشت‌ش پشیمون میشه، برای تمام ببیننده ها قطعا سوال میشه، مگه تورفین چی کار کرده، که تا این حد ابراز پشیمونی میکنه؟؟؟ صرفا به خاطر کشتن چند تا دشمن تو جنگ؟؟؟ این چیزی که دارن از تورفین نشون میدن بیشتر شبیه قهرمان های شونن مانگاست.... نه اون شخصیتی نفرت انگیزی که هر چپتر آرزو میکنی یکی پیدا بشه سر این بی شعور رو قطع کنه شرش از دنیا کنده بشه،، کسی که ایستاده شاشید به تمام آرمان های پدرش....

همون موقع که صدای اسکلاد رو شنیدم فهمیدم یه جای کار میلنگه، شخصیت پست و رذل و مکاری مثل اسکلاد رو تبدیل کردن به رابین هود...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
تمام حرفایی که زدی همش ماله کشی بود،، هیچ کدوم از چیزایی که گفتی هیچ معنی نداره،، خوب برا تلویزیون خشونت‌ش خوبه، مگه از اول نمیدونستن دارن میرن سراغ چه مانگایی، بیجا میکنن به اثر اصلی خیانت میکنن.... این گندی که تو این بیست قسمت زدن معلوم نمیشه، 30-40 قسمت بعد، وقتی تورفین برده میشه و از گذشت‌ش پشیمون میشه، برای تمام ببیننده ها قطعا سوال میشه، مگه تورفین چی کار کرده، که تا این حد آب از پشیمونی میکنه؟؟؟ صرفا به خاطر کشتن چند تا دشمن تو جنگ؟؟؟ این چیزی که دارن از تورفین نشون میدن بیشتر شبیه قهرمان های شونن مانگاست.... نه اون شخصیتی نفرت انگیزی که هر چپتر آرزو میکنی یکی پیدا بشه سر این رو قطع کنه شرش از دنیا کنده بشه،، کسی که ایستاده شاشید به تمام آرمان های پدرش....

همون موقع که صدای اسکلاد رو شنیدم فهمیدم یه جای کار میلنگه، شخصیت پست و رذل و مکاری مثل اسکلاد رو تبدیل کردن به رابین هود...

قهرمان شونن؟
رابین هود؟

اگه من ماله کشی می کنم، تو فکر کنم یه پا رو گذاشتی یه ور، یه پا رو هم اون ور و...
یکم با دید بهتر ببین انیمه رو :D

من جهت گیری اینا رو خیلی دوست دارم
و مطمئنم برای کسایی که فقط انیمه رو می بینن بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر