Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
چه تاپیک جالبی:

https://forum.bazicenter.com/threads/14577/page-30

از اونجایی که کسی تو اون تاپیک نیست سنمو اینجا میگم که ۲۰ سالمه که البته تازگی ها واردش شدم و فکر کنم کوچیکتر از همه اینجا خودمم:D

من سنم زیاده اما شانسی که اوردم قیافم بچه می زنه، همه فکر می کنن ۲۲ سالمه :D:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
لیستت
دوستان یک لیستی از دارک ترین کارهایی که دیدید ارائه بدید:D از اونایی که شاید نتونستید دیگه ادامه بدید یا بخاطر دارک بودن بیش از حد شاید مورد توجه قرار نگرفتن:D از اون کارایی که برای اقلیت ساخته شدن>:)

Higurashi no naku koro ni
برا کدوم انیمست:Confused:
اگه برا انیمه ایچیه اسمشو نیار که از ایچی متنفرم:D
در ضمن Rem بنظرم خیلی کاوایی تره:D
متاسفانه یا خوشبختانه انیمه نداره. از بازی Persona 2 هست.
نه بابا آخه کی از انیمه های ایچی وایفو انتخاب میکنه؟:D
کاوایی که صد تا دختر کاوایی تر هم پیدا میشه. مهم اخلاقه که نمونه نداره:> البته این مال قبل از دوران باب شدن سوندره و یاندره و کودره و دره دره و ... هست و اون موقع ها هنوزم تک و توکی دختر عاقل پیدا میشد:D
===========================================
دیروز میخواستم بگم که دلم برای GTO تنگ شده، کاش باقیش رو هم میساختن. البته دیگه سیئو ـهاش فکر کنم مرده باشن:(

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
منم خیلی از کاراکترای دختر خوشم نمیاد اما کاراکتر Riko Aida همون مربی دختره تو Kuroko no Basuke بنظرم کاراکتر با ثبات و با جذبه ای داشت.

مسلط بود خوب می دونست داره چیکار می کنه بقیه هم ازش حرف شنوی داشتن.

118921

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
خوب وقتی کشش دارک و خشن رو نداری مگر مجبوری نگاه کنی
جاش natsume - mushishi - umaru chan :D نگاه کن

من کلا سعی می کنم سمت انیمه خشن نرم. فقط عارف گفت اگر Hellsing Ultimate می دیدی چی می گفتی، منم جوابشو دادم همین :D

من دنبال انیمه های اکشنم مثل Hunter x Hunter, Bleach My Hero Academia که تو انیمه های اخیر Kimetsu no Yaiba خوب بود بنظرم، مبارزاتشون جالب بود :D

موضوع انیمه هایی که گفتی چیه؟ اگر قشنگن نگاه کنم :Thumbsup:

آخرین ویرایش:

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,765
نام
Masoud
من کلا سعی می کنم سمت انیمه خشن نرم. فقط عارف گفت اگر Hellsing Ultimate می دیدی چی می گفتی، منم جوابشو دادم همین :D

من دنبال انیمه های اکشنم مثل Hunter x Hunter, Bleach My Hero Academia که تو انیمه های اخیر Kimetsu no Yaiba خوب بود بنظرم، مبارزاتشون جالب بود :D

اتفاقا هلشینگ اکشنه بیشتر ، ببینش خیلی خوبه ، خیلی ...

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629

موضوع اونها umaru chan کمدی هستش و 2تایه دیگه فانتزی و راجبه افسانه و داستان‌های محلی ژاپن هستن و ارامش بخش هستند

Natsume Yuujinchou :: نقد، بررسی و تحلیل انیمه، انیمیشن، مانگا و کمیک
معرفی انیمه Mushishi - موشیشی - زومجی

اکشن هم اینا خوبه
Akame ga Kill
سری Fate
Nanatsu no Taizai
Noragami

یخورده هم قویتر شدی :D van helsing رو ببین انیمه خوبی هستش

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
موضوع اونها umaru chan کمدی هستش و 2تایه دیگه فانتزی و راجبه افسانه و داستان‌های محلی ژاپن هستن و ارامش بخش هستند

Natsume Yuujinchou :: نقد، بررسی و تحلیل انیمه، انیمیشن، مانگا و کمیک
معرفی انیمه Mushishi - موشیشی - زومجی

اکشن هم اینا خوبه
Akame ga Kill
سری Fate
Nanatsu no Taizai
Noragami

دارم natsume yuujinchou رو نگاه می کنم بنظر قشنگ میاد. خیلی ممنونم برای معرفیش %%-:Thumbsup:

یخورده هم قویتر شدی :D van helsing رو ببین انیمه خوبی هستش

خیلی خوب گفتی =))

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,572
نام
mohammad
دارک بودن با خشن بودن فرق داره
انیمه هایی مثل Tokyo Ghoul و Hellsing Ultimate بیشتر از این که دارک باشن خشن ان
From the new world به نظرم یکی از انیمه های خیلی خوب دارک هست
Shiki هم ذات تاریکی داره

اما اگر منظور شما انیمه های خشن هست
Elfen Lied و Gantz دو تا از بهترین هاشون هستن
اینکه صد در صد...مثلا خیلی جالبه خیلی ها از نظرشون monster یکی از دارک ترین انیمه هاس و رتبه یک خیلی هاست:D
من این حرفی که میخوام بزنم نظر شخصیمه ها شایدم اشتباهی کنم...اما از نظرم پوچی مترادف خوبی هست برای دارک بودن... در تاریکی هر بشری از لحاظ روانی در دراز مدت تحت تاثیر قرار میگیره از اینکه نهایت ارزوش تبدیل به دیدن یک روزنه نوری باشه... و چون در تاریکی چیزی نیست...به نظرم باید مفهوم تهی بودن و پوچ بودن یک کاری داشته باشه تا بهش بگیم دارک:D
دارید؟خیلی وقته میخوام ببینمشون اما نمیشه:D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,408
میدونم که شصت نفر بهم حمله میکنن ولی
مدوکا مجیکا خیلی مضخرف بود :-??
واقعا درک نمیکنم چرا انقد بین بزرگسال هم طرفدار داره؛ یجوری بود که جذاب بودنش برا یه ادم ۱۵-۱۶ ساله قابل درکه فقط.
شخصیتا هیچ بک استوری و عمقی ندارن؛ لحظات احساسی و دوراهی هاش هیچ حس واقعی بودن و نزدیکی ایجاد نمیکرد.
شخصیت کیوبی بین یه موجود مرموز و خداگونه و یه حیوون کیوت بی مصرف گیر کرده بود.
جهان انیمه (شهر میتاکیهارا) مثل یه صفحه سفید فقط برا نشون دادن کاراکتر ها و جادو ها بود و هیچ جزییات، پویایی و باور پذیری نداشت.
پلات خیلی جذابی داشت اما با وجود شخصیت های پرداخته نشده چطور میشه اونطور که باید باورش کرد؟
جذاب ترین و بهترین بخش این سریال برای من صحنه های جنگش بود؛ وقتی وارد جنگ میشید کل دنیای انیمه متحول میشه و بشکل هنر کلاژی سوررئال درمیاد که بشدت جذابه؛ اما نکتش فقط تو ظاهر عالیش نیست؛ این صحنه ها جوری خوب ساخته شدن که واقعا حس جنگ بین خیر و شر، و عجیب تر از اون اینکه «ظاهر بدی واقعا چه شکلیه!» نمایش داده میشه. همه اینا با قطعات موزیک متن عالی و متفاوت همراهی میشد که واقعا چیزی شبیه این رو تو هیچ اثر دیگه ای ندیده بودم؛ تا حدی که میگفتم کاش همین صحنه ها تو یه سریال دیگه (با ارزش تر) بود.
در کل اگه تو سریال ها ذره ای چیزی بیشتر از صرف " خفن بودن" براتون مهمه از این خوشتون نمیاد؛
اما اگه بیشتر دنبال پلات توییست های خفن و اکشن جذاب بهمراه طراحی کاراکتر های خوشکل هستید دیدنش توصیه میشه
ولی برخلاف چیزی که اولش فک میکردم انتظار چیز فرا تر از عامه پسند رو نمیشه داشت ازش.

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
میدونم که شصت نفر بهم حمله میکنن ولی
مدوکا مجیکا خیلی مضخرف بود :-??
واقعا درک نمیکنم چرا انقد بین بزرگسال هم طرفدار داره؛ یجوری بود که جذاب بودنش برا یه ادم ۱۵-۱۶ ساله قابل درکه فقط.
شخصیتا هیچ بک استوری و عمقی ندارن؛ لحظات احساسی و دوراهی هاش هیچ حس واقعی بودن و نزدیکی ایجاد نمیکرد.
شخصیت کیوبی بین یه موجود مرموز و خداگونه و یه حیوون کیوت بی مصرف گیر کرده بود.
جهان انیمه (شهر میتاکیهارا) مثل یه صفحه سفید فقط برا نشون دادن کاراکتر ها و جادو ها بود و هیچ جزییات، پویایی و باور پذیری نداشت.
پلات خیلی جذابی داشت اما با وجود شخصیت های پرداخته نشده چطور میشه اونطور که باید باورش کرد؟
جذاب ترین و بهترین بخش این سریال برای من اما صحنه های جنگش بود؛ وقتی وارد جنگ میشید کل دنیای انیمه متحول میشه و بشکل هنر کلاژی سوررئال درمیاد که بشدت جذابه؛ اما نکتش فقط تو ظاهر عالیش نیست؛ این صحنه ها جوری خوب ساخته شدن که واقعا حس جنگ بین خیر و شر، و عجیب تر از اون اینکه «ظاهر بدی واقعا چه شکلیه!» نمایش داده میشه. همه اینا با قطعات موزیک متن عالی و متفاوت همراهی میشد که واقعا چیزی شبیه این رو تو هیچ اثر دیگه ای ندیده بودم؛ تا حدی که میگفتم کاش همین صحنه ها تو یه سریال دیگه (با ارزش تر) بود.
در کل اگه تو سریال ها ذره ای چیزی بیشتر از صرف " خفن بودن" براتون مهمه از این خوشتون نمیاد؛
اما اگه بیشتر دنبال پلات توییست های خفن و اکشن جذاب بهمراه طراحی کاراکتر های خوشکل هستید دیدنش توصیه میشه
ولی برخلاف چیزی که اولش فک میکردم انتظار چیز فرا عامه پسند رو نمیشه داشت ازش.
اولش گفتی خیلی مزخرف بود ولی اخرش کلی تعریف کردی بالاخره خوشت اومده یا نه:D
ولی خب باهات موافقم خودم بیشتر با گرافیک و صحنه های اکشنش حال کردم تا داستان و کارکترهاش و در کل اثریه که برای یکبار دیدن و سرگرم شدن خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر