Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دوست عزیز Police_110 زیرنویس این 2 تا انیمه رو دارید
Onihei
House of Five Leaves

برات آپلود کردم...

House of Five Leaves...نسخه ی بلوری ـش رو دانلود کرده بودم...که تا 5قسمت ـش رو قبلاً تنظیم کرده بودم که تو پوشه کنار زیرنویس اصلی، برات گذاشتم ـشون
انیمه ی Onihei رو هم نسخه ی RAW کار [Leopard-Raws] رو دانلود کرده بودم...هم زیرنویس اصلی دنیای انیمه و هم زیرنویس ای که خودم تنظیم ـش کردم رو برات گذاشتم.

یه انیمه Aggretsuko هم چند ماه از نتفلیکس پیش پخش شد؛ درباره یه پاندای قرمز بامزه که کارمند یه دفتر با یک رئیس رو مخه و استرسش رو با دث متال خالی می‌کنه! برای کسایی که تجربه کار اداری داشتن می‌تونه جالب باشه، ولی خب زیرنویس فارسی‌ای در کار نیست و سایت‌های وطنی هم فعلا یا ندارن یا بدون هرنوع زیرنویس دارنش (که زیرنویس جدا انگلیسی هم پیدا نشد که نشد). تورنت مگه بگیرین اگه خواستین برین سراغش.
تورنت مولتی ساب اون هست که....نزدیک به 24 زبون ترجمه شده (البته به غیر از فارسی)
کار فن ساب DragsterPS و یا Strife رو نگاه کنی، زیرنویس soft-sub انگلیسی دارن....

برات زیرنویس SRT اون رو آپلود کردم.

Attachments

• House of Five Leaves.zip
    123.3 KB · مشاهده: 1
  • Onihei.zip
    218.7 KB · مشاهده: 7
  • [DragsterPS] Aggretsuko.zip
    60 KB · مشاهده: 0
آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
این چند روز میخوام انیمه های عقب مونده م رو ببینم، اکثرشونم از فصل زمستونه که سایت مرحوم شد و برنامه ها تق و لق شد:(
به هر حال... فعلا گینتاما رو دیدم، قبلا فکر کنم گفته بودم ولی بازم باید بگم! اندینگش فوق العاده ست:x به نطرم یکی از بهترین اندینگ هاییه که دیدم! مخصوصا از نظر تصویری واویلاست:D اونجا که شمشیر ملت رو نشون میده، بعدش که آتیش زبونه میکشه و آخرش که سلاح کشیدن همه رو نشون میده! خیلییی خوبه:x
اندینگ فصل جدید هم دوست داشتم:D (البته نه اندازه قبلی) ، ولی فقط ژاپنی هان که Cry رو میتونند کورَی بخونند:)) از قضا همونجا و چند خط بعدش که یه ریتم و قافیه ای میکیره به نظرم بهترین جای اندینگه:D :x

---
دومین انیمه ای که تموم کردم، یکی از گزینه های بهترینه فصل و سال بود! خسته نباشم واقعا:|
Violet Evergarden
همچنان به نظرم یکی از بهترین انیمه هاست، فوق العاده عالی...و فوق العاده احساساتی :(( :(( :(( ( جدیدا هم که هرچی میبینم : :(( ، فکر کنم برای کامل کردن فستیوال گریه باید وان پیس و ناروتو رو هم دوباره ببینم:)) )
به هر حال... یادمه قبلا میگفتم قسمت9 یه جورایی بهترین پایان برای انیمه میتونست باشه(هنوز قسمت 10نیمده بود)، و کلا تیپش به ایپزود پایانی میخورد!
اما سخت در اشتباه بودم و قسمت 10 هم یکی از قسمت های فوق العاده انیمه بود! :x :x :x
در کل عالی بود این انیمه:x هرکی هم احساساتی نشده باهاش و یا مخالف شاهکار بودنشه دلش از سنگه:p
فقط منم که هر قسمت و هر لحظه منتطر بازگشت گیلبرت بودم؟ :| و میخوام اینجوری تصور کنم که اون آخر کار گیلبرت بوده؟ :| ولی پایانش رو اعصابمه، از یک طرف مطمئنم گیلبرته، چون میخوام گیلبرت باشه:)) از یک طرف نیست...حداقل با اطمینان نیست:)) بیاید تکلیف من رو روشن کنید:|
---
After Rain و Mahatsoukai no Yome دراپ شدن؟ :( تموم نشده ترجمشون؟ :((

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
مگه زیرنویس ـش رو قبلاً بهت ندادم :|
افتر رین یادمه کامل نشده بود و اون سایتی که دادی هم کامل نزاشته بود:D
اون رو یادم نمیاد:-"

این کار همون بچه های AWهه یا مجبورم با زیرنویس جدید ببینم؟ :(

• Like
Reactions: zack fair

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,455
نام
مسلم
خب، مگالوباکس رو دیدم. اصلاً با چیزی که انتظارش رو داشتم زمین تا آسمون فرق میکرد. با طراحی شخصیت هاش هم مشکل اساسی داشتم، اصلاً انگار هر کدوم از یه سری دیگه اومده بودن: یوری از Kaji، جو از Samurai Champloo، ساچیرو و باقی بچه مچه ها از My Neighbor Hedoro، نانبو از Darker Than Black و ...
داستان هم که چند قسمت آخر کلاً رفت توی دیوار و آخرش هم معلوم نشد چی به چی شد. قضیه این رپ خوندن وسط انیمه چی بود دیگه؟:D همش اوره اوره، کوره کوره، سوره سوره، دوره دوره... البته این یه مورد به خودی خود ایراد نیست و به سلیقه شخصی من برمیگرده که کلاً از رپ خوشم نمیاد:-":D
اینم به سرنوشت Kiznaiver دچار شد، اولش خیلی خوب شروع شد ولی در ادامه تبدیل به یه انیمه معمولی ای شد.
===========================
چند قسمت از Wotakoi: Love is Hard for Otaku دیدم. فضای ملایم و دوست داشتنی ای داره. داستانش هم که فکر کنم منتهی الیه آرزوی هر اوتاکویی باشه. در کل تا الان راضی بودم ازش. حالا تموم که شد شاید دوباره یه نظری دادم:D موقع تماشا کردنش هم مدام یاد Gekkan Shoujo Nozaki-kun میوفتم:D
===========================
از انیمه های فصلی هم قسمت اول Jashin-chan Dropkick رو دیدم. از داستان که فقط در حد یه خط رونمایی شد، این قسمت هم که موضوعش همش یه چیز بود ولی در کل بد نبود و یکمی خندیدم. امیدوارم در قسمت های بعدی یکم تنوعش رو بیشتر کنن:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
افتر رین یادمه کامل نشده بود و اون سایتی که دادی هم کامل نزاشته بود:D
اون رو یادم نمیاد:-"

این کار همون بچه های AWهه یا مجبورم با زیرنویس جدید ببینم؟ :(
زیرنویس درهم هستم (هم دنیای انیمه هم انیمه لیست)...ولی کامله....نگا کن بره....تموم شه.
اینقدر خودت در بند AW یا زیرنویس فارسی شخص مشخصی نکن....اینقدر هم گیر نده، بقیه هم خوب بلدن ترجمه کنن.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
زیرنویس درهم هستم (هم دنیای انیمه هم انیمه لیست)...ولی کامله....نگا کن بره....تموم شه.
اینقدر خودت در بند AW یا زیرنویس فارسی شخص مشخصی نکن....اینقدر هم گیر نده، بقیه هم خوب بلدن ترجمه کنن.
نظرت چیه که بنش کنیم تا متنبه شه ؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
بحث خوب بلد بودن یا نبودن نیست:-"
ولی کاری که نصفش ترجمه شده یهو مترجمش عوض بشه رو اعصابه:-" تو انیمه های بلند که دیری چه وضعی بود/هست ، هر دفعه عوض میشه اسم ها و اصطلاحات و همه چی دگرگون میشه:-" انتظار عین الله شدن اسم ها رو ندارم ازشون(انل از وان پیس:| ) ولی خوب بازم اون حس متفاوت رو داره:-"
برای همین اگر زیرنویس از همون قبلی یافت بشه خیلی بهتره:-"

@parham_safa
چند روزه بن کنی دست از سر کچلمان برمیداری:-" مظلوم تر از من گیر نیوردی؟ :p :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام

نظرت چیه که بنش کنیم تا متنبه شه ؟
نه اقا....امیر آکیبا، پسر خوبی ـه :D

بحث خوب بلد بودن یا نبودن نیست:-"
ولی کاری که نصفش ترجمه شده یهو مترجمش عوض بشه رو اعصابه:-" تو انیمه های بلند که دیری چه وضعی بود/هست ، هر دفعه عوض میشه اسم ها و اصطلاحات و همه چی دگرگون میشه:-" انتظار عین الله شدن اسم ها رو ندارم ازشون(انل از وان پیس:| ) ولی خوب بازم اون حس متفاوت رو داره:-"
برای همین اگر زیرنویس از همون قبلی یافت بشه خیلی بهتره:-"
از وقتی که یادمه و تو این تاپیک میام، داری انیمه نگا میکنی....یعنی خدایش ژاپنی یاد نگرفتی.....اینقدر در بند زیرنویس نباش :-B

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
نه اقا....امیر آکیبا، پسر خوبی ـه :D

از وقتی که یادمه و تو این تاپیک میام، داری انیمه نگا میکنی....یعنی خدایش ژاپنی یاد نگرفتی.....اینقدر در بند زیرنویس نباش :-B
خدا رو شکر یکی بهمون رحم کرد:D

آخ آخ... راستش رو بگم این چند سال بدتر پسرفت کرده ژاپنیم:| :)) قبل از دانشگاه وضعم خیلی بهتر بود:))
بدبختی اینه الان وقت هم گیر نمیاد بشینم یکم تقویتش کنم:( چجوری قبلا 24ی انیمه میدیدم و بازی میکردم و وقت میشد، اما الان نمیشه رو نمیدونم:| حتی الان که باز بیکار بیکارم:|
حالا قضیه اینه که با زیزنویس انگلیسی هم میشه دید، ولی حسش نمیاد:-" فقط دیجیمون رو دیدم که اونم نمیشد ازش گذشت:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
کسی نمیخواد اشاره ای به پایان افتضاح Wotakoi بکنه ؟ >_>

انیمش عالی بود خیلی دوست داشتنی و گوگولی بود شخصیتای توش فوق العاده بودن

ولی قسمت آخرش یکی از بدترین قسمتای آخریه که دیدم. این قسمت آخر بیشتر برا انیمه ای که مطمعنی فصل بعد ادامش رو پخش میکنن قابل قبوله نه این انیمه که نمیدونی فصل بعدش کیه. چون هیچ اتفاقی نیوفتاد هیچ چیزی به نتیجه نرسید حتی کوچیکترین چیزی

رومنسشون یه پله هم جلو نرفت اینا حتی یه بوسیدن هم انجام ندادن

نائو و ترپه هیچیشون جلو نرفت حتی نائو نفهمید طرف دختره

حتی انیمه های کوتاه رو وقتی به قسمت آخر میرسی یه حس قسمت آخری هست که به همه میده ولی این نه جدی انگار انیمه بلند تر بوده و یهویی گفتن این قسمت تموم بکنید ادامش رو نشون ندین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر