Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
چند روزه بن کنی دست از سر کچلمان برمیداری:-" مظلوم تر از من گیر نیوردی؟ :p :D
اول میخواستم بگم 3 و نیم روز من ، 3 و نیم روز خلیل .
اما حالا که اینجوری شد 3 هفته خودم تنها :D
-----
آقا من میخوام مانگای One Punch man و Shingeki no kyojin و Black Clover رو به فارسی بخونم باید چه خاکی به سرم بریزم ؟ اون کانالای AW هم ندارن قسمتهای بعد از تعطیلی انجمن رو .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
218740.jpg

Angolmois - Genkou Kassenki - E01
برای قسمت اول بد نبودش...ولی به نظرم ضعف صداگذاری داره....صداگذاری انیمه برام خیلی دلچسب نبودش.
ولی این فیلتر ای که تمام مدت روی تصویر هستش...واقعاً رو اعصابه...کل انیمه، احساس میکردم که مانتیورم خاک گرفته یا کثیفه

درباره ی استدیوی سازنده هم بگم که تا الان هیچ کدوم از انیمه هاش رو ندیدم :D
سال پیش که Hajimete no Gal و Re:Creators رو ساختن....تو همون دو سه قسمت اول درآپ ـشون کردم....باید دید که این چطور میشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,297
نام
امیر حسین
سلام

اول میخواستم بگم 3 و نیم روز من ، 3 و نیم روز خلیل .
اما حالا که اینجوری شد 3 هفته خودم تنها :D
-----
آقا من میخوام مانگای One Punch man و Shingeki no kyojin و Black Clover رو به فارسی بخونم باید چه خاکی به سرم بریزم ؟ اون کانالای AW هم ندارن قسمتهای بعد از تعطیلی انجمن رو .
:|
بی خیال،همین هربار بیا بهم گیر بده و بزار جمع بشه چوب خطم:-" شاید یه دفعه عفو رهبری خوردم و بی خیال بن شدنم شدی:)) :-"

---

Hanebado هر دو قسمتش رو دیدم! خیلی خوب بود! >:)
همون دو دقیقه اولش نشون داد که میتونه مسابقات خفن و هیجان انگیزی نشون بده و کیفیت خیلی خوبی هم داره انیمه!
فکر میکنم از اون انیمه هایی میشه که آخر هر فصل و قسمت های حساس،میگیم : ادامه ـش رو میخوایم:((
خوبه که تابستون بدون انیمه ورزشی نموند>:)

یادم رفت بگم، یکی بره چراغ باشگاه رو هم بزنه! تو تاریکی دارن بازی میکنند، خو همینه نمیتونند درست ضربه بزنند و نشونه بگیرن:p

---
راستی در مورد Megalo Box خیلی پست دادید،فکر کنم یادم رفت بگم:D
ار مبارزه آخر ناراضی نبودم و لذت بردم! :D در اصل از همون قسمت های اول فهمیدم نباید انیمه ورزشی حسابش کنم، و تمرکز اصلی روی داستانه و نه مسابقه ها! :D
از داستان و کاراکترها هم خیلی راضی بودم،خوشم اومد:D
فقط منم جزو اون دسته ایم که از رپ بدم میاد و به نظرم تنها نکته منفیش نداشتن اپنینگ و اندینگ جذاب و کلا هیچ آهنگ با کلام جذابی بود:)) :-"

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,252
درود

چندتایی انیمه این فصل دیدم یه نظری بدم :D

1. Hanebado e1.e2
کاملا مشخصه انیمه خوبیه کیفیت خوبی هم داره، شدیدا منتظر چند مسابقه شون هستم =P~
از اینایی که بیخودی استعداد دارن و خوبن خوشم نمیاد مثل همین دختره که هی دو دله بین بدمینتون و تنیس :D

2. Harukana Receive e1
بد نیست، اونم قسمت اولی که فقط داستانش مشخص شد میخواد به کدوم جهت بره، همچنین زیبایی های طبیعتشو هم دوس دارم IYNWIM :D
(چقدر این فصل دختر مو مشکی چشم عسلی داریم :D)

3. Hataraku Saibou e1
این خوبه، کاملا انیمه آموزشی شونن هستش استقبال میشه ازش، به امید دیدن بیماری های خفن :D

4. Back Street Girls Goku Dolls e1
واااااااای خدا این چیه =))
دهنش سرویس چه خوب بود
تیکه ای که پخش زمین شدم رو میزارم اسپویل فقط محض احتیاط ولی اصلا اسپویل نیست
kya.jpg

دقیقا عکس العمل منم اینجوری بود :))
kya? kya??? =))
خدا لعنتش کنه بسی خندیدم
البته تیکه هایی داره که پوکر باشید ولی خوب بود این قسمت تا ببینم بعد چی میشه

5. Isekai Maou to Shoukan Shoujo.no Dorei Majutsu e1
لعنت بر شیطان رجیم (جمله دوپهلو هستش :D)
اینو دوس دارم :D
همین که زیرنویسش به موقع آماده باشه برای من کافیه دیگه چیزی نمیخوام ;))
محیط گیمو همیشه دوس داشتم حالا که دیگه ارباب شیاطین هم اضافه شده دیگه چه بهتر، داستانشم خوبه $-)

6. Gintama Shirogane no Tamashii-hen 2 e1
ای جان که شروع شد، تموم نشو لطفا :((

اگه چیز خوبی از دستم در رفته پذیرای پیشنهادتون می باشم :D

راستی

Steins Gate e13 . عجب وضعیه، همچنان علامت سوالم :|

One Piece e844 . چه شیر تو شیریه اینجا /:)
چه خاکی میخوان به سرشون بریزن اینا :|

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,487
نام
مسلم
Angolmois Genkou Kassenki ep 01:

یادتونه چند وقت پیش داشتم میگفتم که چرا ژاپنی ها از حمله مغول ها (چینی ها) انیمه نمیسازن؟ خب الان ساختن :D واقعاً غافلگیر شدم، فک میکردم اینم یه سیکگاهارای دیگه اس و دورخیز کرده بودم که درجا دراپش کنم ولی خدا رو شکر از قسمت اول راضی بودم:D البته هنوز زوده برای نتیجه گیری ولی همین که از یه واقعه تاریخی که فقط در حد غرق شدن دوباره ی ناوگان مغول ها به خاطر طوفان ازش توی تاریخ نام برده شده بتونن یه داستان خوب در بیارن برای من یکی که کافیه:D اوپنینگ و اندینگش هم برام خیلی آشنا میزدن (مخصوصاً op ـش) نمیدونم شاید توی amv ـیی چیزی شنیده بودمشون ولی به هر حال قبل از شروع انیمه یه 4-5 بار اوپنینگش رو گوش کردم:))

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
672
نام
امیرحسین
این Fate/Zero چقدر داغون بود :|
میشه گفت خسته کننده ترین اپیزود اول هر انیمه ای بود که تا حالا دیدم
باز apocrypha حداقل نصفش رو میشد دید
از بس داستانش سنگینه و برا فهمیدن خیلی چیزا پیش زمینه باید داشته باشی، میان چهل دقیقه پشت سر هم فقط اطلاعات و قوانین میریزن تو صورتت که شما باید جمع آوریشون کنی و به ذهن بسپاری:D تازه باز خیلی چیزا تو خود انیمه بی جواب میمونه و باید بری بعدش تحقیق خارج از کلاس کنی:D
در کل اپیزود اولش مزخرف ولی لازمه، بعدش بهتر میشه، انیمیشن و اکشن و تم جدی و بزرگسالانه ی داستانش عالیه:D
مهم ترین نکته ی مثبت: از معدود انیمه های تاریخ که توش خبری از مدرسه نیست:)):D

Shameless One

کاربر سایت
Mar 10, 2017
113
نام
طارق عبدالعزیز
از بس داستانش سنگینه و برا فهمیدن خیلی چیزا پیش زمینه باید داشته باشی، میان چهل دقیقه پشت سر هم فقط اطلاعات و قوانین میریزن تو صورتت که شما باید جمع آوریشون کنی و به ذهن بسپاری:D تازه باز خیلی چیزا تو خود انیمه بی جواب میمونه و باید بری بعدش تحقیق خارج از کلاس کنی:D
در کل اپیزود اولش مزخرف ولی لازمه، بعدش بهتر میشه، انیمیشن و اکشن و تم جدی و بزرگسالانه ی داستانش عالیه:D
مهم ترین نکته ی مثبت: از معدود انیمه های تاریخ که توش خبری از مدرسه نیست:)):D

اصلا مشکل اصلی انیمه اینه که به شدت روز میزنه "بزرگسال" جلوه کنه.
کاراکتر ها فقط ظاهرشون بزرگساله
حتی برای منی که خود visual novelش رو خونده بودم بازم غیر قابل تحمل بود اون اپیزود های اول. کلا اپیزود اول هیچ انیمه ای رو نباید این شکلی شروع کرد.
حتی بعدش هم همچین بهتر نمیشه با این دیالوگ های خواب آور

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

حاضرم شرط ببندم استی نایت رو ندیدی وگرنه خط دومت رو نمیگفتی

قسمت اول استی نایت روت اول به طرزی فاجعه بود که تا آخر قسمت اول رو هم ندیدم و دراپش کردم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,297
نام
امیر حسین
اصلا مشکل اصلی انیمه اینه که به شدت روز میزنه "بزرگسال" جلوه کنه.
کاراکتر ها فقط ظاهرشون بزرگساله
حتی برای منی که خود visual novelش رو خونده بودم بازم غیر قابل تحمل بود اون اپیزود های اول. کلا اپیزود اول هیچ انیمه ای رو نباید این شکلی شروع کرد.
حتی بعدش هم همچین بهتر نمیشه با این دیالوگ های خواب آور
من برم خودکشی کنم:| :(
قسمت اولشم مشکلی ندیدم من، کاراکترها رو توضیح داد، قوانین رو گفت، آخرشم که هایپ فراوان داشت:D
گیج کننده هم نبود چون هیچ پیشزمینه ای از سری Fate نداشتم، ولی کامل و خوب توضیح داد:-"
ولی حالا این هیچ... پست دوم :| :| :|
مشکل اصلی انیمه اینه زور میزنه بزرگسالانه جلوه کنه:| ریلی؟ یعنی نیست؟؟؟ :| :| :|
ویژوال ناول.... تا جایی که میدونم F/Z ویژوال ناول نداره، لایت ناول داره و بعد از انیمه هم مانگا زدن از روش، ولی ویژوال ناول، نشنیدم و ندیدم!

در کل من برم خودم رو بکشم هم خودم راحت بشم هم پرهام @parham_safa ! :D

پ.ن: اگر در مورد F/SN یا هر فیت دیگه ای صحبت میکنید، کاملا با F/Z جداش کنید و چون اون آشغاله، دلیل نمیشه F/Z هم آشغال باشه و ... :-"

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,487
نام
مسلم
Darling in the Franxx Ep 02:
وجداناً قراره تا آخر انیمه اینطوری سوار روبات هاشون بشن؟ همچین چینش صندلی هایی از ذهن مریض کدوم اوتاکوی منحرفی سرچشمه گرفته؟ :| شک دارم حتی یه دلیل درست و حسابی هم براش داشته باشن:-" همینطور بعضی از شخصیت ها خیلی روی مخ هستن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر