Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
خب انگار بالاخره کوبو داره شاهکارشو(:^o) تموم میکنه
من دقیقاً از
جایی که کروتسوچی میگیره اون دسته رو نفله میکنه میره
نخوندم

ادامه اش ارزش داره کلّاً بخونم...چون همین الان تو وضعیّت دراپ ـه:-??

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
خب انگار بالاخره کوبو داره شاهکارشو(:^o) تموم میکنه
من دقیقاً از
جایی که کروتسوچی میگیره اون دسته رو نفله میکنه میره
نخوندم

ادامه اش ارزش داره کلّاً بخونم...چون همین الان تو وضعیّت دراپ ـه:-??
همونجا که ول کردی، جزو جاهای خفن این اواخر بوده:-"
فوقش چندتا پنل باحال داریم بعدش، که 400تا عکس رنگی ازشون اومده و یحتمل تا الان اسپویل شدی...یا نهایت با یک سرچ کوچیک اونا رو هم میبینی:-"

ولی با این حال من از تموم شدنش ناراحتم! :( مخصوصا این موقع تموم شدنش بدون اینکه بعضی کاراکترها تلافی کنند! :[

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
قسمت اوّل ارسلان هم بسی شدیداً حال داد
یعنی فقط اون لحظه که آندروگوراس زنجیر ها رو پاره کرد...من یه لحظه رنگ از رخسار Boring ام پرید:-B
مبارزه گیو و هرمس هم خوب بود...فصل قبل مبارزه ها خیلی تو در و دیوار بودند انگار با شمشیر پلاستیکی میجنگدیدند...تو این نسخه انگار که خیلی بهتر شده

بریم سراغ بقیه عناوین فصل...تابستون خوبیه انصافاً:-"

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
نظرم من تا اینجای فصل

B-Project - 01
از همون 10ثانیه ی اول انیمه فهمیدم که اصلاً تو خط فکری ـم نیست.....
اه اه شاید امیرآکیبا بتونه این همه پسر رو تو یه عنیمه تحمل کنه....ولی من نمیتونم :D
به زور قسمت اولش رو تموم کردم....

100% درآپ....از همین الان

DAYS - 01
والا فک نکنم تا حالا اینجا گفته باشم...من کلاً ادم ضدفوتبالی هستم...چه بازی کنی، چه Game بزنم...چه تماشا کنم و چه انیمه ـش باشه. کلاً ضدفوتبالم
آخرین و اولین باری تو انیمه سعی کردم....افتضاحی شد از نوع The Knight in the Area که ساخت انیمه ـش رو رها کردن....منم زیر 5 قسمت ولش کردم LOL

در هر حال، DAYS رو دیدم...بد نبودش....برای دوستام که خوششون میاد...هفتگی دانلودش میکنم.

Love Live! Sunshine!! - 01
من سری قبلی ـش رو ندیدم....گفتم لیستم خالیه...بزار این رو هم بیارم....
اصلاً خوشم نیومد.....هیچ وقت از این سیستم idol خوشم نیومده...تا الان چندین بار سعی کردم که کارهای AKB48 و بقیه ی زیر مجموعه ـشون رو گوش کنم....ولی واقعاً نمیتونم کارهاشون رو تحمل کنم.

درآپ میشه...از همون اولش هم معلوم بود.

Orange - 01
برام خیلی جالبه که Live-Action و انیمه دقیقاً مثل هم پیش میرن...چون معمولاً دستکاری داستانی و شخصیتی زیادی تو Live-Action ها میدن....که اینبار اینطور بودش. D:
زیاد بود نبودش....اگه بخوام ادامش بدم....فقط بخاطر صدای کانا چانه......همین و بس
چون داستان همچین جذابی رو هم نداره....فقط دوست دارم صدای گریه های کانا چان رو بشنوم :D

ReLIFE - 01
اه اه...چقدر موسیقی انیمه چرت و اعصاب خُرد کن بودش....امیدوارم که داستان جلوتر پیچیده تر بشه...فعلاً هیچ چیزش معلوم نیست...طبق استانداردها تا سه قسمت ادامش میدم.

Rewrite - 01
معلوم هست چیه این.....چه اشغالی ـه....48دقیقه هم بودش...اعصابم رو خراب کرد :-t

Arslan Senki - Fuujin Ranbu - 01
به به.....لذت بردیم....ولی خاک بر سرشون که 8قسمته ):

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
قسمت اول D.Gray-man Hallow رو دیدم

اول از همه چقدر صدای کروری مزخرف بود یعنی بین همشون بدترین صدارو داشت لااقل این چیزی بود که اولش فکر میکردم تا وقتی که صدای لاوی رو شنیدم :|

صدای کاندا با اینکه خیلی تغییر کرده ولی بهش میومد :D

طراحی آلن هم مزخرفه. نمیدونم چطوری تونستن از اون قیافه واقعا معرکه آلن تو مانگا همچین چیزی رو در بیارن از همشون بدتر درومده یعنی فقط موهای سفید و Curse Mark آلن رو داره غیر این 2 تا اصلا آلن نیست

غیر اینا دیگه بقیه چیزاش خوب بود :D

همچنان اون رسم همیشگی داشتن کلی اسپویل تو Opening انیمه رو نگه داشتن :)) پس توصیه میکنم زیادی به Opening انیمه توجه نکنید :))

ولی کلا خوب بود غیر اون مشکلاتی که گفتم. اگر این احمقا طراحیا رو درست انجام میدادن خیلی میتونستن بیشتر جلب توجه کنن (با اینکه صداها جالب نبودن)

فقط مشکلم این بود که یکی از احساسی ترین صحنه های مانگا زیاد اینجا حس نداشت شاید به خاطر دوبلراشونه که نمیتونن احساسی و جدی باشن

آخرشم که یکی از خفن ترین (شایدم خفن ترین و شوکه کننده ترین) صحنه کل مانگارو نشون داد :((

و Endingش چیزایی که نشون میداد عالی بود :((

خلاصه اینکه فکرشو میکردم خیلی داغون تر از این حرفا باشه که نبود امیدوارم قسمتای بعدی بهترم بشن

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
Tales of Zestiria - The X - 01

WoW.......ساسوگا ufotable........:-bd
عجب چیزی بودش.......خود درگیری داشتم که این صدای شخصیت اصلی، صدای "آی کایانو" هستش یا نه.....تا الان صداش روی همچین تیپ شخصیتی نشنیده بودم....اخر رفتم چک کردم...خودش بودش، چه حالی کنم من این فصل :D
حالا "آی کایانو" رو بیخیال......وقتی صدای خانم Koyama Mami رو شنیدم (جای Maltran)....پسر مُخ ـم سوت کشید :D...اصلاً آخرین دفعه ای که صداش رو شنیدم یادم نیست.
ایشون جزء یکی از unique ترین صدایی زنی که تو عمرم صداش رو شنیدم.....توی Monster با صداش عشق میکردم (":

داستان که هنوز هیچ چیزش معلوم نیست...ولی ازش خفنیت میباره....باید دید که جلوتر چطور پیش میره.
گرافیک انیمه هم خوبه...کلاً کارهایی Ufotable خوب هستش...ولی این 3D انیمه یه خورده زیادی زده بود بالا....حالا شاید چون من با 3D انیمه مشکل دارم...اینطور به نظرم رسید.

موسیقی انیمه، تا اینجای کار متوسط بودش...من آهنگسازش رو نمیشناسم...ولی ای کاش Ufotable از یه آهنگساز معروف تر استفاده میکرد.

برای قسمت اول واقعاً لذت بردم.

P.S
راستی من یه کله نشستم قسمت اول انیمه رو دیدم...نیازی نبود اول اون Special تک قسمتی که اواخر 2014 پخش کردن رو نگا میکردم؟!؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Tales of Zestiria - The X - 01

WoW.......ساسوگا ufotable........:-bd
عجب چیزی بودش.......خود درگیری داشتم که این صدای شخصیت اصلی، صدای "آی کایانو" هستش یا نه.....تا الان صداش روی همچین تیپ شخصیتی نشنیده بودم....اخر رفتم چک کردم...خودش بودش، چه حالی کنم من این فصل :D
حالا "آی کایانو" رو بیخیال......وقتی صدای خانم Koyama Mami رو شنیدم (جای Maltran)....پسر مُخ ـم سوت کشید :D...اصلاً آخرین دفعه ای که صداش رو شنیدم یادم نیست.
ایشون جزء یکی از unique ترین صدایی زنی که تو عمرم صداش رو شنیدم.....توی Monster با صداش عشق میکردم (":

داستان که هنوز هیچ چیزش معلوم نیست...ولی ازش خفنیت میباره....باید دید که جلوتر چطور پیش میره.
گرافیک انیمه هم خوبه...کلاً کارهایی Ufotable خوب هستش...ولی این 3D انیمه یه خورده زیادی زده بود بالا....حالا شاید چون من با 3D انیمه مشکل دارم...اینطور به نظرم رسید.

موسیقی انیمه، تا اینجای کار متوسط بودش...من آهنگسازش رو نمیشناسم...ولی ای کاش Ufotable از یه آهنگساز معروف تر استفاده میکرد.

برای قسمت اول واقعاً لذت بردم.

P.S
راستی من یه کله نشستم قسمت اول انیمه رو دیدم...نیازی نبود اول اون Special تک قسمتی که اواخر 2014 پخش کردن رو نگا میکردم؟!؟

نه لازم نیست :D تازه این انیمه کامل تره چون هم داستان تازه از قسمت بعد شروع میشه (داستانی که تو خود بازی هست) و این قسمت هم علاوه بر داستان بازی گذاشته بودن برا همین چپتر 00 بود اسم :D

بعد خداوند شمارا مورد خفه کنندگی قرار بده دیدم یکی دیگه این انیمه رو دید و کلی حال کرد اومدم نظرت رو خوندم دیدم اولین و تنها چیزی که تعریف زیاد کردی فقط صداها بودن :|

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
یه چندتا خبر امیدوار کننده از انیمه برسرک اومده که توی anime expo کارگردان انیمه گفته

- قسمت لاست چیلدرن ساخته میشه یه روزی (احتمال زیاد بصورت ova بدن)

-تو قسمت اول کنتارو میورا یه بخشیش رو نویسندگی کرده از قسمت سوم کلا خود کنتارو نویسندگیش رو برعهده میگیره

3-فعلا روی 12 قسمت کار میکنن. و اینکه بازم هستش

اینها مثل اینکه توی anime expo اعتراضات طرفدارا رو دیدن و حرف دلشون رو شنیدن احتمال اینکه انیمه رو به بهبودی بره هستش داستان با توجه به این که از قسمت سوم خود کنتارو برعهده میگیره کاملش رو بهتر میشه (نه عالی) ولی طراحی گرافیک میره واسه فصل بعد اونم شاید.

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
اینها مثل اینکه توی anime expo اعتراضات طرفدارا رو دیدن و حرف دلشون رو شنیدن احتمال اینکه انیمه رو به بهبودی بره هستش داستان با توجه به این که از قسمت سوم خود کنتارو برعهده میگیره کاملش رو بهتر میشه (نه عالی) ولی طراحی گرافیک میره واسه فصل بعد اونم شاید.

میدونی محسن من از چی خنده‌ام میگیره؟
از اینکه باید حتماً Anime Expoیی میبود تا اینا میفهمیدن طرفداراها با این استایل مشکل جدی دارن!

یعنی واقعاً دیگه بحث از فلج مغزی بودنم گذشته... من هیچ جوره تو کتم نمیره که اینا 1% هم فکر میکردن که ملت از این استایل CGباقالی استقبال میکنن.
خدایی صد رحمت به بز و گاو و خر... اینا کلاً به مرحله جدیدی از قرقره کردن رسیدن... معلوم نیست کدوم ابلهی اومده تِز داده برا CG شدن انیمه و کار به اینجا رسیده.

یعنی تو تمام تاریخ یکدونه، فقط یکدونه انیمه CG یکی به من نشون بده که کار موفقی از آب در اومده باشه و مهمتر از اون طرفدارهای سری ازش راضی باشن.
جواب صفره مطلقه... اون Sidonia no Kishi هم با اینکه کاره خیلی خوب و باکیفیتی هست ولی تا جا داشت طرفدارها فحش خوار مادرو کشیدن اول آخر سازنده‎هاش برای استایل CG و سه بعدیش... دیگه برسرک که جای خود داره.

اینا در مورد انیمه برسرک همون استراتژی لال بودن رو پیش بگیردن خیلی بهتره... اینجوری بیشتر م‍ی‍*ینن تو حال ملت...
قشنگ ملتو اسکول گیر آوردن، آره حتماً فصل بعده انیمه که هنوز لنگش هواست قراره از CG بودن دربیاد و همه چی گل و بلبل بشه... حالا این وسط ری‍*دیم تو یکسری از بهترین آرکهای داستان هم مهم نیست.
.
.
.
.
.
خر باباته!

6yog71f6z2w0ikcut8af.jpg

:Crying1::Crying1::Crying1::Crying1:

پ.ن: آخیش... یکمقدار نفرت پراکنی کردم راحت شدم. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر