Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تنها PV ای که دیدم از D.Gray-man بودش که خاک دو عالم تو سر تمام ایل تبار قبل و بعد ـشون ~X(
مریض ها......دوبلورهای به اون خوبی رو عوض کردن که چی بشه...فک نکنم کسی به اندازه ی من سر این قضیه ناراحت شده باشه :D
حیف دوبلور "لینالی"، خانم "ایتو شیزوکا" نبودش که عوضش کردن...دادن دست Kakuma Ai.....صدای همچین ویژه ای هم نداره...همین فصل پیش توی Mayoiga جای اون دختره روانی که همه رو میخواست اعدام کنه....صحبت میکرد.

یا دوبلور خود "آلن" .....دوبلور قبلی ـش با اون استعداد و سابقه رو ول کردن...چسبیدن به یه پسر بچه که چند سالی تازه دوبله رو شروع کرده...اصلاً تو کت ـم نمیره که دوبلور "هیناتا" توی Haikyuu جای آلن توی "دی-گیری من" بشنوم.

این 13قسمت انیمه بخوره تو سرتون....

چرا فکر کن :| اینجا نمیتونم ولی خواستی بیا تلگرام تا همه فحش هایی که به سازنده ها و خانواده گرامیشون دادم رو یه بار دیگه بگم برات :| اگه تو به خاطر فقط صداها عصبی شدی من به خاطر تمام وجود این انیمه عصبی شدم :| تاحالا شده 2 سال منتظر 1 چپتر از مانگا باشی؟ فقط یکی. حالا شده بین صبر کردنت از عشقت به یه مانگا شروع کنی بار ها و بار ها بخونیش؟ :| تاحالا شده نسبت به یه شخصیت اصلی حس پدارنه پیدا کنی؟ :| (بچم آلــــــــــــــــــــــــــــن :(( )
پس مطمعن باش کسایی که اوضاعشون خرابتره سر همه چیز این انیمه کم نیستن :|

بی شرفا یه صدای مزخرف برا آلن گذاشتن که نمیدونم ایده کدوم احمق عقب مونده ای بوده که صدای این مسخره رو بزارن رو آلن مخصوصا از اینجا به بعد داستان که کاملا داستان جدی و Dark شده برا همین 99درصد وقتا آلن جدیه و این صدا رو اصلا نمیشه جدی گرفت :|

خلاصه اینکه اگه من بخوام شروع کنم 2 سوته بن میشم به خاطر چیزایی که میخوام بهشون بگم :|

فکر کنم 4-5 باری هم تو همین تاپیک فحش کش کردم سازنده های انیمه رو

من که کاملا ناامیدم نسبت به انیمه و اگه یه مزخرف به تمام معنا هم تحویل بدم تعجب نمیکنم چون اتفاقا منتظر یه انیمه مزخرف هستم

آرک زامبی هارو نمیخوان انیمه کنن که درسته تو خود مانگا هم فیلره اما کلی صحنه بامزه داشت مثل کومورین X :(( یا آلن با موهای بلند :x

از طرفی عین گاو میخوان گند بزنن با این 13 قسمت بودنش

از طرفی کیفیت ساخت انیمه و طراحی شخصیتا داغونه

از طرفی هم صداها این وضعیت رو دارن

خلاصه یه نکته خوب هم نیست تو این انیمه و اگه هدفشون گند زدن به اسم DGM بوده که باید گفت کاملا موفق شدن درجه SSS+ رو برا این کارشون از طرف من کسب کنن

حالا 2 روز دیگه قسمت اولش پخش میشه باید عمق فاجعه رو دید

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
به به! قسمت اول شوکوگکی :x :x :x
شدیدا حال داد...و باز هم مثل همیشه به شدت گشنم شد:| و کلا میخوام سر به بیابون بزارم:((
فقط...روند انیمه خیلی سریع نشده بود؟ :-" یا توی مانگا هم چنین سرعتی داشته و کلا خوب بوده اوضاع انیمه؟ :-" به خاطر 12 قسمته بودنش،نزنند تیکه پارش کنند یه وقت:| (همچنان لعنت به تمام عواملی که باعث شدن این انیمه، 12 قسمتی باشه:| )

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
به به! قسمت اول شوکوگکی :x :x :x
شدیدا حال داد...و باز هم مثل همیشه به شدت گشنم شد:| و کلا میخوام سر به بیابون بزارم:((
فقط...روند انیمه خیلی سریع نشده بود؟ :-" یا توی مانگا هم چنین سرعتی داشته و کلا خوب بوده اوضاع انیمه؟ :-" به خاطر 12 قسمته بودنش،نزنند تیکه پارش کنند یه وقت:| (همچنان لعنت به تمام عواملی که باعث شدن این انیمه، 12 قسمتی باشه:| )

اسپویل که نیست ولی بازم :D
تو مسابقه یه فلش بک نشون دادن وقتی که سوما و مگومی رفته بودن برای یه سری بچه غذا درست کنن اونا قبل مسابقه بوده که حذف کرده بودن و یه چپتر بود (البته چیز مهمی هم نبود)
توی مسابقه هم یه سری صحنه بودن که حذف کرده بودن مثل صحبت های الیس و ریو یا اون صحبت سوما و ساکاکی یه کمی طولانی تر بود (که اینم انچنان مهم نبود ضربه بزنه به داستان)
کلا به خاطر تعداد قسمت مثل اینکه میخوان اتفاقات مهم رو نشون بدن و بعضی از صحنه های فرعی مثل صحبت کردن شخصیت ها رو حذف بکنن
هر چند بعد این مسابقه الیس یه سری واکنش!!! های :D جالب داره که امیدوارم حذف نکنن :D
13 قسمته انمیه مثل اینکه :D

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
24 قسمت میدادن قشنگ همه چیز رو نشون میدادن:-" انقدر سریع رد نمیشدن:-"
البته مثل اینکه حذفیات هم داشته فصل قبل،ولی خوب...:-" اصلا وقتی فهمیدم دو فصلی نیست و تکیه،بس ضربه ی روحی بدی خوردم! شاید برا همین اصلا دیدم نسبت بهش اینگونه شده=)) مثلا میگفتن 2 قسمته،میگفتم روندش خیلی هم خوبه=))

12 و 13 هم زیاد فرقی نداره:-"
---
راستی درخواست میدارم هرکی انیمه ی Days رو شروع کرد،بیاد در موردش توضیح بده! :-" یکم شک دارم شروعش کنم یا نه! برای همین منتظر نظر ملت میباشم:D ( @emperor 69 T ، کم پیدایی:-" ولی چون طرفدار سرسخت انیمه های ورزشی هستی، نظرت بس مهمه ! این رو خارج از لیست توضیح بده:-" )

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
24 قسمت میدادن قشنگ همه چیز رو نشون میدادن:-" انقدر سریع رد نمیشدن:-"
البته مثل اینکه حذفیات هم داشته فصل قبل،ولی خوب...:-" اصلا وقتی فهمیدم دو فصلی نیست و تکیه،بس ضربه ی روحی بدی خوردم! شاید برا همین اصلا دیدم نسبت بهش اینگونه شده=)) مثلا میگفتن 2 قسمته،میگفتم روندش خیلی هم خوبه=))

12 و 13 هم زیاد فرقی نداره:-"
---
راستی درخواست میدارم هرکی انیمه ی Days رو شروع کرد،بیاد در موردش توضیح بده! :-" یکم شک دارم شروعش کنم یا نه! برای همین منتظر نظر ملت میباشم:D ( @emperor 69 T ، کم پیدایی:-" ولی چون طرفدار سرسخت انیمه های ورزشی هستی، نظرت بس مهمه ! این رو خارج از لیست توضیح بده:-" )

الان مسافرتم خونه نیستم نظر در مورد انیمه های فصل قبل رو هم ننوشتم ولی چون تویی یه نظر کلی در مورد قسمت اولش بدم :Dکه در نگاه اول از لحاظ جوی نه کاراکتری و .... شبیه به اسلم دانک میمونه داستان با پسری شروع میشه که هیچ چیزی از فوتبال نمیدونه و با پیشنهاد یکی از همکلاسی هاش به یه بازی فوتسال تو چمن مصنوعی دعوت میشه ( که جدیدآ این زمین ها تو ایران هم زیاد شده:D ) و داستان از اونجا شکل میگیره از نظر کاراکتری هنوز زوده در موردش قضاوت کرد از اونجور کارهایی نیست که عاشق چشم و ابرو کاراکتر و تیپ قیافش بشیم و روند داستان سطح کاراکتر ها رو مشخص میکنه

در کل برای قسمت اول روند داستان خوب بود و طنز ملایم کار رو هم دوست داشتم کاراکتر هاشم بد نبودن تا اینجای کار قسمت اولش دیدنش ضرر نداره تا ببینیم بعدآ چی میشه ;)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
الان مسافرتم خونه نیستم نظر در مورد انیمه های فصل قبل رو هم ننوشتم ولی چون تویی یه نظر کلی در مورد قسمت اولش بدم :Dکه در نگاه اول از لحاظ جوی نه کاراکتری و .... شبیه به اسلم دانک میمونه داستان با پسری شروع میشه که هیچ چیزی از فوتبال نمیدونه و با پیشنهاد یکی از همکلاسی هاش به یه بازی فوتسال تو چمن مصنوعی دعوت میشه ( که جدیدآ این زمین ها تو ایران هم زیاد شده:D ) و داستان از اونجا شکل میگیره از نظر کاراکتری هنوز زوده در موردش قضاوت کرد از اونجور کارهایی نیست که عاشق چشم و ابرو کاراکتر و تیپ قیافش بشیم و روند داستان سطح کاراکتر ها رو مشخص میکنه

در کل برای قسمت اول روند داستان خوب بود و طنز ملایم کار رو هم دوست داشتم کاراکتر هاشم بد نبودن تا اینجای کار قسمت اولش دیدنش ضرر نداره تا ببینیم بعدآ چی میشه ;)
وقتی انیمه ای رو تایید کنی باید دیدش! :D ... در همین راستا Days رو گرفتم و دیدم :-"
متاسفانه هنوز اسلم دانک رو ندیدم(گرچه توی برنامه ـم هست:-" ) ، اما همین نوب و تازه کار بودنش یه جورایی شبیه Youwamushi بود:-" قیافه ی شخصیت اصلی هم مثل اون گوگولیه! (البته از اون گوگولی تر،ولی بهتره! :-" یواموشی از این نظر بد تو دیواره :D ) (بحث شخصیت اصلی شد،به نظرم بین ورزشی هایی که دیدم ساوامورا از همشون بهتره:-" هم خنگه،هم خفنه! یه سری تیکه های باحال هم داره! :D "یوش یوش یوش!!! " :-" )
دیگه...در کل بد نبود! :D انشاالله بهترم بشه وقتی وارد تیم اصلی و ... بشه طرف :D

مشکل این قسمت شوکوگکی بیشتر این بود که غذا پختن رو زیاد نشون نداد ، قبلا موقع آشپزی بیشتر طولش میدادن و باحال تر بود ...
وگرنه بقیه انیمه سرعت معمولی داشت ...
آره این رو قبول دارم! انقدر که ما واکنش نسبت به غذا رو دیدم،پخت و پز رو ندیدیم! یعنی اصلا ندیدیم:-" شاید 1 دیقه نمیرسید:-" تازه الان در مورد شخصیت اصلی بود! :-" بقیه که هیچی یحتمل:-"

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
وقتی انیمه ای رو تایید کنی باید دیدش! :D ... در همین راستا Days رو گرفتم و دیدم :-"
متاسفانه هنوز اسلم دانک رو ندیدم(گرچه توی برنامه ـم هست:-" ) ، اما همین نوب و تازه کار بودنش یه جورایی شبیه Youwamushi بود:-" قیافه ی شخصیت اصلی هم مثل اون گوگولیه! (البته از اون گوگولی تر،ولی بهتره! :-" یواموشی از این نظر بد تو دیواره :D ) (بحث شخصیت اصلی شد،به نظرم بین ورزشی هایی که دیدم ساوامورا از همشون بهتره:-" هم خنگه،هم خفنه! یه سری تیکه های باحال هم داره! :D "یوش یوش یوش!!! " :-" )
دیگه...در کل بد نبود! :D انشاالله بهترم بشه وقتی وارد تیم اصلی و ... بشه طرف :D

در مورد شخصیت اصلی از ساوامورا بهتر خیلی ها هستند همین شخصیت اول اسلم دانک فوق العادست یا شخصیت اول one outs خودش خیلی خفنه و چندتا انیمه دیگه که میگیم اونا سلیقه ای در کل ساوامورا هنوز جوجست جلوی اینا :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
انیمه Tales of Zestiria عجب چیز خفنی درومده :D اصلا توقع نداشتم انقدر خوب ساخته شده باشه :D یعنی خیلی خفن بود قسمت اولش :D البته خیلی چیزا گنگ بود که به خاطر اینه که این قسمت یه پیش قسمته درواقع

نکته جالب اینجاست که شخصیت اصلی Tales of Berseria هم توش دیده میشه :D درسته که دنیای و داستان این 2 تا بهم مرتبطه ولی نمیدونستم که تو 1 زمان هستن و جالبه باید دید چه نقشی تو داستان داره چون تو بازی Zestiria که نبود :D

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
DAYS - Episode 1

باید با فونت کپیتال نوشت اسم این انیمه رو - نه !؟ :D:D
واییییییی - خوب چیزی برای اسپویل نیست ولی انیمه خیلی گوگولیه , میدونی مثل راحت الحلقومه , خیلی میچسبه به آدم تو تابستون...
گرم و شیرین و مخصوصا خیلی گوگولی...

ببینید - انیمه ورزشیه و گوگولی...
^___^

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
در مورد شخصیت اصلی از ساوامورا بهتر خیلی ها هستند همین شخصیت اول اسلم دانک فوق العادست یا شخصیت اول one outs خودش خیلی خفنه و چندتا انیمه دیگه که میگیم اونا سلیقه ای در کل ساوامورا هنوز جوجست جلوی اینا :D
اسلم دانک کلا خیلی خفن میخوره کاراکترهاش :-" گفتی طرف هیچی از بسکت نمیدونه شاخ در اوردم:-" (البته من فقط یه پوستر ازش دیدم،همه گولاخ بودن :D )
در کل انیمه ورزشی خوب زیاده که ندیدم:-" ببینیم کی وقتش میشه :D
ولی تا حالا با ساوامورا خیلی حال میکنم! :x
---
قسمت اول Orange رو دیدم،به نظر میرسه از اونا باشه که قسمت های آخر سر به بیابون میزارم و این حرفا :|
دوست میداشتم شدید:x
---
Arslan هم مثل همیشه عالی! :x قسمت اول خیلی حال داد! :x اصلا ارسلان همه ی قسمت هاش عالیه :D
فقط لعنت خدا بر تمام عواملی که 8 قسمتی کردن ارسلان رو:(( چطور دلشون اومد آخه:((
توی اپنینگ هم حرکت منحرفانه ای رفتن=)) وقتی کل بار فن سرویس به عهده ی یک نفر باشه،چنین میشه دیگه:-" :D

ولی باز هم بگم که عجب قسمت خفنی بود! :x

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
The 73rd volume of Tite Kubo's long-running Bleachmanga revealed on Monday that the 74th volume will be the last. The final volume will ship this fall. This year's 31st issue of Shueisha's Weekly Shonen Jump magazine also announced on Monday that the manga is approaching its ending.

خوبب نوبت به بلیچ هم رسید .. بیشتر از اینکه از اتمام مانگا ناراحت باشم از اینکه چرا خیلی زودتر تموم نشد ناراحتم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر