Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
کابانری از نظر من ناامید کننده ترین انیمه فصل بود :D
کاراکتر های فوق العاده نچسب به سردستگی ایکما، کیفیت اکشن انیمه در حد یوگی و دوستان ، پلات در بهترین حالت و با ارفاق متوسط رو به خوب . اینا فک کردن صرفا تا جا داره خون قاطی انیمه کنن یک انیمه خوب ساختن. حتی موسیقی انیمه هم جالب نبود ...
به شخصه فصل دو هم ازش بیاد فک نکنم سمتش برم .
ایکماهم رفت تو لیست نفرت انگیز ترین کاراکتر های من.

به نظرم اکشن یوگی و دوستان از این خیلی بهتر بود ... این زامبی هاش در حد بازی قارچ خور هم نمیتونستن استرس و هیجان منتقل کنن ....

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
مردک سادیسم داره دیگه :| خوشش اومده از این کارا :|

یعنی مسخره ترین سناریو برای من اینه که داستان رو تو همین جنگ تموم نکنه ... یعنی رسما زکی ... دیگه کسی نموند تو داستان که بخواد ادامش بده ... جدا ازینکه هر چی تو مانگاهای مین استریم این شکست ناپذیر نبودن شخصیت های مثبت رو میشه تحمل کرد .. ولی اینکه اینجا هر کاری میکنن این غولها نمیمیرن دیگه واقعا زجر اوره .. یعنی چی هی یه چیز رو بکشی هی بلند شه.... یارو شمشیر زدن تو کردنش رسما حلق و نخاع و همه چیز رو قطع کرده .. ککسم نمیگزه ... خوب به درک ... باشه تایتان شد ترمیم کرد ... ولی وقتی رسما نصف سر و مغزش رو تراشیدن ... باز بلند میشه ..یعنی رسما نویسنده داره به شعور من توهین میکنه ... بعد از اون ورم لیوای یعنی رسما دشمن نهایی بشریت جلوشه .. بکشدش قایله ختم شده .. دنباله ترانسفر کردنشه ... و ما بقی
یعنی هر چی باید تو مانگاهای مین استریم شکست ناپذیری کارکتر های مثبت رو تحمل کنیم .. اینجا باید شکست ناپذیری کارکتر های منفی رو تحمل کنیم که به شدت اعصاب خراب کن تره ... حالا نویسنده هم پیش خودش ذوق میکنه عجب چییزی نوشتم .. در حالی که واقعا داره گند میزنه

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
دوستانی که Tokyo Ghoul:re رو خوندن، ارتباط داستانی این با Tokyo Ghoul چقدره؟
من خیلی وقت پیش Tokyo Ghoul رو خوندم و چیز زیادی ازش یادم نیست. الان برم سراغ Tokyo Ghoul:re مشکلی تو درک داستان برام پیش نمیاد؟

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
من خیلی وقت پیش Tokyo Ghoul رو خوندم و چیز زیادی ازش یادم نیست. الان برم سراغ Tokyo Ghoul:re مشکلی تو درک داستان برام پیش نمیاد؟
ادامه ی مستقیم Tokyo Ghoul ـه . اگه سری اول رو خوندی و یادت میاد این سری رو بخون اگه نه پیشنهاد میشه سری اول رو یه بار دیگه حداقل در حد شناخت شخصیتا و اتفاق های مهم بخون .

-----------------------------------------------------
درک میکنم چرا انقدر هیت ورزیده میشه به کابانری اما به شخصه نمیتونه بدم بیاد ازش نمیدونم چرا :|:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
لیست نهایی نظرسنجی بهار 2016 آماده شد...میزارم اینجا و اگر مشکلی با لیست نیست، تا فردا قسمت اولش بره سر در تاپیک

ANNE HAPPY♪
Ansatsu Kyoushitsu 2
Bakuon!!
Boku no Hero Academia
BUNGOU STRAY DOGS
flying witch
Gakusen Toshi Asterisk 2
HIGH SCHOOL FLEET
JoJo no Kimyou na Bouken: Diamond wa Kudakenai
JOKER GAME
Kiznaiver
Kuma Miko
Koutetsujou no Kabaneri
KUROMUKURO
Magi: Sinbad no Bouken
Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?
Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Sakamoto desu ga?
Sansha Sanyou
Sousei no Onmyouji
SUPER LOVERS
tanaka-kun wa itsumo kedaruge
TERRA FORMARS REVENGE
Ushio to Tora 2

بگم که ملاک انتخاب ها سایت MAL بوده، انیمه هایی که حداقل 5هزار رای داشتن و میانگین امتیاز ـشون بیشتر از 6.5 بوده.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,477
نام
محمد
re: ادامه سری اول هست! علاوه بر صحبت های دوستمون،بنظرم ارک پایانی فصل 1 رو حتما حتما یبار قبل شروع Tokyo Ghoul:re بخون! که از چپتر 120 هم شروع میشه!!! چون ممکنه موقع شروع re: بشدت اتفاقاتش برات گیج کننده باشه و نفهمی چی به چیه!:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
پ ن پ نداره .
بهتر از اینه که بشینم لایو اکشن ببینم . یعنی بشینی اکشن فیگور بی حرکتو نگاه کنی بهتر از این لایو اکشناست که میبینی :D
پرهام :Headband:
من :Silenced:

:|:|:|:|:|:|:|:|:|
با بقیه چیزای که گفتی کاری ندارم چون ندیدمشون / ولی این شخصیت یکی از بهترین هاست واسه من و خیلی های دیگه و وقتی اینطور ایشون رو با فیلماش به مسخره میگیری یه حس بدی به ادم دست میده . و به نظر من اصلا کار درستی نیس این طور ... :|:|:|:|

بهرام، تا اونجا که یادم میاد تو این تاپیک نظر دادن آزاد بوده.....حالا چون یه یه عده از یه چیزی خوششون میاد....دلیل نمیشه که بقیه نظر خودشون رو نگن...اگه اینطور نباشه، تو این تاپیک فقط اجازه ی مدیحه سرایی داریم و ولا غیر.....

P.S
حالا اگه شما ناراحت شدی.....معذرت میخوام.

+++++++++++++++++++++++

30682.jpg

Orange - Live-Action 2015

Live-Actionـه Orange همین چند وقت پیش امد....فرصتی شد تا دیروز نگاش کنم.

از همین اول بگم که فیلم رو مُخ نبودش....تو مُخ بودش ):
یعنی واقعاً قراره انیمه ـش رو هیمن فصل نگا کنیم؟!

داستان:
فقط چند دقیقه اول فیلم رو میگم....داستان در مورد یه دختر دبیرستانی به نام "نائو" هستش که روز اول مدرسه، تو راه مدرسه، ناگهان تو کیف ـش یه نامه میبینه...نامه ای که از ده سال اینده برای اون فرستاده شده...و نویسنده ی نامه خودش هستش. حالا اینکه چطور و برای چی این نامه به دستش رسیده، رو دیگه تو خود انیمه نگا کنید.

نظر شخصی:
داستانش خیلی آب دوغ خیاری بودش....روند فیلم طحوع عاور بودش :D تو سه قسمت فیلم رو تموم کردم
بازیگرهاش خیلی معمولی بودش...متوسط رو به پایین...موسیقی بیش از اندازه ساده و ابتدایی....خسته کننده و روابط اعضاب خرد کن.
پیاز داع فیلم خیلی کم بودش...من منتظر یه اتفاق خیلی تاسف بار بودم....اصلاً اینطور پایان ها تو کت من نمیره.

نویسده داستان، خانم Kaneko Arisa نویسده ی خیلی مورد توجهی نیستش...یه چند سالی هم فعالیت نداشته (دلیلش رو دقیق نمیدونم) ولی تو همین فصل بهار یه سریال کار کرده بود که ای بدک نبودش...ولی منو جذب نکرد که نگاش کنم.
کارگردان فیلم رو که کلاً بیخال...شخصیت معروفی تو حوزه ی هنر نیست.....میشه گفت که Orange اولین تجربه ی کارگردانی ـش بوده و تا الان رو فیلم هایی که کار کرده همگی دستیار کارگردان بوده...تو سریال ها هم تقریباً به همین صورت هستش.
ولی بی انصافی نکنم که کار فضا سازی، ترکیب رنگ ها، موقعیت ها، لوکیشن ها و سایر موارد فیلم رو خیلی خوب و قشنگ در اورده بود.....و بخاطر همین زیبایی هایی که داشت، فیلم رو تا آخرش دیدم.

P.S
در اخر هم امیدوارم که انیمه ـش سوزناک تر باشه......و دوست دارم که "کانا هانازاوا" چان جای نائو بترکُنه....چون صدای بقیه ی دوبلورهاش...الان برام مهم نیستن.

184497.jpg

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوب بهار هم تموم شد ... :)
فصل خیلی خوبی بود و راضی بودم در کل :D هم انیمه هایی بودن که سورپرایز کردن منو و انتظار نداشتم انقدر خوب باشن و هم انیمه هایی که ناامید کردن :|
اول بهترین های فصل به نظر من (بین انیمه های جدید) :
Kiznaiver بدون شک (و مخصوصا با چند قسمت اخر) بهترین انیمه فصل برای من بود! پایانش میتونست بهتر باشه ولی خوب خود داستان,کاراکتر ها و موسیقی عالی بودن....افرین به Trigger! :D
RE:Zero داستان کلی تکراری هست ولی خوب انیمه روند داستانی و شخصیت های جالبی داره,مهمترین دلیل جذابیتش برای من اون حس نامطمئن بودن و اینکه هر لحظه ممکنه اتفاق بدی بیوفته هست :| بدون نقص نیست ولی خوب لذت بخشه دیدنش :| :D :D :D
Boku no Hero Academia توضیح خاصی برای این نمیتونم بدم, یه شونن خیلی خوش ساخت! :D فقط کم بود :| فصل بعدی امیدوارم اپیزود هاش بیشتر باشن :| خیلی بیشتر :|

انیمه هایی که انتظار داشتم بهتر باشن و ناامید کردن... :| :
Kabaneri انیمه ای که با دیدن 2 اپیزود اول میگفتم شاید بهترین فصل بشه :)) :)) هر اپیزود بدتر از اپیزود قبلی... :| برای من این چند اپیزود اخر به مرز غیر قابل تحمل بودن رسیده بود :| :|
Mayoiga من هنوز دارم فکر میکنم چطوری اینو اصلا تحمل کردم و دراپ نکردم :| داستان به شدت آبکی با توجیهات و کاراکتر های ابکی تر :| چی بود این :|
Joker Game به اندازه 2 تای قبلی بد نبود و به نظرم انیمه خیلی خوبی بود,مخصوصا اینکه توی این سیک و با این حال و هوا انیمه زیاد نداریم ولی خوب انتظار داشتم بهتر باشه...در کل تجربه ی خوبی بود :D یکم نا امید شدم وقتی فهمیدم هر اپیزود داستان جدا داره ولی انیمه خوبی بود بود :)

و اما سورپرایز های فصل برای من:D :
انیمه هایی که توی فصل های قبلی شروع شدن و این فصل کلا پروندشون بسته شد... و هز دو تا هم فصل قویتری نسبت به فصل قبلیشون داشتن.
Ushio to Tora عالی! فصل یک انیمه هم خوب بود ولی توی این فصل واقعا بهتر شده بود :| پایان انیمه هم پسندیدم! :) :D
از اون انیمه هایی بود که با خودم میگفتم بد به حال اونایی که دراپ کردن یا اصلا شروع نکردن انیمه رو :| :D :D
Ansatsu Kyoushitsu این هم باز شبیه Ushio... توی فصل دوم واقعا بهتر شد,جدا از روند عادی اپیزود ها چیزی که خیلی خوشحال کرد منو پایان کلی انیمه بود, همونطور که باید (به نظر من ) تموم شد....
فصل های قبلی این دو تا برای من انیمه های متوسط/خوب بودن ولی توی این فصل همونطور که گفتم کلا فراتر از انتظاراتم ظاهر شدن...

و بعد هم بقیه انیمه های فصل از اینا هم راضی بودم و همگی انیمه های خوبی بودن :)
Netoge no yome
Tanaka kun
Sakamoto
Bungou stray dogs

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
@Police _ 110

شما که انقدر Live Action میبینی واقعا چیزی بوده که خوشت بیاد بینشون؟ :D چون من هیچوقت ندیدم از LAی تعریف بکنی :D اگه همشون مزخرفن چرا خودتو آزار میدی ببینیشون؟ :| M آیا؟
M.....ماساکا....:D
من بیشتر سعی میکنم فیلم و سریال ژاپنی ببینم....Live-Action برام بیشتر دست گرمی کنار بقیه چیزها....LOL

نه، فرشاد...Live-Action قشنگ کم نداشتیم....یه چندتایی رو همینطوری از ارشیو دم دستی ـم لیست کنم.
Bakuman - همین چند وقت پیش دیدم...نظرم هم در موردش تو تاپیک خوب بودش :D
Crows Zero - شماره 1 و 2 خیلی توپ بودن...ولی شماره Explode نه...چون کلاً داده بودن دست یه کارگردان دیگه
Gantz - سری های Gantz هم بد نبودن...سرگرم کننده بودش...بازیگرهاش رو خیلی دوست داشتم.....طاهراً هم الان دارن ازش یه انیمیشن CG درست میکنن.
Himizu - اگه Himizu رو یه Live-Action به حساب بیارم...(چون برداشت دست و پاشکسته از یه مانگا به همین نام Himizu هستش ) اینقدر قشنگ بودش تا اینکه فیلم تموم شد...درجا زدم فیلم رو از اول دیدم :x
I Give My First Love To You - این هم بد نبودش...اگه سوزناکی ـش رو بیشتر میکردن....بیشتر خوشم می آمد.
Library Wars - این سری ـش هم که عالی بودش...تو تاپیک هم چند وقت اخیر کلی ازش تعریف کردم
Little Forest - عالی بودش....تو تاپیک در مورد هر دو سری فیلمش کلی صحبت کردم، حداقل سه تا پست زدم براش
Rurouni Kenshin - فقط میتونم بگم سوباراشی :D
Tada, Kimi wo Aishiteru - اگه از روی novel رو هم Live-Action حساب کنیم....جز اولین کارهایی بود که دیدم...و عالی بودش...ســــوزناک D:

و خیلی Live-Action قشنگ دیگه

در کل Live-Action هایی که میسازن...اکثراً و تقریباً قشنگ ـش...توی سایت ها و فروم ها بری، کلی طرفدار دارن.
ولی خوب چون یه مقدار که چه عرض کنم، سیلقه ی من خیلی داغونه....برای همین از هر چیزی راحت خوشم نمیاد.
برای همین خیلی وقت ها از کامنت هایی که تو سایت ها میخونم....تعریف و تمجید هایی که میبینم و باعث میشه اون Live-Action رو ببینم...خودم بعد از دیدن فیلم، اصلاً تظر اونها رو ندارم LOL

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر