Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge - E02
این کثافت چی بود دیگه!!!! :-&:-&:-&
خاک بر سرشون با این انیمه و موضوعش........توی این 5 سال خورده ای که دارم انیمه نگا میکنم، انیمه ای به این مزخرفی ندیده بودم....قسمت دوم رسماً همش Skip Time زدم...
واقعاً امیرحسین، فاز ـت چیه پسر، که از این زباله جات خوشت امده (:| :D:D

حتی شرمم میشه که انیمه رو بفرستم تو پوشه ی درآپ ـی هام...مستقیم Shift+Deleteـش کردم :-q

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge - E02
این کثافت چی بود دیگه!!!! :-&:-&:-&
خاک بر سرشون با این انیمه و موضوعش........توی این 5 سال خورده ای که دارم انیمه نگا میکنم، انیمه ای به این مزخرفی ندیده بودم....قسمت دوم رسماً همش Skip Time زدم...
واقعاً امیرحسین، فاز ـت چیه پسر، که از این زباله جات خوشت امده (:| :D:D

حتی شرمم میشه که انیمه رو بفرستم تو پوشه ی درآپ ـی هام...مستقیم Shift+Deleteـش کردم :-q

اینجاست که دیگه باید بگم امیر هییییچ مشکلی نداره و مشکل از خودته :D

انیمش معرکست نه اصلا فوق العادست :D نه تنها من و آکیبا این نظر رو داریم بلکه خیلیای دیگه هم هستن :D

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان دث نوت هم تموم کردم خوب بود ( :| )
خب الان چی ببینم ؟ با توجه به سلیقم که اینا جزو بهترین هایی که دیدم :
1.your lie in april
2.wellcome to n.h.k
3.Neon Genesis Evangelion
4.Sakurasou no Pet na Kanojo
5.death note
6.One Punch Man
7.angel beats
8.sword art online

خب چی ببینم به نظرتون ؟ :D

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید

انیمش معرکست نه اصلا فوق العادست :D نه تنها من و آکیبا این نظر رو داریم بلکه خیلیای دیگه هم هستن :D

سلیقه ها متفاوته ، مثلا من عاشق wellcome to n.h.k هستم ، ولی بعضی دوستان یه تنفر خاصی ازش دارن :-w

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلیقه ها متفاوته ، مثلا من عاشق wellcome to n.h.k هستم ، ولی بعضی دوستان یه تنفر خاصی ازش دارن :-w

وقتی خودش اونجوری راجع بهش صحبت کرد یعنی دیگه بحث سلیقه نیست و به صورت کلی داشت میگفت :D

بعدشم کی از NHK خوشش نمیاد؟ :|

• Like

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
دوستان دث نوت هم تموم کردم خوب بود ( :| )
خب الان چی ببینم ؟ با توجه به سلیقم که اینا جزو بهترین هایی که دیدم :
1.your lie in april
2.wellcome to n.h.k
3.Neon Genesis Evangelion
4.Sakurasou no Pet na Kanojo
5.death note
6.One Punch Man
7.angel beats
8.sword art online

خب چی ببینم به نظرتون ؟ :D
بر اساس Sword Art Online اینا رو پیشنهاد میدم :
LogHorizon
No Game No Life
Accel World
The Hiro And The Demon King
همینجوری GoSick و Black Lagon رو هم چون دوسشون دارم بهت پیشنهاد میدم .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

اره...واااااااای....تاناکای همیشه خسته....امروز رو خستگی مضاعف ـه :)):)) معکرس (":

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
درخواست بن ناظم رو میشه بدیم؟ :-"
تاناکا بهترینه فصل و بهترینه سال تا الانه! :D اما و اگر و نظرشخصی هم نداریم:p
تاناکا :x انیمه به این میگن:x
این که یه انیمه خوب و سرگرم کننده هست شکی نیست :D ولی بهترین فصل ؟ (حداقل الان زوده برا قضاوت ) بهترین سال ؟!! بی خیال حجی ! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
این که یه انیمه خوب و سرگرم کننده هست شکی نیست :D ولی بهترین فصل ؟ (حداقل الان زوده برا قضاوت ) بهترین سال ؟!! بی خیال حجی ! :D
بهترینه سال تا الان :D
بهترینه فصل هم ... به نسبت یکی دو قسمت هایی که اومده از بقیه بهتر بوده:D
اصلا همون قبل اپنینگ قسمت دوم،بهترین بخش فصل بوده تا الان:)) :))

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
درخواست بن ناظم رو میشه بدیم؟ :-"
تاناکا بهترینه فصل و بهترینه سال تا الانه! :D اما و اگر و نظرشخصی هم نداریم:p
تاناکا :x انیمه به این میگن:x
باز تو جوگیر شدی ؟ :D
-----
آقا من 1 قسمت Kiznavier رو دیدم .
3 تا انیمه این فصل که با توجه به هایپ بچه ها تو این تاپیک دانلود کردم قسمتهای اول رو و دیدمشون Kabaneri و Joker Game و Kiznavier بودن .
به نظرم Kabaneri یه سر و گردن از 2 تای دیگه بالاتره .
تاناکا هم با توجه به اینکه امیر آکیبا داره هایپش میکنه قطعاً تو در و دیواره :D
-----
پ.ن : نه نمیتونی :D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
این قسمت اول Magi: Sinbad no Bouken کی میاد؟:-s
این هارو من به ترتیب پسندیدم!!
1-Tanaka is Always Listless
2-Kabaneri of the Iron Fortress
3-Bungou Stray Dogs
4-My Hero Academia
5-Kiznaiver
Seisen Cerberus دراپ رسما دیالوگ و... همه و همه اعصاب خورد کن~X(
Kiznaiver هنوز سبک انیمه رو نمی دونم کلا قرار چی باشه و..... کلا یه چیزه عجیبی هست:D
Tanaka is Always Listless هم انصافا خیلی خوب بود بدجور منو یاد Kimi To Boku و انداخت:(( از این نظر خوبه دیدنش و واسم بهترین این فصل بوده!!
Bungou Stray Dogs هم تا اینجا خوب بوده ولی هنوز به قسمت مبارزه و... نپرداخته اگه اونم حل بشه انیمه خوبی ازش در میاد به همه هم پیشنهاد میشه دیدنش!!!:-bd
My Hero Academia هم یجوری مخلوطی از چند انیمه هست هنوز 3 قسمت ازش اومده و چیزه زیادی معلوم نیست کلی کاراکتر معرفی نشده با قدرت ها مخوفی مونده!!! امیدوارم تو اینده بهتر بشه وضع اش!!!
Terraformars هم ارکید شده!!چطور بگم یجورایی اون سنگینی فصل اول رو نداره بدجور رنگ لعابش رو پرنگ کردن کلا یکمی تو دیواره ولی میشه تحمل کرد!!
چنتا انیمه هم هست که کناره اینا دیدنش خالی از لطف نیست صرفا جهت وقت گذرانی و....:-bd
Super Lovers که دو قسمت دیدم بدک نیست واسه این سبک!!!:)
Sousei no Onmyouji هم روندش تا اینجا خوب بوده ممکنه بعدا از این هم بهتر بشه وضع ولی کار کلیشه ای هست!!
Shounen Maid هم همینطور:)
Sakamoto desu ga هم تا یه چند قسمت نیاد نمیشه خوب روش نظر داد ولی نامید کنند بود واسم بعد اون هایپ ولی میشه تحمل کرد!!
Mayoiga هم یه انیمه پازل مانند منتظرم قسمت 4 بیاد تا ببینم انیمه قراره هپی اندینگ باشه یا......:-??

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
قسمت سوم Joker Game هم دیدم :D

با اینکه به صورت پیش فرض از انیمه هایی که تیریپ جدی هستن خوشم نمیاد ولی از این خیلی خوشم اومده :D

از اون دسته انیمه هاست که وسطش خسته نمیشی بری یکم بگردی بیای بقیش رو ببینی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
سلام

باز تو جوگیر شدی ؟ :D
-----
آقا من 1 قسمت Kiznavier رو دیدم .
3 تا انیمه این فصل که با توجه به هایپ بچه ها تو این تاپیک دانلود کردم قسمتهای اول رو و دیدمشون Kabaneri و Joker Game و Kiznavier بودن .
به نظرم Kabaneri یه سر و گردن از 2 تای دیگه بالاتره .
تاناکا هم با توجه به اینکه امیر آکیبا داره هایپش میکنه قطعاً تو در و دیواره :D
-----
پ.ن : نه نمیتونی :D
:-"
خیلی خوبه خو:D
البته انیمه خوب زیاد داریم! کابانری،جوک،هیرو آکادمی و احتمالا Kiznavier و Bungou Stray Dogs ! (مخصوصا دومی تا الان کاراکترهای باحال تری نشون داده:D )
ولی خوب،تاناکا یه چیز دیگست:D

پ.ن:برای تو باید برم از ادمین ها بپرسم:-"

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب بعد از یه قرنی من باز بیام اینجا یه پست بدم :D این چندوقته نرخ انیمه دیدنم یکم اومده بود پایین (گومن ^:)^:D) ولی خب باز استارت زدم و یه چندتا کار رو دیدم که میخوام یکم اینجا در موردشون تخیله انرژی انجام بدم :D

از قدیمی‌ها شروع می‌کنم میام به جدید (منظور زمانیه که دیدمشون :D ) زیاد حوصله توضیح ندارم برای همین در حد همون یکی دو خط برای هر انیمه اکتفا میکنم :D (حالا آخر سر طوماری میشه برای خودش :sweatsmile:)

Haikyuu!! Season 2
یعنی من تمام مدت اینجوری بودم :-t:-t:-t
آخه چقدر هیجان؟! این قسمتای آخری که دیگه نفس نمیشد کشید موقع دیدن انیمه :D بدون شک یکی از بهترین انیمه‌های ورزشی هست که تا الان دیدم و قشنگ خاطره بدی که از چند قسمت آخر Kuroko no Basket داشتم رو پاک کرد. یه انیمه ورزشی واقع‌گرا و هیجان انگیز به این میگن. قشنگ هیجان والیبال رو با آدم منتقل می‌کرد. بی صبرانه منتظرم فصل جدیدش بیاد (خصوصا با اون وضعیتی که این فصل تموم شد). اوج هایپ انیمه مسابقه آخری بود که اگه مشکل حجم وجود نداشت اینجا الان کلش رو گیف می‌کردم و میزاشتم :D ولی خب علی الحساب این یکی رو داشته باشید که واقعا از اون صحنه‌های نفسگیر بود :x

yhyc5stcrgplcv1dqzgp.gif

ow3p1htgo32r14u2tlf9.gif

خلاصه‌اش کنم دیگه، اگه اینو ندیدید بجای خوندن این پست و چرخیدن توی تاپیک برید بزارید دانلود بشه و ببینیدش. شک نکنید یک از بهترین‌ها رو دارید از دست میدید :D
===
Ace No Diamond 2
میتونید همون نوشته‌های بالایی رو برای این یکی هم کپی کنید :D بازم یه انیمه خیلی عالی در ژانر Sport :D شدیدا باهاش حال کردم و از تک تک لحظاتش لذت بردم. یکم اون اوایل فصل بخاطر شرایطی که پیش اومده بود (که اگر دیده باشیدش متوجه منظورم می‌شید) ازش ناامید شدم ولی خب خیلی خوب تونستن انیمه رو به اوج برگردونند و این قسمتای آخری شدیدا حساس شده بود.

خلاصه اگر حتی به بیسبال علاقه هم ندارید به نظرم این انیمه رو از دست ندید :D شروعش شاید یکم کند باشه ولی وقتی بیوفته روی دور بدجوری جذبتون میکنه :D

===
Tanaka-kun Wa Itsumo Kedaruge
=))=))=))

خداییش غیر از این شکلک من چیز دیگه‌ای برای گفتن در مورد این انیمه ندارم =)) یعنی شخصیت به این ملولی و بی‌حالی به عمرم ندیدم :)) اصلا اسطوره‌ایه این بشر برای خودش:))
اون جریان رشوه و تهدید کردن خداها عالی بود =))=))=))

این روندی هم که هر قسمت یه شخصیت جدید به داستان اضافه می‌شه خیلی خوبه و تنوع میده به کار و یه جورایی هم من رو یاد Gekkan Shoujo Nozaki-kun می‌ندازه که یکی از کار‌های مورد علاقه من توی سبک طنز/تکه‌ای از زندگیه :D

هنوز اول کاره و نمیشه با قاطعیت در موردش نظر داد که بهترین فصل میشه یا نه، ولی خب حداقل برای من تاناکا تا الان انیمه‌ای هست که به محض اومدن قسمت هفتگی میبینمش :D
===
Mayoiga
هممم.... هممم.... هممم....

هنوز نمیدونم چطور از آب در میاد ولی خب تا قسمت سوم که اومده کار نسبتا جالبی بوده :D البته یه سری کلیشه‌ها توش دیده میشه که خب ممکنه یکم روی اعصاب بره، خصوصا رفتار شخصیت اصلی و این ذات تکراری و Do-Gooder ای که داره یکم حال بهم زنه ولی خب یه نشونه‌های از خورده شیشه درش دیده میشه که امیدوارم بعدا بیشتر بهش بپردازن و از این شخصیت روی اعصابی که الان داره فاصله بگیره.

در کل فعلا ادامه‌اش میدم تا ببینم چی پیش میاد ولی اونطوری که انتظار داشتم نتونست جذبم کنه و موقع خوندن پیشنمایش آریا فکر می‌کردم بهتر از این باشه. حالا باید منتظر بمونیم ببینیم توی قسمتای بعدی چه اتفاقی میوفته خصوصا با این موردی که آخر قسمت ۳ نشون دادن.
===
Saenai Heroine no Sodatekata
آقا من از همین تریبون میخوام بگم که در مورد این انیمه اشتباه کرده بودم و برخلاف چیزی که قبلا در موردش گفتم واقعا کار جالبی از آب در اومد :D

قبلا یکی از بچه‌ها (فکر کنم خلیل بود) ازم پرسید که چطوریه و من هم گفتم که قسمت صفر انیمه زیاد به دلم ننشست و دوز فن سرویسش خیلی بالا بود. آقا خلیل اگه الان این پست رو می‌بینی باید بگم که اون موقع اشتباه می‌کردم و اگه هنوز ندیدیش یه شانسی بهش بده :D

انیمه در مورد اوتاکوهاست و با وجود اینکه از یه سری کلیشه‌ها درش وجود داره ولی شدیدا نسبت به این مورد خودآگاه هست و به خوبی به این مسائل می‌پردازه و به تمسخر میگیرتشون :D اصولا انیمه/سریال/فیلم/بازی و کلا هر مدیوم دیگه‌ای هر چقدر هم که خوب باشه باز اکثر اوقات یه تعداد شخصیت روی اعصاب داره که بیننده رو دق مرگ می‌کنند و اگه دستتون بهشون برسه تیکه تیکه شون می‌کنید :D این انیمه برای من خوشبختانه یکی از اون معدود آثاری بود که اصلا از این نوع شخصیتا نداشت و تمام مدت از انیمه لذت بردم >:D<

کلیت کار ترکیبی از کمدی و درامه (و ایچی، البته زیاد نیست این مورد و فقط توی بعضی قسمتا یکم غلیظ میشه) و به خوبی تونسته توی هر دو بخش موفق عمل کنه. انیمه با صحنه‌های کمدیش شما رو می‌خندونه و با بخشهای درامش کاری میکنه نسبت به شخصیت‌ها و احساساتشون واکنش نشون بدید و از داستان و عواطفشون لذت ببرید.

خوشبختانه فصل دوم انیمه هم تایید شده و برخلاف Ao Haru Ride قرار نیست تو خماری بذارتمون.

خلاصه‌اش کنم دیگه. اگر دنبال یه کار جالب توی سبک کمدی/درام هستید و می‌تونید یکم درون مایه ایچی (که بعضی وقتا یکم بیشتر از یکم میشه :-") رو تحمل کنید، Saenai Heroine no Sodatekata میتونه براتون تجربه لذت بخشی باشه.

نکته مهم: آقا مثل من نرید قسمت 0 اش رو ببینید بعد انیمه رو شروع کنید ها :| نمیدونم چه کاریه اسمش رو میزارن قسمت 0 ولی این قسمت باید بعد از همه قسمتا دیده بشه و نه تنها ممکنه داستان رو براتون لو بده بلکه بخاطر دوز بالای فن سرویسش (که توی باقی قسمتای انیمه اصلا به این صورت نیست) ممکنه کاری کنه از انیمه دل بشورید و طرفش نرید.
===

خب فعلا همینا بودن دیگه :D

پ.ن: گفتم آخرش طومار میشه ها :sweatsmile::D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر