Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,261
نام
امیر حسین
عمق فاجعه مسابقه آخره :D یعنی کل قدرت گرفتن الکی الکی همه انیمه های ورزشی تاریخ رو جمع کنی به مسخره بودن مسابقه آخر نمیرسن :D :|
اون که 100% :d نابود بود:-"
هی من میگفتم از این بشر بدم میاد میگفتی بچه خوبیه:p یه تنه گند زد به همه چی مسابقه باهاش:-"
فقط آئومینه:x

• Like
Reactions: m.a.t and slipkboy

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اون که 100% :d نابود بود:-"
هی من میگفتم از این بشر بدم میاد میگفتی بچه خوبیه:p یه تنه گند زد به همه چی مسابقه باهاش:-"
فقط آئومینه:x
کلا انگار نمیدونی من چی دارم میگم :|

آکاشی رو نمیگم مرد حسابی خود کاگامی و کوروکو رو میگم :))

تو اون منطق مزخرف انیمه اتفاقا آکاشی منطقی ترین حالت قدرت گرفتن رو داشت ولی اون کوروکو و کاگامی و جریان دروازه و . . . خیلییییییییی مسخره بود :D

همچنان هم آکاشی برا من بهترین کاراکتر انیمست :D

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,261
نام
امیر حسین
کلا انگار نمیدونی من چی دارم میگم :|

آکاشی رو نمیگم مرد حسابی خود کاگامی و کوروکو رو میگم :))

تو اون منطق مزخرف انیمه اتفاقا آکاشی منطقی ترین حالت قدرت گرفتن رو داشت ولی اون کوروکو و کاگامی و جریان دروازه و . . . خیلییییییییی مسخره بود :D

همچنان هم آکاشی برا من بهترین کاراکتر انیمست :D
برو بابا :p خود آکاشی کلا مشکل داشت:p قدرتش کلا ضایع بود :p
سر همین قضیه هم اونا قدرت ضایع تر و مخالفش رو نشون دادن:))
کلا مشکل داشت دیگه :D

• Like

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
Asura رو ببین...فیلم انیمه ی خیلی سیاه ـه
بالاخره حوصله کردم و دیدمش.خوب بود ولی نه اونطوری که انتظار داشتم.گرافیکش که از همون اولش اذیتم میکرد ولی نیمه ی اول باز بهتر از نیمه ی دوم بود(بعضی جا ها خیلی بد میشد دیگه :|)ولی اینم بگم که برخلاف گرافیکش محیطایی که توی بعضی لحظات نشون داده شد رو خیلی دوست داشتم.موسیقی خوب بود مخصوصاً اواخر انیمه خیلی خوب شد.کارگردانیش یه جاهایی جالب نبود و تو ذوق میزد.خشونتش هم بد نبود،خوب بود.راجب داستانش هم تاریک بود ولی هرجایی که به نظرم میرسید میتونه اتفاقی بیفته که تاریک تر بشه برعکسش اتفاق میفتاد :| از همون شروع فیلم هم اینطوری بود و به نظرم حالا که میخواستن یه کار تاریک تحویل بدن جا داشت بیشتر از این تاریکش کنن.فقط یه نفر اگه میتونه بگه پایانش دقیقاً چی شد؟چون به نظرم با این پایان و توضیحایی که داده شد خراب شد آخرش :|
اون دختره،واکاسا،واقعاً دیگه آخرش بود :| به مارمولک بدبخت نمیخواست رحم کنه بعد وقتی آسورا بهش التماس میکرد که گوشت اسب رو بخوره میگفت اگه بخورمش به پوچی میرسم :| یعنی اگه مارمولکه رو میخورد به پوچی نمیرسید؟ :| مرگش هم ناراحت کننده بود ولی نه به اون صورت،بیشتر موسیقی اون لحظه که داشتن میبردنش تاثیر گذار بود تا مرگش،چون از اون دسته مرگ ها بود که طرف خودش هم راحت شد.
و اینکه اون پسره که کچل بود و اواخر فیلم نشون داده شد کی بود؟آسورا؟
فیلم Bakemono no Ko رو هم دیدم؛همونطوری که انتظار داشتم خوب بود و ازش خوشم اومد.داستانش یجورایی کلیشه ای بود ولی به نظرم Mamoru Hosoda به شکل خیلی خوبی از این کلیشه ها استفاده کرد.گرافیک و طراحی ها هم برخلاف The Girl Who Leapt Through Time که به نظرم خیلی بهش نمیخورد،کاملاً مناسب Bakemono no Ko بود و خیلی ازش خوشم اومد.(کلاً با این The Girl Who Leapt Through Time مشکل داشتم،اصلاً در حد تعریفاتی که ازش شنیده بودم و انتظاری که ازش داشتم نبود،کمتر یه ذره ناراحتم کرد)
در کل کار خوبی بود و اگه برنامه داشتید ببینیدش حتماً سراغش برید،مخصوصاً اگه کارای Mamoru Hosoda هم دیدید و دوستشون داشتید.
پایانش میتونست یجورایی ناراحت کننده بشه که برخلاف انتظارم به گل و بلبل ترین شکل ممکن تموم شد :| :D

اول خواستم بگم قابل تشخیص بود که از هانتر یا S;G خوشت نیاد ولی وقتی دیدم گفتی از انیمه هایی مثل Assassination Classroom خوشت اومده تعجب کردم :| :D جالبه از Ergo Pr0xy هم خوشت نیومده ولی از Serial Experiments Lain خوشت اومده :D چون بیشتر جا ها دیدم کسایی که از Serial Experiments Lain خوششون اومده از Texhnolyze هم خوششون اومده،پیشنهاد میکنم اگه وقت داشتی سراغ Texhnolyze هم بری.(خودم هنوز نه Serial Experiments Lain رو دیدم نه Texhnolyze و Ergo Pr0xy رو).اگه از کارای Shinichiro Watanabe هم اگه چیزی ندیدی پیشنهاد میکنم یکی دو تا از کاراش رو امتحان کنی(همشونم ارزش امتحان کردن دارن)

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,339
نام
امیر
فیلم Ghost in the Shell‌ رو کی میسازه؟ گویا اسکارلت جانسن نقش اوله که بسی خبر مسرت بخشی هست:D از هر لحاظ:D

کارگردان Rupert Sanders هست. کاگردان تبلیغات تلویزیونی بوده بیشتر. اولین فیلم هم سفید برفی و شکارچی بود که اون رسوایی رو با کریستین استوارت داشت.:|
نویسنده هاش یکی Jonathan Herman هست که نامزد دریافت اسکار بوده برای فیلم Straight Outta Compton . دومی هم Jamie Moss هست .
مثل اینکه نقش اسکارلت جوهانسن رو اول به مارگوت رابی:x پیشنهاد داده بودن . که حالا به دلایلی قبول نکرده وبعد رفته سر پروژه جوخه انتحاری برای بازی در نقش هارلی کوئین:x.
و بودجه فیلم 100 میلیون دلار هست. پارامونت مثل اینکه ناشر بین المللی فیلمه و تو بودجه هم شریکه. دریم ورکز و یونیورسال هم برای خود آمریکا هستن فک کنم.

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
یه سوال دارم من خیلی دوست دارم ناروتو و پوکمون ها رو ببینم جایی هست که بشه دانلودشون کرد با زیر نویس؟بعد اولین بارمه که دارم انیمه ژاپنی میبینم بهم بگید چه جور شروع کنم از کجا بیینم و.....
والا مهر ناروتو از مووی اش تو دلم نشسته بازی اخیرش هم حسابی ماه بود.منتها اسپویل داستانی داشت برای همین نگرفتمش.پوکمون ها چه طور؟از اون پسره شخصیت اوله خیلی خوشم میاد و با اون گربه سفیده تنها باری که این انیمه رو دیدم به زبون ایتالیایی بود!

بعد کمی هم در مورد فاینال فانتزی راهنمایی کنین میخوام بازی کنم و داستانو از این جور چیزا شنیدم یه کارتون فیلمی هم داره.ممنون از توضیحتون اگه بدین

Last edited by a moderator:
  • Like

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
بعد اینکه Hellsing کلا چندتاس؟ یعنی غیر از OVA چیز دیگه ای هم هست؟ چند قسمته؟

ماکان...ما یه Hellsing دارم که 13قسمته که سال 2001 پخش شده....با یه گرافیک داغون که از میانه های داستان، میزنه تو جاده خاکی و فیلر داستانی خودش رو پیش میگیره.
یه Hellsing دارم که به صورت OVA امده و به Hellsing Ultimate معروفه...که از 2006 شروع شده و طی 10 قسمت تا 2012 پخشش رو DVD و Blu-ray ادامه داشته

Hellsing Ultimate اصل داستان مانگاس، و بسیار خوش ساخته....و اگه میخوای Hellsing رو نگا نکنی، همین Hellsing Ultimate کافیه....و کاری به اون Hellsing قدیمیه نداشته باش.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
ماکان...ما یه Hellsing دارم که 13قسمته که سال 2001 پخش شده....با یه گرافیک داغون که از میانه های داستان، میزنه تو جاده خاکی و فیلر داستانی خودش رو پیش میگیره.
یه Hellsing دارم که به صورت OVA امده و به Hellsing Ultimate معروفه...که از 2006 شروع شده و طی 10 قسمت تا 2012 پخشش رو DVD و Blu-ray ادامه داشته

Hellsing Ultimate اصل داستان مانگاس، و بسیار خوش ساخته....و اگه میخوای Hellsing رو نگا نکنی، همین Hellsing Ultimate کافیه....و کاری به اون Hellsing قدیمیه نداشته باش.

ایول پس قضیه اینه:D چون من هنگ کردم. آریا ساما بهم داده هلسینگ رو که منم دیدم 10 قسمت بود. بعد یه سایتی دیدم که گذاشته 13 قسمته و .... خلاصه فکر کردم یه فصل دیگه هم داره که من ندیدم.

+++

اینجا کسی تو کار Ghost in the Shell نیست؟

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,105
نام
محمد علی
اینجا کسی تو کار Ghost in the Shell نیست؟
قبلاً بودن اما منقرض شدن:D
دنبال چی هستی؟
--------------------------------------------
بلیچ این هفته چه قدر خوب بود. Fan Girl درونم داره جیغ می کشه.
خدا این کوبو رو به راحت راست هدایت کنه یا کلاً خلاصش کنه:D

هانتر هم که از مانگا داره تبدیل به رمان میشه. یه سری نوشته بود که لا به لاش عکس هم داشت.
با این حال فوق العاده بود:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر