Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
هر موضوعی می تونه جذاب باشه،کاملا بستگی به نویسنده داره که چجوری اون موضوع رو پیاده کنه،چون تا الان انیمه شوننی ساخته نشده که مثلا موضوع تمرین رو خوب نشون بده دلیل نمیشه که به طور کلی خسته کننده باشه
البته مثلا همون انیمه هایی که به صورت کوتاه قسمت های تمرین رو نشون دادن به نظرم خسته کننده نبوده
درباره پاور آپ هم لااقل من تا حالا انیمه ای ندیدم که کاملا منطقی باشه،همشون به شیوه های مختلف قسمت های غیر منطقی زیادی دارن
نمی دونم کسی اینجا تا حالا این انیمه رو پیشنهاد داده یا نه،ولی Angel's Egg رو حتما نگاه کنید،راه چندانی برای توصیفش نیست وقتی نگاه کنید خودتون می فهمید
63181.jpg

به نظر من بستگی به سلیقه ی افراد داره و تا جایی که من از محصولاتی که پر طرفدارن چه در زمینه ی انیمه و چه بازی و .... میبینم بیشتر به جنبه های هیجانی پرداخته میشه و تمرین هیچ جنبه ی هیجانی از نظر من نداره چون تهش هرچقدرم بهش پرداخته بشه تمرینه ! و تنها هدفش بهتر شدن برای مبارزه/ماجرای اصلیه و همین باعث میشه بهش به چشم یه مانع نگاه بشه مثل قسمت Tutorial یه بازی که هر چقدرم جالب باشه شخص میخواد زودتر تمومش کنه تا به اصل بازی برسه .

در مورد پاور آپ های نقش اول و دیگر شخصیت ها هم کار Tower of God خیلی خوب بوده.
خیلی صریح توی داستان میگه بعض ها خوشگل و قوی و فلان و بیسارن. یهویی هم پاور آپ میشن. همینه که هست. ربطی هم به تلاش و اینا نداره:D
انقدر شبیه واقعیت ـه که آدم افسرده میشه:D
همون Tower of God هم با اینکه من خیلی دوسش دارم ولی زمانی که شخصیت منفی قویه یکهو از آسمون پاورآپ نازل میشه یعنی SIU اومده یجوری نشون بده که انگار شخصیت آنچنان قدرت نهفته ای نداره ولی بجاش مجبور شده هرجا گیر میکنه از اینور اونور کمک برسونه بهش نمونش هم همین آرک Hell Train :D
---------------------------------------------------
نمیدونم دوستان خبرشو گذاشتن اینجا یا نه ولی Paramount Pictures و Dream Works دارن از روی Ghost in The Shell یه فیلم میسازن که قراره 14 آپریل 2017 اکران بشه امروزم یه عکس از Scarlett Johansson اومده که تو فیلم نقش Kusanagi رو بازی میکنه
r3pdbyy3p1twkwsjbeqx.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and slipkboy

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
یکم زیادی سخت میگیرید :D ژانر شونن رو میشه تا حد خیلی زیادی شبیه کمیکای ابرقهرمانی مارول و دی سی دونست تو کمیکام قدرت گرفتن کاراکترا بجز بتمن بقیه همه یهویی و آبکیه دیگه چاره ایم وجود نداره بلاخره یجور باید قدرت بگیرن که از انسان عادی بودن فراتر برن دیگه !
اینکه یهویی قدرت میگیرن یا در طول مبارزه پیشرفت میکنن و ... مشکلی نداره و ایرادی بهش وارد نیست مهم اینکه مانگاکا قوانینی که خودش وضع کرده و چهارچوب دنیایی که ساخترو رعایت کنه .
کاری به جذابیت و مبارزات خفن و اینجور چیزا ندارم فقط تو بحث اینکه اون چهارچوب دنیای داستان خوب رعایت شده باشه بین همه شوننای بلندی که دیدم وان پیس و هانتر بهترین چفت و بستو دارن از این نظر دلایل زیادیم داره که اگه بحث ادامه پیدا کرد میگم .

بلیچ : بزرگترین مشکل بلیچ داستانش و بالانس قدرتاشه در مورد داستانش که نیاز به توضیح نیست اینقدر با وصله بهم چسبونده که چهل تیکه شده :D در مورد مبارزات یکم توضیح میدم احتمالا همتون موافقت میکنید !
روح ایچیگو از بدنش جدا میشه و شینیگامی میشه و بعد برمیگرده به بدنش اولین مشکل بزرگ داستان خب یعنی فقط برای اینکه باور کنیم ایچیگو انسانه باید چنین چیز مسخره ای اضافه میشد ! خب چه کاری بود از اول مرگ ایچیگورو نشون میداد و وارد دنیای شینیگامی ها میشدیم و داستان از اونجا شروع میشد کلا این تاکید رو انسان بودن ایچیگو برای من خیلی مضحکه ایچیگو روحه شینیگامی ها هم روحن هولو ها هم همینطور این انسان چی میگه این وسط همشون انسان بودن اول دیگه :-s شینیگامی ها همچین میگن شاخ نشو انسان که آدم فکر میکنه اینا از اول خلقت روح بودن :D بیخیال در مورد پاور آپا و مبارزات و بالانس قدرت اوایل مشکلی وجود نداشت تا وقتی ایچیگو شینیگامی شد مشکل از جایی شروع شد که ایچیگو رفت روکیارو نجات بده وقتی رنجی شکست داد میشد قبول کرد ولی وقتی با مسخره بازی و من زانگستو دارم دوتایی میجنگیم تو نداری زاراکی شکست داد افول شروع شد ! وقتی تو سه روز بانکای یاد گرفت و با هولو بیاکویارو شکست داد دیگه فاجعه رقم خورد کاپیتانی که چند ده ساله بانکای داره به همین سادگی شکست میخوره بماند که تا اواخر داستانم بانکای ایچیگو هیچ پیشرفتی نکرد و فقط گتسوگا یاد گرفت . آرنکارا شدیدا فاجعه بودن ! مثلا گذشتشون رو نشون میداد که چی اثبات بشه ؟ که هرکدوم یه وجه از مرگو معنی میکنن ؟ خب که چی ؟ چه استفاده ای از این شد ! این مثلا شخصیت پردازی بود ؟! اگه این شخصیت پردازیه پس دوفلامینگو چیه -__- اولوکیورا نماد پوچی بود خیلیم قوی بود ولی کل وجودش بیهوده بود فقط برای نمایش هولو ایچیگو بود :-q یعنی با سر آدم میخواد بره تو دیوار خو کوبو برادر من اینا همه از اول انسان بودن چرا دوباره میخوای خصلتای انسانی رو به اولوکیورا یاد بدی :O اون آرانکار که شش تا دست داشت رسما باید زاراکی رو میکشت مگه میشه با یدونه شمشیر جلوی شش تا دستو گرفت :| رابطه گریمیجو و ایچیگو هم خیلی آبکی بود :-q و اما بزرگترین مشکل بلیچ که یکی از بزرگترین نقاط ضعف ناروتو هم هست وجود کاراکترای ابر قدرت که تاثیر خاصیم رو داستان ندارن تو بلیچ یاماموتو گنریوسای کلا بیشتر شبیه فن سرویس بود تا کاراکتر تو سراسر داستان یه کار مثبت انجام نداد و همیشه یه خرفت و ابله بود تا همون آخرش خیر سرش رئیس گوته 13 هستش و قویترین زانپاکتورم داره :| اوووونقدر آیزن رو قوی کرد که خودشم نمیدونست چجوری شکستش بده و به ناچار شاهد پاور آپ کشکی دیگه ای بدویم همین بلا سر مادارا تو ناروتو اومد که به مضحکترین شکل ممکن از داستان حذف شد ! باخم مثل آیزن میشه اونقدر قوی شده که شکست خوردنش فقط با امدادهای غیبی ممکنه ! حالا بخوام بگم تا فردا صب باید اینجا ردیف کنم :D خلاصه اینکه بلیچ اگه بده و یه مانگای متوسط بیشتر نیست بخاطر مشکلات زیادیه که داره مشکلاتی که اونقدر بزرگه جذابیتای کارو کمرنگ کردن .

ناروتو هم به نسبت کمتر درد بلیچو داره هرچند این اواخر کیشیموتو رسما منفجر کرد مانگارو اول که افتضاح جلو برد مبارزات و خود داستان اصلیو بعد یهویی تو پنج چپتر آبکی جمعش کرد و بعدشم اومد یکم چپتر داد بیرون گندی که زده جمع کنه الانم که مشغول دوشیدن ناروتو هستن که قشنگ نابودش کنن :)
ولی شما تو وان پیس و هانتر چنین چیزایی رو خیییلی کم میبینید مرز قدرتا خصوصا تو هانتر خیلی خوب رعایت شده و میشه گفت تقریبا همیشه منطق دنیایی که مانگاکا خلق کرده رعایت شده که اگه بخواید بازش میکنم .
هرکی علاقه داشت در مورد بلیچ و ناروتو بحث کنیم بگه خوشحال میشم و امیدوارم کسی ناراحت نشه من هم بلیچو دنبال میکنم هم ناروتورو هم بقیه کارارو اینکه نقد میشه فقط اظهار نظر شخصیه پس به کسی بر نخوره و جبهه نگیرید کسی به علایق شما توهین نکرده :D

زیاد دنبال منطق نگردید تو شوننا همینکه چفت و بست داستانشونو حفظ کنن و قوانین دنیاشونو تا حدودی رعایت کنن کافیه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,261
نام
امیر حسین
البته خودمونیم...کوروکو نو بسکت هم از نظر پاورآپ یهویی دسته کمی از بلیچ نداره:-" ( و از قضا اینجا هم مبارزات که همون مسابقات میشن،بس جذاب در میومدن:-" )
قوانین دنیای واقعی هم مثلا درش حاکم بود که...ولش :D
راستی بحث تمرین شد! من چقدر تمرین های انیمه های ورزشی رو دوست دارم! خیلی خوبن:D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
البته خودمونیم...کوروکو نو بسکت هم از نظر پاورآپ یهویی دسته کمی از بلیچ نداره:-" ( و از قضا اینجا هم مبارزات که همون مسابقات میشن،بس جذاب در میومدن:-" )
مخصوصا اردو ورزشی رفتن واسه امادگی و....بعد هم حمام گرم و........:):D

• Like

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
Kanebari of Iron Fortress Episode 2

در مورد این انیمه که اصلا نیازی نیست صحبت بشه...
واقعا دارن شاهکار تحویل میدن...
بنظرم از قسمت یکشم بهتر شده...
گرافیک و رنگبندی و کرکتر ها , همه در سطح A+ قرار دارن...

حالا از خود انیمه بگذریم...
وقتی Opening رو شنیدم که هیچی - واکنش دادم...
مطمعن بودم خود EGOIST هست - فوق العاده بود موسیقی اپنینگ...
سبک خوندن EGOIST رو بشناسید توی یک چشم به هم زدن قابل تشخیصه...
اپنینگ رو شنیدم دلم برای سایکو پس تنگ شد که یکی از کار ها کار EGOIST بود - یکی یا بیشتر...
خخخخخخ...
^___^

خواننده های تابلوی ژاپنی برای من :

EGOIST
Aimer
Kalafina

هستن - فقط 2-3 ثانیه از کارشون رو بشنوم - تشخیص میدم کدومن...
خخخخخخ...

بچه ها Kanebari رو از دست ندید...

• Like

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
نظر در موزذ انیمه های این فصل پارت اول :

Boku no Hero Academia : شزوع معمولی داشت و بیشتر به فضاو ساختار انیمه اشاره میکرد تو قسمت اول چیزی که خیلی نمود داشت وفاداری به سبک و سیاف کار های شونن بود

58446

Bungou Stray Dogs : شروع جالبی داشت و از همون دقایق اول طنز کار و شخصیت ها بشدت بیننده رو جذب میکنه هنوز از داستان کلی و روند شکل گیریش چیزی مشخص نیست ولی میشه امیدوار بود با حفظ شرایط قسمت اولش با یه کار نسبتآ خوب طرف باشیم

58447

Endride : انیمه شروع قدرتمندی نداشت و از لحاظ کاراکتر و داستان هم به نظر با یه کار کلیشه ای طرف هستیم البته زود که در موردش قضاوت شه ولی خیلی امید خاصی بهش ندارم

58448

Gakusen Toshi Asterisk : ادامه فصل قبل و کاملآ یه کار کلیشه ای که حرف ریادی واسه گفتن نداره حداقل امیدوارم روند مسابقات تو این فصل شرایط بهتری رو برای انیمه رقم بزنه

58449

Hundred : شروعش بی شباهت با انیمه بالا نیست خیلی تلاش کنه فکر نمیکنم نتیجه ای هم بهتر از اون کسب کنه البته میشه منتظر بود دید

58450

Joker Game : شروع خیلی خوبی داشت کاملآ به دور از کلیشه ها نوید یه انیمه خیلی خوب جالب برای این فصل رو میده

58451

Kiznaiver : قسمت اول نسبتآ خوبی داشت و تفکر داستانیش رو تا اینجا میپسندم ولی هنوز کامل مشخص نشده انیمه دنبال چیه و چه روندی خواهد داشت ولی در کل شروعش رو دوست داشتم

58452

Koutetsujou no Kabaneri : میشه گفت این انیمه هم خوب شروع شذ ذز ادامه میشه بهش امیدوار بود که یه کار خوب دیگه تو این فصل شاهدش هستیم و از نکات جالب توجهش صحنه های درگیری انیمه بود که کاملآ چشم نواز دنبال میشد

58453

Kuma Miko : برای قسمت اول خیلی بد نبود جو اروم با کمی چاشنی طنز شاید در ادامه بتونه بیننده رو بیشتر به خودش جلب کنه

58454

Attachments

• 21459-M5Q3Q5qAFZEe.jpg
    21459-M5Q3Q5qAFZEe.jpg
    35.5 KB · مشاهده: 296
  • 21311-PeydhOyjr7ou.jpg
    21311-PeydhOyjr7ou.jpg
    41.4 KB · مشاهده: 297
  • 21611-525RPIm2Mq0B.jpg
    21611-525RPIm2Mq0B.jpg
    29.7 KB · مشاهده: 296
  • 21390-Opc8D0Ua7ZaF.jpg
    21390-Opc8D0Ua7ZaF.jpg
    23.6 KB · مشاهده: 298
  • 21362-DN9YI87MveOs.jpg
    21362-DN9YI87MveOs.jpg
    42.6 KB · مشاهده: 298
  • 21291-9LB9dKBbhWYS.png
    21291-9LB9dKBbhWYS.png
    113.5 KB · مشاهده: 293
  • 21421-SVOHkopCzGL2.jpg
    21421-SVOHkopCzGL2.jpg
    59.6 KB · مشاهده: 291
  • 21196-0dhwtTGZwTYg.jpg
    21196-0dhwtTGZwTYg.jpg
    25.4 KB · مشاهده: 291
  • 21423-HukInMMoPpJj.jpg
    21423-HukInMMoPpJj.jpg
    40.4 KB · مشاهده: 286

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,261
نام
امیر حسین
راستی در مورد Flying Witch یادم رفت بگم! :-"
این دوبلور پسره چقدر فاجعست:| هیچ حسی توش نیست! انگار داره از رو کتاب یه چیزی رو میخونه مثل بچه ابتدایی ها:-"

• Like

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
همین الان قسمت اول Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu که حدود 50 دقیقه بود رو دیدم و اومدم بگم که عالی بود >:D<
انیمه با یه دنیای فانتزی پر رنگ و لعاب شروع میشه و با خشونت و اتمسفر نسبتا دارک و داستان رازآلود ادامه پیدا میکنه که ترکیب این دو نیمه واقعا چیز جالبی از آب در اومده.
بین انیمه هایی که تا حالا از این فصل دیدم این یکی از همه بهتره. به همه هم پیشنهاد میکنم که حتما ببیننش.

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

نمیدونم یادته یا نه ولی من خودم یکی از طرفدارای سوپر خفن کوروو نو بسکت بودم :D تا وقتی که به مسابقه آخر رسیدم :D یادمه که تو هنوز ندیده بودیش و من میگفتم خیلی مزخرف میشه :D

دقیقا همین حرفی که زدی اتفاق افتاد سر مسابقه آخر و به قدری مسخره بود که حالم از کل 3 فصل و مانگاش بهم خورد :|

بشین Prince of Tennis ببین مرد :D

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,261
نام
امیر حسین
نمیدونم یادته یا نه ولی من خودم یکی از طرفدارای سوپر خفن کوروو نو بسکت بودم :D تا وقتی که به مسابقه آخر رسیدم :D یادمه که تو هنوز ندیده بودیش و من میگفتم خیلی مزخرف میشه :D

دقیقا همین حرفی که زدی اتفاق افتاد سر مسابقه آخر و به قدری مسخره بود که حالم از کل 3 فصل و مانگاش بهم خورد :|

بشین Prince of Tennis ببین مرد :D

البته فقط بحثم مسابقه آخر نیستا!کلا :D
مسابقه آخر دیگه مسخره بازی شد:-" ولی مثل تو هیتر نشدم :-" (البته عشق بیشتر...ناامیدی بیشتر...هیت بیشتر! )

فعلا حسش نیست!:-"

در ادامه ی بحث پاور آپ!!! (حالا با این کضعیت اگه شد انیمه ببینیم:)) )
این چی بود قسمت 14هه Assassination Classroom :| نمونش هم البته تو ناروتو داشتیم :|

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
البته فقط بحثم مسابقه آخر نیستا!کلا :D
مسابقه آخر دیگه مسخره بازی شد:-" ولی مثل تو هیتر نشدم :-" (البته عشق بیشتر...ناامیدی بیشتر...هیت بیشتر! )

فعلا حسش نیست!:-"

در ادامه ی بحث پاور آپ!!! (حالا با این کضعیت اگه شد انیمه ببینیم:)) )
این چی بود قسمت 14هه Assassination Classroom :| نمونش هم البته تو ناروتو داشتیم :|

عمق فاجعه مسابقه آخره :D یعنی کل قدرت گرفتن الکی الکی همه انیمه های ورزشی تاریخ رو جمع کنی به مسخره بودن مسابقه آخر نمیرسن :D :|

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر