Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
نبودا :-" بزار چک کنم...
هممم...آخرین باری که من دیده بودم اینا نبودن:-" Wislez-Fansub فقط نسخه ی BD رو گذاشته بود، که اونم همچنان فقط تا قسمت 8ـه:-"
در کل عجب:-"

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
یکی از بدترین و ناامید کننده ترین چپترهای بلیچ رو دیدیم:| لعنت به کوبو! :| فرض کن چنین چپتری که من باید کف کنم، بیام چنین چیزی در موردش بگم:| لعنت...لعنت...و باز هم لعنت:(

و از اونطرف چپتر جدید وان پیس حس خوبی داشت! :d صفحه آخرشم:x :x :x

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
اوووووه نشستم attack on titan رو هم دیدم خیلی قشنگ بود اصلا فکر نمی کردم این قدر قشنگ باشه اون ۳ سال پیش که اومده بود فکر کردم چرته تا حالا هم اصلا بش فکر نمی کردم بعد من و جو گرفت نشستم پاش دیدم عجب :x .اصن خیلی خیلی حال کردم حتی یه دونه هم شخصیت منفور پیدا نکردم .شخصیت پردازیش عاااااالی بود:x=D>
دوستان این سوال رو فکر کنم ۱۰۰۰ دفعه دوستان پرسیدن ولی من برا ۱۰۰۱ بار می پرسم فصل جدیدش کی میاد؟؟:D:-?

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
Kabaneri of the Iron Fortress – Episode 01

برعکس انیمه ی سوسک ها که خیلی خیلی منو ناامید کرد...
ولی با دیدن قسمت اول این انیمه , این فصل داره برام درخشانِ درخشان میشه...
چقدر رنگ بندی و مخصوصا خشونت انیمه فوق العاده بود...
دچار واکنش شیمیایی شدم...
اوووووف...

بچه ها از دستش ندید و حتما ببینیدش...
اینم در کنار انیمه ی JoJo دومین انیمه ای هست که Title انگلیسیش بهتره...

^___^

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
Kuyetsujou no Kabaneri - E01
قسمت اول خیلی خوب بود و حال داد! >:)
کیفیت انیمه هم حس انیمه های سینمایی رو میداد! دمشون گرم :D (کلا خیلی کار درستن از این نظر :D )
البته اون درگیر کنندگیه شینگکی رو نداشت! ولی با این حال عالی بود :D کلا این سبک که بشریت هیچ عددی نیست جلوی موجودات ناشناخته یا فراطبیعی،همش(حداقل تو ذهن من) با شینگکی مقایسه میشه:-" برای همین اگر در آینده هم مقایسه ای دیدید،گیر ندید بهم:-"

آهنگ های خوبی هم داشت! بین چیزایی که دیدم هم به نظرم بهترین اندینگ رو داشته تا الان:D
فقط بدبختیش اینه که تا ساعت 6 غیر از نسخه ی خام ازش لینکی نبود،صبر کردن تا یک شب بعد هم که سخته...پس باید دردسر هماهنگ کردن رو به خودم بدم:-"

---
Terraformars - E01
دراپ! :| فاجعه بود! بخواد با این کیفیت ادامه پیدا کنه ارزش وقت گذاشتن اصلا نداره! :| اگرم درست شد که بچه ها میگن و میبینیم...گرچه شک دارم:-" (فقط توش موندم اینا دقیقا چه غلطی سر ساخت انیمه میکردن:| )

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
خب مثل همیشه نظر در مورد فصلی که گذشت بخش اول :

Ace of Diamond S2 : این کار انیمه قصلی نبود ولی ارز اونجایی که پخشش تموم شد تو همین فصل اوردمش باید بگم یه انیمه ورزشی با کیفیت بود که وافعآ ادم از دیدنش لذت میبره بدون شک یکی از کارهای ورزشی ماندگار در این صنعت خواهد بود و بی صبرانه منتظر تاییذ شدن فصل بعدی هم خواهیم بود با توجه به کاراکتر هایی که در پایان این فصل بهشون اشاره شذ

Boku Dake ga Inai Machi : یکی ار خوب های فصل بود بدنه سالمی داشت اغاز و پایان و محتوا همه چی داشت حالا نمیخوام بگم بی عیب و نقص بود ولی جزء کارهایی بود که حتمآ باید پارسال دیده میشد و من این کار رو جزء 10 انیمه برتر سال انتخاب میکنم

Dimension W : کار بدی نبود یه سری جاهای انیمه گیر داشت ولی خب به هر حال رد می کرد:D ارزش یکبار دیدن دنبال کردن هفتگی رو داشت

Hai to Gensou no Grimgar : روند داستان تو قسمت های ابتدایی وحشتناک کند و حوصله سر بر بود ولی بعد از چند قسمت از اون وصعیت فلاکت بار رها شده روند بهتری پیدا کرد ولی در کل یه کار معمولی بیشتر نبود

Haikyuu!! S2 : انیمه هم شروع خوبی داشت و هم پایان قابل قبولی که بیننده رو تشنه برای فصل بعد نگه میداره و در کل ارش راضیم:D

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! : انیمه کمدی خوبی بود به عنوان یه کار فصلی ارزش دیدن داشت برای من تنوع خوبی در کار های این فصل ایجاد کرده بود و جدی نگرفتن هیچ چیز و کاراکتر های جالب از نکات قوت انیمه بود

راستی نمیدونم سال جدید اینجا پست دادم یا نه ولی به هر حال امیدوارم هممون سال خوبی داشته باشیم سلامت و پر از انیمه های خوب و باحال پارت دوم این فصل هم در برنامه بعد که به تعریف از یه شگفتی که فکر میکنم بیشتر دوستان هم دنبالش نمیکنن خواهم پرداخت

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
قسمت 12...جایی که میگی چقدر همه چی خوبه،چقدر این قسمت دوست داشتنیه...آخرش اونجوری میشه:((
حتی با اینکه از سرنوشتشون آگاهی،انقدر شخصیت پردازی ها خوب بود که واقعا تاثیر گذار در اومده بود! :(
فلش بک عالیی بود...و به موقع هم تموم شد و ما رو قسمت 13 برگردوندن زمان حال تا دوباره با شخصیت های حال و فصل بعد جفت و جور بشیم!

واقعا انیمه ی عالی و متفاوت و لذت بخشی بود! :x همون بهترین فصل قبل نوش جانش:x
و منتظر فصل دومش هستم! :x

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
:D

d06abfa5d14e73df56dee8a13bf3986b.jpg

Sent From Valhalla

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
والا این Kabaneri که همون شینگکی بود :D
همین که مثل Owari no Seraph نشه خودش کافیه :D
اگر دقیقا همون عقب مونده هایی که مانگای معرکه سراف رو انیمه کردن دارن اینو میسازن شک نکن که از بهترین مانگاهای دنیا هم زباله در میارن :D
نه خوشبختانه توی عواملشون فقط یه Seko Hiroshi مشترک هست :D

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
همین که مثل Owari no Seraph نشه خودش کافیه :D

اگر دقیقا همون عقب مونده هایی که مانگای معرکه سراف رو انیمه کردن دارن اینو میسازن شک نکن که از بهترین مانگاهای دنیا هم زباله در میارن :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
امید من تو این فصل Joker Game ئه:D.اپ اول Kabaneri هم بد نبود،ببینیم جلوتر چطور میشه.
منم همینطور:D
البته احساس میکنم ساکاماتو هم شانس زیادی داره! کلا رقابت رو بین این 3تا میبینم برای خودم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر