Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
Death Note رو تموم کردم .
NOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! کامی ساما !!! :((:((خخخ حالم گرفته شد ولی خب خیلی خوب تموم شد انیمه و پایانش رو اعصاب نبود همینکه رو N خیلی زوم نشد تو قسمت آخر و سر اشتباه اون خر لایت گیر افتاد برام کافی بود که عصبی نشم :D برم اسپشیال هاش رو دان کنم ببینم چیه :D
پ.ن : قسمت 36 که داشت ثانیه ها رو میشمرد من رسما قلبم اومد تو دهنم :D

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان محترم دهنم سرویس شد، یه مرجع بگین همه انیمه هارو داشته باشه، به روز باشه، زیر نویساش درست باشه، پ.خ کنید

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
و اما چپتر جدید D.Gry-man :d مادر بگرید :d

هر چپتر یه جیزی از داستان رو میگه از طرفی داستان رو پیچیده تر میکنه XDD

منم که خنگ شدم هیچ کدوم از چپترای اخیر رو با یه بار خودندن متوجه نمیشم :d

خوبه Nea هم از خنگ بازیای مدل آلن در میاره XDDD

آلن هم که کلا از داستان پاک شده :|

نه کی گفته؟ :d Ketsu بخش آخر درواقع فصل دومشه (سه فصل شد فصل دومش XDD ) و اینکه LNش همچنان در اوج ادامه داره :>

درود
اول یکچیزی بگم خودمم بگریم داشتم سرچ میکردم یک شایعه به چشمم خورد مبنی بر تایید شدن ادامه انیمه دی گری من امیدوارم واقعیت باشه !

بدلیل مشغله زیاد یک مدت نبودم از این انیمه های جدید در هر سبکی بنظر دوستان کدام راضی کننده بودن ممنون میشم معرفی کنید

و چند تا انیمه سبک سیاه و بزرگسال و مدرسه ای معرفی کنید ممنون میشم با تشکر

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
کسی نیست جواب بده؟
تو همون انجمن بپرسید راحتتر به جواب میرسید .
ولی راحت ترین کار استفاده از موتور جستجوی خود انجمنه . من که امروز تاپیک زیرنویس وان پیس رو همینجوری به راحتی پیدا کردم .

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
درود
اول یکچیزی بگم خودمم بگریم داشتم سرچ میکردم یک شایعه به چشمم خورد مبنی بر تایید شدن ادامه انیمه دی گری من امیدوارم واقعیت باشه !

بدلیل مشغله زیاد یک مدت نبودم از این انیمه های جدید در هر سبکی بنظر دوستان کدام راضی کننده بودن ممنون میشم معرفی کنید

و چند تا انیمه سبک سیاه و بزرگسال و مدرسه ای معرفی کنید ممنون میشم با تشکر

شایعه ای نیست تایید شده:d

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
چرا؟ چرا رفتی شوگان ساما چرا من بیقرارم=((ولی خیلی خفن شده انیمه نامردا مستقیم هم پریدن آرک بعدی بدون معطلی
و در مورد آرک بعد گینتاما
من فقط موندم این ترور شوگان اینقدر خفن دراومد این آرک خداحافظ شینسنگومی فکر ککنم باید سر به بیابون بزاریم. مخصوصا اون قسمت جزیره و نجات کوندو و اومدن اوتسورو.اه لعنتی از الان دارم سکت میزنم@-)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
چرا؟ چرا رفتی شوگان ساما چرا من بیقرارم=((ولی خیلی خفن شده انیمه نامردا مستقیم هم پریدن آرک بعدی بدون معطلی
و در مورد آرک بعد گینتاما
من فقط موندم این ترور شوگان اینقدر خفن دراومد این آرک خداحافظ شینسنگومی فکر ککنم باید سر به بیابون بزاریم. مخصوصا اون قسمت جزیره و نجات کوندو و اومدن اوتسورو.اه لعنتی از الان دارم سکت میزنم@-)
یه سوال جدا شوگان مرد؟اخه بعد سوزن خوردن دوباره نشون داد اخرش!!یعنی هین خواب میمیره و یا یکی از اون کپی هاش بود؟اگه مرده باشه خواهر اش بر می گرده یا.......

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
15b99735beca08247c15e516b92aa115.jpg

Sent from Valhalla.

• Smile
Reactions: Straw Hat Luffy

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
131 : Asura
132 : One Piece
135 : Hunter X Hunter
136 : Grave of The Fireflies
138 : kukroko no basket
140 : terra formas
141 : Noragami
142 : اینم فکر کنم مال Asura ست
143 : one piece
144 : Hunter x Hunter
145 : tokyo ghoul
146 : shigatsu wa kimino no uso

ایول داری :d

131 که نداریم....اگه 132 رو میگی، درسته
138: یه دونه kukroko no basket دیگه هم هستش...با لیست باقیمونده، پیدا کردنش راحته
142: اره...مال Asuraـه، دقیقاً اون دقیقه های پایانی انیمه، پخش میشه.

فقط مونده این سه تا 134 137 139 ..... که دوتاشون خیلی سختن.
فرصت کنم، تا آخر شب، پست جواب ـش رو به همراه توضیحات ـش میزارم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
ننگ بر من که هنوز زنگ تفریح رو گوش ندادم:(
برم گوش بدم :d

ویرایش: آخه OST ؟ :| هیچوقت کارم خوب نبوده تو این مورد:((
از OSTـها فعلا 2تاش رو کاملا شناختم:-" :)) ( 132 و 143 ) فکر کنم 144ـم بدونم! :d دوتای آخرم که OST نبودن شناسایی شدن:))
ولی خوب انقدر داغونه اوضاع...که فعلا لیست نمیدم! یه چندتا دیگه اگر یافت نمودم بعدا لیستم رو مینویسم و با جواب ها چک میکنم:)) :D

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
زنگ تفریح
Vol.8

از آخرین زنگ تفریح تاپیک خیلی گذشته D:
Vol.8 رو سه ماه پیش تقریباً آماده کرده بودم، ولی خوب یا فرصت نشد، یا کلاً نشد که تو تاپیک بزارم.

این سری، مثل سری قبلی OST انیمه هستش، به غیر از دو ترک آخر j-Music ـه.....ناخواسته زنگ تفریح تبدیل شد به زنگ انتقام :d که مجبور شدم چندتا ترک فوق تابلو بزارم توش.
Vol بعدی با j-Music ادامه میدم و بخشی ـش رو تصمیم دارم که از Instrumental و Acoustic Version های آرشیوم استفاده کنم :d

مثل همیشه جواب ها رو تو SP با عنوان "جواب زنگ تفریح" قرار بدید.

جواب ها

132: آهنگ A Mother'S Love از انیمه One Piece
133: آهنگ Cry of the Heart از فیلم Asura نیمه ی آخر فیلم از 01:01:48 به بعد، به تکرار شنیده میشه.
134: آهنگ Aegis no Tate از انیمه Kuroko's Basketball تو هر سه فصل شنیده میشه و Theme Song اصلی برای رفتن تو مد Zone بودش....مثلاً Kuroko's Basketball 3 - E22 دقیقه 12:46
135: آهنگ To Give a Marionette Life از انیمه hunter x hunter می تونید قسمت Hunter X Hunter - E114 دقیقه ی 5:50 بشنوید
136: آهنگ Setsuko and Seita از فیلم Grave of the Fireflies تو تیتراژ پایانی فیلم پخش میشه.
137: آهنگ Passion از انیمه Death Parade در قسمت 12 دقیقه 12:40 به بعد شنیده میشه
138: آهنگ Touou Sen Epilogue از انیمه Kuroko's Basketball که جزء Theme Song های اصلی انیمه ـس و زیاد شنیده میشه.
139: آهنگ Despair از فیلم The Tale of The Princess Kaguya، بهترین جایی که شنیده میشه دقیقه 51:35 به بعده
140: آهنگ mars theme از انیمه Terra Formars، یکی از آهنگ های اصلی انیمه ـس، مثلاً Terra Formars - E03 دقیقه 16:20
141: آهنگ Shadow dancing از انیمه Noragami، زیاد شنیده میشه
142: آهنگ Cry of the Heart از فیلم Asura انتهای فیلم دقیقه 01:09:40
143: آهنگ luffy vs ratchet round 1 از انیمه One Piece
144: آهنگ legend of the martial artist از انیمه hunter x hunter می تونید قسمت Hunter X Hunter - E113 دقیقه ی 7:25 بشنوید
145: آواز Unravel برای OP قسمت های 2تا11 انیمه Tokyo Ghoul از بند TK
146: آواز Kirameki ویرایش Kousei to Kaori no Ensou برای insert song قسمت 22 انیمه Shigatsu wa Kimi no Uso از بند Wacci...میتونید فقط همون قسمت 22 دقیقه 20:30 بشنویدش

یه Bonus از Thomas Bergersen پیوست پست کردم....آهنگ Final Frontier از آلبوم Sun

این آهنگ قبلاً هم theme songـه Trailer سوم فیلم Interstellar بوده.

آخرش off-topic شد :d

Attachments

• Final Frontier.zip
    6.5 MB · مشاهده: 118
آخرین ویرایش:

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
یه سوال جدا شوگان مرد؟اخه بعد سوزن خوردن دوباره نشون داد اخرش!!یعنی هین خواب میمیره و یا یکی از اون کپی هاش بود؟اگه مرده باشه خواهر اش بر می گرده یا.......
آره دیگه سرشو گذاشت ر پای خواهرش مرد. اون سوزنه هم سمی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر