Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
Fixed:>

دیگه بدتر! یعنی مردهای گروه 11یی رو دوست داری؟ وای بر ما=))
-----
اصلاً وان پیس رو ولش کن. هر مانگای ژاپنی دیگه رو در نظر بگیر. دو هفته کریسمس تعطیله. گلدن ویک دارن، اون یکی تعطیلی که اسمش یادم نیست رو دارن و چیزهایی دیگه.
و اگر کارشون بگیره کلی هم پول گیرشون میاد.

اون طرف ماجرا این منهواگاهای بدبخت کره ای. 365 روز سال رو کار می کنن. اونم با این کیفیت. خیلی هاشون دستیاری ندارن و همه ی کارها رو خودشون انجام میدن.
و به صورت مسخره ای یه پول بخور و نمیر نصیب شون میشه.
کاش مثل باکومن که زندگی مانگاکاها رو نشون میاد و معروف شد، Can't see Can't heat but Love هم معروف میشد که زندگی نکبت بار نویسنده های منهوا رو نشون میاد:(

ToG هیچ وقت انیمه نمیشه چون کره ایه.

اما کره ای بودنش رو که کنار بذاریم، با وضع فعلی انیمه شدن مانگاها بهتره که انیمه نشه.
قطعاً قبول داری که ازش نمیشه انیمه ی کوتاه ساخت. در کوتاه ترین حالت ممکن باید تا قسمت 80 یا آخر فصل اول رو توی یه انیمه 24 قسمتی
بچپونن.

اما اون وقت انقدر انیمه تاریکی میشه که نصف بچه های ژاپنی بعد دیدنش افسردگی میگیرن:D

انیمه بلند هم که نمیشه ازش ساخت. نه داستانش فیلرخوره و نه توی یه انیمه بلند میشه اون کیفیت رو که برای ToG لازمه رو بهش رسید.
یعنی دوست داری یه انیمه ای با کیفیت چیزی که وان پیس رو انیمه می کنن ببینی؟

نمیشه. تو هم خودت رو به خاطرش آزار نده. دوز BL داستان صفره. اون وقت توقف داری همچین داستانی برای امیر آکیبا جذاب باشه8-|>:)

از آخرین نسخه PotPlayer استفاده کن. از هر نرم افزار و افزونه ای بی نیاز میشی:>
نخیر همون Black Lagoon ! >:)
[MENTION=41]parham_safa[/MENTION] شیطونه درست میگه>:) :-"
---
نچ! بچه های جوخه 11،کلا به این موارد هیچ علاقه ای ندارن! >:) فکر و ذکر ملت توی جوخه ی 11 شمشیر و قدرت و ترکوندن حریفه! >:) کسی برای این سوسول بازیا (عشق و عاشقی!) وقت نداره اصلا! :p

منم برای همین سر ToG میگم یکی سرش بخوره به سنگ ازش انیمه بسازه:( بعد کی گفت 24 قسمتی؟ :-" مثل هانتر یه انیمه بلند بسازن:-" :-"
و اتفاقا فیلر خورش هم خیلی ملسه! :d یهو میبینیم X طبقه رفتن بالا! هر مضخرفی(:-") رو میتونند توی این X قسمت بچپونند! تازه چون چندین گروه هستن،میتونند به تعداد گروه ها فیلر برای تک تک طبقات بدن:))
---
توکیو غول خدایی چیز بی خودیه :D انقدر تلاش نکنید براش :d چیه آخه :| من برم Hibike ببینم احتمالا لذت بیشتری ازش میبرم تا مانگای توکیو غول بخونم:-" (حالا اگر من این هیبیکه رو دیدم! هی میگم ولی خوب...:)) )

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خسته نباشین گایز . یکی هست این دو قسمت آخر فیت زیرو رو یکمی بیشتر شرح بده برام چی شدش ؟ خیلی ممنون

سال نوی خوبی داشته باشین بجه ها. دیگه وقتشه که من برم و یه 10 صفحه دیگه برگردم :d

البته سلیقش تو اون زمینه ای که دوست داره بد نیستا :d چون جوخه 11ی ها همشون جنگجویین برا خودشون و شمشیر بازی خوب بلدن :d

آکیبا من زیاد تو سایتای دوجین میگردم (البته نه بخشی که شما دوست داری :d ) ولی چند نفر هستن هی دارن از قسمت Bara سایت تعریف میکنن از اونجایی که جوخه 11ی دوست داری میخوای بهت معرفی کنم بری بخونیشون؟ :d

(آکیبا خودکشی نکنه؟ :d )

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
اینم ارشیو ما یه چندتا انیمه معرفی کنید و Shigatsu wa Kimi no Uso رو هم دارم نگاه میکنم ولی تو لیست نیست . بنظر از ایناست که اخرش باید زار زار گریه کنی :D
viewer.php
[/URL][/IMG]

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
نخیر همون Black Lagoon ! >:)
@parham_safa شیطونه درست میگه>:) :-"
---
نچ! بچه های جوخه 11،کلا به این موارد هیچ علاقه ای ندارن! >:) فکر و ذکر ملت توی جوخه ی 11 شمشیر و قدرت و ترکوندن حریفه! >:) کسی برای این سوسول بازیا (عشق و عاشقی!) وقت نداره اصلا! :p

منم برای همین سر ToG میگم یکی سرش بخوره به سنگ ازش انیمه بسازه:( بعد کی گفت 24 قسمتی؟ :-" مثل هانتر یه انیمه بلند بسازن:-" :-"
و اتفاقا فیلر خورش هم خیلی ملسه! :d یهو میبینیم X طبقه رفتن بالا! هر مضخرفی(:-") رو میتونند توی این X قسمت بچپونند! تازه چون چندین گروه هستن،میتونند به تعداد گروه ها فیلر برای تک تک طبقات بدن:))
---
توکیو غول خدایی چیز بی خودیه :D انقدر تلاش نکنید براش :d چیه آخه :| من برم Hibike ببینم احتمالا لذت بیشتری ازش میبرم تا مانگای توکیو غول بخونم:-" (حالا اگر من این هیبیکه رو دیدم! هی میگم ولی خوب...:)) )
والا خوردن سرشون به سنگ کافی نیست، باید آجر تو سرشون بخوره. اصلاً هیچ خیری در ساختن انیمه ToG نصیب کسی نمیشه.
اکثر انیمه ها رو میسازن که مانگا و لیوان و لباس زیر و اینا رو به بهانه اون انیمه به ملت بچپونن.
وقتی یه چیزی رو مفتی میذارن روی اینترنت، خب ملت چرا براش برن پول بدن. و اصلاً انیمه بسازن که تبلیغ چی بشه.

اشتباه نشه. من مخالف ساختن انیمه از ToG نیستم و فکر می کنم اگر Mad house انیمه اش رو می ساخت، میرفت جزو بهترین انیمه هایی
که تا حالا ساخته شده. اما واقعاً هیچ امکانی نداره که انیمه اش رو بسازن.
-----------------
توکیو غول یه چیز خاصه. واقعاً اگر کسی ازش خوشش نیاد هیچ چیز عجیبی نیست. زیاد خودت رو بابتش اذیت نکن. BL هم که نیست.
پس واقعاً اهمیتی بهش نده:))
البته سلیقش تو اون زمینه ای که دوست داره بد نیستا :d چون جوخه 11ی ها همشون جنگجویین برا خودشون و شمشیر بازی خوب بلدن :d

آکیبا من زیاد تو سایتای دوجین میگردم (البته نه بخشی که شما دوست داری :d ) ولی چند نفر هستن هی دارن از قسمت Bara سایت تعریف میکنن از اونجایی که جوخه 11ی دوست داری میخوای بهت معرفی کنم بری بخونیشون؟ :d

(آکیبا خودکشی نکنه؟ :d )

والا وفتی میگه علاقه اش ترکوندن حریف ـه، من چی می تونم بگمb-)

می ترسم به خاطر پرداختن بیش از حد به علایق منحط امیر آکیبا بزنن بن مون کنن:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
راستی راجع به ناروتو بحث میشد که چقدر انیمش مزخرف شده (بود) میخواستم بگم که هرچقدر انیمش مزخرفه بازیاش وحشتناک معرکن :d لامصب تکنیکا و جنگیدنا 10000 برابر انیمه بیشتر حال میده :d

والا وفتی میگه علاقه اش ترکوندن حریف ـه، من چی می تونم بگمb-)

می ترسم به خاطر پرداختن بیش از حد به علایق منحط امیر آکیبا بزنن بن مون کنن:D

منم اولین چیزی که به ذهنم رسید همون بود :d صفحه پیشم گفتم :d

چرا بنمون کنن ؟ :d ما داریم به علایق دوست خوبمون احترام (؟) میزاریم :d و در های جدیدی در زمینه رستگاری برای دیگران میگشاییم :d

( اگه یکی اینجوری که ما دوتا بهش گیر میدیم به من گیر میدادن دیگه کارم از فحش دادن میگذشت و انقدر میزدمشون تا روده هاشونو بالا بیارن :d دمش گرم :d )

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
می ترسم به خاطر پرداختن بیش از حد به علایق منحط امیر آکیبا بزنن بن مون کنن:biggrin1:​

استکبار دونو ، بن تو یکی ربطی به آکیبا نداره .
تو نوشته های قبلیت چندبار به طور مستقیم به سلایق و علایق من توهین کردی . الان احتمال بن شدنت بلقوست . چیزی هم تا بلفعل شدنش نمونده با این رویه ای که پیش گرفتی :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
انقدر شرایط زندگی(به خاطر درس!) نکبت بار شده، که موقع انیمه دیدن هم اعصابم خورد میشه و حس و حالی ندارم:|
برای همینه که فعلا زنده اید:-"
ولی در کل با بچه های جوخه ی 11 شوخی نکنید که بالاخره یه روزی حقتون رو میزارن کف دستتون! :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,239
نام
ماکان
انقدر شرایط زندگی(به خاطر درس!) نکبت بار شده، که موقع انیمه دیدن هم اعصابم خورد میشه و حس و حالی ندارم:|

یکی از بزرگ ترین سوالات فلسفی زندگی من اینه که روز برای تو چند ساعته؟ چجوری وفت میکنی این همه انیمه ببینی، مانگا بخونی، شونصدتا بازی رو پلات کنی، درس بخونی، نفس بکشی و ...! من یه روز سه قسمت انیمه ببینم زمان بندیم میریزه بهم! همیشه هرکیو میبینم اینو میپرسم ازش هیچ کس جوابی نداره!:D

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
ناروتو شیپودن قسمت 37

نمیدونم چرا برخلاف افرادی که همش میگن شیپودن از فصل اول خیلی بهتره من اصلا با شیپودن حال نمیکنم و هیچ کششی برام نداره ( نه مبارزاتش نه داستانش نه شخصیت هاش نه هیچی )

به نظرم همون فصل اول خیلی بهتر بود

موسیقی های فصل اول هم بهتر بود این شیپودن موسیقیش انگار آهنگ های کلیساس ....

احتمالا آنهولدش کنم برم یه سری انیمه های دیگه مثل Hajime no Ippo رو نگاه کنم ....

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
ناروتو شیپودن قسمت 37

نمیدونم چرا برخلاف افرادی که همش میگن شیپودن از فصل اول خیلی بهتره من اصلا با شیپودن حال نمیکنم و هیچ کششی برام نداره ( نه مبارزاتش نه داستانش نه شخصیت هاش نه هیچی )

به نظرم همون فصل اول خیلی بهتر بود

موسیقی های فصل اول هم بهتر بود این شیپودن موسیقیش انگار آهنگ های کلیساس ....

احتمالا آنهولدش کنم برم یه سری انیمه های دیگه مثل Hajime no Ippo رو نگاه کنم ....

منم از فصل اول بیشتر خوشم اومد ... ولی خوب فصل دوم با اومدن اکاتسوکی و بالا رفتن سطح مبارزات و قدرت های عجیب غریب و مرحوم شدن چند نفری ...بیشتر مورد توجه قرار گرفته... کلا ناروتو چیزی که بشه بهش گفت داستان نداره . Plot کار بیشتر به فایتینگ ارنا شباهت داره از مبارزه ای به مبارزه بعدی ....

در مورد خط اخرم به نظرم کار عاقلانه ای میکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر