Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
چقدر این قسمت خوب بود :x البته اگه تیکه های بی عرضگی Mika رو در نظر نگیریم ( مثل ول کردن Krul ) 8-| و صحنه ی آخر که همه دور هم جمع شد بودن :-&

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آقا دمت گرم دقیقا همینطوریه :

البته همینطور که میبینی کیفیت خیلی فرق میکنه اصلا اون اصلیه تاره :D
اگه این جدیده کایزکو فن ساب داشت دانلود میکردم گور پدر بالا پایین تصویر :D
در مورد ندیدن وان پیس و خوندن مانگا و اینا هم بگم که سر به سرم نزار :D من وان پیس رو ازم بگیرن میمیرم :D

آره کیفیتشون فرق میکنه البته ممکنه از فن سابش هم باشه ولی زیاد مهم نیست ورژن اصلی رو ببین همینجوری هی بهتر میشه کیفیتش بعد چند قسمت که دیگه اصلا چیزی حس نمیکنی XDDD

حالا خودت به این نتیجه میرسی

من هیچ وقت راجع به چیزی که ملت خودشون میتونن ببینن و قضاوت کنن چرت نمیگم :d حالا خیلی با ادبانه گفتم که به تو برنخور مردک وگرنه من از انیمه وان پیس متنفرم :)

کاشکی همه از گینتاما یاد بگیرن که به جای اینکه مثل ناروتو و وان پیس اعصاب آدم رو خورد کنن یه چند وقت استراحت بدن به انیمه بعدا عین آدم بسازنش

اینکه فقط آرک آخر میشه حس کرد که کلا آکیبا برا طرفداری از وان پیس حاضره هر خالی ببنده :d

تازه برا من فیلر پخش کردن بهتره چون مثلا ناروتویی که هی فیلر میده عوضش قسمتای داستان اصلی واقعا درسته کارشون و طوری که باید باشه نشون داده میشه پس وقتی بخوای بعد مثلا یه سال بری قسمتای داستانی رو ببینی بهت بیشتر از مانگا لذت نده کمتر نمیده مطمعنا (اصلا به کار مقایسه داستانی و این ماجرا هارو ندارم دارم راجع به ساخت انیمه حرف میزنم)

ولی از طرفی وان پیس که از یه جایی به بعد (که خیلی هم جلو نیست) با سرعت X8 هم ببینی بازم کند پیش میره

یه چیزی هم هست به نام منطق یه چیزی هم هست به نام فن بازی که کاریه که آکیبا و کسایی که سریع میبینن من یه چیزی میگم میرن زیر پست آکیبا رو لایک میکننه :d

• Love
Reactions: Straw Hat Luffy

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
[MENTION=68802]NoctisSasuke[/MENTION]
این چیزایی که میگی فقط تو آرک در حال پخش انیمه دیده میشه .
تو آرک قبلی هم یکم بود ولی شدید و آزار دهنده نبود .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
بازم میگم برو بابا! :d
تا همین آرک آخر چیز خاصی به انیمه اضافه نکردن،اگر بوده قسمت کامل فیلر بوده(مثل آراباستا مثلا اون وسط چند قسمت فیلر داشت! که فکر نمیکنم ایس فن ها ناراحت بوده باشن :p ) ولی این آرک آخر رو یه حرکاتی رفتن که نصف یک قسمت و مبارزات فیلره! بدبختیش اینه کیفیت انیمه خوب نیست که حداقل آدم لذت ببره! :d
الان من خودم امیدوارم بعد از این آرک،قشنگ یک فیلر حسابی برن! مثلا سه ماه یا حتی بیشتر،یه آرک فیلر بدن! :d (آرک طولانی باشه! نه ایپزودیک یا 2-3 قسمتی:| )
با قطع شدنش که کاملا مخالفم! :|

فن بازی هم نیست! نظر من اینه! وان پیس فن ها هم اکثرشون انیمه رو میبینند،هرچقدرم مشکل داشته باشه انیمه،هیچکدوم متنفر نیستن ولی بازم لذت میبرن! :d تو کلا با خود وان پیس کم مشکل نداری،انیمه ـش که دیگه فبها! :d کلا نظر تو اینجا به هیچ وجه مهم نیست! چون مشخصه محمد هم جزو دسته ای هست که انیمه ی وان پیس رو میپسنده! :d
اصلا کسی که بی خیال کلاه حصیری ها با صداپیشگی خفنشون بشه باید ترورش کرد! >:) قشنگ باید ترور بشی فرشاد:-"

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
بازم میگم برو بابا! :d
تا همین آرک آخر چیز خاصی به انیمه اضافه نکردن،اگر بوده قسمت کامل فیلر بوده(مثل آراباستا مثلا اون وسط چند قسمت فیلر داشت! که فکر نمیکنم ایس فن ها ناراحت بوده باشن :p ) ولی این آرک آخر رو یه حرکاتی رفتن که نصف یک قسمت و مبارزات فیلره! بدبختیش اینه کیفیت انیمه خوب نیست که حداقل آدم لذت ببره! :d
الان من خودم امیدوارم بعد از این آرک،قشنگ یک فیلر حسابی برن! مثلا سه ماه یا حتی بیشتر،یه آرک فیلر بدن! :d (آرک طولانی باشه! نه ایپزودیک یا 2-3 قسمتی:| )
با قطع شدنش که کاملا مخالفم! :|

فن بازی هم نیست! نظر من اینه! وان پیس فن ها هم اکثرشون انیمه رو میبینند،هرچقدرم مشکل داشته باشه انیمه،هیچکدوم متنفر نیستن ولی بازم لذت میبرن! :d تو کلا با خود وان پیس کم مشکل نداری،انیمه ـش که دیگه فبها! :d کلا نظر تو اینجا به هیچ وجه مهم نیست! چون مشخصه محمد هم جزو دسته ای هست که انیمه ی وان پیس رو میپسنده! :d
اصلا کسی که بی خیال کلاه حصیری ها با صداپیشگی خفنشون بشه باید ترورش کرد! >:) قشنگ باید ترور بشی فرشاد:-"

برو بابا. من از اول آرک چرند فیشمن دیگه انیمه رو ندیدم و الآن هیچ مشکلی در زندگی خویشتن حس نمی کنم:>:>
اگر هم مشکلی با نظر من داری و می خوای ترورم کنی، می تونم اون طرف بن ات کنم>:)

انیمه وان پیس به نظرم 10% کیفیت مانگاش رو هم نداره.
از طرف دیگه دو آرکه قشنگ حس می کنم مانگا تکراری شده. یعنی قشنگ می تونم حدس بزنم قسمت بعد قراره چی بشه.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چقدر این قسمت خوب بود :x البته اگه تیکه های بی عرضگی Mika رو در نظر نگیریم ( مثل ول کردن Krul ) 8-| و صحنه ی آخر که همه دور هم جمع شد بودن :-&

خیلی خوب بود این قسمت :d زیادی خوب بود :d

به نظرم اینا مانگارو ول کنن بهتره :))

امیدوارم تا ایجای کار هم با هماهنگی مانگاکا پیش رفته باشن که یهو نرن تو دیوار

آخه حق بده به میکا :d تو هم بودی که یه آدم سوپر باکا رو باید تحمل میکردی دیگه میزد به سرت :d

ولی وای که چقدر یو رو اعصابه :| اینا کازوکو منن اونا کازوکو منن . . . . خفه شووووووووووووووووووووووووو

موندم چرا یو میره تو حالت روانی از پشتش درخت در میاد؟ :d نمیتونستن یه چیز خفن تر بزارن؟ مثلا بال سیاه :d

اینکه به جای 2 تا side الان دیگه 3 تا شدن هم خیلی اتفاق خفنی بود :d فقط اممم :( چه بلایی سر Krul اومد؟ :( نباید بمیره >.<

خلاصه اینکه بهترین قسمت کل Seraph بود :d بهترین حالت تموم کردن یه فصل رو داشت

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
NoctisSasuke
به دور از بحث فن بازی وان پیس برای من و خیلی های دیگه پدیده ای هست که بخشی از دنیایمون را از کودکی تا الان ساخته درسته خیلی ها که تازه میخوان باهاش اشنا بشند شاید به دلشون نشینه ولی برای خیلی ها غذای خوشمزه ای هست که از خوردنش سیر نمیشی :d البته حرفت را در مورد انیمه قبول دارم کیفیت کار مانگا را نداره من خودم دیگه انیمه را نمیبینم و فقط مانگا را میخونم چون حوصله فیلر هاش را ندارم و فقط غرق داستان شخصیت های دوست داشتنی و دنیای وسیعش هستم(هیچ انیمه ی بلندی تو این زمینه نمیتونه با وان پیس رقابت کنه فکت :d) بر عکس گینتاما که همیشه منتظر فیلرهاشم وحاضر نیستم مانگا را بخونم چون تموم حس حال گینتاما به دیوونه بازی کارکتر ها صداهاشون حرکاتشون و... که تو مانگاش همچین چیزی را بعد از خوندن چند قسمتش حس نکردم .

آخرین ویرایش:

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
من که کلا وان پیس رو دراپ کردم.هم انیمه هم مانگا :> به حرف ای امیر آکیبا هم گوش ندید یکی دو سال بعد از دیدنش میفهمید چه کلاهی سرتون رفته و چه انیمه هایی رو میشد جای وان پیس دید:d

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
دوستان الان وضعیت ناروتو چطوره؟ همچنان تو فیلره؟ من از قسمت 426 به بعد که رفت تو فیلر دیگه دنبالش نکردم. بعد این فیلر هاش چطوره ارزش دیدن داره یا بیخیالش بشم و برم سراغ داستان اصلی؟ اگه اشتباه نکنم قرار بود درمورد تن‌تن باشه

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
دوستان یکیو میخوام انیمه بین کنم :D چی بش پیشنهاد بدم ؟ خودم با ناروتو شروع کردم البته بعد آرک پین دراپ کردم یه اینیمه کوتاه برای کسی که کلا انیمه ندیده پیشنهاد بدین

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,252
آخر الزمان شده به وان پیس به این خوبی دارن گیر میدن :d
کش دادن انیمه هم فقط تو این آرک درسروزا هستش بقیه ش نرماله

حیف انیمه هانتر اکس هانتر که متوقف شده و چند انیمه الکی در حال پخش شدنه :D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
دوستان یکیو میخوام انیمه بین کنم :D چی بش پیشنهاد بدم ؟ خودم با ناروتو شروع کردم البته بعد آرک پین دراپ کردم یه اینیمه کوتاه برای کسی که کلا انیمه ندیده پیشنهاد بدین
کسی رو ندیدم از انیمه بدش بیاد ولی Shingeki no Kyojin رو دست نداشته باشه!!پیشنهاد میشه!!
One Punch Man
Death Note
FATA ZERO
این 4 تا انیمه رو هرکسی ببینه رسما زندگیش.......:d

• Like
Reactions: Straw Hat Luffy

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
کسی رو ندیدم از انیمه بدش بیاد ولی Shingeki no Kyojin رو دست نداشته باشه!!پیشنهاد میشه!!
One Punch Man
Death Note
FATA ZERO
این 4 تا انیمه رو هرکسی ببینه رسما زندگیش.......:d
وان پانچ من؟ جان من وان پانچ من؟ :d
درسته انیمه خیلی خوبیه! :d من خودمم اینجا تبلیغش رو میکردم(با تشکر از [MENTION=547]m.a.t[/MENTION] :| ) ولی به هیچ وجه برای انیمه بین کردن پیشنهاد نمیشه! :-" قشنگ احتمالش هست طرف کلا دیگه طرف انیمه و انیمه جات پیداش نشه! :d
این لیستی که دادی خیلی خوبه، به جای OPM میشه Psycho-Pass یا FMA:Brotherhood (درسته شونن هست ولی مجبورش کنی ببینه،رد خور نداره :-" ) ، Stein's ; Gate یا شاید CG پیشنهاد داد! :d
در شرایط خاص میشه از انیمه هایی مثل Usagi Drop هم استفاده کرد مثلا! :d

البته نمیدونما...شایدم OPM جواب بده...ولی شخصا احساس نمیکنم جواب بده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر