Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
میدونم تو دیواره ها...ولی نمیشه ادامه ی بلیچ هم تایید بشه؟ :( چندتا مبارزه ی خفن داشتیم تا حالا! میخوام اونا رو:(( زاراکی :((

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
یعنی بهترین خبری که برا شب یلدا میتونست باشه تایید ادامه برسرک بود :excited::excited:امیدوارم به جای انیمه یا چند قسمت انیمه فیلم داستان را تا یه جا پیش ببرند !
پ.ن :darkdn49شیرینیت محفوظه ! :d

آخرین ویرایش:

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
دیروز ادامه دی گری من تایید شد الان هم ادامه berserk تایید شده :d کلا نمیدونم چه خبره هر انیمه ای فکر میکردیم دیگه ادامه ش ساخته نمیشه یکی یکی دارن تایید میشن :d

استاد میورا گفتن انیمه قراره بعد از جریانات انیمه 1997 باشه ولی معلوم نیست ova یا انیمه فیلم یا انیمه سریالی :d

خبر هم تو اولین شماره سال 2016 مجله Young Animal اعلام میشه!

عکس مجله هست که بزارم در جا بن میشم به سلامتی :d

خودتون برین ببینین :d لینک خبر
بهترین خبر ممکن بود!!!

Sent from my D6603 using Tapatalk

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
@AsaraymA
منظور من از پست های اخیرم دقیقاً همین بود که گفتی.
که تو ترجمه کنی ما بگیم به به:>
کار ترجمه مانگاهای ماگی، کوبرا، لِسا، وان پانچ من، جادوگر و .... همین جوری شروع شد. وظفیه من هم گول زدن و هایپ خلق الله بود:>
سلام

خب حرفات کاملاً منطقی و بی جوابه .
میدونم کار سختیه .
به خاطر همینم همون اول کار گفتم یه کار دورهمی و برای خودمون باشه که توی کار به کسی فشار نیاد .
در مورد کتاب هم که من اصلاً تجربه و شناختی از لایت نوول ندارم و نمیدونم چی به چیه . باید خودتون که واردین انتخاب کنین .
در باره استکبار دونو هم که تکلیف معلومه . عطوفت و مهربونی برای تو بود . طبق پیشنهاد خودش با بعضیا از در تهدید به بن وارد میشیم :D

برو عمو جون. ما خود از بن کنندگانیم:>

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
کامنت من چرا پاک شده؟ اگر زحمت نیست اصل نوشته و اون قسمتی که "قانون" رو چیز کرده رو بدید روشن شیم و رعایت کنیم.
اگر زحمت خوندن پست اول رو به خودت میدادی ، متوجه میشدی که عنوان اسپویلر مشکل داشت .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
این که تا بحث تشکیل گروه برای ترجمه اومد وسط و من ناپدید شدم،بحثه از زیر کار در رفتن نیستا:-"
من همین فارسی نوشتنم هم نیاز به ترجمه داره! :-" برای همین در نقش مترجم و ویراستار نمیتونم هیچ حرکتی برم:|
فوقش مثل محمدعلی،بتونم ملت رو گول بزنم بیان بخونند! >:)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
قبل از همه چیز آریا بیا Preview انیمه های زمستون رو اینجا بزار ببینیم در چه سطح از روان نویسی هستی :d ببینیم اگه کارت خوب بود ترجمه رو انجام بدی :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,239
نام
ماکان
من که شروع کردم به دیدن D Gray Man ادامش تایید شد. این نشون میده که من ماهیت فرازمینی دارم و شما باید در مقابل من تعظیم کنید.

اما این سایته که ازش DGM رو میگرفتم یهو به دستور مصادیق نمیدونم چی چی زد لینک هاش رو به اف داد دستای منم موند تو پوست گردو. کسی لینک داره بده خیر از جوونیش میبینه. اون دنیا شفاعتش رو میکنم.

پ.ن: ترجمه اینا خواستید من میتونم یه حرکتایی بزنم!:D البته باید یه لقب خوب بهم پیشنهاد کنید تا قبول کنم.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,795
نام
Masoud
من که شروع کردم به دیدن D Gray Man ادامش تایید شد. این نشون میده که من ماهیت فرازمینی دارم و شما باید در مقابل من تعظیم کنید.

اما این سایته که ازش DGM رو میگرفتم یهو به دستور مصادیق نمیدونم چی چی زد لینک هاش رو به اف داد دستای منم موند تو پوست گردو. کسی لینک داره بده خیر از جوونیش میبینه. اون دنیا شفاعتش رو میکنم.

پ.ن: ترجمه اینا خواستید من میتونم یه حرکتایی بزنم!:D البته باید یه لقب خوب بهم پیشنهاد کنید تا قبول کنم.

من فهمیدم میخواد سیزن 2 ساخته بشه رفتم سراغش ، یه 10 قسمتی دیدم ، خداییش تو اوایل کار از بقیه شونن ها بهتر بوده.
یه لینک تورنت برات پی ام کردم.

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
این قضیه Death Note چیه ؟ تا قسمت 17 از تک تک لحظات انیمه لذت بردم ولی 17 تا 20 انگار فیلره :| از 17 به بعد انیمه و مانگا از هم جدا شدن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر