Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
ممنون میشم یکی زیرنویس انیمه Akagami no Shirayukihime رو واسم اپلود کنه سایت همسایه برداشته زیرنویس رو....:|
اینم از AMV که گلیچن کردم با حال هوای شاد دیدنش خالی از لطف نیست:>
https://www.mediafire.com/folder/4y32b2a0zpmm6/New_folder_(3)
فقط 1-7 رو داشتم که آپلود کردم دانلود فایل Akagami_no_Shirayuki-hime-01-07.rar

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
Seraph بالاخره کار خودشو کرد XD از مانگا زد جلو :))

اولین بارمه میبینم که یه انیمه از مانگا میزنه جلو :d

این قسمتش با اختلاف 3-4 صفحه از آخرین چپتر مانگا تموم شد و تو Previewش چیزایی نشون داد که هنوز تو مانگا نشون ندادن :d نمیدونم شاید چپتر جدید مانگاش تا الان تو ژاپن اومده (بعید میدونم)

چپتر جدید مانگا 4 january منتشر میشه .
-----------------------------------------------------
این Mika چرا اینجوریه ؟؟ یعنی این بشر هیچ هدف دیگه ای به غیر از Yu نداره ؟؟ کل نقشش خلاصه شده تو چسبیدن به Yu 8-|:d ازش بیشتر از بقیه ی شخصیتا خوشم میاد ولی این کاراش دیگه واقعا داره میره رو اعصاب :|

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
مثل اینکه قرار سری جدیدی از انیمه D.Gray-man در سال 2016 پخش بشه که یه تریلر و این عکس ازش منتشر شده :

attachment.php

- - -ویرایش - - -

2 تریلر هم از انیمه های Re: Life in a different world from zero و Ajin منتشر شد که از اولی خشم اومد ولی دومی سبک گرافیکی کار رو دوست نداشتم :

attachment.php
attachment.php

Attachments

• 7.jpg
    7.jpg
    106.7 KB · مشاهده: 154
  • ajin01.jpg
    ajin01.jpg
    29 KB · مشاهده: 140
  • re-zero-mv.jpg
    re-zero-mv.jpg
    145.9 KB · مشاهده: 143
آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
مثل انیکه واقعا میخواد ادامه انیمه D.Gray-man ساخته بشه من هنوز تو شوکم باورم نمیشه :d مگه میشه :((

این پوستر منو نگران کرده میترسم اینا نخوان ادامه رو بسازن و فقط یه ارک رو بسازن :(

اینم تریلرش

البته تریلر که نیست اومدن صفحه های مانگا رو گذاشتن کنار هم اسمشو گذاشتن تریلر :dدوبلر الن هم مثل اینکه عوض شده :(

-----------------------------------------------

Noragami Aragoto EP12 : اینکه داستان رو مثل مانگا نساختن که بگذریم چیزی که باعث شد این ارک برام یکی از چرت ترین ها بشه اینه شخصیت ابیسو و نورا رو این انیمه داغون کرد مخصوصا نورا :(

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
قسمت خوبی بود به نسبت قسمتای قبلی ولی خب خیلی جاهاش قابل پیشبینی بود :D خواهر کیمیزوکی انتظار داشتم یه چیز خفن تر باشه هرچند که احتمالا کامل نشونش ندادن نمیدونم تو این قسمتم رسالت انیمه رو که انسان از خون آشام امم بدتره رو نشون دادن داستان انیمه خیلی خوب و جالب و هیجان انگیز به نظر میرسه ولی نمیدونم چرا وقتی انیمه رو میبینم حس خاصی القا نمیکنه :-?:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من تازه از دانشگاه اومدم و خبر انیمه D.g-m رو دیدم انگار 5-6 ساعت پیش تایید شده :d دمشون گرم :d

حتی اگه فقط آرک Third Exorcists رو نشون بدن کافیه :d چون بهترین آرک مانگا هست :d

البته قبل این چندتا آرک دیگه هست که باید اونارو نشون بده پس خیلی خوبه خیلی چیزا رو نشون میده. در واقع تا اتفاقاتی که الان تو مانگا داره میوفته (آرک حال حاضر) رو نشون میدن چون آرک بعد از Third Exorcists تقریبا :d

دیگه نمیتونم خوشحال بشم :)) هرچی خوشحالی داشتم تو امسال رو کردم دیگه :)) ولی واقعا دمشون گرم

راجع به صدای آلن :| چرا صداش عوض کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(( بهترین صدای ممکن رو داشت :(( نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

ولی گور . . . . بازم آلن خواهیم دید این مهمه :d بچم آلن :((

عجب تریلری داشت :d با اینکه همش تیکه های مانگا بود اما صحنه های خیلی جالبی بود و موسیقی خیلییییی خوبی داشت و آخرشم یه تیکه انگار نشون دادن آلن و کاندا تو انیمه چجورین امیدوارم با همین کیفیت یا بهتر ساخته بشه

بالاخره داره برمیگرده و نشون بده که یه انیمه شونن باید چجوری باشه :d

- - -ویرایش - - -

اگر یادتون باشه گفتم من فقط 3 تا آرزوی انیمه ای مانگایی گیمی دارم

1- ادامه مانگا D.Gray-man

2- ادامه انیمه D.Gray-man

3- ساخته شدن یه بازی خفن از D.Gray-man

که دوتای اولی براورده شدن :d مونده آخری :d

البته فیگورای خفنی هم میخواستم که دیگه نمیخواست آرزو بشه چون ساخت انیمش خود به خود یعنی اینکه فیگور هاشم تو راهن :d

- - -ویرایش - - -

اگر دارم اذیتتون میکنم واقعا شرمندم من هروقت خبر از D.Gray-man میشه کنترلمو از دست میدم :d دیگه بهم حق بدین XD

The Player is BACK

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چپتر جدید مانگا 4 january منتشر میشه .
-----------------------------------------------------
این Mika چرا اینجوریه ؟؟ یعنی این بشر هیچ هدف دیگه ای به غیر از Yu نداره ؟؟ کل نقشش خلاصه شده تو چسبیدن به Yu 8-|:d ازش بیشتر از بقیه ی شخصیتا خوشم میاد ولی این کاراش دیگه واقعا داره میره رو اعصاب :|

ممنون :d پس مطمعنا دیگه از مانگا راحت زد جلو xD

باحاله که XDDD آخه نگاه بکنی واقعا هم هدف دیگه ای نمیتونه داشته باشه :d ولی من بیشتر از همه از Guren و Ferid خوشم میاد XD (این حرفا هیچ کدوم اسپویل نیستن)

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
من هنوز درک نکردم چرا اینا کل دوبلر های d gray man رو کنار گذاشتن!! هر جور نگاه میکنم دلیلی نمیبینم دوبلر الن مگه چش بود :(

وقتی قضیه بدتر میشه میبینم دوبلر های تیکی و به ویژه رود ساما دیگه نیستن

این Ayumu Murase چطوره حالا؟ :d یکی بیاد یکم امیدواری بده :d من بدجور میترسم بزنن نابود کنن یکی از بهترین بخش های انیمه رو

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من هنوز درک نکردم چرا اینا کل دوبلر های d gray man رو کنار گذاشتن!! هر جور نگاه میکنم دلیلی نمیبینم دوبلر الن مگه چش بود :(

وقتی قضیه بدتر میشه میبینم دوبلر های تیکی و به ویژه رود ساما دیگه نیستن

این Ayumu Murase چطوره حالا؟ :d یکی بیاد یکم امیدواری بده :d من بدجور میترسم بزنن نابود کنن یکی از بهترین بخش های انیمه رو

من تو خبرا دیدم فقط دوبلر آلن و لینک رو نوشته بودن راجع به بقیه چیزی نگفتن

اگر همرو عوض کرده باشن که گند زدن با این کارشون :| یه درصد فکر کن صدای خود آلن و لاوی و کاندا و کومویی و . . . عوض شده باشن :( هرکدومشون بهترین دوبلر رو برا خودشون دارن. Cross هم یادمون نره :d

این مردک صداش 2 حالت داره یکی بچگونه و مسخره مثل هیناتا تو Haikyuu یکی هم مدل معمولیش که اممممم بد نیست اما صداش یکم زیادی برا آلن نازکه :d جالبه دوبلر قبلیش زن بود و صداش ولی پسرونه و یه حالتی باحالی داشت الان دوبلرش مرده و صداش ولی نازک تره XDD ولی بازم سخته که از صدای قبلیش دل بکنیم :( هم خیلی صدای آروم و دوست داشتنی بود هم به جای خودش خشن و Evil mode میشد XD

- - -ویرایش - - -

راستی اینم سایت انیمست:

http://dgrayman-anime.com/

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,122
نام
محمد علی
سلام

من اونجا رو نگفتم .
منظورم اینجا بود .
برای همین گفتم فقط یه اثر .
بحث تبلیغات هم منتفیه . چون منظورم بیشتر یه کار دور همی برای نفرات همین تاپیک بود .
یجوری که هیچ عجله و فشاری برای ارائه کارن باشه ولی به هر جون کندنی کاری رو که شورع میکنیم ادامه بدیم و اگر پایانی داشت ، تمامش کنیم . نه اینکه وسط کار همه رو بذاریم تو کف و بیخیال بشیم .

خب پس این جوری که دیگه مشکلی نیست.
یه نفر رو پیدا کن (اسم نمی برم اما خودت می دونی کی:>) تهدیدش کن که اگر ترجمه نکنه بن میشه:D

اگر کار توی یه سایت بگیره توی جامعه کاربران اپیدمی میشه و بقیه هم شروع می کنن.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اقا یه توضیحی راجب بلیچ و دی گری من بدید

بعد کدومشون اکشن تره و خشونت بیشتری هم داره ؟

راجع به اکشن بودن که بدون شک بلیچ :d بزار اینجوری بگم خودت متوجه میشی:

تو انیمه های شونن دیدی بیشتر معروفا اینجورین که تو یه انیمه همه نینجان تو یکی دیگه همه اعضای خانواده مافیان تو یکی همه Exorcistن (تو همین D.Gray-man) میتونی متوجه بشی از هرکدوم چه چیزی در میاد اما تو بلیچ همه شینیگامی یا Death Godن :d دیگه یه حساب دو دوتا میتونی متوجه بشی که level کار مبارزات بلیچ از همه اینا بالاتره :d

از نظر خشونت که جفتشون تو یه سطح هستن و بالاخره انیمه های این تیپی شونن خشونت زیادی توشون نیست اما از نظر Dark بودن داستان بدون شک D.Gray-man خیلی داستان بهتری (از همه نظر) داره و Dark هست

از نظر کلی بخوای به نظر من D.Gray-man با اختلاف خیلیییی زیادی بهتر از بلیچه تا این حد که برا من D.G-m دومین انیمه تو لیست بهترینامه اما بلیچ حتی تو 20 تای اول هم نیست :d

از دلایلی که میتونم به بد بودن بلیچ بگم اینه که بالا پایین زیاد میشه یعنی یه سری جاها انیمه خیلی جذاب میشه ولی یه سری جاها حالت بهم میخوره و همینجوری میزنی جلو. کلا بلیچ اینجوریه که اولاش جالبه وسطاش خیلی جالب میشه ولی بعد از نصفه هاش دیگه همینچوری چرت و پرت میشه تا حدی که الان مانگاش به یه زباله تبدیل شده

اما D.G-m اولاش جالب رو به خیلی معمولیه تا آخر انیمه هم کم کم کم کم بهتر میشه تا قسمتای آخر خیلی باحال میشه و اوجش بعد از انیمه و تو مانگائه یعنی این فصل جدیدی که میخوان ازش بسازن که با تمام زندگیت بازی میکنه :d کلی شخصیت معرکه داره از آدم خوبا بگیر تا آدم بدا همه دوست داشتنی و معرکن. از نظر مبارزات و قدرتا هم درسته از بلیچ پایین تره اما بازم تو شونن ها یه چیز فوق العاده ایه :d

خیلی خیلی کم پیش میاد انیمه ای که هم تو آدم خوبا شخصیت خیلی محبوب پیدا کنی هم آدم بدا :d از همین الان مطمعنم اگر ببینی این لیست کساییه که حتما 2 نفر توشون هست که تو هم خیلی خوشت بیاد:

Allen

Lavi

Kanda (اینو تو مانگا همه عاشقش میشن)

Tyki

Road

البته آخرشم سلیقه ایه یکی خوشش میاد یکی هم نمیاد (که من با این شخص برخورد میکنم XD ) یکی هم میبینه که چون من گفتم انیمه محبوبش فلانه اونم میاد میگه که D.G-m فلانه نمیخوام نام ببرم :d

ولی به نظرم کل دنیا باید با Charmی که آلن داره آشنا بشن :d

البته بازم میگم اوج D.G-m دقیقا بعد از انیمست و کل فصل 1 انیمش از نظر داستانی میشه گفت prologue داستان کلی سری هست :d

- - -ویرایش - - -

البته بگم درسته مبارزات بلیچ خر تره (اینجا خر معنی خوبی میده :d ) اما مبارزات D.G-m یه حس خیلی معرکه ای دارن مخصوصا اینکه هرکدومشون قدرتای خیلی جالبی دارن کلا از نظر تکنیکی بهترن اما تو بلیچ پر ضرباتیه که نصف شهر و یه کوه و . . . رو نابود میکنه :d

- - -ویرایش - - -

امروز تو دانشگاه خبر بدی شنیدم اما تو نت کلی خبر خوب ریخته XD

انیمه مخصوص Itachi از Naruto هم که بهار میخواد پخش بشه و اسمش Naruto Shippuden The True Legend of Itachi هست که بر اساس 2 تا کتاب ساخته میشه که تو ژاپن منتشر شده

به به باز هم میریم تو کار Itachi-san

http://www.saiyanisland.com/2015/12/naruto-shippuden-the-true-legend-of-itachi-anime-trailer/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر