Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
سلام دوستان. یه سوال داشتم.جایی نیست که یکجا بشه تمامه قسمت های یک انیمه رو دانلود کرد؟ یا بخش بخش کرده باشه؟ مثلا من بخوام وان پیس رو دانلود کنم از 1تا 100 رو گذاشته باشه به صورت یکجا خیلی راحت ترم تا بخوام تک تک دانلود کنم.ممنون

تورنت:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خب به توصیه فرشاد انیمه Danshi Koukousei no Nichijou - Daily Lives of Highschool Boys رو شروع کردم :D فعلا فقط سه قسمتش رو دیدم ولی خب به نظرم ایده کلی کار دستم اومده و میتونم تا حدودی در موردش نظر بدم. (در ضمن دوست دارم بدونم فرشاد بعد از خوندن پستم چه انیمه دیگه ای رو بهم توصیه میکنم :D )

بخوام خلاصه بگم تا الان زیاد ازش خوشم نیومده :D ایده اینکه دیوونه بازی چندتا پسر دبیرستانی رو ببینی خیلی باحاله و قبلا هم کارای مشابه مثل Kimi to Boku رو دیدم و ازش خوشم اومده ولی خب اینجا دیگه خیلی انیمه درهم برهمه. حالا باز توی Kimi to Boku انیمه جوری پیش میرفت که به نظر میومد یه داستان منسجم پشتشه و حداقل شخصیتا و روابطشون با جلو رفتن انیمه تغییر میکردن ولی توی Danshi کلا به نظر میاد انیمه فقط از چندین داستان کوتاه تشکیل شده و ارتباط خاصی بین اونا وجود نداره که من با این مسئله زیاد حال نمیکنم :D

به طور کلی طنز و شخصیتای انیمه جالب به نظر میان(هرچند بگیر نگیر دارن) ولی اینکه هر قسمت از 4-5 داستان کوتاه و نسبتا بی ربط به همدیگه تشکیل شده و انیمه خط داستانی کلیی نداره باعث شده زیاد نتونم باهاش ارتباط برقرار کنم :D

واکاتا :d

اینجوری که معلومه از انیمه های اپیزودیک خوشت نمیاد (یعنی فکر کنم بدترین دشمنت گینتاما بشه XD )

بیشتر از همه چیز هم از شخصیت پردازی خوشت میاد (یعنی بهترین انیمه برات گینتامائه XDD )

این گینتاما رو نام بردم الان اصلا طرفش هم نریا درواقع الان متنفر میشی نگاش کنی کلا همینجوری میخواستم یه چیزی بگم

یه سری انیمه تو ذهنم دارم بهت معرفی کنم اما میترسم یا تو خوشت نیاد و اینکه یه سریاشون یه جا به شدت افت دارن و برا من که مهم نبود

راستی Barakamon دیدی؟ :d البته برا دیدن این انیمه لازم نیست از سبکش یا چیزای دیگش خوشت بیاد همینکه بشینی ببینیش هر سلیقه ای هم داشته باشه عاشقش میشی :d (فک کنم دیده باشی )

الان میتفکرم یه سری انیمه رو برات پ.خ میکنم اگه دوست داشتی بگیر نظرتو حتما بگو. بعد از شونصد سال اولین کسی هستی که فکر میکنم ارزشش رو داره آدم وقت بزاره انیمه بهش معرفی کنه :d

تو پ.خ هم میگم چون نمیخوام پست بعدی من دقیقا بیاد بکوبه تو سر اون انیمه :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بالاخره :(( :(( :(( :((

من باز D.Gray-Man خوندم :((

از نسخه خامش که معلومه بازم قراره تا چپتر بعد کف و خون قاطی کنیم :(( آخه اون چه پایانی بود؟ :(( زودتر ترجمش کنن :((

خداروشکر تعداد صفحات کم نبود و اینکه کیفیت طراحیاش به خاطر مشکل دستش پایین نیومده :x

- - -ویرایش - - -

اینم آرت صفحه اولش البته اگه کسی تا همین چپتر آخر نخونده بهتره نبینه :d

بالاخره دوباره روی ماه ایشون هم دیدیم :d

این کاتسورا خودش چندگانگی نظر داره هر چند وقت یه بار تو مانگا رنگ دست و علامت Curse آلن رو عوض میکنه هی بین قرمز و بنفش سوئیچ میکنه XD

به امید ساخت ادامه انیمش و ساخت یه بازی ازش و ساخت چندتا فیگور خفن از کاراکتراش :d

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اسپویل مانگاهای وان پیس و D-Gray man به طور کامل تو انیمه ورلد قرار گرفت و همین امروز وان پیس نسخه انگلیسیش منتشر میشه احتمالآ

مانگای این هفته وان پیس بسی احساسی بود :crying1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
امروز؟ امروز 4 شنبست؟ چه زود گذشت! فکر میکردم 3شنبه باشه تازه :-" بهتر! >:)
وان پیس...امیدوارم همین امروز بیاد و اینطور که حسن گفته ... :( :x نمیتونم صبر کنم! :((

---
[MENTION=68802]NoctisSasuke[/MENTION]
علی گینتاما رو شروع کرده و خوشش اومده:-" (من سخنگوی علی ـم هی میپرم وسط؟ :| ... باراکامون هم دیده :p )
البته منم نظرم در مورد این Danshi .... زیاد مثبت نیست! البته منفی هم نیست! :-" بعضی قسمتاش خیلی خوب بودن و میترکیدم از خنده! بعضی هاش رو حال نمیکردم :-" گینتاما هم البته چنین قسمت هایی که اصلا باهاشون حال نمیکنم داره! ولی کمه :-"

بهترین شخصیت پردازی هم وان پیسه >:) (ولی بیا وارد vs نشیم :-" صرفا نظرشخصی :-" ولی از نوع فکتش :-" :)) )

بیاید این علی رو راضی کنید تورنت ـی بشه از هرچیزی واجب تره! :| یک سری انیمه ی شاخ رو به خاطر اینکه لینک غیر تورنتش گیر نمیاد نمیبینه! نمونش Usagi Drop ! :|
هرکاری میکنم به سراط مستقیم رو نمیاره :|

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
آقا این وان پیس چطور داره پیش میره، خوبه؟
من انیمه ـش رو میدیدم، دیگه داشت حالم بهم میخورد دراپ کردم:| چقدر الکی هر چیزی رو کش میدادن، یه در میخواست باز بشه دو ساعت طول میکشید. بیخیال انیمه بشم برم مانگا بخونم بهتره؟:d (قبلا مانگا رو میخوندم، الان بعد مدت ها برگشتم خواستم با انیمه شروع کنم که دیدم گند زده:d)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من انیمه ـش رو میدیدم، دیگه داشت حالم بهم میخورد دراپ کردم:| چقدر الکی هر چیزی رو کش میدادن، یه در میخواست باز بشه دو ساعت طول میکشید. بیخیال انیمه بشم برم مانگا بخونم بهتره؟:d (قبلا مانگا رو میخوندم، الان بعد مدت ها برگشتم خواستم با انیمه شروع کنم که دیدم گند زده:d)

دقیقا

بیخیال شو برو مانگا بخون

منم داشتم میدیدم حالم بهم خورد جدا افتضاح ترین انیمه بلند تو کش دادنه :| میخوان فیلر نزارن عوضش حوصله آدم رو سر میبرن

حتما مانگاش رو شروع کن منم انیمه رو بعد از یه جایی ول کردم الان مانگارو چند وقته شروع کردم خیلی بیشتر حال میده

انیمش رو با دور تند X4 هم ببینی بازم کند پیش میره :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
:(( :(( :(( :(( :((

سابو :((
همینطور که پیشبینی میشد تنها دلیل موجهی که چرا سابو به مارینفورد نرفته بود! :( ولی اونجایی که خاطراتش رو یادش میاد... :((
این قسمت با اینکه خیلیش فلش بک بود،ولی بس ما را احساساتی نمود :((
سه برادر :( :( :(
و نکته ی عجیب این بود که بعد از مبارزه ، اودا 3 روز رو گذروند! و هنوز هیچ خبری از سانی نیست! گویا واقعا اودا فراموششون کرده :)) :)) (به قولی... سانجی/نامی/چوپر/ بروک کی بیدن؟ :)) )

صحنه ی های خداحاقظی سابو هم همینطور که زورو گفت،یاد آور خاطرات خوب و بدی بود:( امیدوارم دیگه این اتفاق نیفته!
و ... اون کلاع ها خیلی مشکوک بودن! و حرف هم میزدن؟ یعنی چه جور قدرت یا میوه ایه؟ اگر زوان بود،نباید اینجوری جدا میبودن کلاغ ها...ولی الان؟؟؟ نمیدونم! :-"

و باز هم هفته آینده چپتر نداریم :(( البته کاملا مورد انتظار بود! چون وقتش شده بود :d

درسته مانگای وان پیس شاهکاره! و درسته انیمه ـش پنیر پیتزاش زیاده!!! ولی باز هم انیمه ـش ارزش دیدن داره! :x اصلا دوبله ی کار انیمه رو عالی میکنه! >:) همین یه دلیل برای دیدنش کافیه! :d
راستی 700 قسمتی شدن انیمه هم یادم رفت تبریک بگم :-" با اینکه چند هفته ازش گذشته :| تبریک به وان پیس بین ها :p

راستی اون گریه ها هم اسپویل نداشتا! نزنید پست رو پاک کنید! به خاطر خوب بودن این چپتر و زود اومدنش بود! :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
واکاتا :d

اینجوری که معلومه از انیمه های اپیزودیک خوشت نمیاد (یعنی فکر کنم بدترین دشمنت گینتاما بشه XD )

بیشتر از همه چیز هم از شخصیت پردازی خوشت میاد (یعنی بهترین انیمه برات گینتامائه XDD )

این گینتاما رو نام بردم الان اصلا طرفش هم نریا درواقع الان متنفر میشی نگاش کنی کلا همینجوری میخواستم یه چیزی بگم

یه سری انیمه تو ذهنم دارم بهت معرفی کنم اما میترسم یا تو خوشت نیاد و اینکه یه سریاشون یه جا به شدت افت دارن و برا من که مهم نبود

راستی Barakamon دیدی؟ :d البته برا دیدن این انیمه لازم نیست از سبکش یا چیزای دیگش خوشت بیاد همینکه بشینی ببینیش هر سلیقه ای هم داشته باشه عاشقش میشی :d (فک کنم دیده باشی )

الان میتفکرم یه سری انیمه رو برات پ.خ میکنم اگه دوست داشتی بگیر نظرتو حتما بگو. بعد از شونصد سال اولین کسی هستی که فکر میکنم ارزشش رو داره آدم وقت بزاره انیمه بهش معرفی کنه :d

تو پ.خ هم میگم چون نمیخوام پست بعدی من دقیقا بیاد بکوبه تو سر اون انیمه :d

امير اكثرشون رو جواب داد ديگه :d

آره پ.خ رو ديدم و جواب دادم، خيلي خيلي ممنون بابت پيشنهادها :d اگر انيمه ديگه اي هم به نظرت باحال بود و فكر ميكردي با سليقه من ميخونه دريغ نكن و بهم بگو (حالا چه اينجا چه توي پ.خ)

نگران اينم نباش كه بچه ها ميگن انيمه باحال نيست و اينجور حرفا :d من اصولا اكثر چيزايي كه بچه ها ميگن رو ميبينم و بعد خودم در موردشون نظر ميدم :d مثلا از همين پيشنهادات قبلي در كنار اين انيمه Danshi، از انيمه هايي كه حسن پيشنهاد داده بود (Uchouten Kazoku و Nagi no Asukara) و از توصيه هاي باقي دوستان (Sakurasou no Pet na Kanojo و Clannad) رو هم گرفتم :d به مرور زمان باقي پيشنهادات رو هم ميگيرم.

همينطور يكي دوتا انيمه هم امير گفت كه اونا رو هم گرفتم و در كنارش كاراي فصلي و هفتگي هم اكثرشون رو دارم ميگيرم(ارسلان، ككاي، گنگستا و...) براي همين بهشون اشاره نميكنم.

در كل هرچي پيشنهاد داري رو كن :d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین

وان پیس رو اگر به صورت Horde Watch بخوای ببینی و وقتش رو هم داشته باشی مشکل خاصی نداره ! انقدر همه چیز دوست داشتنیه و تمام شخصیت ها و کاراشون Bold هست که کم پیش میاد آدم خسته بشه . مشکل زمانی پیش میاد که بخوای به صورت Ongoing ببینیش ! :D بعد از هر اپیزود فقط چهره نا امیدی رو صورت آدم میمونه !

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
وان پیس رو اگر به صورت Horde Watch بخوای ببینی و وقتش رو هم داشته باشی مشکل خاصی نداره ! انقدر همه چیز دوست داشتنیه و تمام شخصیت ها و کاراشون Bold هست که کم پیش میاد آدم خسته بشه . مشکل زمانی پیش میاد که بخوای به صورت Ongoing ببینیش ! :D بعد از هر اپیزود فقط چهره نا امیدی رو صورت آدم میمونه !
به نکته ی خوبی اشاره شد:-" گرچه من بازم دیدن همین 20 دیقه هفتگی رو به دراپ کردنش پیشنهاد میدم:-" حتی در صورت خوندن مانگا :-"

وان پیس بین ها هم بشتابند :
http://forum.bazicenter.com/thread97121/#post3808512

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
به نکته ی خوبی اشاره شد:-" گرچه من بازم دیدن همین 20 دیقه هفتگی رو به دراپ کردنش پیشنهاد میدم:-" حتی در صورت خوندن مانگا :-"

وان پیس بین ها هم بشتابند :
http://forum.bazicenter.com/thread97121/#post3808512

دیگه شما M تشریف داری :d

هفتگی باز آره اما بخوای از اول یهو 700 قسمت ببینی فقط عذاب میده و بدتر باعث میشه ازش متنفر بشی

من تازه فیلرارو ندیدم و خیلی جاهارو هم تیکه تیکه تریلری دیدم نتونستم تحمل کنمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر