Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai

یه پا Psycho-Pass ـه برای خودش:d اون دقایق آخر قسمت اول که کلا زبونم رو بند آورد، احسنت احسنت:>

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
درود !

خلیل دونو نمیدونم شاید این انیمه هارو دیده باشی ولی چون کلا زیاد معروف نیستن گفتم شاید ندیده باشی و ببینی !!
لیست دانلودتم پر میشه سنپای !!

Aoi Bungaku
main-qimg-71913a62aebd610c5be4df873ed527b7

که انیمه ای هست 12 قسمته که هر چند قسمت یک داستان رو روایت میکنه و از کتاب ها و چیز های معروف کلاسیک ژاپنی هست و دست Mad House در کاره که فوق العاده هست...
:d

Kuuchuu Buranko
In_the_Pool_cover.jpg

این که فوق العاده باحاله سنپای در مورد یک روانپزشک هست که با بعضی از بیمارهاش که زندگیشون چطوره و اینا...
اینم بگم که داستانک داستانک هست یطورایی 11 قسمت انیمه !!
;)

Infinite Ryvius

200px-Ryvius.jpg

سنپای اینم یدونه از اون انیمه هایی با تم فضایی که مال سال 1999 هست که 26 قسمته هست یطورایی میتونه ژن های اوانگلیون رو داشته باشه ولی کمدی تر...
خوبیش اینه که طراحیش کلاسیک و قشنگه و به شدت پیشنهاد میشه !!

:-"

تشکر بردیا

Aoi Bungaku رو قبلاً دیدم....بخصوص آقای Sakai Masato (شخصیت سمت چپ عکس) که یکی از فن های بازیگری ـشم...هم خودش، هم همسرش، شاهکارن...ولی تو زمینه ی دوبله ی انیمه، اصلاً صداش رو دوست ندارم :d

اون دوتای دیگه رو ندیدم...

xtfexavf6bwih5mw509t.jpg

Tenshi no Tamago
Angel's Egg
محصول سال 1985

یه فیلم 70 دقیقه‌ایه... دانلود کن و هر وقت حوصله داشتی حتماً ببینش، راست کار خودته! :d
کلاً تو فیلم شاید در سطح 4 دقیقه هم دیالوگ رد و بدل نشه و خیلی خیلی روند Slowیی داره (موشی‌شی رو ضربدر 10 کن) ولی محصول نهایی یه چیزیه عجیب غریبی از آب در اومده... تو لیست بهترین فلیمهایی هست که دیدم و درکل شدید پیشنهاد میشه. (مخصوصاً به تو :d)

790zmez7vrrx1pw2g2uk.jpg

w2t5x50g0ifb3wjar8lh.jpg

mtxy826f60n1p36i5phi.jpg

t55fh7bztqx487xqjpt7.jpg

xdwngtzi9q4ypci7ieal.jpg

apl3c968111bpe7zuojs.jpg

4tykdl6gqy1n8odxwsow.jpg

ساسوگا آریا....امروز صبح نشستم نگاش کردم....جالب بود.

دقیق یادم نیست که اخرین کار آخرزمانی که نگا کردم کی بودش....ولی این یکی از عجیب ترین کارهایی بود که تو این موضوع دیدم!!!
تم کار خیلی عجیبُ سنگین بود...یه جور کتمان حقیقت رو توش احساس میکردم که با اون اسحله که مثل صلیب بودش، شکسته شد.

واقعاً نمیشه اینطور چیزها رو بدون پس زمینه دید...درک انیمه واقعاً سخت بودش....ولی جالب

چجوری Live Action میبینی خلیل :((
آخه این Lهه؟ نه این Lهه؟ :((
هی زندگانی :(

ببین همینی که هس :d

Live-Action که جای خودش رو داره...تا الان چندین بار جو گیر شدم که Stage Play نگا کن (":

اگه از داستان هایی مثل فیلم Red Cliff خوشت میاد، پس برو انیمه ی Kingdom رو ببین. دو فصله و 77 قسمت، یعنی تا یه مدت لیست رو حسابی پر میکنه:d

ممنون مسلم
وقتی این انیمه هفتگی پخش میشد، یادمه....ولی همون موقعه یه حسی بهش داشتم، کلاً از داستانُ شخصیت های مغولی چینی ـن خوشم نمیاد.... برای همین کلاً طرفش نرفتم.

یکی از دوستان لطف میکنه پاسخ نقل قول صفحه قبل که مربوط به بنده میشه را در این صفحه برای من نقل کنه :D از لطف دوست عزیز برای جواب ممنونم اما خوبه اشاره کردم 933 باری من 932 و را باز میکنه :D

برو تو تنظیمات کاربری...تعداد پست های که تو یه صفحه نمایش میده رو زیاد تر کن...درست میشه.

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
من یه کامنت جمع و جور از انیمه هایی که تا الان دیدم بدم
Gangsta : شروع خوبی داشته.موضوع اصلی انیمه و شغل دو تا شخصیت اصلی فضای داستان رو محدود نمیکنه.طنز الکی هم توش نچپوندن.واسه همین شدیداً بهش امیدوارم.
Working!!! : سری ورکینگ تنها انیمه ای بوده که تونسته منو به خنده بندازه.:d.نه فقط یه لبخند بزنم واقعا خندیدم:d.قسمت اول به صورت جمع و جور شخصیت کاراکترها رو دوباره واسه بیننده توضیح داد و تقریبا همه رو دوباره معرفی کرد.پیشرفت Inami توی opening کاملا مشهوده.بش تبریک میگم:d.
Dragon ball Super : خیلی کیف کردم وقتی دیدم آرت و گرافیک و کیفیت انیمه همون سبک قدیمی مونده.سبک مبازره هم گویا به همون خرتوخری هست(ratatatatatatata :d)دشمن اصلی رو هم فکر کنم تو opening نشون داد و اگه اونی باشه که فکر میکنم شخصیت های اصلی بدبخت شدن:d
charlotte : من یه فرمولی برای انیمه های دبیرستانی واسه خودم ساختم.به این شکل که High school boy + Comedy رو حساب کنیم و تقسیم بر Female With Attidude+ Mean Boo*s sizes of Female Character + Special Powers میکنیم:d.اگر حاصل عبارت بدست آمده از 1 کمتر شد انیمه مستقیما دراپ میشه.اگر حاصل بین 1 تا 2 بود انیمه شدیداً در معرض دراپ شدن قرار داره.اگر بیشتر از 2 شد انیمه رو با خیلی راحت میشه ادامه داد.الان این شده بین 1 و 2 .حالا ادامه میدیدم ببینیم چی میشه:d
Jitsua Watashi wa :همه چیز این انیمه برام تکراری بود بجز شخصیت اصلی مونثش.اکثراً تو این انیمه های دبیرستانی طبق فرمول بالا شخصیت های مونث همگی عقل کل و پرفکتند و پسرا خنگ و دست و پا چلفتی.اینجا اصلا از صداگذاری هر دو شخصیت داستان خنگی و چلمنگی میباره:d.خیلی بهش امیدوارم.
Gate : والا نظری ندارم.اصلا نمیدونم چی شد...plot hole بیداد میکنه از همین اول:|.فهمیدید به منم بگید.
Shimoneta : خیلی کار سطح پایینی درومده.موضوع جالبیه ولی طنزش به طرز وحشتناکی ضعیفه.دراپش کنید برید به جاش Seitokai Yakuindomo ببینید!
===========
فیلم جدید چی اومده؟من آخرین بار 2 ماه پیش When Marine Was There رو دیدم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Absolute Duo

کسی دیدتش؟ موضوعش چیه؟ چه سبکیه؟ ارزش دیدن داره یا نه؟ کلا یه کوچولو در موردش توضیح بدید ممنون میشم :D
===
لیست دانلود هم خالیه، اگه یه چندتا انیمه باحال مدرسه ای یا رومنس مثل Ao Haru Ride یا Gin no Saji برای دانلود بهم پیشنهاد بدید ممنون میشم :D GTO و Yahari رو هم دارم :D

پ.ن: فقط انیمه هایی که میگید زیاد قدیمی نباشن، یعنی از 2005 - 2006 به این سمت. ممنون :D

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Absolute Duo

کسی دیدتش؟ موضوعش چیه؟ چه سبکیه؟ ارزش دیدن داره یا نه؟ کلا یه کوچولو در موردش توضیح بدید ممنون میشم :D
===
لیست دانلود هم خالیه، اگه یه چندتا انیمه باحال مدرسه ای یا رومنس مثل Ao Haru Ride یا Gin no Saji برای دانلود بهم پیشنهاد بدید ممنون میشم :D GTO و Yahari رو هم دارم :D

پ.ن: فقط انیمه هایی که میگید زیاد قدیمی نباشن، یعنی از 2005 - 2006 به این سمت. ممنون :D

علی تا اینجای کار یکم با سلیقت آشنا شدم اما اینی که میگم رو دانلود کن ببین نظرتو بگو که کاملا دیگه آشنا میشم

Daily Lives of highschool boys

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
Absolute Duo

===

ازنظر من انیمه زیاد جالبی نیست شخصیت های تکراری و داستان تکراری و ............... همش تکراری

داستان هم در مورد پسری که در گذشته اتفاق دردناکی براش افتاده و الان برای قوی تر شدن به مدرسه ای رفته که توش روح طرف تبدیل به سلاح میشه برای جنگیدن (ولی مال این تبدیل به سپر میشه جای اسلحه) و اتفاقاتی که تو مدرسه براش میفته و .......

از نظر من انیمه ارزش بالایی برای دیدن نداره و کار بهتر از این از هر لحاظ بیشتره نا گفته نمونه که من این انیمه رو تا فسمت 7 دیدم دراپ کردم :d

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دروود رفقا
آغااااا
این توکیو غول کیا ریلیز میشه؟
من تا قسمت 5 فصل دو دیدم
تا همونجا هم فک کنم اومده فعلا :|
--------------------------------------------------------------
این ناروتو شییپودن هنوز تموم نشده خبر آمد خبری در راه است!!! (سری سوم ناروتو!!)
فک کنم میشیم مصداق این جمله که : ما با ناروتو طلوع کردیم و با ناروتو غروب خواهیم کرد!!
---------------------------------------------------------------
کسی از رفقا یه شونن تو مایه های ناروتو و هانتر سراغ نداره؟ ترجیحا هم طولانی باشه
---------------------------------------------------------------
پایان نقل قول
فدا مدا

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
به دوستانی که با دیدن Shimoneta کف و خون قاطی کردن . پیشنهاد میکنم حتما برن Monster Musume no Iru Nichijou رو ببینن . قسمت اولش خیلی خوب بود.
---
From Up on Poppy Hill
خیلی خوشم اومد ازش . داستان و روایتش فوق العاده بود. شخصیت‌های اصلی و اونایی که به شکلی توی داستان نقشی داشتن همشون عالی بودن. سبک گرافیکشم خیلی دوست داشتم.و هر لوکیشن پر از جزئیات بود. موسیقشم خوب بود با فضای انیمه کاملا هماهنگ بود و قشنگ حس همون دهه رو به بیننده منتقل میکرد. دوبله هم من پسندیدم و بنظرم خوب بود ولی نمیدونم چرا اون شخصی ک انیمه رو بهم پیشنهاد داد از دوبله‌ش گله میکرد
دراخرم بگم که بعد از دیدن این انیمه و The Wind Rises . میتونم یکم درک کنم که چطوری ژاپن . امروز به این جا رسیده
---
Aimer-Fuyu No Diamond
doko ni iru no, koko ni iru yo
soko ni iru no, soba ni iru yo
koko ni iru no, itsumo iru yo
doko ni iru no, wakarani yo
این اهنگشم عالی بود .دیگه کم کم داره میره کنار Kalafina برام . از بس این چندوقت اهنگ خوب ازش گوش دادم. اینم بگم ک صدا خیلی خاصه واقعا نظیرشو ندیدم.

Attachments

• MOVAB91115.jpg
    MOVAB91115.jpg
    67.1 KB · مشاهده: 3
  • cover.jpg
    cover.jpg
    36 KB · مشاهده: 3

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
علی تا اینجای کار یکم با سلیقت آشنا شدم اما اینی که میگم رو دانلود کن ببین نظرتو بگو که کاملا دیگه آشنا میشم

Daily Lives of highschool boys
ممنون فرشاد، رفت توی لیست دانلود :D
ازنظر من انیمه زیاد جالبی نیست شخصیت های تکراری و داستان تکراری و ............... همش تکراری

داستان هم در مورد پسری که در گذشته اتفاق دردناکی براش افتاده و الان برای قوی تر شدن به مدرسه ای رفته که توش روح طرف تبدیل به سلاح میشه برای جنگیدن (ولی مال این تبدیل به سپر میشه جای اسلحه) و اتفاقاتی که تو مدرسه براش میفته و .......

از نظر من انیمه ارزش بالایی برای دیدن نداره و کار بهتر از این از هر لحاظ بیشتره نا گفته نمونه که من این انیمه رو تا فسمت 7 دیدم دراپ کردم :d
بسیار ممنان برای توضیحات :D
خب حسن یه چندتا از این کارا رو بگو تا ببینیم فیضش رو ببریم دیگه :D

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
Absolute Duo

===

Sakurasou no Pet na Kanojo در سبک درام-رومنس-کمدی داستان درباره ی یه خوابگاه به نام ساکوراسو که دانش اموزانی که کلا مشکل دارن یا مشکل درست میکنن میرن تو این خوابگاه و همه هم از دم عجیب و غریبن :d کلا انیمه شاهکاریه و به نظرم یکی از بهترین کار ها در سبک رومنس , موسیقی و طراحی هم به شدت عالیه. ولی بهترین ویژگیش شخصیت های انیمه است که عالین و هر کدوم هم اخلاق بسیار عجیب و غریبی دارن کلا قسمت اول رو ببینی میفهمی منظورم چیه :d
انیمه هم از روی یه لایت نوال ساخته شده , کلا هم 24 قسمته

Clannad و Clannad After Story (نمیدونم دیدی یا نه) کلا توضیح خاصی نداره باید این انیمه رو ببینی از هر نظر شاهکاره مخصوصا Clannad After Story . داستان درباره ی پسری به نام تومویا که کلا از زندگی خسته است و رابطه خوبی هم با پدرش نداره و یه روز که داره میره مدرسه با دختری به نام ناگیسا اشنا میشه و... به صورت کاملا خلاصه :d
اینم از روی یه نوال ساخته شده که فصل اول یا Clannad جمعا 23 قسمته بعد این هم باید Clannad After Story ببینی که اینم 24 قسمته , داستانش هم درست بعد از Clannad
این دو کلا از انیمه بالایی یه سطح بهترن دلیلی که بعد از Sakurasou معرفی کردم اینه که بعد دیدن این انیمه کلا محاله بتونی فیلم و سریال و انیمه دیگه ای ببینی :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
[MENTION=109048]darkdn49[/MENTION]

ممنون فرزاد جان، هر دو رفتن توی لیست دانلود :D اولی به نظر دقیقا همون چیزی میاد که دنبالشم :x Clanned هم خیلی وقت پیش میخواستم بگیرم ولی نمیدونم چرا فراموشش کردم :| این سری دیگه حتما میگیرمش :D

بازم ممنون :D

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
Sakurasou no Pet na Kanojo
Clannad و Clannad After Story (نمیدونم دیدی یا نه) کلا توضیح خاصی نداره باید این انیمه رو ببینی از هر نظر شاهکاره مخصوصا Clannad After Story . داستان درباره ی پسری به نام تومویا که کلا از زندگی خسته است و رابطه خوبی هم با پدرش نداره و یه روز که داره میره مدرسه با دختری به نام ناگیسا اشنا میشه و... به صورت کاملا خلاصه :d
اینم از روی یه نوال ساخته شده که فصل اول یا Clannad جمعا 23 قسمته بعد این هم باید Clannad After Story ببینی که اینم 24 قسمته , داستانش هم درست بعد از Clannad
این دو کلا از انیمه بالایی یه سطح بهترن دلیلی که بعد از Sakurasou معرفی کردم اینه که بعد دیدن این انیمه کلا محاله بتونی فیلم و سریال و انیمه دیگه ای ببینی :d

@darkdn49

ممنون فرزاد جان، هر دو رفتن توی لیست دانلود :D اولی به نظر دقیقا همون چیزی میاد که دنبالشم :x Clanned هم خیلی وقت پیش میخواستم بگیرم ولی نمیدونم چرا فراموشش کردم :| این سری دیگه حتما میگیرمش :D

بازم ممنون :D
علی جان هر انیمه ی تو لیستت داری بزار کنار و فقط برو Clanned ُ ببین . دقیقا همینطوره ک دوستمون گفت "از هر نظر شاهکاره" و بعد از Steins Gate بهترین انیمه ی که دیدم
"بعد دیدن این انیمه کلا محاله بتونی فیلم و سریال و انیمه دیگه ای ببینی" اینم کاملا تایید میشه. من بعد از دیدنش ی مدت کلا افسرده بودم.. وضعیتی بودا.

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
خب میگی 933 رو باز نمیکنه پست من با تمام توضیحات تو صفحه 932 هست :d

راجع برگشتن مانگای D.Gray-man بود دیگه توضیح چی میخوای؟ :d

با تشکر بسیار از خلیل درست شد :D فکر کنم باگی چیزی بود :D
نه عزیز دل منظورم اون قسمت واقعی بودن داستان انیمه بود !
از چه نظر واقعی است ؟:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
با تشکر بسیار از خلیل درست شد :D فکر کنم باگی چیزی بود :D
نه عزیز دل منظورم اون قسمت واقعی بودن داستان انیمه بود !
از چه نظر واقعی است ؟:D

منظورم داستان انیمه نبود منظورم اون جریانات شایعات ادامه دادن مانگا بود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر