Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آقا چشم ما این Vampire Hunter D رو گرفت:D
انیمه 2000 به بعدش رو نگاه کنیم متوجه داستان میشیم یا باید اون دهه 80ـیش رو هم نگاه کنیم!؟
من Hellsing Ultimate رو دیدم، این راضیم میکنه؟ مشکل من با HU مبارزات کمش بود که مث F/SN UBW میشد خساست رو توی درگیری هاش دید:D VHD هم همینطوره؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
125- این آهنگ با یه آهنگ دیگه اخرتش ـن...وقتی میشنوم ـشون، یادم صدای Koyama Rikiya می افتم.
دوتا F/Z دیگه هم تو لیست هست...ببین میتونی پیداشون کنی.
123- احست...تو همه ی جای انیمه شنیده میشد.
یکی دیگه هم هستش

بگرد...بازم هست (:

امیرآکیبا بهونه ی الکی نیار.....:p
اهنگ رو که تو خود انیمه شنیدی، حتماً باید OSTهاش رو گوش کرده باشی D:

میدونم که همه ی اینها رو شنیدی...شاید دو سه تا باشن که کلاً اون انیمه رو ندیدی باشی..ولی بقیه رو دیدی، جزء انیمه های معروف ـن
حتی اگه بخوای تو PM دقیق بهت میگم که کجای انیمه ها شنیده میشه :d

به نظرم سخت ترین آهنگ 117 تشخیص سخته، بخصوص اینکه تو انیمه Remixـش شنیده میشه نه این نسخه ای که من استفاده کردم
و بعدش 130 که بخاطر ریتم ـش با یه انیمه ی دیگه اشتباه میشه (:

بی خیال!!!! من اینا رو واقعا شنیدم ؟ :))
من کلا عادت ندارم OST دانلود کنم ، کلا آهنگ کم دانلود میکنم و میشینیم اپنینگ و اندینگا رو میبینم! :-" مگر معدود مواردی :-"
کلا دوتا OST میتونم تشخیص بدم، یکی وان پیس همونی که هر هفته ترولش میکنم و یکی هم همون بلیچ که عاشقشم و حس GOW داره >:) :-" ( حالت با ارفاق آکاتسوکی هم هست:-" )

ولی بازم بی شوخی من این آهنگا رو شنیده بودم؟ :)) بزار برم فکر کنم :-" ولی اوندفعه هم که OST ول معطل بودم :-"

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
117: Fate Stay Night - Unlimited Blade Works قسمت 24
119: Parasyte the maxim قسمت 23
121: Tokyo Ghoul Root A قسمت 4
122: اینم برای Parasyte the maxim ولی یادم نمیاد قسمت چند یا کجا پخش شد
124: اینم برای Tokyo Ghoul Root A ولی مثله بالای یادم نمیاد دقیق کدوم قسمت پخش شد
125: اینو دیگه همه فکر کنم بدونن. Yuki Kajiura The Battle is to the Strong. مبارزه قسمت 24 F/Z رو چندین برابر هیجان انگیز کرد
128: Chihayafuru ؟ معبد اومی جینگو؟
129: مطمئنم برای F/Z هست . کجا و کییش رو اصلا یادم نمیاد
131: Mushishi یا Mushishi S2
البوم D'AZUR هم فقط ترک GENESIS:x متن اهنگ بینهایت زیباس... البته IGNITE هم خیلی خوبه:x.
کارهای Aimer ُ هم گوش میدی اقا خلیل؟ خیلی صداش خوبه . شعر هاشم خیلی قشنگن. خودشم خیلی خوبه :d

117- واقعاً آهنگ ـه خوفی ـه D:
119-122 ایول هر دوتا Parasyteها رو گفتی.
124- 121- Root A ـش رو ندیدم..ولی تو Tokyo Ghoul هم شنیده میشه
مثلاً برا 124 فک کنم اولین باری که شنیده میشه، اگه Tokyo Ghoul دم دست داری، انتهایی قسمت 6ـش رو چک کن، جایی که دختره تو خیابون میدوه.
128- چیهایا بودن ـش که چیهایاس..ولی شخصاً دقیق یادم نیست کجاشه، باید برم چک ـش کنم :d ولی خوب آهنگی ـه که زیاد ازش استفاده میشد.
129- ثانیه ی 25ـه قسمت 24ـشه
131- Zoku Shouـشونه (: انتهای قسمت 3

Aimer، اره....تقریباً یک سال بعد از اینکه خوانندگی ـش رو شروع کرد، از سال 2012 به بعد کارهاش رو تا الان، تقریباً دنبال کردم، خواننده ی خوبیه، صدای خاصی داره.
اگه درست یادم باشه، سال پیش هم یه همکاری با "هیروکی ساوانو" برای آلبوم UnChild داشت.
اتفاقاً Mp3 آخرین اجرای زندس رو هم چند شب پیش دانلود کردم (Live at anywhere)..از Fuyu no Diamondـش خیلی خوشم امد..منو یاد گذشته های دور انداخت :d
نمیدونم چرا یاد My Immortalـه Evanescence تو 2003 افتادم :p

P.S
حالا نرید گوش بدید، شاکی شید که هیچ ربطی به هم نداشت ـا :d

- - -ویرایش - - -

بی خیال!!!! من اینا رو واقعا شنیدم ؟ :))
من کلا عادت ندارم OST دانلود کنم ، کلا آهنگ کم دانلود میکنم و میشینیم اپنینگ و اندینگا رو میبینم! :-" مگر معدود مواردی :-"
کلا دوتا OST میتونم تشخیص بدم، یکی وان پیس همونی که هر هفته ترولش میکنم و یکی هم همون بلیچ که عاشقشم و حس GOW داره >:) :-" ( حالت با ارفاق آکاتسوکی هم هست:-" )

ولی بازم بی شوخی من این آهنگا رو شنیده بودم؟ :)) بزار برم فکر کنم :-" ولی اوندفعه هم که OST ول معطل بودم :-"

حداقل نصفشون رو همین الان میتونم بگم که دقیقاً کجای انیمه شنیدی که الان یادت نیست
انیمه ی معروفی ـن

آقا چشم ما این Vampire Hunter D رو گرفت:biggrin1:
انیمه 2000 به بعدش رو نگاه کنیم متوجه داستان میشیم یا باید اون دهه 80ـیش رو هم نگاه کنیم!؟
من Hellsing Ultimate رو دیدم، این راضیم میکنه؟ مشکل من با HU مبارزات کمش بود که مث F/SN UBW میشد خساست رو توی درگیری هاش دید:biggrin1: VHD هم همینطوره؟

سینا...اگه امشب دیدمش، میام نظرم رو بهت میگم

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
آقا من یه توضیحی در مورد این شکارچی خون آشام بدم.در اصل این سری یه سری رمان ژاپنیه که از سال 1983 به قلم Hideyuki Kikuchi و طراحی های Yoshitaka Amano (طراح معروف لوگوها و بعضی از شخصیت های فاینال فانتزی) تا حالا داره نوشته و منتشر میشه.اون عکس تو پست من هم واسه جلد 29امی که همین ماه مِی گذشته منتشر شده.اون 1985یه که یه OVAه داستانش جداست این Bloodlust 2001 هم که فیلمه و بر اساس کتاب Demon Deathchaseه داستانش جداست.Bloodlust هم که کاره مد هوس(ع)ه و کیفیت کار تضمین شدس.
پ.ن:همین الان دانلود Bloodlust تموم شد.لعنت.فقط دوبله انگلیسیه.برم باز بگردم دوبله ژاپنیشو پیدا کنم.ولی...دوبله ش هم بد نیستا:-" سینا از این نظر خیالت راحت باشه.منتها تو ژاپنیش دوبلور D دوبلور دوفلا هم هست:d.
یه دو تا مجموعه شات ازش میزارم.فقط یکیش شاید یکم اسپویل باشه.و اینکه از نسخه 576p دوباره انکود شده گرفته شده.با کیفیتش تو bakabt هست با حجم 4.7 گیگ.

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ملت...هلپ می! :d
زیرنویس فیلم [K] ، با کدوم فن ساب هماهنگه؟ یه نگاهی به فن ساب ها هم انداختم گفتم هرکدوم معروف تره رو بگیرم که ... :| هیچکدوم آشنا نبود:-" کلا سر فیلم ها و OVAها همیشه مشکل داریم...:-"
آها فن ساب OVAهای شینگکی هم بگید... (من فقط اون دفترچه و آشپزی رو دیدم :-" )
دیگه ... OVA که میدونم زیاد اومده...ولی اگر چیزی هست که میدونیم من دنبال میکنم و زیرنویس هم شده، بگید اونا رو هم ببینم:-"

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
چرا کسی هیچ حرفی از Kuroko no Basket نمیزنه ؟! :| :D اپیزود آخر به این خوبی دیروز اومد :|
در کل برای من تجربه جالبی بود ! در کنار One Piece دومین انیمه ای هستش که هفتگی دنبال کردم ( کلا تو زمینه Horde Watch فعالیت میکنم :D ) و خیلی دنبال کردنش لذت بخش بود ! رتبش تو MAL یخورده بیشتر از حقشه ولی بدون شک انیمه فوق العاده ای هستش .

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چرا کسی هیچ حرفی از Kuroko no Basket نمیزنه ؟! :| :D اپیزود آخر به این خوبی دیروز اومد :|
در کل برای من تجربه جالبی بود ! در کنار One Piece دومین انیمه ای هستش که هفتگی دنبال کردم ( کلا تو زمینه Horde Watch فعالیت میکنم :D ) و خیلی دنبال کردنش لذت بخش بود ! رتبش تو MAL یخورده بیشتر از حقشه ولی بدون شک انیمه فوق العاده ای هستش .
قسمت آخر رو هنوز ندیدم،ولی موافقم خیلی انیمه ی خوبیه! >:)
فقط ...
کلا من با این مسابقه ی آخر به شدت مشکل دارم! :| به جان خودم اگر این وسط بر میداشتن گتسوگا تنشو میزدن من راضی تر بودم تا این قدرت هایی که گرفتن! :))

---
WTF !!!!
ناگیسا(چان!) پسر بود ؟ :| من تا الان همش فکر میکردم بقیه اشتباهی این بدبخت رو پسر حساب میکنند :|
که یه دیقه بعد هم توی خود انیمه بهش اشاره شد! :|
و یکبار دیگر گول خوردیم ... همراه با ضربه ی روحی :| چه وضعشه آخه ... ناگیسا....پسر؟ :| خدا لعنت کنه مانگاکای نامرد رو :-"

کورو سنسه هم مثل همیشه عالیه! اصلا حالت های چهرش فوق العادست =)) مخصوصا توی مسابقه ی بیس بال :))
اونجایی که نقشه هاش ته کشید و ناامید شد هم خیلی باحال بود :))
تا فردا صبح یه 10 قسمت دیگه ی این رو ببینم و تموم بشه خوبه! :-" باید خودم رو برای فصل جدید آماده کنم... و هنوز خیلی عقبم:-"

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
125- این آهنگ با یه آهنگ دیگه اخرتش ـن...وقتی میشنوم ـشون، یادم صدای Koyama Rikiya می افتم.
دوتا F/Z دیگه هم تو لیست هست...ببین میتونی پیداشون کنی.
123- احست...تو همه ی جای انیمه شنیده میشد.
یکی دیگه هم هستش
چیکار کردی با من آقا خلیل :d رفتم تمام OST هایی که از انیمه های چند سال پیش داشتم رو دوباره گوش کردم :d
اینا رو یافتم:
129- فیت زیرو ولی تو آلبوم ost هاش نبود :d
118- تم اصلی Jormungand (به همین اسم)
127- Cogito Ergo Sum دوباره از Jormungand (اسمشو خیلی دوست دارم :d)
120- Le Chant de Rome از Akame ga Kill
انصافا این Taku Iwasaki عجب آهنگسازیه... خیلی کاراشو دوست دارم.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
ملت...هلپ می! :d
زیرنویس فیلم [K] ، با کدوم فن ساب هماهنگه؟ یه نگاهی به فن ساب ها هم انداختم گفتم هرکدوم معروف تره رو بگیرم که ... :| هیچکدوم آشنا نبود:-"

من با فن ساب [Anna] دیدم 720p زیرنویس هم هماهنگه :d

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
117- ساسوگا مسلم :> خیلی نزدیک بودش...این آهنگ تو Fate Stay Night UBW 2015 بودش، فقط تو دوتا مبارزه ازش استفاده...قسمت های پایانی 20به بعد
اصل آهنگ مربوط به Fate Stay Night که نسخه ی تو زنگ تفریح، Remakeـشه برای Realta Nua....و Remixـش تو Fate Stay Night UBW 2015 استفاده شده.
این رو هم بگم که برای اولین PV انیمه که سال پیش امد...از همین آهنگ استفاده کردن.

126- پرچم بالاس :d

127-130- یه راهنمایی میکنم..این سری تمرکزم رو بجای گذاشتن رو آهنگ ها...گذاشتم رو آهنگ سازها...کارهایی رو ازشون انتخاب کردم که مشابه کارهایی دیگه ـشون تو انیمه های دیگس.

129- ثانیه ی 25، قسمت 24 ـه Fate ⁄ Zero...خفن ترین جای ـه که از این آهنگ استفاده کردن.

131- زندگی ـه...ED قسمت سه Mushishi Zoku Shou

حالا که دقیق نگا میکنم، از بلیچ چیزی نذاشتم... LOL
منم بیشتر توی PV شنیده بودمش، چون چندین بار دوره اش کرده بودم:d
========================
هر چی که فکر کردم چیز دیگه ای به ذهنم نرسید:d فعلا برای شماره ی 130 بهترین حدسی که میتونم بزنم، این دو تاس:-"

Tsukimonogatari - Me wo Samasu beki Koro
یا
Bakemonogatari - Ika, Kaisou

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
چیکار کردی با من آقا خلیل :d رفتم تمام OST هایی که از انیمه های چند سال پیش داشتم رو دوباره گوش کردم :d
اینا رو یافتم:
129- فیت زیرو ولی تو آلبوم ost هاش نبود :d
118- تم اصلی Jormungand (به همین اسم)
127- Cogito Ergo Sum دوباره از Jormungand (اسمشو خیلی دوست دارم :d)
120- Le Chant de Rome از Akame ga Kill
انصافا این Taku Iwasaki عجب آهنگسازیه... خیلی کاراشو دوست دارم.

ایول...
Taku Iwasaki کارش خیلی ردیفه...واقعاً خاص ترین آهنگ ساز ژاپنی ـه که تا الان کارهاش رو شنیدم.
آهنگ های Jormungand با فضایی انیمه، آخرتش بود.

این انیمه ها رو ازش دیدم:
Now and Then, Here and There
Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku Hen
Tengen Toppa Gurren Lagann
Ben-Tou
Katanagatari
Jormungand
Noragami
Mahouka Koukou no Rettousei
Akame ga Kill!

واقعاً آهنگ های، تک ـی داشتن.

منم بیشتر توی PV شنیده بودمش، چون چندین بار دوره اش کرده بودم:d
========================
هر چی که فکر کردم چیز دیگه ای به ذهنم نرسید:d فعلا برای شماره ی 130 بهترین حدسی که میتونم بزنم، این دو تاس:-"

Tsukimonogatari - Me wo Samasu beki Koro
یا
Bakemonogatari - Ika, Kaisou

نه، اصلاً سمت monogatari ها نرفتم...چون هنوز خودم ندیدمشون :)
130، آهنگ سازش، آهنگ ساز دفتر مرگ ـه...تم آهنگ، خیلی به آهنگ های دفتر مرگ نزدیکه.

همه ی ترک ها به جزء 130، معلوم شد...تو پست بعدی لیست کاملش رو میزنم.

- - -ویرایش - - -
@TCSCELL

دیشب دیدمش...

56063d1435831400-171461.jpg

انیمه ی قشنگی بودش...ولی نه برای من، چون زیاد از این تیپ انیمه های خوناشامی خوشم نمیاد، یعنی کلاً از تم خوناشامی خوشم نمیاد...الا اینکه انیمه خیـــــلی قشنگ باشه، که Vampire Hunter D برام اینطور نبودش.

ولی درکل برای فن هاش، قطعاً انیمه ی قشنگی ـه.

در مورد دوبله هم بگم که زیرنویس فارسی موجود از روی دوبله ی انگلیسی تهیه شدن که اصلاً با دوبله ی ژاپنی هماهنگ نیست، چه از نظر زمان بندی، چه از نظر دیالوگ هایی که گفته میشه، دوبله ی ژاپنی و انگلیسی با هم تفاوت ندارن.

ولی خوب برای کسایی که ژاپنی ـشون خوبه، میتونن دوبله ی ژاپنی رو راحت نگا کنن.

Attachments

• 171461.jpg
    171461.jpg
    91.7 KB · مشاهده: 111

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
نه، اصلاً سمت monogatari ها نرفتم...چون هنوز خودم ندیدمشون :)
130، آهنگ سازش، آهنگ ساز دفتر مرگ ـه...تم آهنگ، خیلی به آهنگ های دفتر مرگ نزدیکه.

همه ی ترک ها به جزء 130، معلوم شد...تو پست بعدی لیست کاملش رو میزنم.
راهنمایی خوبی بود:))
Yoshihisa Hirano & Hideki Taniuchi - L's Theme A - Death Note نیست؟:-"

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
زنگ تفریح

Vol.7

زنگ تفریح هفتم تاپیک رو بعد از گذشت یک فصل اماده کردم...سعی کردم که بیشتر از اهنگهای انیمه های سال پیش باشه که بیشتر شنیده شده باشن، با همراه چندتا کار قدیمی

مثل روال قبل جواب رو با ذکر عنوان "جواب زنگ تفریح" تو اسپویلر قرار بدید.

117: آهنگ Emiya از بازی Fate Stay Night Realta Nua نسخه ی Reproduction از انیمه ی Fate Stay Night، نسخه ی Remixـش تو دو مبارزه ی آخر Fate Stay Night UBW 2015 شنیده میشه. اولین بار دقیقه ی 21 قسمت 19

118: آهنگ Jormungand از آهنگساز Iwasaki Taku برای انیمه ی Jormungand که تو اکثر جاهای انیمه شنیده میشه که اولین بار، ابتدای قسمت اول پخش میشه.

119: آهنگ I AM از انیمه ی Parasyte - the maxim که زیاد ازش استفاده می شد و اولین بار تو قسمت اول دقیقه ی 17 شنیده میشه.

120: آهنگ Le chant de Roma از آهنگساز Iwasaki Taku برای انیمه ی Akame ga Kill که تو Previewها و قسمت های غمناک پخش میشد. مثلاً دقیقه ی 13:00 قسمت 7

121: آهنگ Verzerrte Welt از انیمه ی Tokyo Ghoul که معمولاً تو جنگ ها ازش استفاده می شد. آخرین بار، دقیقه ی 14:30 قسمت 11

122: آهنگ HYPNOTIK از انیمه ی Parasyte - the maxim که قسمتی از اون برای Previewها استفاده میشد.

123: آهنگ Kinpaku از آهنگساز Iwasaki Taku برای انیمه ی Akame ga Kill که تو مبارزات و فرارها زیاد شنیده میشد. مثلاً دقیقه ی 4:30 قسمت 11

124: آهنگ Licht und Schatten از انیمه ی Tokyo Ghoul که قشنگ ترین جایی که شنیده میشه دقیقه ی 20:50 قسمت 6

125: آهنگ the battle is to the strong از انیمه ی Fate Zero، دقیقه ی 3:25 قسمت 24 شنیده میشه.

126: آهنگ 鬼龍G@キLL آهنگساز Hiroyuki Sawano برای انیمه ی Kill La Kill که معمولاً Theme Song های "کیروئین ساتسکی" بودش.

127: آهنگ Cogito, ergo sum از آهنگساز Iwasaki Taku برای انیمه ی Jormungand

128: آهنگ Shouri wo Tsukame از انیمه ی Chihayafuru 2

129: آهنگ this day, and never again از انیمه ی Fate Zero، ثانیه ی 25 قسمت 24 شنیده میشه.

130: آهنگ Inside از آهنگساز Taniuchi Hideki (آهنگساز Death Note) برای انیمه ی Kaiji S2

131: آهنگ 雪の下 از انیمه ی Mushishi Zoku Shou تیتراژ قسمت 3

آخرین ویرایش:

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
من بهترین انیمه این فصل رو از بین Shokugeki no Souma و Yahari ، Yahari رو انتخاب میکنم.به خاطر خاص تر بودنش.:D
از نظرم Yahari فقط یه مشکل داشت. اونم تاکید زیاد رو مجهول بودن دیالوگا وباز گذاشتن داستان به طوری که کلی سوال واسه بیننده ایجاد میکرد ولی نصفشم جواب نمیداد.
امیدوارم حالا ادامشم انیمه ـشه.:x
----------------------------------------------------------------------------
یکی این Page 13 ـه Ao Haru Ride ـرو لینکش رو پی. ام میکنه بهم.مرسی:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر