Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
kill la kill فوق العاده است.
من سابقه دیدن اچی نداشتم ولی حداقل این یکی عالیه وقتی دارم میبینمش اصلا نمیتونم جلو خندم رو بگیرم=))
نمیدونم چرا وقتی دارم نگاش میکنم حس میکنم طرفی که این رو ساخته داره همه چی رو ترول میکنه!:)) عالی هم انجام میده!
عاشق اون لحظه های غمگین با پیانوشم=)) خیلی حال میکنم باهاش! منی که تا حالا اچی ندیده بودم وقتی دارم میبینم نمیدونم چرا فکر میکنم حتی اچی رو هم ترول میکنه!:d
طنزش هم عالیه اصلا یه وضعی...این خانواده مانکانشوکو هم عالین:x
واقعا عالیه

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
یه نظر کلی در مورد انیمه ها در حال پخش :

Ace of Diamond S2 - E13 : وقتی در مورد شجاعت نویسنده یا مانگاکای این انیمه صحبت میکنیم عین واقعیت این موضوع در سیزن دوم این انیمه کاملآ خودشو نشون میده و اینکه نویسنده کار خودش رو محدود به قوی و ضعیف نکرده و توی یه مسابقه از همه اتفاقاتی که در یه دنیای واقعی و یک بازی واقعی هم ممکنه بیفته برای پیش برد بازی ها استفاده میکنه و قابل تقدیر

Arslan Senki - E12 : روند کلی داستان و کاراکتر ها رو دوست دارم و امیدوارم در قسمت های اینده ریتم تند تری هم به خودش بگیره و هیجان بیشتری به بیننده تزریق کنه

Baby Steps 2 - E13 : بی شک برای من یکی از منحصر به فرد ترین انیمه های ورزشی که تا حالا دیدم انیمه ای متفاوت با کارهایی که عادت به پیروزی ها بدون چون و چرا برای شخصیت اصلی داستان و یه شکست در ادامه راه و برگشت دوباره که دنیا هم نمیتونه اون شخصیت و تیمش رو زمین بزنه هستش به طوری که هیچ تضمینی برای کاراکتر اصلی در این انیمه وجود نداره و خیلی از مسابقه ها بوده که من خودم فکرشم نمیکردم همچین نتایجی رقم بخوره همین موضوع هست که این انیمه رو متمایز میکنه

Denpa Kyoushi - E6 : واقعیتش اینه که کار همه پسندی نیست دیدنش هم کاملآ حوصله میخواد پس دیدنش به هر کسی پیشنهاد نمیشه

Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka - E13 : به طور کلی انیمه خوبی برای من بود از کاراکتر ها و روند داستان و به خصوص فضای انیمه و مبارزات راضی بودم البته برای فسمت 13 انتظار بیشتری داشتم که براورده نشد و امیدوارم که این انیمه ادامه پیدا کنه فصل بعدی براش تایید بشه

Fate Stay Night - Unlimited Blade Works - E25 : اینجا همه در این زمینه استادن نظر خاصی ندارم که اضافه کنم :d

Kekkai Sensen - E11 : من معمولآ از کارای شلوغ زیاد خوشم نمیاد ولی این انیمه تعریف جدیدی از کارهای خر تو خر ارائه کرد که تا ساعت ها میشه به افق خیره شد لبخند زد اینجوری :d

Ore Monogatari!! - E12 : انیمه دوست داشتنی فصل هستش و چیزی که خیلی تو این انیمه دوست دارم تقریبآ تو هیچ انیمه ای به این بخش غلاقه ندارم فلش بک های این انیمه و اتفاقات کودکی این دو دوست که خیلی خوب از کار در اومده

Owari no Seraph - E12 : یکی از مشکلات اصلی من با این انیمه طراحی بک گراند انیمه و تفاوت شدیدش با طراحی کاراکتر ها و همچنین ژانر انیمست که بی سلیقگی محض سازندگان کار رو نشون میداد در کل یه انیمه معمولی بود که فقظ از دو قسمت از انیمه میتونم به نیکی یاد کنم و بس

Plastic Memories - E9 : دلیل تموم نکردن انیمه نیود وقت بوده و فصد دراپ کرذنش رو نداشتم و از نظر من یه کار معمولی بود که فسمت های خوب داشت هم بد و این نکته رو هم باید در نظر گرفت که این فصل کمبود همچین ژانری رو داشت و میشه گفت تو این فصل این انیمه تک و تنها بود

Shokugeki no Souma - E13 : چون انیمه ای هستش که دوستش دارم پس در مورد نکات مثبت برجستگیهاش صحبت میکنم که چرا همچین انیمه ای رو پیشنهاد میکنم که ببینید اولین چیزی که بعد از دیدن سیزده فسمت از این انیمه مورد توجه قرار میگیره مسابقات و امتحانات و چالش ها متوعی هست که در این کار مشاهده میکنی که این روند بیشتر مخصوص کارهای ورزشی هست و خب توی یه کاری مثل اشپزی این روند توجه بیشتری رو به خودش جلب میکنه یکی دیگه از نکات دیگه ای که میشه اشاره کرد تعداد زیاد کاراکتر های موجود در این انیمه هست که هر کدوم جایگاه خودشون رو دارند و یه تازه وارد قله های زیادی برای فتح کردن در این انیمه داره که باعث جذابیت کار شده

World Trigger - E36 : میتونم بگم یه ارک فوق العاده رو پشت سر گذاشت هرچیزی که از یه کار با همچین سبکی انتظار داشتم رو تو این 36 فسمت دیدم جنگ ها و مبارزاتی بر اساس استراتژی و استفاده متنوع از توانایی های ساده افراد و اسلحه هاشون که جذابیت کار رو بیشتر کرذه بود خیلی از دوستان این انیمه رو به خاطر گرافیک کار کنار گذاشتن و نظرشون هم قابل احترام ولی از نظر من این انیمه کاری که ارزش دیده شدن رو داره مثل هز انیمه بلندی تو قسمت های اول برای جا افتادن نیاز به زمان داشت ( شاید خوندن نظرات من قبل از 10 هفته اول بعد از اون گواه این موضوع باشه )ولی بعد از اون جواب اعتماد بیننده ای رو که صبر میکنه رو در حد قابل قبولی میده و حد اقلش اینه که از دبدن کار و وقت گذاشتن براش پشیمون نمیشید

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku - E13 : توی اینکه در سبک خودش کار تکی هستش شکی نیست ولی اینو هم باید بگم که فصل اول کار رو بیشتر دوست داشتم در هر صورت دیدنش یه همه دوست داران انیمه توصیه میشه

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
@emperor 69
Plastic Memories از همون قسمت 10/9 به صورت باورنکردنی شروع میکنه به بهتر شدن و در اخر هم با یه پایان عالی طرف هستیم. پس اگه فرصت کردی حتما ببینش... 9 قسمت تحملش کردی حیفه این قسمت های پایانی ک عالی هستن رو نبینی

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
آقا اینجا کسی این Hoozuki no Reitetsu رو دیده؟الان تو سایتا داشتم میگشتم چشم خورد به نظر جالب میومد یه دو قسمت دانلود کردم ببینم چجوریه الان دارم با دل درد=)) اینو می نویسم.فقط یک کلام اگه از داستان های مربوط به جهنم و موجوداتش و افسانه هایی که راجع بهشون تو بودیسم و هندوییسم و... وجود داره لذت میبرید و دنبال یه کار دارک کمدی سنین هستین این انیمه خوراکه.مانگاش هم هست اگه بخواید مانگاشو بخونید.
n622eu58axmswtz1joxd.jpg

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
زنگ تفریح

Vol.7

زنگ تفریح هفتم تاپیک رو بعد از گذشت یک فصل اماده کردم...سعی کردم که بیشتر از اهنگهای انیمه های سال پیش باشه که بیشتر شنیده شده باشن، با همراه چندتا کار قدیمی

مثل روال قبل جواب رو با ذکر عنوان "جواب زنگ تفریح" تو اسپویلر قرار بدید.

Attachments

• Vol.7.zip
    6.7 MB · مشاهده: 455

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
زنگ تفریح

Vol.7

زنگ تفریح هفتم تاپیک رو بعد از گذشت یک فصل اماده کردم...سعی کردم که بیشتر از اهنگهای انیمه های سال پیش باشه که بیشتر شنیده شده باشن، با همراه چندتا کار قدیمی

آقا خلیل من خیلی با روند کار آشنا نیستم، امیدوارم یکی قبول باشه :d
Untitled (125) مطمئنم The Battle is to the Strong هست، از OST های F/Z، جاهای مختلفی هم تو انیمه پخش میشه، مثلا قسمت 24.
ویرایش: شماره 123 رو تقریبا مطمئنم تو Jormungand شنیدم، ولی اسم ترکش یادم نمیاد :d

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
دوستان بین این انیمه های تابستانه کدوم رو پیشنهاد میدید؟!:D
تو که دیگه مشتری این تاپیک شدی و دیگه خودت باید لیست انیمه هایی که میخوای ببینی رو بزاری کم کم :-"
نمیدونم پیش نمایشی که آریا میزاره رو خوندی یا نه! اگر نخوندی :
http://forum.bazicenter.com/thread1740/page908/#post3763407
بالاخره انیمه های مورد نظرت رو پیدا میکنی:-" بقیه ی بچه ها هم انیمه هایی که میبینند رو نوشتن :d

مثل اینکه خودم یادم رفته لیست انیمه های انتخابیم رو بنویسم:|

---
زنگ تفریح!!!!! :x :x :x
البته ایندفعه از همیشه بدتر خواهم بود! دو قرنه هیچی گوش ندادم :( تنها چیزایی که گوشیدم اپنینگ انیمه های این فصله:-"

یرایش : اوهو!!! این که OSTهه! الان نصفش رو گوش دادم...هیچی... :)) اینا آهنگ انیمه ن؟ :-" بگید آهنگ بازی های H&Sهه شاید به یه نتیجه ای میرسیدم :)) :-"

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
آقا خلیل من خیلی با روند کار آشنا نیستم، امیدوارم یکی قبول باشه :d
Untitled (125) مطمئنم The Battle is to the Strong هست، از OST های F/Z، جاهای مختلفی هم تو انیمه پخش میشه، مثلا قسمت 24.
شماره 123 رو هم با توجه به این که گفتین مال سال پیشه فک کنم تو Akame ga Kill شنیدم :d

125- این آهنگ با یه آهنگ دیگه اخرتش ـن...وقتی میشنوم ـشون، یادم صدای Koyama Rikiya می افتم.
دوتا F/Z دیگه هم تو لیست هست...ببین میتونی پیداشون کنی.
123- احست...تو همه ی جای انیمه شنیده میشد.
یکی دیگه هم هستش

129 هم همین طور باز ماله فیت هست

بگرد...بازم هست (:

زنگ تفریح!!!!! :x :x :x
البته ایندفعه از همیشه بدتر خواهم بود! دو قرنه هیچی گوش ندادم :( تنها چیزایی که گوشیدم اپنینگ انیمه های این فصله:-"

یرایش : اوهو!!! این که OSTهه! الان نصفش رو گوش دادم...هیچی... :)) اینا آهنگ انیمه ن؟ :-" بگید آهنگ بازی های H&Sهه شاید به یه نتیجه ای میرسیدم :)) :-"

امیرآکیبا بهونه ی الکی نیار.....:p
اهنگ رو که تو خود انیمه شنیدی، حتماً باید OSTهاش رو گوش کرده باشی D:

میدونم که همه ی اینها رو شنیدی...شاید دو سه تا باشن که کلاً اون انیمه رو ندیدی باشی..ولی بقیه رو دیدی، جزء انیمه های معروف ـن
حتی اگه بخوای تو PM دقیق بهت میگم که کجای انیمه ها شنیده میشه :d

به نظرم سخت ترین آهنگ 117 تشخیص سخته، بخصوص اینکه تو انیمه Remixـش شنیده میشه نه این نسخه ای که من استفاده کردم
و بعدش 130 که بخاطر ریتم ـش با یه انیمه ی دیگه اشتباه میشه (:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
زنگ تفریح

Vol.7

آخ جون، بازم زنگ تفریح>:)
117: FSN 2014
120: Akame ga Kill
123: وحشتناک آشنا به نظر میاد:-? ولی بیشتر احساس میکنم که توی فیلمی چیزی دیده باشمش:-/
124: اینم حس نوستالژیک قوی ای ازش ساطع میشه ولی هر چی فکر میکنم به جایی نمیرسم:d سبکش که به آثار ufotable میخوره، ولی شک دارم که Kara no Kyoukai باشه:-"
126: به کوری چشم دشمنان------> Kill la Kill :d
127: اینم یه جورایی احساس میکنم که آکامه گا کیل باشه:-"
128: فکر کنم که از انیمه های کیوتو انیمیشن باشه ولی یادم نمیاد که اسمش چیه:-" البته اگه بازی بود که صد در صد میگفتم فاینال فانتزیه:d شاید هم وان پیس باشه :-?
129: FSN 2014 یا F/Z
130: نوستالژی نوستالژی نوستالژی... به عمرم روی یه چیزی اینقدر فکر نکرده بودم... ای لعنت به این حافظه
102.gif

131: Mushshi :>

دستت درد نکنه بابت ترک ها، خیلی قشنگ بودن:x
پ.ن: احتمالا بعدا که اسمشون مشخص شد یه بار دیگه میرم از اول انیمه ها رو دوره میکنم:-"

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
آخ جون، بازم زنگ تفریح>:)
117: FSN 2014
120: Akame ga Kill
123: وحشتناک آشنا به نظر میاد:-? ولی بیشتر احساس میکنم که توی فیلمی چیزی دیده باشمش:-/
124: اینم حس نوستالژیک قوی ای ازش ساطع میشه ولی هر چی فکر میکنم به جایی نمیرسم:d سبکش که به آثار ufotable میخوره، ولی شک دارم که Kara no Kyoukai باشه:-"
126: به کوری چشم دشمنان------> Kill la Kill :d
127: اینم یه جورایی احساس میکنم که آکامه گا کیل باشه:-"
128: فکر کنم که از انیمه های کیوتو انیمیشن باشه ولی یادم نمیاد که اسمش چیه:-" البته اگه بازی بود که صد در صد میگفتم فاینال فانتزیه:d شاید هم وان پیس باشه :-?
129: FSN 2014 یا F/Z
130: نوستالژی نوستالژی نوستالژی... به عمرم روی یه چیزی اینقدر فکر نکرده بودم... ای لعنت به این حافظه
102.gif

131: Mushshi :>

دستت درد نکنه بابت ترک ها، خیلی قشنگ بودن:x
پ.ن: احتمالا بعدا که اسمشون مشخص شد یه بار دیگه میرم از اول انیمه ها رو دوره میکنم:-"

117- ساسوگا مسلم :> خیلی نزدیک بودش...این آهنگ تو Fate Stay Night UBW 2015 بودش، فقط تو دوتا مبارزه ازش استفاده...قسمت های پایانی 20به بعد
اصل آهنگ مربوط به Fate Stay Night که نسخه ی تو زنگ تفریح، Remakeـشه برای Realta Nua....و Remixـش تو Fate Stay Night UBW 2015 استفاده شده.
این رو هم بگم که برای اولین PV انیمه که سال پیش امد...از همین آهنگ استفاده کردن.

126- پرچم بالاس :d

127-130- یه راهنمایی میکنم..این سری تمرکزم رو بجای گذاشتن رو آهنگ ها...گذاشتم رو آهنگ سازها...کارهایی رو ازشون انتخاب کردم که مشابه کارهایی دیگه ـشون تو انیمه های دیگس.

129- ثانیه ی 25، قسمت 24 ـه Fate ⁄ Zero...خفن ترین جای ـه که از این آهنگ استفاده کردن.

131- زندگی ـه...ED قسمت سه Mushishi Zoku Shou

حالا که دقیق نگا میکنم، از بلیچ چیزی نذاشتم... LOL

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
6ws5ru0dh7392bpi4btb.jpg
سری جدید Vampire Hunter D تایید شد. استدیوی کالیفورنیایی Unified Picture با همکاری استدیوی ژاپنی ( Digital Frontier (Resident Evil: Degeneration-Tekken: Blood Vengeance قراره که کار روی یه سری تلویزیونی CG از رمان هیدیوکی کیکوچی رو شروع کنن.خود کیکوچی به همراه کارگردان Vampire Hunter D: Bloodlust یوشیاکی کاواجیری هم در پروژه همکاری دارن.اطلاعات بیشتر هم قراره فردا تو غرفه شرکت آمریکایی تو انیمه اکسپو (5-2جولای) عرضه بشه.
مثه اینکه سریال تاخیرها ادامه داره و قسمت اول انیمه God Eater هم تاخیر خورده و یه هفته دیرتر پخش میشه و بجاش این هفته یه اسپشیال ازش پخش میکنن.دلیل این تاخیر هم بنا به گفته اعضای سازنده تحویل دادن کیفیتی بوده که طرفدارا اونو تایید کنن.داستان هم که آریا ساما تو پستش گفته بود در اوایل دهه2050 یه سری موجودات ناشناخته به اسم سلول های اوراکل شروع به خوردن و نابود کردن تمام گونه های زنده میکنن.در این میان انسان ها هم روز به روز به انقراض نزدیک تر میشن تا اینکه God Arc ها (اسلحه های زنده ای که از سلول های اوراکل استفاده میکنن) اختراع میشن و با استفاده از این اسلحه ها کورسوی امیدی برای انسان ها باقی میمونه.
Lenka Utsugi Rindou Amamiya Soma Schicksal Sakuya Tachibana Kouta Fujiki Alisa Ilynicha Omela
به غیر از Lenka بقیه شخصیت ها همه از بازی هستن.چیزی هم که جالبه ufotable قراره از انیمشین دستی برای God Arc ها استفاده کنه به جای CG.
فصل تابستون هم که با پخش گنگستا شروع شد.فعلا که لینکی ازش نیومده ولی تا صبح فک کنم horribleش بیاد.درآخر هم سایت Charapedia که یه سایت نظر سنجی ژاپنیه یه نظرسنجی گزاشته بود که طرفدارا انیمه هایی که دوست دارن والدینشون ببینن رو رای دادن که 20 تای برترش به این ترتیبه.
20.Fate/ series
19.Haikyuu!!
18.Durarara!!
17.Sword Art Online
16.Steins;Gate
15.Fullmetal Alchemist

14.My Teen Romantic Comedy SNAFU
13.Hyouka
12.Tokyo Ghoul
11.Natsume`s Book of Friends
10.Code Geass
9.Kuroko`s Basketball
8.Psycho-Pass
7.One Piece
6.Madoka Magica
5.Your Lie in April
4.Angel Beats!
3.Gintama
2.Clannad
1.Anohana: The Flower We Saw That Day
یه سری از کامنت ها هم اینا بود.
Code Geass: "این انیمه ای که واقعا شما رو به فکر وادار میکنه,مخصوصا در مورد رابطه والدین-فرزندان"
Kuroko`s Basketball: "من میخوام که والدینم جذابیت مردای دو بعدی رو درک کنن"
Psycho-Pass: "من میخوام که والدینم راجع به بی خردی و اشتباهات قانون فکر کنن"
One Piece: "ارتباط دوستی که تو این سری وجود داره واقعا آدمو تحت تاثیر قرار میده"
Madoka Magica: "میخوام که والدینم ببینن که همچین انیمه هایی هم وجود داره"
Your Lie in April: "میخوام اونها بدونن که انیمه ای هم هست که میتونه باعث شه آدم بی اختیار گریه کنه"
Angel beats! : "این سرس ترکیبی از احساسات شاد و عمیقه.چیزی که شاید باعث بشه والدینم منو بیشتر درک کنن"
Gintama: "این سری پر از لحظات خنده داره پس با خانواده دیدنش و با هم خندیدن خیلی باحالتره"
Clannad: "به خاطر اینکه این کار در مورد خانواده است"
Anohana: "این سری سری ایه که باعث میشه هرکسی گریه کنه.نه اینکه بخوام والدینم گریه کنن اما این شویی که کسانی هم که از انیمه خوششون نمیاد هم میتونن ازش لذت ببرن".

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
[MENTION=16142]zack fair[/MENTION]

علی، همون اوایل که انیمه بین شده بودم، این Vampire Hunter D رو به پیشنهاد بچه ها دانلود کردم...ولی نگاش نکردم، دو سال تو آرشیو خاک خورد..دیدم که حیفه، بزار یه کیفیت بهترش رو دانلود کنم، بعد نگاش کن...کیفیت خوبش رو دانلود کردم، الان از اون دو سال، باز هم سه ساله گذشته، ولی هنوز نگاش نکردم :d

اگه دیدیش، یه هایپ کن...همین امشب بجای بقیه ی Kekkai Sensen خر تو خر، نگاش کنم.

راستی، چند شب داشتم J-Music های اخری که گوش نکرده بود رو دانلود میکردم، یاد آواتار ـت افتادم، رفتم آلبوم D'AZUR ـه Eir Aoi رو هم دانلود کردم.
با IGNITEـش که OPـه SAO IIخیلی حال کردم...تازه کاره، ولی صدای قشنگی داره.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
زنگ تفریح

Vol.7

117: Fate Stay Night - Unlimited Blade Works قسمت 24
119: Parasyte the maxim قسمت 23
121: Tokyo Ghoul Root A قسمت 4
122: اینم برای Parasyte the maxim ولی یادم نمیاد قسمت چند یا کجا پخش شد
124: اینم برای Tokyo Ghoul Root A ولی مثله بالای یادم نمیاد دقیق کدوم قسمت پخش شد
125: اینو دیگه همه فکر کنم بدونن. Yuki Kajiura The Battle is to the Strong. مبارزه قسمت 24 F/Z رو چندین برابر هیجان انگیز کرد
128: Chihayafuru ؟ معبد اومی جینگو؟
129: مطمئنم برای F/Z هست . کجا و کییش رو اصلا یادم نمیاد
131: Mushishi یا Mushishi S2
البوم D'AZUR هم فقط ترک GENESIS:x متن اهنگ بینهایت زیباس... البته IGNITE هم خیلی خوبه:x.
کارهای Aimer ُ هم گوش میدی اقا خلیل؟ خیلی صداش خوبه . شعر هاشم خیلی قشنگن. خودشم خیلی خوبه :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر