Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
نه دیگه، اگه تو هم میگی بده و ازش انتقاد کردی پس معلوم بدجوری گند زدن. حیف شد، خدایی رمانش خوبه نمیدونم چرا نمیتونند یه انیمه درست و درمون ازش در بیارن! البته میدونم :-" بخاطر خط داستانی های مختلفه.
ناامید کردن طرفدارا خیلی راحت تر از ناامید کردن تازه وارد هاست :-" just sayin :-"
ولی در کل به نظر من دلیل اینکه از این داستان نمیشه یه انیمه در حد زیرو دراورد اینه که اصلا داستانش در این حد قوی نیست! :d تو هر سه تا خط داستانی کلا یه چیزایی هست که پایه داستانه، و همینا از پایبست خرابه!
یکیش خنگی غیر قابل تحمل شیرو (حداقل در اوایل داستان) هست که در مقابل شخصیت اصلی زیرو یا حتی شخصیت های فرعیش حرفی برای گفتن نداره! دومیش این مسئله هست که تو هر سه خط، شیرو با یکی از شخصیت های مونث یه رابطه ای برقرار می کنه! که این رابطه های بیشتر از اینکه به داستان روحیه بده (مثل مثلا رابطه آیرسویل و کیریتسوگو،)، با کمک عامل اول رو اعصاب خواننده میره! یه سری چیزایی دیگه هم مثل پایان خوب اجباری برای انیمه هست که توضیحش مفصله و الان حالشو ندارم! :d
همه اینا رو گفتم، ولی در عین حال من از این انیمه راضی بودم! این به نظر فردی بستگی داره، ولی به نظر من ufotable با داستانی که دستش بوده بهترین انیمه ممکن رو ارائه داده. نبرد های هیجان انگیز، موسیقی و صحنه پردازی عالی و البته گرافیک و آرت کم نظیر. یک سری مشکلات داستانی بود که خوب طبیعتا باعث انتقاد طرفدارا میشه، ولی هیچی از ارزشای این انیمه کم نمی کنه :d اگر طرفدار سری fate هستین، دیدنش کاملا واجبه!

-----------------------------

من یک اشتباهی کردم رفتم توی Type-Moon Wiki، متاسفانه بیشتر از جواب، برام سوال جدید به وجود اومد :d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام

برای امتحانات یه مدتی سرم شلوغ بودش و نتونستم انیمه های فصلی رو خوب دنبال کنم.

نشستم به کوب Arslan Senki رو تا قسمت 12دیدم...خیلی جالب بودش، شاید چون در مورد ایرانه، جذابه...و اگر در مورد تمدن دیگه ای بودش، هیچ اهمیتی برام نداشت.
این بانوی پاک دامن هم ولایتی (خوزستانی) هم عجب چیزیه D:

Sidonia no Kishi - Daikyuu Wakusei Seneki رو هم رسوندم به پخش هفتگی...واقعاً انیمه ی قشنگی ـه، علارقم اینکه 3D Anime هستش...ولی خیلی خوش ساخته.
کی بود فصل اولش رو بهم پیشنهاد کرد.....یادم نیست درست..ولی فکر کنم آریا سنپای بودش، دمش گرم.

گفتم آریا سنپای، @AsaraymA ببین فکرش رو هم نکن :d اینکه بخوای فصل دیگه پست معرفی نزنی (:
اینجا اینقدر طنبل داره که عمراً کسی بیاد همچین حرکتی بزنه D:

Shokugeki no Soma
قسمت اولش رو دیدم..این مسخره بازی ها یعنی چیه آخه /:) اخه کجای این انیمه این همه کف و خون قاطی کردن داره که اینقدر ازش تعریف میکنید.
یارو یه لقمه غذا کوفت میکنه، یکهو لباس دریده میشه :| خو اخه که چی؟
الکی الکی بخاطر پست های این تاپیک، هفتگی دانلودش کردم...حالا کی میاد این مسخره بازی رو نگا کنه!!
جلوترش هم همینطور پیش میره یا معجزه ای رخ میده!؟

Ore Monogatari
قسمت اولش رو دیدم...حیف "هان میگومی" نیست که گذاشتن همچین صدای بیخودی رو از خودش در بیاره!!! به زور صداش رو تحمل کردم که قسمت اولش تموم شد.

Hibike! Euphonium
قسمت اولش رو دیدم..هیچ نظری ندارم D:

Plastic Memories
قسمت دوم کلاً درآپ ـش کردم

Owari no Seraph
قسمت اولش درآپ ـش کردم

این دوتا باقی موندن
Kekkai Sensen
DanMachi

امدم تو نظرسنجی شرکت کنم...OP ED ها رو گوش دادم، هیچ کاری پسند نکردم که حتی برای بار دوم گوش کنم D:
فقط کار هیروکی ساوانو جالب بودش که اون هم انگلیسی که من اصلاً خوشم نمیاد LOL

+++++++++++++

56057d1435609455-untitled.jpg

همینطوری از کانا-چان :d

Attachments

• kana%20hanazawa.zip
    6.2 MB · مشاهده: 86
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    52.2 KB · مشاهده: 95

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Shigatsu wa Kimi no Uso

تموم شد. تا آخرش رو دیدم.
حقیقتا نمیدونم الان باید چی بگم. نمیتونم با بیخیالی از کنارش رد بشم و بزارمش توی لیست انیمه هایی که دیدم ولی چیزی ازشون نگفتم، با این وجود نمیدونم چی میتونم در موردش بگم.

بعد از تموم شدن قسمت آخر انیمه رفتم آب خوردم و صورتم رو شستم. نشستم و شروع کردم به فکر کردن در مورد تجربه ای که الان داشتم. اینکه باید در مورد این انیمه حرف بزنم و پست بدم ولی خب چجوری میتونم همچین تجربه ای رو با کلمات بیان کنم؟ "خوب"، "عالی"، "شاهکار"، "فوق العاده" همشون کلمه های خوبی به نظر میان ولی هر کدوم رو که کنار اسم Shigatsu wa Kimi no Uso و تجربه ای که باهاش داشتم میزارم حس میکنم یه چیزی کمه. غرق افکارم بودم که حس کردم یه چیز گرمی داره از روی گونه ام میاد پایین.... یه اشک. 10 دقیقه از تموم شدن انیمه گذشته ولی ظاهرا هنوز چشمام نمیخوان اشک ریختنشون رو تموم کنند.

اون موقع بود که این سوال برام پیش اومد:
"جدا، میشه همچین حسی رو با کلمات توصیف کرد؟"

دیدن Shigatsu wa Kimi no Uso چشمم رو روی یه حقیقتی باز کرد. حقیقتی که فکر میکردم میدونم ولی بعد از دیدن این انیمه بود که تونستم واقعا درکش کنم. انیمه، فیلم، سریال، بازی.... اینا همشون یه هنر اند. موضوعی که سالها فکر میکردم میدونم ولی تازه الان درکش کردم.

تا الان کلی انیمه/سریال دیدم، بعد از این هم مطمئنا یه عالمه انیمه دیگه میبینم، با بعضیاشون گریه کردم، با بعضیا هم خندیدم. ولی Shigatsu wa Kimi no Uso حسی رو در من به وجود آورد که تا قبل از این هیچ اثر دیگه ای نتونسته بود در من ایجاد کنه.

سلیقه ها با هم متفاوته برای همین حقیقتا نمیدونم باید Shigatsu wa Kimi no Uso رو به بقیه توصیه کنم یا نه، فقط این رو میدونم که تجربه ای که باهاش داشتم خیلی خاص بود و امیدوارم همه بچه های تاپیک بتونند روزی این تجربه و حسی که من داشتم رو (با این انیمه یا هر انیمه دیگه ای) تجربه کنند.

پی نوشت: لینک دانلود موسیقی متن این انیمه که یه کار اوریجینال با پیانو ـه:
[h=2]Shigatsu wa Kimi no Uso OST - Spring's Melody - Original[/h]

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
Zpy7r.jpg

یه نقد خلاصه وار در مورد fate stay night unlimited blade works:

داستان 5/10
صحنه های مبارزه 5/10
انیمیشن ها 8/10
شخصیت پردازی 5.5/10
ارزش کلی: 5/10 خیرشو ببینی:d

چیزی نمیگم که اسپویل شه ولی پسره حالمو بهم میزد یعنی مقواترین شخصیتی بود که تا حالا دیدم
برو اون F/SN 2006 هم ببین تا مقواتر از اینی که دیدی هم ببینی:-" :D
---

راستی یکی گفت لنسر... ندیده میگم عمرا :-" مخصوصا تا لنسری توی F/Z هست به اون خفنی! >:) :-" (البته قرار بود کلا مقایسه کنیم کاراکترها رو و نه جز به جز :-" ) اما عمرا نتیجه تغییر نمیکنه :d
---
علی(دانته) هم نگرانشم :( به شدت تحت تاثیر قرار گرفته! و البته حقم داره :( شیگاتسو واقعا انیمه ی عالیی بود و با احساسات همه بازی کرده! :x
حالا بره Kimi to Boku ببینه از این فازها خارج بشه یکم راحت بشه:-"
راستی یکی لینک مستقیم Usagi Drop هم براش بفرسته ممنون میشم:-" هنوز ندیده.... :|
---
خلیل هم که اگر این وسط ارسلان رو نداشتیم فکر کنم بدترین فصل سال معرفیش میکرد:-" :d
[MENTION=95]Police _ 110[/MENTION] ولی نگران نباش هرچی میره جلوتر اون مورد کمتر میشه! البته کلا توصیف احساسات وجود داره! ولی نه دیگه انقدر فجیع :-" :D
---
قسمت 11 ارسلان رو هم دیشب دیدم ، چقدر خوبه این انیمه! چقدر خوبه :(( یعنی هرچی بیشتر جلو میره، بیشتر عاشقش میشم:((
نمیشه برای بهترین فصل و شوکوگکی هم بزاریم؟ اصلا یه نظرسنحی بزاریم کدوم این 2تا + ککای سنسن ، بهترین فصل بوده! >:) اینجوری برای این مورد باید تا آخر سال صبر کنیم:(( تازه انیمه های دیگه ای هم اضافه میشن، رقابت مستقیم نخواهد بود:-"
اونجایی که گیو کیسه ی پول رو انداخت، یاد AC افتادم! :)) عالی بود این حرکتش>:) و مثل اینکه آخر این قسمت هم به راه راست هدایت شده! :-"
بازیش رو میخوام :(( زودتر برای غرب + تاریخ عرضش رو تایید کنند دیگه :(( (حالا از شانس ما این نمیاد ولی بازیی مثل Akiba's Trip میاد :| )

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Shigatsu wa Kimi no Uso

تموم شد. تا آخرش رو دیدم....
یکی از نکات خیلی جالب و عالی در مورد shigatsu این بود که انیمه کامل ناراحت کننده با جو منفی نبود،نمیدونم چطوری بگم :d
انگار بصورت کلی 2 طرف/حالت داشت :| اولی اون بخش دپرسینگ(!!!) و سرد انیمه بود و دومی هم بخش های خیلی شاد که بعضی وقت ها آدم رو میخندوند و بعضی وقت های دیگه وسط یه بخش ناراحت کننده ادمو مجبور میکرد لبخند بزنه :| طوری بود که پایان انیمه هم همینطور بود...خنثی :| (از نظر من) نه کاملا شاد بود که همه چیز به خوبی و خوشی تموم بشه و نه کامل تاریک و منفی،یه چیز بین این 2 تا بود که ادم رو خوشحال میکرد...و ناراحت :crying1:
حالا نمیدونم واقعا اینطوری بود یا اینکه فقط من همچین احساسی موقع دیدنش داشتم...ولی بدون شک یکی از خوش ساخت ترین داستان های کوتاهی بود که تا حالا دیدم،میگم داستان چون بصورت کلی و بین فیلم،سریال،انیمه و .... منظورم هست.
+ [MENTION=95]Police _ 110[/MENTION]
Shokugeki :d
اون بخش اچی انیمه یه مقدار کمتر میشه تو ادامه و کلا شخصیت ها و داستان های جدید وارد انیمه میشه که کلا اون بخش اچیش به چشم نمیاد دیگه :| :d

آخرین ویرایش:

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
قسمت آخر ککای سنسن هم تا مدت نامعلومی تاخیر خورد.مثل اینکه دست اندرکاران انیمه گفتن 30 دقیقه برای قسمت آخر کمه و برای یه پایان درست به بیشتر از 30 دقیقه نیاز دارن.تاریخ قبلی هم که اعلام کرده بودن 4-5 جولای بود.الان تا زمان پخش قسمت آخر مشخص بشه میخوان تو تاریخ های 5-6 جولای از شبکه های مختلف(MBS-Tokyo MX-Bs11) یه اسپشیال پخش کنن.قبلا اعلام شده بود که قسمت آخر قراره تا 5 جولای ساعت 2:28 صبح(وقت محلی) تاخیر داشته باشه و تو اون تاریخ از شبکه MBS پخش بشه در حالی که شبکه اون زمان پخش رو برای قسمت اول Durarara x2 Ten در نظر گرفته.حالا گفتن به محض مشخص شدن تاریخ تو توییتر و سایت رسمی انیمه تاریخ رو اعلام کنن.

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
قسمت سوم فیلم (Code Geass (720 هم اُمد بلاخره :bighug:. این یکی خیلی طول کشید
------
@Akiba
راستی یکی گفت لنسر... ندیده میگم عمرا
yahoo_65.gif
مخصوصا تا لنسری توی F/Z هست به اون خفنی!
yahoo_19.gif
yahoo_65.gif
(البته قرار بود کلا مقایسه کنیم کاراکترها رو و نه جز به جز
yahoo_65.gif
) اما عمرا نتیجه تغییر نمیکنه
yahoo_4.gif
با اینکه میدونم هیتر F/SN هستی :d. ولی مطمئنم لنسر رو ببینی ازش خوشت میاد . از اون کاراکتر های امیر پسنده:d حتی برای منی ک تو F/Z فن لنسر بودم . این یکی لنسر بهتره بنظرم:d

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
قسمت سوم فیلم (Code Geass (720 هم اُمد بلاخره :bighug:. این یکی خیلی طول کشید
------
با اینکه میدونم هیتر F/SN هستی :d. ولی مطمئنم لنسر رو ببینی ازش خوشت میاد . از اون کاراکتر های امیر پسنده:d حتی برای منی ک تو F/Z فن لنسر بودم . این یکی لنسر بهتره بنظرم

هر قسمت در چه زمانی اتفاق می افتد :D ؟

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
هر قسمت در چه زمانی اتفاق می افتد :D ؟
والا انقدر بین قسمت 3 و 2 فاصله افتاد ک یادم رفته چی ب چی بود . ولی اگه اشتباه نکنم داستانش بین فصل اول و دوم , و اتفاقاتی ک تو اروپا رخ میده هست
درکل کار زیاد جالبی هم نیست . من فقط بخاطره اسمه Code Geass که دارم دنبال میکنم

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
من F/Z رو دیدم. اتفاقا منتظر بودم این F/SN تموم شه بعد برم سراغش. پیشنهاد نمیشه نه؟:biggrin1:

اگه از F/Z خوشت اومده اینم ببین، مسلما از ورژن قبلی بهتره و هیچی هیچی هم نداشته باشه حداقل برای فهمیدن سرنوشت بعضی شخصیتا خوبه :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
7 قسمت Kimi to Boku دیدم. چقدر جو آروم و ریلکسی داره :bighug: بهترین انیمه برای ریکاوری بعد از دیدن یه انیمه فوق احساسیه :D

شخصیت ها فوق العاده اند، خصوصا دوقولوها بدجوری آدم رو میخندونند. کلا هر 5تاشون باحال اند و دیدن اینکه تو سر و کله همدیگه میزنند خیلی حال میده :D اگه دنبال آروم و ریلکس شدنید شدیدن توصیه میشه Kimi to Boku رو ببینید :D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
647023d1425475956-1.jpg
Plastic Memories رو تموم کردم بلاخره!! انیمه که بی سروصدا اومد و خودمم می خواستم بهده 2 قسمت دراپ کنم که رفته رفته انیمه تونست تو ادامه داستان بیشتر خودش رو اثبات کنه و از اون حالت تکراری 2 قسمت اول خارج کنه!!! هر چه قدر به پایان انیمه نزدیکتر می شدم همون حس و حال Shigatsu wa Kimi no Uso رو انگار تجربه می کردم یه جور احساس غم که انگار......:( انیمه پستی بلندی زیادی داشت بعضی قسمت هاش ضعیف بعضا عالی... اخرش رو هم عالی درست کردن و تونست خودش رو انیمه بالا بکشه و شخصا منو یاده پایان Shigatsu wa Kimi no Uso انداخت!!! انیمه می تونست شاهکار بشه ولی بعضی مواقع داستان افت می کرد!!
هرکی تا حالا این انیمه رو ندید یا تو 2 قسمت دراپ کرده این انیمه رو پیشهناد میدم!!!:)
امتیاز من به انیمه: 7/10
60115d1279169922-working_anime-440x330.jpg
این رو هم تموم کردم هر دو فصل رو و بشدت منتظره فصل 3 انیمه ام که قراره چند روزه دیگه بیاد
داستان هم یک سری شخصیت که هر کدوم مشکلات خاصی دارند دوره هم جمع شدند و داران تو یه کافی شاپ کار می کنند!!!طنز انیمه به شدت بالاست داستان دلچسبه داره!! شخصیت ها جالب و تو دل بروی داره مثلا همین اشپز من یاده سانجی کاراکتر محبوبم می ندازه که.....:d و هرکدومشون تو این کافی شاپ مشکلاتی داند که دنبال حل اش هستند!!کمدی انیمه حرف نداره و هیچ کدوم از قسمت هاش خسته کننده نیست!!!
خلاصه این انیمه رو ار دست ندین فصل 3 هم که قراره بیاد..... پس از همین الا دست به کار بشین و......;)
امتیاز من به انیمه: 9/10

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
قسمت آخر ککای سنسن هم تا مدت نامعلومی تاخیر خورد.مثل اینکه دست اندرکاران انیمه گفتن 30 دقیقه برای قسمت آخر کمه و برای یه پایان درست به بیشتر از 30 دقیقه نیاز دارن.تاریخ قبلی هم که اعلام کرده بودن 4-5 جولای بود.الان تا زمان پخش قسمت آخر مشخص بشه میخوان تو تاریخ های 5-6 جولای از شبکه های مختلف(MBS-Tokyo MX-Bs11) یه اسپشیال پخش کنن.قبلا اعلام شده بود که قسمت آخر قراره تا 5 جولای ساعت 2:28 صبح(وقت محلی) تاخیر داشته باشه و تو اون تاریخ از شبکه MBS پخش بشه در حالی که شبکه اون زمان پخش رو برای قسمت اول Durarara x2 Ten در نظر گرفته.حالا گفتن به محض مشخص شدن تاریخ تو توییتر و سایت رسمی انیمه تاریخ رو اعلام کنن.

شدیدا استقبال میشه :bighug:

حیف این انیمه س که سروتهشو زورکی هم بیارن. شاید خیلی پر طرفدار نشد ولی واسه من توو سه ساله گذشته (انیمه های On Goingش) قشنگ رفت توی Top5ام :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر