Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
امشب بیکارم، نقد می نویسم :d

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

6c1f4bce327c11e5d39c0b1c11db3bae.png
این انیمه رو راستش در شروع فصل امید زیادی بهش نداشتم، ولی در طول فصل و با پیشنهاد های دوستان شروع کردم. به طور خلاصه این انیمه نشون میده اینکه شخصیت ها کلیشه ای باشن اصلا دلیلی بر بد بودن داستان نیست :d
سبکش که سبک جدیدا متداول شده MMORPG هست ولی خوب یک سری تفاوت هایی داره. مثل بقیه سیاهچال و غیره داره ولی "بازی" نیست و واقعا زندگی یه عدست، برای همین فاکتور "گیر افتادن تو دنیا" که مثلا توی Log Horizon یا SAO هست رو نداره و همه با اختیار جونشونو به خطر میندازن :d
شخصیت های این انیمه از نظر من جالب ترین بخشش هستن، و میشه گفت اکثرشون (مخصوصا بانوان) خیلی تمیز با یکی از کلیشه هایی انیمه ای مطابق هستن. البته این ماجرا اصلا نمیشه گفت باعث افت این انیمه شده. همین کلیشه ها خیلی خوب در اومدن و دیدنشون لذت بخشه (اگه اینو بذارید کنار شخصیت های کلیشه ای Owari no Seraph، میبینید که همین کلیشه ها می تونه داستان رو نابود کنه.)
داستان در کل افت و خیز زیاد داره ولی تا حد زیادی قابل پیش بینیه، و اگه به لطف مبارزات قشنگش نبود این می تونست بهش ضربه بدی بزنه. یه نکته دیگه هم درباره داستان این که من کلا از تم harem خیلی خوشم نمیاد و این انیمه هم تا حد زیادی این سبکو داره. البته از اسمش معلومه ولی اگه همین یکم کمتر بود یا شخصیتای مذکر تو داستان بیشتر بودن خیلی بهتر می شد :d
در کل از این فصلش راضی بودم، به طرفدارای کارای اکشن توصیه میشه.
Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru Zoku
get
بعد از دیدن فصل اولش نسبتا برای دیدن این فصل مشتاق بودم ولی نمی دونم چرا این فصلش زیاد به دلم ننشست.
کلا تم روانشانسی و مردم شناسی برای من تو انیمه ها خیلی جذابه، و این انیمه از معدودی هست که اینو داره. مطمئن نیستم فن سابی که من ازش انیمه رو می گرفتم (هاریبل ساب) کارش بد بوده، یا واقعا دیالوگای این انیمه کلا برای گیج کردن مخاطب گفته میشه :| به گونه ای که من از حساس ترین دیالوگ های این انیمه چیز زیادی جز Beating around the bush دستگیرم نشد :|
داستان کلی رو اگه رابطه سه شخصیت اصلی در نظر بگیریم، میشه گفت این فصل نسبت به فصل قبل بیشتر تمرکز بر روی همین بود تا کارایی که براشون پیش میاد.
گرافیک و ویژگی های بصری طبیعتا پیشرفت کرده بود، ولی خوب داستانش...
اگه فصل اولو دیدن پیشنهاد میشه، اگر ندیدن بعد از دیدن فصل اول فک کنم طبق توصیه آقا آریا بهتره همون لایت نوول رو بخونیم...8-|

Working`!!
10521.jpg
واقعا کار سختیه که ادم یه انیمه درباره 10-12 نفر درست کنه که هرکدوم از یک لحاظ روانی باشن :d
به مناسبت اومدن فصل سوم، بلاخره فصل 2 رو دیدم. نمی دونم نویسنده یا کارگردانش کیه ولی هرکی هست دمش گرم :d یه کار کمدی عالی که شاید همیشه ادمو نخندونه، ولی لبخند زدن در هنگام دیدنش قطعیه :d
داستان که مثل فصل اول درباره چندتا روانیه که دور هم جمع شدن و یه کافی شاپ رو می گردونن، و همه مدل مشکلی از پدوفیلیا خفیف(!) تا سادیسم و اندروفوبیا رو بینشون دارن. تعامل همین افراد باهم گاها صحنه های رمانتیک و اشکی و اکثرا خنده داری رو به وجود میاره که دیدنش بر هر انیمه بینی واجبه.
بنده در کل مدال عاقل ترین شخصیت رو به ساتو-سان میدم، و تحملش رو می ستایم :d
دیدن این انیمه به همه توصیه میشه!

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
Gangsta Ep.01
Holy Sh!t!! Hype is real.یکی از بهترین قسمت اول هایی که تا الان دیدم.قشنگ با همین یه قسمت تمام فضای داستان و بقیه مسائل دستتون میاد.به این میگن یه سنین درست وحسابی نه از اینایی که میان چهارتا حرف فلسفی میزنن با یکمی نیودیتی اسمشو میزارن سنین.همون 5 ثانیه اول تیتراژ مشخصه که با یه کار 18+ تمام عیار طرفیم.یعنی اصلا فکشرم نمیکردم که
تو یه انیمه هفتگی صحنه سxس ببینم:-o.یکی هم اونجایی که نیکولاس شروع کرد حرف زدن خیلی خوف بود
ولی با تمام محسناتش یکی دوجاش انیمیشینش رو خیلی ضعیف کار کرده بودن تو ذوق میزد.اینم یه سری شات از این قسمت.
3o5hflv20808976w3xj1.jpg
بقیه رو هم هنوز تصمیم نگرفتم کدومو ببینم برم یه بار دیگه پیش نمایش آریا ساما رو بخونم.شوکوگکی هم این هفته خیلی خوب بود.از راه حل سوما هم خیلی خوشم اومد.از اون باحالترeye catch های این قسمت بود که همشون به شکل مبارزهای استریت فایتر بودن.
72v2rk5pbvfku1o7leuc.jpg

0t92wylochb0lk3t95zi.jpg

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Kimi to Boku - Season 1
BlFpI.jpg

خب بالاخره چند روز پیش فصل اول انیمه رو کامل دیدم. کار بشدت باحال و ریلکسیه. تمام داستان در مورد 5 تا رفیق دبیرستانیه و حول و حوش دیوونه بازیاشون توی مدرسه و خارج از اون میچرخه. پلات کلی به اون صورت نداره و بیشتر تک قسمت/تک داستانه ولی خب یه سری مسائل هست که همیشه بهشون اشاره میشه و یجورایی حس میکنی انگار داستان داره جلو میره. شخصیت اصلی خاصی هم نداره و وقت انیمه به خوبی بین هر 5 شخصیت تقسیم شده جوری که حس میکنی همه شخصیتا مهم هستن و بهشون پرداخته میشه.

پلات کلی هر قسمت هم خیلی باحاله و اکثر اوقات شخصیت ها به راحتی میخندوننتون :D

در کل شدیدا به دوستان توصیه میشه اگر دنبال دیدن یه انیمه ریلکس و شاد هستن Kimi to Boku رو از دست ندن.
=====
پ.ن: بعد از Kimi to Boku الان دارم Durarara رو میبینم :D تا قسمت 18 دیدم و تا الان وحشتناک ازش خوشم اومده. حالا فصل رو که کامل دیدم میام یکم در مورد اونم فک میزنم :D

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
بعد از اینکه 3 سال پیش ول کردم دنیای انیمه رو الان شدیدا می خوام یه انیمه ببینم ! البته انیمه کوتاه ، برا همین رفتم تو انیم وورد و یه خرده گشتم و دیدم انگار Arslan Senki (اینم نمی دونم که کوتاه بمونه یا نه :D با توجه به وضعیت داستانیش) انیمه جالبیه و کلیم طرفدار داره !
دوستان به نظرتون شروع کنم اینو یا نه ؟

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
هر چقدر صبر کردم دیدم فرشاد نیومد خبر رو بزاره :d میدونم حق کپی رایت این خبر مال فرشاده ولی دیگه خیلی صبر کردیم :d

بلاخره بعد سالها قراره مانگا D.Gray-man در 17 July برگرده (ویرایش: از چپتر جدید مانگا خبری نیست , درواقع این خبر اسپین اف یکی از مجله های SQ به نام CROWN که توش One-Shot های مانگا ها قراره چاپ بشه که برای شروع قراره One-Shot مانگا D. GRAY MAN و بعضی مانگا های دیگر منتشر بشه )

“D.Gray-man” Manga to Resume

Last edited by a moderator:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نه انگار الکی الکی واقعی شد :d

چون تاحالا از این اسکنا و عکسای مجله ها زیاد دیدم و بعدا معلوم میشد همه از صفحه های آخر دوجین ها برداشته شدن :d مثل بازسازی انیمش و این چیزا

سایت خود JS هم زده :

ジャンプSQ.CROWN│7.17(金)新増刊!

من هنوزم باور نمیکنم

Allllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

خیر سرم 2 هفتست دارم برا کنکور میخونم تو کف این خبرا نبودم نگا کنا :| شانس که ندارم بهترین خبر دنیای انیمه و مانگا رو باید اینجوری متوجه بشم :((

البته امیدوارم هیجان پستم در حدی نباشه که پاک بشه

- - -ویرایش - - -

خدا بگم چیکارتون کنه داشتم تست میزدم الان دیگه از هیجان نمیتونم :d :(( یعنی میشه؟ :(( یعنی میشه من دوباره 1 چپتر ازش رو بخونم؟ :(( این کاتسورا مسخره هم تو Instagramش چیزی نگفته آخه :((

توروخدا فقط دیگه بعد از این همه مدت ماهی 24 صفحه ندین و یکم آدم باشید و 40 صفحه بدین :((

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سوال از دوستان Durararaـي :d

بعد از تموم شدن فصل يك برم نيمه اول فصل 2 رو ببينم يا صبر كنم تا كامل بياد بعد ببينمش؟ :d

پ.ن: سلتي :x:x:x

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ای بترکید میگفتم یه جای کار مشکل داره ها :d منو باش بازم برای شونصدمین بار امیدواشدم و بعدش هم Fail شدم (- -)

درباره یکی از شماره های JSئه و توش یه سری طراحیا داره که کارای One-Shot تازه کاراست و یه سری طراحیای مانگاکای معروف هم توشه و داره میگه از D.Gray-Man هم توش هست :|

نمیدونم چی رو دیگه باور کنم

World is so mean T^T

- - -ویرایش - - -

بعد از تموم شدن فصل يك برم نيمه اول فصل 2 رو ببينم يا صبر كنم تا كامل بياد بعد ببينمش؟ :d

برو ببین دیگه :d چرا شماها تحمل صبر کردن ندارید؟ :d فصل دومش خیلی بهتر از اولش هم شده

سلتی خیلی خوبه :d تو فصل دومش دوست داشتنی ترم میشه :x

منو باش 2 سال برا 1 چپتر صبر میکنم قبل از اونم بازم 1-2 سال صبر کرده بودم یعنی در عرض 3-4 سال شاید 2-3 چپتر ازش اومده :|

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
ای بترکید میگفتم یه جای کار مشکل داره ها :d منو باش بازم برای شونصدمین بار امیدواشدم و بعدش هم Fail شدم (- -)

درباره یکی از شماره های JSئه و توش یه سری طراحیا داره که کارای One-Shot تازه کاراست و یه سری طراحیای مانگاکای معروف هم توشه و داره میگه از D.Gray-Man هم توش هست :|

نمیدونم چی رو دیگه باور کنم

World is so mean T^T

Fail شدیم :> :d
ولی عجییه خبر طوری نوشته قشنگ ادم فکر میکنه چپتر جدیده , حالا تا اومدنش منتظر میمونیم شاید فرجی شد اونجا ادامه مانگا تایید شد

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Fail شدیم :> :d
ولی عجییه خبر طوری نوشته قشنگ ادم فکر میکنه چپتر جدیده , حالا تا اومدنش منتظر میمونیم شاید فرجی شد اونجا ادامه مانگا تایید شد

خجالت بکش :| بعد از خجالت کشیدن خودتو بکش تا نکشتمت :| اتفاقا همین قبل از پستم تو اینجا داشتم تو پروف محسن بهش میگفتم اینم پیامام:

خاک توسرم که با اینکه خودم احتمال میدادم ربطی به ادامه مانگا نباشه بازم هایپ شدم :|

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
خجالت بکش :| بعد از خجالت کشیدن خودتو بکش تا نکشتمت :| اتفاقا همین قبل از پستم تو اینجا داشتم تو پروف محسن بهش میگفتم اینم پیامام:

خاک توسرم که با اینکه خودم احتمال میدادم ربطی به ادامه مانگا نباشه بازم هایپ شدم :|

منبع خبر نوشته مانگا ادامه پیدا میکنه من چیکار کنم :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
منبع خبر نوشته مانگا ادامه پیدا میکنه من چیکار کنم :|

منبع هرچی نوشت که نباید بیای با احساسات معصوم جوون مردم اینجوری بازی کنی که :(( داشتم از خوشحالی سکنه میکردم :((

راستی آواتار قبلیت چی بود؟ یادمه ازش خوشم اومده بود ولی یادم نمیاد چی بود که الان عوضش کردی :))

برای اینکه اسپم نشه و اخطار 3 امتیازه برا اسپمم نگیرم:

وای چقدر D.Gray-Man خوبه :d

- - -ویرایش - - -

راستی یادم رفت ازت یه سوال خیلی خیلی مهم بپرسم :d

اول از همه در ادامه پست قبلیمم بگم که بهت تبریک میگم :d آورین آورین خیلی خوبه که ازش خوشت اومده برا من یه انیمه در حد مادر بگریدیه :d

و اینکه این سوالی که میپرسم آیندت رو میسازه (- -)

از ایزایا خوشت میاد یا شیزو ؟؟؟؟؟ (- -) گزینه هر 2 هم ندازیم (- -)

تو دنیا 2 دسته آدم وجود داره :

1- کسایی که از ایزایا خوششون میاد

2- کسایی که از شیزو خوششون میاد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
[MENTION=68802]NoctisSasuke[/MENTION]

علی تو تیم ماست! >:) یعنی شیزو سان >:) ( حداقل تا قسمت 8 که خبر دارم :-" )
تو هم برو توبه کن:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر