Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
Accel World رو تمام کردم .
اصلاً نتونست اون انتظاری که تو 4 5 قسمت اولش ایجاد کرد رو برآورده کنه .
از قسمت 9 تا 17 یا 18 8م بدجوری رفت تو دیوار .
کلاً به نظرم یه کار متوسط بود که سازنده پتانسیل خیلی بالای داستان رو حروم کرده با چیزی که ساخته .

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
بحث سر این نیست که Jin-Roh «انیمه» خوبی بود فقط.Jin-Roh یک هنر خالص بود که پاش رو از مدیومش فراتر گذاشته بود.از این کارگردان چیز دیگه ای سراغ ندارید؟Hiroyuki Okiura.

راستی یه انیمه دیگه چشمم رو گرفته دانلودش کردم Vampire D واسه سال 2000ـه.اما یه هم نام دیگه قدیمی تر داره واسه 1985 که امشب دانلودش میکنم.میخواستم ببینم مهمه که اول اون قدیمی تره رو ببینم؟:D
آریا آسارایما هم چند تا بهم معرفی کرد فقط یه سایت شکیل بهم معرفی کنید که راحت بتونم دانلود کنم ازش :D

از این کارای خسته :d خسته شدی برو یه چندتا شونن جوون پسند ببین یه چندتا کمدی ببین یکم بعد برگرد پیش خسته ها :d
وان پیسم فراموش نشه یکی از کاراییه که قبل مرگ باید انجام داد :bighug:

انیمه کمدی که امکان نداره ببینم،اصلا فکر کردن به انیمه کمدی یه جوریم میکنه،امکان نداره بخندم بهش :D
وان پیسم 800 قسمته که مرد حسابی :D

من بهش گفتم دوبله انگلیسی ببینه به خاطر همینه:D گوش که نمیکنه کسی! 8-| :D

دیگه تو این مورد دوبله و اصلی فرقی نمیکنه که :D چیزی که از پای بست ویران باشه رو نمیشه فقط با تغییر دادن زبان خوبش کرد :D

پ.ن:الان کاربر NoctisSasuke میاد پستم رو نقل قول میکنه میگه Pada Pada Pane :D

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
انیمه کمدی که امکان نداره ببینم،اصلا فکر کردن به انیمه کمدی یه جوریم میکنه،امکان نداره بخندم بهش :D

نمیدونم چه گیریه ملت دادن به این 700 قسمت وان پیس :d 99 قسمتش که فیلره میمونه 600 قسمت اونم هر کدوم اپنینگ و اندینگو حذف کنی و یادآوری قسمت قبلم بزنی جلو مفید هر قسمت 15 دقیقم نمیشه :d
میشه کلا 150 ساعت ! سریالایی مثل خاطرات یک مثلا خون آشام هر قسمت یک ساعته بجای اینکه یکی بشینه اونو ببینه میتونه بشینه وان پیس ببینه :d هر چهار پنج قسمت وان پیس یه قسمت سریال :d

کمدی منم زیاد نمیبینم اما بعضی کارا نابود میکنن آدمو seto no hanayome این کار سرش ترکیدم من از خنده :d رسما دیوونه خونس میمیک صورت کاراکترا و کارایی که میکنن و اتفاقاتی که میفته ته خندس

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
بحث سر این نیست که Jin-Roh «انیمه» خوبی بود فقط.Jin-Roh یک هنر خالص بود که پاش رو از مدیومش فراتر گذاشته بود.از این کارگردان چیز دیگه ای سراغ ندارید؟Hiroyuki Okiura.

راستی یه انیمه دیگه چشمم رو گرفته دانلودش کردم Vampire D واسه سال 2000ـه.اما یه هم نام دیگه قدیمی تر داره واسه 1985 که امشب دانلودش میکنم.میخواستم ببینم مهمه که اول اون قدیمی تره رو ببینم؟:D
آریا آسارایما هم چند تا بهم معرفی کرد فقط یه سایت شکیل بهم معرفی کنید که راحت بتونم دانلود کنم ازش :D

دیگه تو این مورد دوبله و اصلی فرقی نمیکنه که :D چیزی که از پای بست ویران باشه رو نمیشه فقط با تغییر دادن زبان خوبش کرد :D

پ.ن:الان کاربر NoctisSasuke میاد پستم رو نقل قول میکنه میگه Pada Pada Pane :D

طبق تحقیقات من همین فیلم اولین کارگردانیش بوده، و بعدش یه فیلم درام/کمدی به اسم a letter to momo داشته. البته قبل از این تو چندتا پروژه درست و حسابی انیماتور اصلی بوده مثل Record of the lodoss war و Akira و Metropolise و البته Evangelion.
برای دانلود هم اگه با تورنت مشکلی ندارین nyaa خوبه.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,445
نام
مسلم
:D
فقط Bloodlust رو ببین:-" تازه اگه ومپایری دوست داری، یه انیمه ی خیلی بهتر هست به اسم Hellsing Ultimate :> البته D فضای گوتیک بیشتری داره:-"

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
الان داری این رو میگی!:dیک ایده هایی به ذهنشون میرسه واسه خندوندن که تو عمرت هیچ جایی ندیدی!سر این حاضرم باهات شرط ببندم!:d
کار های کوتاه هم هست که ببینی مثل barakamon
می تونی امتحان کنی ببینی میتونی با اینجور سبک ها ارتباط برقرار کنی یا نه...
هرچند میدونم به حرف من یکی اطمینان نداری:|:d

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
اونی که مال سال 2000 ـه هم جدیدتره و هم خوش ساخت تر:d

آخه من رفتم تو ویکی پدیاشون نوشته از رو رمان چند بخشی گرفته شده ک 1985 از رو بخش اول و 2000 از رو بخش سوم گرفته شده،یعنی داستاناشون فرق میکنه دیگه:D اما این طور که تو میگی انگار نبینمش چیزی رو از دست ندادم:D

الان داری این رو میگی!:dیک ایده هایی به ذهنشون میرسه واسه خندوندن که تو عمرت هیچ جایی ندیدی!سر این حاضرم باهات شرط ببندم!:d
کار های کوتاه هم هست که ببینی مثل barakamon
می تونی امتحان کنی ببینی میتونی با اینجور سبک ها ارتباط برقرار کنی یا نه...
هرچند میدونم به حرف من یکی اطمینان نداری:|:d

بابا اینا ادا اطوار در میارن نیششون هم مث مستطیل 3*4 باز میشه اصلا حال نمیکنم با این جور حرکات ناموسن :D

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
بابا اینا ادا اطوار در میارن نیششون هم مث مستطیل 3*4 باز میشه اصلا حال نمیکنم با این جور حرکات ناموسن :D
800 تا وان پیس گفتی نه این رو تو امتحان کن بیا بگو خوشم نیومد دیگه بعدش این سبک کسی برات نسخه نمی پیچه!:d
حالا یک قسمت نه سعی کن دو یا سه تاش رو ببینی بعد نتیجه بگیر...
راستی تورو که بزور اوردن اینجا ،این بابا اینا ادا اطوار در میارن نیششون هم مث مستطیل 3*4 باز میشه رو از کجا اوردی شیطون؟/:):d

خب حداقل خوبی که رضا طائل داره اینه که بچه های تاپیک قدر من رو بیشتر میدونن
biggrin1.gif
من حداقل FMA: B رو دیدم!
biggrin1.gif
من شخصن چندبار گفتم بره فول متال ببینه ولی...:( اما همین که تونستیم تورو به راه راست هدایت کنیم به ما امید میده ،همین بلا رو سرش میاریم!:d
اون اوایل رو هنوز یادم نرفته شکلک ها و تمام صفحه رو نمیگیره و اینا!:d

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
REZA TAEL@
از کارای دیگه ای که Hiroyuki Okiura توشون کار کرده میشه اثر وزین(:D) Ghost in the Shell کار استاد Mamoru Oshii رو نام برد که جز میراث ماندگار دنیای انیمه است:D

رفت تو لیست دانلود :D

800 تا وان پیس گفتی نه این رو تو امتحان کن بیا بگو خوشم نیومد دیگه بعدش این سبک کسی برات نسخه نمی پیچه!:d
حالا یک قسمت نه سعی کن دو یا سه تاش رو ببینی بعد نتیجه بگیر...
راستی تورو که بزور اوردن اینجا ،این بابا اینا ادا اطوار در میارن نیششون هم مث مستطیل 3*4 باز میشه رو از کجا اوردی شیطون؟/:):d

[/RIGHT]

من خودم رو میشناسم دیگه،انیمه کمدی که شما رو به این حالت در میاره[ :)) ]من رو به این حالت در میاره [(:|] ..:D

خب حداقل خوبی که رضا طائل داره اینه که بچه های تاپیک قدر من رو بیشتر میدونن:D من حداقل FMA: B رو دیدم!:D

آقا من متوجه صحبت این کاربر نشدم :D چرا تو FMA:B (چی هست این اصلا؟:D) دیدی باید قدر تورو بیشتر بدونن؟:D بعد چطور این جزو «حداقل خوبی» من حساب میشه؟:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر