Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
131
نام
Soshy
سلام
دنبال انیمه کمدی میگردم که به نظرتون نمره کمدیش حداقل 7 از 10 باشه

Danshi kokousei no nichijou اگر اسمشو اشتباه ننوشته باشم. kimi to boku هم عالیه به خصوص فصل دومش.

Aldnoah Zero رو هم تموم کردم. جدا از شخصیت پردازی زباله ش و پایان مزخرفش جمعا انیمه خوبی بود و لذت بردم و اگر نویسنده اسکریپتش همون اروبوچی باقی میموند و گند نمیخورد بهش شاید میتونست به پتانسیل اصلیش و اون چیزی که لایقش بود برسه.
تارگت بعدی باراکامون و zankyou no terror هست. باز خوبه چند تا انیمه خوب پیدا میشه مدت نسبتا زیادی بود که انیمه ای ندیده بودم یا از بس چرت و پرت بودن نیمه کاره ولشون کردم

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
Danshi kokousei no nichijou اگر اسمشو اشتباه ننوشته باشم. kimi to boku هم عالیه به خصوص فصل دومش.

Aldnoah Zero رو هم تموم کردم. جدا از شخصیت پردازی زباله ش و پایان مزخرفش جمعا انیمه خوبی بود و لذت بردم و اگر نویسنده اسکریپتش همون اروبوچی باقی میموند و گند نمیخورد بهش شاید میتونست به پتانسیل اصلیش و اون چیزی که لایقش بود برسه.
تارگت بعدی باراکامون و zankyou no terror هست. باز خوبه چند تا انیمه خوب پیدا میشه مدت نسبتا زیادی بود که انیمه ای ندیده بودم یا از بس چرت و پرت بودن نیمه کاره ولشون کردم

ممنون
الان میرم kimi to boku رو دانلود کنم
توضیحاتش رو خوندم به نظر جالب میاد

بعد انیمه های باراکامون و زانکیو نو ترور رو هم من تازه تموم کردم
باراکامون داستان سفید و دوست داشتنی جالبی داشت
توش شخصیت ها رو خوب نشون داده بودن و در کل قشنگ بود

انیمه زانکیو... هم اواییش خیلی ادم رو میگیره و جذبش میکنه ولی از وسط هاش دیگه اون جذابیت اول کار رو از دست داد و پایان انیمه هم به نظرم زیاد جالب نبود ولی در کل بهش از 10 7 رو میدم

-----
ویرایش
-----
انیمه aldnoah zero هم تموم کردم ولی اینم اندینگش خوب نبود ولی به غیر اون خوب بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
سلام
دنبال انیمه کمدی میگردم که به نظرتون نمره کمدیش حداقل 7 از 10 باشه
منم اومدم Kimi to Boku رو پیشنهاد بدم! :d خیلی حال میده! یه طنز پسرونه! و پاک! :-" >:)
Gin no Saji هم عالیه! (البته توی این انیمه ممکنه تو یک قسمت از خنده پخش زمین بشه، بعد سر جریان دیگه بری زانوی غم بغل بگیری! :-" )
کلا انیمه های بلند مخصوصا وان پیس:-" که طنزهاشون حرف نداره! >:) بعد از دیدن وان پیس،ناروتو،بلیچ و دراگون بال (و یک عالمه انیمه ی دیگه! اما اینا واجب ترن:-" ) گینتاما هم میشه دید و ترکید از خنده! >:)

فقط منم که با پایان A.Z حال کردم؟ :-"

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
منم اومدم Kimi to Boku رو پیشنهاد بدم! :d خیلی حال میده! یه طنز پسرونه! و پاک! :-" >:)
Gin no Saji هم عالیه! (البته توی این انیمه ممکنه تو یک قسمت از خنده پخش زمین بشه، بعد سر جریان دیگه بری زانوی غم بغل بگیری! :-" )
کلا انیمه های بلند مخصوصا وان پیس:-" که طنزهاشون حرف نداره! >:) بعد از دیدن وان پیس،ناروتو،بلیچ و دراگون بال (و یک عالمه انیمه ی دیگه! اما اینا واجب ترن:-" ) گینتاما هم میشه دید و ترکید از خنده! >:)

اینجور که تعریف میکنی به نظر انیمه kimi to boku خوب به نظر میاد

بعد انینه Gin no saji رو هم دیدم و عاشقشم
خیلی عالی بودش و حیف که زیاد واقع گرایانه نبود.راستی نمیدونید فصل سومی در کار هست و اگه اره کی میاد؟!
بعش انیمه های بلند رو هم 90 درصدشون رو دیدم
وان پیس که جزو اولین هاش بود و تا حالا بالای 4.5 بار از اول نشستم دوباره دیدمش
ناروتو و بلیچ و دراگون بال و گینتاما رو هم دیدم

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
131
نام
Soshy
فقط منم که با پایان A.Z حال کردم؟ :-"

اره فقط تویی :D سازباوم میاد صاف جلوی صورت اسلین میگه که من قصد کشتن هیمه رو داشتم/دارم بعد اسلین که اون همه دنبال نجات هیمه بود میاد سازباوم رو نجات میده ! اخه معنی میده این؟ مثلا طرف خواسته مثل اروبوچی کلیف هنگر درست کنه که تهش گند میزنه به کل انیمه. اگر فصل دومی وجود نداشت ، مهم نیست چه قدر از المان های دیگه انیمه لذت بردم ولی با اینحال تو صف هیتر ها قرار میگرفتم :D (تو این انیمه هیچ کدوم از کاراکترا development خاصی نداشتن و اوناییم که داشتن هیچ غلطی نکردن-مثل اون الکلیه- برای همینم هست که از هیچکدوم از کاراکتراش خوشم نیومد و تنها شخصی که پتانسیل عظیمی داشت اسلین بود که با پایان انیمه نفرت خیلیا رو به جون خرید، ولی حدس میزنم اگر فصل دوم اسکریپت بهتری داشته باشه هنوزم میتونم بگم که اسلین پتانسیل خوبی برای تمیز کردن این گند داره.

راستی نویسنده اسکریپت AZ نویسنده boku no pico هم بوده :-"

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
نشستم Angel beats و clannad رو پشت سر هم دیدم :crying1:
cri evritim :crying1:..
دلیلشم این بود چند وقت پیش یه ویدئو تو یوتیوب بود با این عنوان: Top 5 anime series that will make you cry (like a b!tch......

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
میگم این Tokyo Ghoul داستانش بهتر میشه یا همینطوری کلیشه ای باقی میمونه؟ :D

-"تو یه چیزی بین X و انسان هستی!"
-"نه! من نمیخوام X باشم! نمی خوام هویت انسانی خودم رو از دست بدم!"

600 بار دیدم همچین داستان کلیشه ای رو! :| اگه داستان درست و حسابی داره بگید بشینم ببینمش :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
اره فقط تویی :D سازباوم میاد صاف جلوی صورت اسلین میگه که من قصد کشتن هیمه رو داشتم/دارم بعد اسلین که اون همه دنبال نجات هیمه بود میاد سازباوم رو نجات میده ! اخه معنی میده این؟ مثلا طرف خواسته مثل اروبوچی کلیف هنگر درست کنه که تهش گند میزنه به کل انیمه. اگر فصل دومی وجود نداشت ، مهم نیست چه قدر از المان های دیگه انیمه لذت بردم ولی با اینحال تو صف هیتر ها قرار میگرفتم :D (تو این انیمه هیچ کدوم از کاراکترا development خاصی نداشتن و اوناییم که داشتن هیچ غلطی نکردن-مثل اون الکلیه- برای همینم هست که از هیچکدوم از کاراکتراش خوشم نیومد و تنها شخصی که پتانسیل عظیمی داشت اسلین بود که با پایان انیمه نفرت خیلیا رو به جون خرید، ولی حدس میزنم اگر فصل دوم اسکریپت بهتری داشته باشه هنوزم میتونم بگم که اسلین پتانسیل خوبی برای تمیز کردن این گند داره.

راستی نویسنده اسکریپت AZ نویسنده boku no pico هم بوده :-"
اینکه کاراکترها فاجعه بودن،از همون قسمت اول بود! :-" :d از همون اولم کلا هیچکی معلوم نبود با خودش چند چنده! :d که همین رویه ادامه داشت و قسمت 12 سلین این حرکت رو زد! :d البته میتونیم از این نظر بگیم که شاید به راه سومی امید داشت! :-" یا شاید چون جونش رو آزاد کرده بود،میخواسته حداقل اینجوری جبران کنه! :-" (و باز هم بعد امید به راه دیگه ای داشته باشه! :-" ) البته همش شد شاید و قابل استناد نیست:-"

اما نکات مثبت برای من اینا بود که از پایانش راضیم! :d
اینکه سازباوم ترکید!
اینکه سلین زد ایناهو رو هدشات کرد!
اینکه اسم این قسمت " پایان کودکی" (یا همچین چیزایی) بود! ===> Time Skip !

و اتفاقا با این کارها،سلین برای من محبوب تر هم شد! >:) همین ترکوندن ایناهو خودش بس نکته ی مثبت قضیه بود! :d

کلا اتفاقاتی که توی پایان انیمه افتاد،نوید ادامه ی عالی رو میده!!! شاید چیزی که از اول باید میبود! :bighug:

---

از Zankyou no Terror هم راضیم! :d
به نظرم همچنان بهترین های فصل به ترتیب اینا بودن :
1. Barakamon
2. Zankyou no Terror
3. Aldnoah.Zero

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین

600 بار دیدم همچین داستان کلیشه ای رو! :| اگه داستان درست و حسابی داره بگید بشینم ببینمش :D
بشین ببین:Dبهتر میشه، کل اپیزودها یه طرف>>>دو تای آخر یه طرف:bighug:

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali

قسمت اخرو ببین بعد بیا بگو دمت گرم که گفتی ببینمش :D تضمین 100%

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
یه انیمه بود به اسم Bakemonotagari اگر اشتباه نکنم! تعریفش رو زیاد شنیدم:-" ارزش داره؟ یا با دیدنش سر به دیوار میکوبم؟ :d
و فکر کنم چندتا سری باشه با اسم های مختلف! هلپ می! :d

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
73993643595379896446.jpg

#تکبیر !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Akiba
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟