Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,094
نام
هومن
فوق العاده بود فول متال این Code Geass هم انقدر خوبه؟سطح توقعم رفته بالا:D
Code Geass یه چیزه دیگست:d
La.Liberte.guidant.le.peuple.600.107938.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
خیر سرم این رو دانلود کردم به عنوان ذخیره ی انیمه هام که بعدا ببینم! :d اما خوب...مثل همیشه بازم به اون موقع نرسید و تا دانلود شد! دیده شد! :-" :|

در مورد انیمه...حرف خاصی نمیشه زد جز اینکه آب قطعه! :D

این صداپیشه ی یامازاکی هم که گویا کلا مخصوص اوتاکو جماعت خلق شده! :d :-" یعنی قشنگ هم به یامازاکی،هم به شینپاچی خوب میاد این صدا :-"

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
بچه ها این TERRA FORMARS شهریور ازش یک OVA اومده بود و الان هم قسمت 1 انیمش اومده !!
باید کدوم رو اول ببینیم ؟! :d

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,122
نام
محمد علی
یه انیمه بود به اسم Bakemonotagari اگر اشتباه نکنم! تعریفش رو زیاد شنیدم:-" ارزش داره؟ یا با دیدنش سر به دیوار میکوبم؟ :d
و فکر کنم چندتا سری باشه با اسم های مختلف! هلپ می! :d
بعید می دونم خوشت بیاد:D انیمه ی خیلی خیلی خوبیه. اما مطابق با آرمان های تو نیست:-"
اگر خواستی ببینی به ترتیب انتشار ببین:
Bakemonogatari
Nisemonogatari
Nekomonogatari
Monogatari Series Second Season
این یکی هم انگار اومده، ولی من هنوز دانلود نکردم. شاید هم نیومده باشه:
Hanamonogatari

ترتیب های دیگه ای هم برای دیدن داره، اما همین ترتیب پخش بهتره. اگر اون ترتیب های دیگه بهتر بود، خودشون همون جوری می ساختن:-"
بچه ها این TERRA FORMARS شهریور ازش یک OVA اومده بود و الان هم قسمت 1 انیمش اومده !!
باید کدوم رو اول ببینیم ؟! :d

اول OVA رو ببین. از نظر زمانی و داستانی قبل از انیمه است.
در واقع چند چپتر اول مانگا رو کردن OVA، از جلد دوم شده سریال. یا همچین چیزی.:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
بعید می دونم خوشت بیاد:D انیمه ی خیلی خیلی خوبیه. اما مطابق با آرمان های تو نیست:-"
Bakemonogatari
Nisemonogatari
Nekomonogatari
Hanamonogatari

ترتیب های دیگه ای هم برای دیدن داره، اما همین ترتیب پخش بهتره. اگر اون ترتیب های دیگه بهتر بود، خودشون همون جوری می ساختن:-"

اول OVA رو ببین. از نظر زمانی و داستانی قبل از انیمه است.
در واقع چند چپتر اول مانگا رو کردن OVA، از جلد دوم شده سریال. یا همچین چیزی.:D
اولی رو دانلود کردم! :d بقیش رو پس دانلود نمیکنم! :-" اگر خوشم اومد بعدا میرم سراغش :d

ترتیب ساخت:-" F/SN و F/Z داریم که به نظرم مثلا F/SN رو اصلا نباید دید>:) >:) (البته اون اولی رو در نظر نگیریم،ترتیب ساخت درست در میاد:-" )

من یادم رفته TF جزو انیمه هایی که میخواستم ببینم بود یا نه! :-" برم لیستم رو بیابم! =))

ویرایش: اوپس! این فصل ننوشته بودم کدوم انیمه ها رو میخوام ببینم! :-" دوباره برم پیشنمایش رو بخونم و تصمیم بگیرم! :d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
وقتی غول سوسکه اون دختره رو کشت دقیقا حس Deja vuu بهم دست داد :d
دقیقا همون حسی که وقتی اولین بار یکی از غول های Shhingeki no Kyojin رو تو انیمش دیدم :-"
پیشنهاد میکنم حتما ببینیدش .
فکر کنم انیمش که قسمت 1ام اش امروز اومده هم خدایی باشه :-"
و OVA شماره ی دوم هم فکر کنم آبان میاد .
چه باحال هم OVA و هم انیمش باهم پیش میرن :-" {ملانصرالدین هایی هستن هاااااا :-"}

پیشنهاد میکنم به هیچ وجه از دست ندید این انیمه رو .

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,473
نام
مسلم
یه انیمه بود به اسم Bakemonotagari اگر اشتباه نکنم! تعریفش رو زیاد شنیدم:-" ارزش داره؟ یا با دیدنش سر به دیوار میکوبم؟ :d
و فکر کنم چندتا سری باشه با اسم های مختلف! هلپ می! :d
صد در صد ارزش داره:x اصلا همون سنجوگاهاراش به کل انیمه های فصل تابستون (به غیر از سایکوپس ریکپ) می ارزه:-" ولی خب چند تا مورد داره که ممکنه زیاد خوشت نیاد: اولیش اینکه شخصیت امیر پسند نداره (البته نمیدونم اوشینو امیرپسند حساب میشه یا نه) دومیش اینکه 90 درصد شخصیت هاش دخترن با انواع و اقسام مشکلات ذهنی روانی و همه شون هم دور تنها پسر انیمه میگردن:-" ولی خیالت راحت مهد کودک دخترونه نیست، چون نه پسره مثل باقی هارم ها یه باکای به تمام معناست و حداقل از همون ابتدا تکلیف آدم رو مشخص میکنه :d و نه دختراش لوس بازی در میارن (البته لوس بازی در میارن ولی از نوع یاندره- سوندرا بازی:d) تازه رابطه ی پسره و دخترا هم بیشتر شبیه رابطه ی Monster و Beast ـه تا عاشق و معشوق:-"
راستی توی این انیمه هم مثل کاتاناگاتاری زیاد صحبت میکنن و یادمه حتی یه بار فایل زیرنویس فقط یه قسمتش 1500 خط نوشته داشت:-"
Bakemonogatari
Nisemonogatari
Nekomonogatari
Hanamonogatari

اتفاقا منم با همین ترتیب دیدم و به نظرم هم خیلی خوبه، با ترتیب داستانی هم زیاد فرقی نمیکنه:-"
هانامونوگاتاری هر 5 قسمتش توی یه روز پخش شد و اینجانب هم همه رو با هم زدم به بدن >:) البته مترجمش هنوز منتظر فن ساب بهتریه:-"

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
من بچه های تاپیک رو هنوز به اسم نمیشناسم(فقط میدونم یه امیر داریم دوتا سینا:d)
شخصیت امیرپسند رو یکی برای من توضیح بده:d.کاراکتر چیه؟اکشنه؟فانتزیه؟Harem هست؟:d

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,094
نام
هومن
اقا دیگه خسته شدم از این سا.سور ها!!اون از توکیو غول اینم از Terra Fomars!رسما ادم نمی فهمه انیمه چی شد!!!!!!!)x)x الا کدوم نسخه بدون سا.سور ایناست

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
جا داره بگم با اینکه همه از مارینفورد حرف میزنن و میگن که بهترین آرکه و استاد ادا هم این آرکو مقایسه کرده با آرک آخر وان پیس اما هنوزم که هنوزه انیس لابی برا من بهترین آرک انیمه س :x جدیت لوفی ، مبارزه ها ، دشمن ها و داستان فوق العادس تو این آرک .

کلا اگه بخوام 3 آرک مورد علاقم رو بگم اولیش انیس لابی ـه دومی مارینفورد و سومی ثریلر بارک ( اینو به خاطر کار زورو :x :D ) فعلا هم این آرک درسروزا خیلی خوب داره پیش میره ، باس ببینیم آخرش چی میشه ، پتانسیل اینو داره که بیاد تو 3 آرک مورد علاقم :D

حالا که از بهترین آرک حرف زدیم جا داره از بدترین آرک هم حرف بزنیم که بی شک آرک اسکایپیاست ، یعنی آدم فست فوروارد بزنه این آرکو سنگین تره :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آرک مورد علاقه من بدون شک آراباستا بعدشم مارین فورده. آراباستا واقعا دوست داشتنی بود. من آرک آرلونگ رو هم خیلی دوست دارم هنوز :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
1.واتر7 - انیس لابی
2.آراباستا
3.شابوندی

کلا مارینفورد رو من به همون دلایلی که میدونید :-" برام مثل بقیه ی وان پیس جذاب نیست :D خفن هستا! یه جاهایی متلاشی میکنه! اما رکن اصلی وان پیس رو نداره:-"
تریلر بارکم خیلی دوست دارم :x

در مورد بدترین آرک :D
فیشمن < اسکایپیا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر