Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,109
نام
محمد علی
99 درصد انیمه ها و مانگاها رو نمیشه از رو چد قسمت اول تشخیص داد

دیگه نمیدونم مانگای کوروکو یکی از بهترینا و پرفروش ترینا چی نداشته که جذبت کنه :d شاید B00BS

اوایلش نمیشه 3 قسمت اول. یه کم بیشتر میشه.
اون زمان مانگاش به نظرم در مورد بسکتبال بازی کردن ناروتو و ایچیگو بود:D
کلاً به مانگاهای جامپ بدبینم. در کل جذبم نکرد. اما هایکیو با این که لنگه همون بود و حتی شخصیت های بُرنده هم نداشت، به خاطر طنز احمقانه اش خوشم اومد:D

---------------------
دو تا خبر خوب:>
1- هانتر توی قسمت 148 تموم میشه و قسمت 148 مقدمه آرک بعدیه. یعنی یه روزی ادامه اش رو میسازن.

2- ادیتور شینگکی هم گفته مانگا 3-4 سال دیگه تموم میشه

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
1- هانتر توی قسمت 148 تموم میشه و قسمت 148 مقدمه آرک بعدیه. یعنی یه روزی ادامه اش رو میسازن.

واسه بی اطلاعیم عذر میخوام الان یعنی بعد 148 پخش نمیکنن؟تابعد؟:-/
اگه اینجوریه ادامش رو نرم تا دوباره پخش شه:D

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي

اولی واسه من که خبر بدی هستش:(( حالا چی نگاه کنم؟:d الان کلا فقط وان پیس و هانتر میدیدم. در کنار اینا نمیشد انیمه ای دیگه ای دید!! چون کلا تو یه سطح دیگه بودن. بقیه ی انیمه ها بهم نمیچسبید.
تا زمانیکه فصل بعدیش تایید نشه من قبول نمیکنم که فصل بعدی داره!!! بلیچ هم همین طور کنسل شد رفت. هنوز هم خبری از پخشش نیست!!:((
2- چه خبره؟!! 4 سال؟!!:-o نویسنده گفته بود نمیخواد زیاد طولانیش کنه و خرابش کنه. 80 چپتر تمومه!! 4 سال به نظرم زیاده.همون 2 سال بسشه.... امیدوارم خرابش نکنه. چون من دیوونه ی این انیمه هستم. اگه خرابش کنه میرم میکشمش:d
با این وضعیت انیمه 3 فصله خواهد بود:-":-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
اوایلش نمیشه 3 قسمت اول. یه کم بیشتر میشه.
اون زمان مانگاش به نظرم در مورد بسکتبال بازی کردن ناروتو و ایچیگو بود:D
کلاً به مانگاهای جامپ بدبینم. در کل جذبم نکرد. اما هایکیو با این که لنگه همون بود و حتی شخصیت های بُرنده هم نداشت، به خاطر طنز احمقانه اش خوشم اومد:D

---------------------

تشبیه رو! =))
----
1. واقعا 148 ؟ :| دستت اشتباهی دهگان رو عددهای دیگه نزده؟ :-" یعنی 6 قسمت دیگه ؟ نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه! :(( :(( :(( خیلی زوده :((
هی میگی کاراکتر محبوبت نقش پررنگی داره! :| خو این 10 قسمت...:((

2.پس من روی 6-7 سال حساب میکنم:-" اینا میگن فلان سال دیگه تموم میشه،ولی هیچ خبری هم نمیشه! :-" :d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Angewomon رو یه بار یه سوتی فاجعه بار صدا سیما داد و قشنگ یه کلوز آپ از بالا تنه اش نشون داد. یعنی من همش میگفتم اینا چطور این از دستشون در رفته.
مگه برنامه زنده بوده که سوتی دادن!؟:D اصلا برای من قابل درک نیست این سوتی دادن برای یه برنامه تلوزیونی که زنده نباشه!:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
همینطور که محمدعلی گفت،هر قسمت حداقل یه تیکه طنز باحال داریم! قسمت 19 اینجا خیلی باحال بود! =))

از وقتی مسابقات شروع شده،بسی جذاب شده! :d >:)
---
مثل همیشه عالی! :x :))
چه میکنند این بچه های قد و نیم قد! =))
ولی حیف شد کاوافوجی رفت! :(( کاراکتر امیرپسند بود:-" :d
---
خیلی نامردن :-" با این آهنگای خفن هی میخوان جو بدن من از مکا خوشم بیاد :-" یعنی بارز ترین نکته مثبت انیمه به نظرم آهنگاشه! عالیه! >:) :x

ایناهو عجب انسان فلان فلان شده ایه! :|
---
Mawaru Penguindrum هم شروع کردم و فعلا 3 قسمت دیدم:-" :d
پنگوئن ها خیلی باحالن! =))
در مورد بقیه ی موارد فعلا هیچ نظری ندارم! چون معلوم نیست چی به چیه:-"

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
مگه برنامه زنده بوده که سوتی دادن!؟:D اصلا برای من قابل درک نیست این سوتی دادن برای یه برنامه تلوزیونی که زنده نباشه!:D

دیگه حالا هرچی بود از دستشون در رفت و cleavege ـه شخصیت کاملا تو صورت تلویزیون بودش :D

no complains here though :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
آقا در مورد بیخ و ریشه سوتی های صدا و سیما حرف زدید ولی به من بدبخت در مورد Ergo Proxy هیچ چی نگفتین!!!=((

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
بانو Taylor Davis که یه ویلونیست هستن و موسیقی فیلم ها ، بازی ها و انیمه هارو با تم ویلون میدن بیرون ، اپنینگ انیمه Attack on titan رو هم زدن!
خیلی قشنگ میزنه!:D
watch?v=GpLGU8k13Jc
کسی از این ژاکت ها سراغ نداره؟:(
کار های دیگش هم خیلی قشنگه مثل
pirates of the caribbean :x
the last of us :x
Gladiator : now we are free :x
Halo 4: To Glaxy :x
Game of Thrones
Concerning Hobbits from The Lord of the Rings
Hedwig's Theme (harry potter(
پ.ن : من سه هفته ای سایت نبودم نمیدونم کسی اینو قبلا گذاشته بوده یا نه :D!

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,454
نام
مسلم
آقا در مورد بیخ و ریشه سوتی های صدا و سیما حرف زدید ولی به من بدبخت در مورد Ergo Proxy هیچ چی نگفتین!!!=((
خب چی جوری برات توضیحش بدیم؟ Ergo P R O X Y رو تا خودت نبینی، هر چقدر هم ما توضیح بدیم بازم نمیتونیم اونجوری که باید برات توصیفش کنیم:-"

داستانش تم آخر زمانی داره، موضوعش اینه که زمین بر اثر یه سری اتفاقات غیرقابل سکونت شده و یه تعداد معدودی انسان فقط موندن که داخل شهرهایی که توی حباب هستن زندگی میکنن و از ربات ها برای انجام دادن کارهاشون استفاده میکنن. اون انسان هایی هم که بیرون از این شهرها هستن معمولا به یا خاطر آلودگی هوا مریض میشن و میمیرن یا یه جوری خودشون رو کم کم وارد این شهرها میکنن و تلاش میکنن که به عنوان شهروند شناخته بشن و یا اگه نمیتونن وارد شهر هم بشن سعی میکنن با دارو زنده بمونن. کم کم روبات هایی که توی شهر بودن آلوده به یه ویروس خاص میشن و شروع به کشتن آدم ها میکنن و از اون طرف یه موجود ناشناخته هم داخل شهر دیده میشه. یه گارآگاه به اسم Re-l به همراه روبات دستیارش شروع به تحقیق روی این قتل ها میکنن که اتفاقی با یکی از مهاجرایی مواجه میشن که توسط اون موجود ناشناخته داشته تعقیب میشده و ... (یعنی از این بدتر نمیتونستم داستان رو تعریف کنم :)) )

فضای انیمه خیلی سنگینه و حرف هایی که میزنن هم خیلی فلسفیه و شاید با یه بار دیدن انیمه خیلی از چیزا رو متوجه نشی. در کل چیز خوبیه:-"

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
این baby steps هر چی جلوتر میره قشنگتر میشه...
روند داستان هم خیلی خوبه ...

کلا اکثر انتظاراتم رو به عنوان یه کار ورزشی براورده کرده

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
این baby steps هر چی جلوتر میره قشنگتر میشه...
روند داستان هم خیلی خوبه ...

کلا اکثر انتظاراتم رو به عنوان یه کار ورزشی براورده کرده

این انیمه واقعآ اسم برازنده ای داره و کاملآ هماهنگ با انیمست این انیمه به زندگی ورزشکار به صورت کاملآ واقع گرایانه پرداخته و از قدرت های درونی و معجزات و قدرت های تخیلی خبری نیست و حتی نشون میده که استعداد همه چیز نیست و اگه تمرین و تکرار نباشه با استعداد خالی یه ورزشکار به هیچ جا نمیرسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر