Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
کلا بحث کاسپلی که میشه،عکس زیر بهترین توصیف براشه! :d

البته خیلی زیاد در مورد این اعتماد به نفس های کاذب!!! صدق میکنه:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,483
نام
مسلم
کلا بحث کاسپلی که میشه،عکس زیر بهترین توصیف براشه! :d

البته خیلی زیاد در مورد این اعتماد به نفس های کاذب!!! صدق میکنه:-"
فقط بروک شبیه خودشه، اونم فکر کنم یه جنازه ای چیزی از یزیر خاک در آوردن و روی کله اش کلاه گیس گذاشتن :-"

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
قرار دادن عکس از Ivankov ـه وان پیس برخلاف قوانینه O_O؟ یعنی اگه الان ایوانکو ممکنه مشکل درست کنه، یه چی رابین و نامی در حد اعدام در ملع عام هستش، نه؟

من نمیدونم اون عکس ها چه ایرادی داشت. خصوصا توی تاپیک انیمه!!
پستم خطاب به کس دیگه ای بود و خودش هم متوجه شد .
عکسای تو رو من پاک نکردم ولی با توجه به اون دخترایی که تقریباً لخت بودن اگر من پاک کرده بودم اخطار هم بهت میدادم .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام

پستم خطاب به کس دیگه ای بود و خودش هم متوجه شد .
عکسای تو رو من پاک نکردم ولی با توجه به اون دخترایی که تقریباً لخت بودن اگر من پاک کرده بودم اخطار هم بهت میدادم .

عجب. محض اطلاعاتت، اون دخترای لخت رو تلویزیون خودمون هم به مدت چند سال نشون داد. (دیجیمون)

بشین به هرکی دوست داری اخطار بده. اگه اسم اینا لخته، همون بهتر که من هیچی نذارم :))

پ.ن: این بحث ها داره توی تاپیکی انجام میشه که حداقل 90 درصد بازدیدکننده هاشون حداقل برای یک بارم شده در مورد ه*تای یه چیزی دیدن یا خوندن.

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
شهاب دمت گرم... من که عکسهارو دیدم... Saveم کردم برای خودم! :d
اونایی هم که ندیدن دیگه تقصیره خودشونه... باید مثل من عینهو گرگ دم تاپیک میشستیت تا شهاب عکسهارو بزاره! :bighug:

سانسور صداسیما برای دیجیمون هم خیلی ناجور بود خدایی... این بنده خدا عکسشو گذاشتی دوباره یادم افتاد میخواستم با سر برم تو دیوار!
فقط یک چیزی، این Angewomon (همین بود اسمش دیگه) رو کانال 5 لعنتی اصلاً نشون نمیداد! یا نکنه میداد من یادم نیست؟! :(
البته من مال صداسیما بعضی قسمتها رو ندیدم.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
عجب. محض اطلاعاتت، اون دخترای لخت رو تلویزیون خودمون هم به مدت چند سال نشون داد. (دیجیمون)

بشین به هرکی دوست داری اخطار بده. اگه اسم اینا
لخته، همون بهتر که من هیچی نذارم :))

پ.ن: این بحث ها داره توی تاپیکی انجام میشه که حداقل 90 درصد بازدیدکننده هاشون حداقل برای یک بارم شده در مورد ه*تای یه چیزی دیدن یا خوندن.
شما ، من یا هر کس دیگه ای ممکنه چیزای خیلی بدتری هم ببینه ولی دلیل نمیشه عکسش رو بذاره اینجا .
امیدوارم فرقشون رو متوجه بشی .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سانسور صداسیما برای دیجیمون هم خیلی ناجور بود خدایی... این بنده خدا عکسشو گذاشتی دوباره یادم افتاد میخواستم با سر برم تو دیوار!
فقط یک چیزی، این Angewomon (همین بود اسمش دیگه) رو کانال 5 لعنتی اصلاً نشون نمیداد! یا نکنه میداد من یادم نیست؟! :(
من یادمه هر 38 قسمت یه بار و به مدت 4 ثانیه میتونستیم ببینیمش :| در کنار اون گرگه(اسمش یادم نیست :d ) دیجیمون مورد علاقم بود..........

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
شوخی بود دیگه؟ -____-
نمی دونم شاید حق با تو باشه. همون اوایل مانگاشُ دراپ کردم:>
شهاب دمت گرم... من که عکسهارو دیدم... Saveم کردم برای خودم! :d
اونایی هم که ندیدن دیگه تقصیره خودشونه... باید مثل من عینهو گرگ دم تاپیک میشستیت تا شهاب عکسهارو بزاره! :bighug:

اول این که کوفت تون بشه. حداقل برای علاقه مندان پ.خ کنید:bighug:
---------------
Angewomon یا هرچی که اسمش بود رو اصلاً نشون ندادن. فقط صداش میومد.:d

این جوری بود:
نمی دونم چی چی مون ---- تبدیل میشه به ----- آنگــــــه وومـــــــــــووووون

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نمی دونم شاید حق با تو باشه. همون اوایل مانگاشُ دراپ کردم
:>

99 درصد انیمه ها و مانگاها رو نمیشه از رو چد قسمت اول تشخیص داد

دیگه نمیدونم مانگای کوروکو یکی از بهترینا و پرفروش ترینا چی نداشته که جذبت کنه :d شاید B00BS

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,398
نام
سید محمد حسین
حاجی بعضی از این AMV ها چقدر حال میده!!! بعضاً ته خنده ان!!!=))
--------------------------
فعلاً کدگیاس فصل دو رو شروع کردم قسمت دو ام
خیلی خفن تر از فصل یکشه،فقط همین!!(داشتم آخرای فصل اوّل قطع امید می کردم ازش)
--------------------------
خب دیگه دیدن کارای میازاکی هم داره تموم میشه
فقط مونده چورکو روسو
و کی کی
و لوپان سانسه!!!
که همه اش حاضره فقط باید بشینم یه روز ببینمشون!!
----------------------------
دوستان
یکی میاد در مورد این Ergo Proxy صحبت کنه ببینیم در چه حدّ و حدوده

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
672
نام
امیرحسین
فصل دوم کد گیاس چیش از فصل اول بهتره؟:d من همیشه نظرم این بوده که هر دو یک سطح رو داشتن، نمیدونم چرا اکثرا میگن هرچی میره جلوتر بهتر میشه. اولش تو اوجه، آخرشم تو اوجه، کلا Downfall نداره همش خوبه در یه حد:d
فقط پایان فصل دو رو میتونم بگم یه سر و گردن کلا از هر صحنه ی دیگه ای تو انیمه بهتر بود:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Angewomon رو یه بار یه سوتی فاجعه بار صدا سیما داد و قشنگ یه کلوز آپ از بالا تنه اش نشون داد. یعنی من همش میگفتم اینا چطور این از دستشون در رفته.

عکس های "غیر مورد دار" رو میذارم حالا بعدا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر