Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
مشکل من دقیقا همین بخش Bold شده است. اینکه میگی مشخصه رو از کجا داری میگی؟! این اوچیهایی های که ظاهرا خودشون رو کنار میکشیدن و فقط میگفتن "اوچیها" کجان که داری در موردشون حرف میزنی؟ دقیقا توی کدوم قسمت این اوچیهایی ها رو نشون دادن؟ این رو برای من مشخص کن.

اما در مورد حرفهایی که بالاتر زدی:
با این تفاوت که باقی مردم میتونستن آزادانه اینکار رو انجام بدن ولی اوچیهایی ها مثل زندانی ها 24 ساعته تحت نظر بودن! حتی توی خونه خودشون!
تا بتونند به عنوان جاسوس استخدام بشن و قوم خودشون رو تحت نظر بگیرن و نهایتا قتل عامشون کنند
آره خب توی رویا داشتن آزاد بودن، هرچند که رویاشون هیچوقت به واقعیت تبدیل نمیشد
تا نهایتا توسط رییس آنبو کور بشن (شیسویی)

الان این وضعیت کاملا برابره دیگه، نه؟!
مشخص نیست؟ :d از همون اول،مادارا دهکده رو ول کرد رفت، البته ول نکرد! :| حمله کرد:| بفرما یک اوچیهایی! :d
البته اشتباه کردم گفتم یه سری محدود :-" خود توبیراما میگه : " خیلی ها مثل برادر تو و کاگامی بودن ... کسانی که فراتر از مرز خاندان خودشون رفتن و برای دهکده کارهای بزرگی کردن. "
از اینجا میشه فهمیدم که درسته خیلی ها بودن که این کارو کردن، ولی مشخصه چندین برابر اینا کسانی بودن، که فراتر از مرز خاندان خودشون نرفتن!!! وگرنه اگر یک چیز عادی بود این "فراتر از مرز خاندان رفتن" اصلا بهش اشاره ای هم نمیشد!

:blink1: الان کجا دوربین کار گزاشتن توی خونه ی اوچیها جماعت :|
ایتاچی از سال ها قبل از اون وقایع عضو آنبود شده بود! بعدش مامور این کار شده بود! مامور هم نشده بود،داوطلبانه اون کار رو کرد! بعد کونوها اونا رو استخدام کرده که خاندان خودشون رو بکشن؟ :| اتفاقا اینجا مشخص میشه مشکل از خود اوچیهایی ها بوده که یک اوچیهایی دهکده رو بزرگتر و مهمتر از یک خاندان میدونه! و برای همین طرف دهکده رو میگیره! کلا 3تا اوچیهایی رو توی داستان شما اوچیها فن ها میپرستید، دوتاشون الان طرف کونوهان :-" ولی شما هنوز قبول نمیکنید و واقعیت رو میپیچونید >:) :-" ولی واقعا اگر حق با اوچیها بود،چرا یکی مثل ایتاچی باید خیانت میکرد؟ خیانت رو در اصل اوچیها کرده نه ایتاچی!
چرا نشه؟ قانون اومده که اوچیهایی نباید هوکاگه بشه؟ هیچ قانونی نبوده! ولی خوب،کسی هم قبولشون نداشته! تا اینجای داستان چندتا اوچیهایی توی داستان دیدی که به درد رهبری بخورن؟ :d چه فلش بک،چه حال! یکی مثل ایتاچی شاید یکی از کاندیداها میتونست باشه! ولی به خاطر اینکه خودش قبول کرده بود یه خائن دونسته بشه از نظر مردم(به جای اینکه لکه ی ننگ خیانت به نام خاندانش ثبت بشه! ) این قابلیت رو نداشت!
ولی الان میبینیم یکی مثل کاکاشی، یا بابای شیکامارو که از قبیله های دیگه ای هستن هم میتونستن بشن! همه برابر بودن توی این زمینه! :| اوبیتو هم اگر نمیزد به سرش،هیچ دلیلی وجود نداشت که نشه! بابا اینا منفورتر از اون ناروتوی بدبخت نبودن هیچکدوم که! :| یا اون گارای بدبخت توی دهکده ی شن! کلا هیچکی تو دنیا از این جینچوریکی ها بدبخت تر نیست! :d
بعد اینا مثلا تو یک فرصت مهم که میتونست باعث بهبود روابط بشه، کلا نادیده گرفتن دهکده رو، واقعا انتظار داری مردم دوستشون داشته باشن؟ (قضیه ی کیوبی) درسته تقریبا اون موقع هم اوضاعشون با دهکده وخیم بود! ولی این حرکتی که کردن رسما خیانت بوده! :| ( و البته بعد از این واقعه هم چندین سال وقت داشتن شرایط رو بهتر کنند! ولی همینطور بدترش میکردن! اگرم انتظار داشتن بعد از خیانتشون،کونوها بهشون دست گل تقدیم کنه و از طرف کونوها شرایط بهتر بشه که... :| )
این 2تا دیگه هیچ ربطی نداشتن بهم! :d زیر نظر هوکاگه آموزش ببینند که دانزو بکشتشون؟ اصلا شیسویی استادش کی بود؟ دانزو قبول،نیمه ی تاریک حکومت دهکده بود! کسی که از قدرت سو استفاده کرد! اما توبیراما اصلا و ابدا!

این وضعیت هایی که گفتی،مصداق بارز توهم توطئه میباشد! :d چون شرایط یا اینجوری که میگی نبوده و داری خیلی خیلی خیلی بد جلوه میدی! یا شرایط بدتر از اینا هم توی داستان زیاد بوده! :d
یه بار دیگه هم اینجا رو بخون! :d
خطا - دنیای انیمه و مانگا | AnimWorld
بد میگه توبیراما ؟ اینکه میگه مردم باید انتخابش کنند؟

حالا هی بنداز تقصیر توبیرامای بدبخت! :d بازم میگم،همه چیز از جدایی مادارا شروع میشه! اگر مادارا از کونوها نمیرفت،بازم این اتفاقات میفتاد؟
---
حیف انرژی که آدم واسه نوشتن راجب ناروتو کنه نیست
biggrin1.gif
؟
خدا لعنت کنه کیشیموتو رو :| :(
به یاد گذشته بیا نظرت رو بگو حالا:-" :d
---
من با نظر امیر آکیبا کلاً موافقم. خدا پشت و پناهت دلاور.
yahoo_15.gif
انشاالله اون دنیا با هاشم آقا سنجو محشور بشی :d

---
خب همه شون دختربچه ان دیگه
yahoo_21.gif
البته یه ذره فضاش شبیه الفن لایده، خشن
yahoo_65.gif
الفن لاید هم مهدکودک دخترونه ـست! :-" :d

البته من خودم یه انیمه مثل K-On رو مهدکودم دخترونه حساب نمیکنم:-" کلا این " مدیریت پسرونه" رو نداشته باشه، مهدکودک حسابش نمیکنم :d

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
تف به غلط املایی:|
میگم انیمه ای در حدblack lagoon هست که بیشتر مبارزاتی با اسلحه های گرم باشه؟
:d
فکر کنم jormungand به کارت بیاد
Puella Magi Madoka Magica و مهدکودک؟ داریم؟ کفر نگو مومن:))
------------------------------------------------
خب همه شون دختربچه ان دیگه :)) البته یه ذره فضاش شبیه الفن لایده، خشن :-"

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اینا مثلا تو یک فرصت مهم که میتونست باعث بهبود روابط بشه، کلا نادیده گرفتن دهکده رو، واقعا انتظار داری مردم دوستشون داشته باشن؟ (قضیه ی کیوبی) درسته تقریبا اون موقع هم اوضاعشون با دهکده وخیم بود! ولی این حرکتی که کردن رسما خیانت بوده! :| ( و البته بعد از این واقعه هم چندین سال وقت داشتن شرایط رو بهتر کنند! ولی همینطور بدترش میکردن! اگرم انتظار داشتن بعد از خیانتشون،کونوها بهشون دست گل تقدیم کنه و از طرف کونوها شرایط بهتر بشه که... :| )

---

خدا لعنت کنه کیشیموتو رو :| :(
به یاد گذشته بیا نظرت رو بگو حالا:-" :d
---

انشاالله اون دنیا با هاشم آقا سنجو محشور بشی :d

باقی بحث ها رو بیخیال فعلا این یه تیکه خیلی مهمتره :D
اوچیها میخواست به کونوها کمک کنه. همه شون آماده کمک کردن به کونوها بودن ولی به دستور دانزو (که اجازه اش رو هم از هوکاگه سوم گرفت) قرار شد کلا از اوچیها توی مقابله با کیوبی استفاده نکنند و بجاش اوچیهایی ها رو گذاشتن مسئول نظم و جابجایی مردم دهکده :| :| :| حتی جوونترهای اوچیها از این موضوع بشدت ناراحت شده بودن که پدر ایتاچی گفت به کارشون ادامه بدن و چیزی نگن.

بله پسریم این کونوها بود که با توهم و ترس از خیانت به دشمنی با اوچیها ادامه داد. جدا کردن اوچیها از حمله کیوبی به دهکده اونم در حالی که اوچیها میتونست خیلی راحت جلوی این همه خرابی و کشت کشتار رو بگیره نشونه واضحی از عدم اعتماد کونوها به اوچیها بود. یعنی رسما بهشون گفتن ما به شما اعتماد نداریم و شما رو جزیی از خودمون نمیدونیم.

توفع داشتی اوچیها بعد از این اتفاق ساکت بشینه؟!

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
قیافه ی من موقع خوندن صفحات آخر
SweetJesus.png

والله ما تو عمرمون کلا 3 تا انیمه دیدیم و خوشمان آمد..
1-Spirited Away
139fs108574.gif

2-قلعه متحرک هانس
3-یادم نمیاد
127fs4573872.gif

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
School Days 1-12

:|

SDs انیمه ای که باید با جنبه های خاصی نگاه کرد و شخصیت اصلی داستان رو باید به شکل یک انسان ه*رزه کامل دید , تا شاید بتونی هر قسمت ـش رو تحمل کنی .
در کل فرض کن داری Henta i نگاه می کنی :d

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
من یه هفته پیش رمان Welcome To NHK رو خوندم.دیروز و امروز هم انیمش رو دانلود کردم تا قسمت9 دیدم و باید بگم واقعا نابود کردند کتابشو:|
به جز کاراکترهای اصلی هرچی دلشون خواسته چپوندن تو انیمه...نه خبری از اون حس و حال و همذات پنداری فوق العاده کتاب هست نه از اون طنز نامحسوسش.داستان رو به غیر از قسمت های مهم کتاب عوض کردند...تو کتاب نه خبری از مادر کاراکتر اصلی بود،نه این همه افکار ایچی در مورد دختر بیچاره و نه این همه بیرون رفتن و گشتن تو شهر!تازه اینجا خبری از اون قرص های LSD هم نیست که کتاب خیلی روشون مانور میداد:d
در کل کتابشو صد در صد ترجیح میدم.

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
SDs
انیمه ای که باید با جنبه های خاصی نگاه کرد و شخصیت اصلی داستان رو باید به شکل یک انسان ه*رزه کامل دید , تا شاید بتونی هر قسمت ـش رو تحمل کنی .
در کل فرض کن داری Henta i نگاه می کنی :d
SD داستان آدم هایی ـه که با خودشون رو راست نیستن. آدم هایی که از یه جایی افسار خودشون رو رها می کنن و هر کی هر کی میشه.
شخصیت اصلی داستان هم هر*زه نیست. فقط از یه جایی کرکره عقلش رو پایین می کشه.
هن/تای هم اصلاً نیست. حتی اچی هم نیست:D از اول تا آخر انیمه هیچی nu/dity نداره.:D
یه انیمه ای بود تو هاردم به نام Baccano. نمیدونم از کجا اومده :D ارزش دیدن داره؟ :D

به شدت دیدنش توصیه میشه:D
فقط یه مقدار روایت داستان چت میزنه. ممکنه (در واقع به احتمال زیاد) توی چند قسمت اول نمی فهمی چی به چیه، اما جلوتر که بره داستان رو به راه میشه:D

انیمه 13 قسمته. 3 قسمت هم OVA داره که دیدنش توصیه میشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
باقی بحث ها رو بیخیال فعلا این یه تیکه خیلی مهمتره :D
اوچیها میخواست به کونوها کمک کنه. همه شون آماده کمک کردن به کونوها بودن ولی به دستور دانزو (که اجازه اش رو هم از هوکاگه سوم گرفت) قرار شد کلا از اوچیها توی مقابله با کیوبی استفاده نکنند و بجاش اوچیهایی ها رو گذاشتن مسئول نظم و جابجایی مردم دهکده :| :| :| حتی جوونترهای اوچیها از این موضوع بشدت ناراحت شده بودن که پدر ایتاچی گفت به کارشون ادامه بدن و چیزی نگن.

بله پسریم این کونوها بود که با توهم و ترس از خیانت به دشمنی با اوچیها ادامه داد. جدا کردن اوچیها از حمله کیوبی به دهکده اونم در حالی که اوچیها میتونست خیلی راحت جلوی این همه خرابی و کشت کشتار رو بگیره نشونه واضحی از عدم اعتماد کونوها به اوچیها بود. یعنی رسما بهشون گفتن ما به شما اعتماد نداریم و شما رو جزیی از خودمون نمیدونیم.

توفع داشتی اوچیها بعد از این اتفاق ساکت بشینه؟!
خوب شرمنده دیر شد! :-" :d
تا جایی که یادم میاد و میدونم(و حتی برای اطمینان پرسیدم از یکی از دوستان:-" ) این اتفاق توی مانگا نبوده :d و طبق مانگا "خودشون شرکت نکردن :d " آدرس حدودی یا دقیق این چیزی که میگی رو اگر بدی ممنون میشم :d

که خوب،چون خودشون نیمدن،هیچ بهانه ای وجود نداره! :d
حالا اگر توی داستان بوده ، روی این مورد بحث خواهیم کرد :d

---
Baccano ببینید! بسی کاراکترهای باحالی داره! :d
بعد از دیدنش، Durarara رو هم توی لیستتون بزارید و چند وقت بعدش ببینید:-"

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
SD داستان آدم هایی ـه که با خودشون رو راست نیستن. آدم هایی که از یه جایی افسار خودشون رو رها می کنن و هر کی هر کی میشه.
شخصیت اصلی داستان هم هر*زه نیست. فقط از یه جایی کرکره عقلش رو پایین می کشه.
هن/تای هم اصلاً نیست. حتی اچی هم نیست:D از اول تا آخر انیمه هیچی nu/dity نداره.:D

من نگفتم Hen ـه :d گفتم فرض کن داری Hen نگاه می کنی :d من از ان جایی گفتم Hen ـه که از قسمت های آخرش شخصیت اصلی دیگر داره با همه می پره , بس خود طرف که منحرف هست :d
پاسخ من به این دوستمون در علامت [ :| ] بود که گفتم انیمه رو باید به این شکل دید تا انیمه بهتر بنظر بیاد :d:d

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
اینجا کسی Mahouka Koukou no Rettousei رو نگاه نمیکنه ؟ خیلی عجیبه که کسی این انیمه رو دنبال نمیکنه از نظر من کار خوش ساخت قابل توجهی مخصوصآ اینکه مبارزات خوبی توش هست و ادم از بعضی مبارزات واقعآ لذت مبیره نمومنش قسمت 16 که خیلی عالی بود

ماه رمضون هم تموم شده از این به بعد بیشتر سر میزنم و از انیمه های این فصل هم خواهم گفت در برنامه های بعد:d

در اخر هم یه نقل قول از انیمیشن رالف خراب کار بکنم که برای من بسیار ماندگار بود:d :
والا حسن جون من تا 3قسمتش رو دیدم...نمیدونم چی شد که ولش کردم...،شخصیت هاش یه مقدار لوس بودن.
به نظرت به گروه خونیم میخوره که ادامش بدم....فک کنم تا قسمت5ش رو هم دانلود کرده باشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر