Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
حسن توی اون پستی ک معرفی کرد چندتا انیمه رو توی معرفی انیمه‌ی Mahouka Koukou no Rettousei اسم Tokyo Ravens رو اورده بود...این دومیه وضعیت پخشش چطوریه؟؟؟اولی رو ک دوست داشتم کاورشو میرم‌تو کارش...
الان چندی از انیمه‌های درحال پخش ک شاخص هستن رو هم بمن بمعرفی‌ید لطفاً...شاید رستگار شدم!

شاخص ترین ها وان پیس و هانتر ایکس هانتر و فصل دوم موشی شی هستند:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Naruto 672 A.K.A Tajavoz be Madara
خدایا هرچقدر از مسیری که داستان پیش گرفت بدم میاد، اما این چپتر اپیک ترین چپتر ناروتو بود. دنده و پای مادارا به اضافه نصف بدنش به کل پودر شد.
گای=قوی ترین شخصیت ناروتو که نیاز به هیچ قدرت و توئیست تخیلی نداشتش.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,109
نام
محمد علی
اتفاقآ این انیمه تو لیست پخش برنامه های تابستون امسال هم هست منتها چون من قبلآ این انیمه رو ندیدم نمیدونم اینی که قراره تابستون ازش پخش ادامشه یا دوباره از اول ساختن یا ..... نمیدونم خلاصه:d

Bishoujo Senshi Sailor Moon: Crystal

attachment.php
اینی که قراره بیاد ریبوت ـه و کلاً از اول ساختنش. اون قدیمیه که اِند انیمه ی دخترونه است.:D
سلام
از همه دوستان به خاطر کمک و راهنماییشون ممنونم .
-----
پ.ن : محمدعلی از کی تا حالا GoSick شده دخترونه و دختر پسند ؟!!!
دخترونه نیست اما دختر خفه کن هم نیست:D
فکر نمی کنم دختری گوسیک رو ببینه و بدش بیاد:D
خدایا هرچقدر از مسیری که داستان پیش گرفت بدم میاد، اما این چپتر اپیک ترین چپتر ناروتو بود. دنده و پای مادارا به اضافه نصف بدنش به کل پودر شد.

اگر ناروتو و ساسکه رو از داستان "ناروتو" پرت می کردن بیرون 30-40 درصد کیفیتش میرفت بالاتر:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
OMG !!!!!!
از کجاش باید شروع کرد؟ از فرستاده ای از آسمان ها ؟ برنده ی کلوسیوم ؟ نقشه ی شوم ارباب جوان؟
خوب...حالا که فکر میکنم باید از قهرمان افسانه ای! کسی که دنیا رو متحول کرده نام ببریم! کسی که باید جایزه ی روی سرش نجومی باشد! بالاتر از زورو و سانجی! و حتی بالاتر از لوفی!!! تاثیری که کاپیتان اسوپ افسانه ای رو دنیا گذاشته حتی یونکوها هم انجام ندادن! :-"
و بالاخره داریم به اون پیشبینی اسوپداموس، که 8000 یا شایدم 80000 خدمه داره نزدیک میشیم! >:)

بعدش برسیم به لوسی ...یا...سابو! :d بالاخره رونمایی شد! چقدر تغییر کرده!!! دندونش هم درست شده:-" مگه نشکسته بود؟:-" موهاش هم که تغییر کرده، کلا 180درجه متحول شده و البته خوشتیپ شده:-"
درجا هم بدون معطلی میوه رو خورد! :-" و الان با قدرت ایس داره حال میکنه!

و خیلی هم معروفه! خاک تو سر لوفی که این همه وقت هیچی در مورد دومین نفر انقلابیون هیچی نشنیده :[ خیر سرش یکی از قطب های بزرگ قدرت میباشند، و بیشتر از اون خیر سرش گروه باباش میباشن :[ روبین بیاد هرجوری شده بهش خوندن و نوشتن یاد بده که بشینه روزنامه بخونه حداقل :[

و البته سابو باید جوابگو باشه چرا 2 سال پیش اونجا نبود! :[

و بعدش هم دوفلا...خوب...اینکه نمرده بود مشخص بود، ولی اینکه چرا نمرده بیشترین حدس روی لاو بود! که کار اون نبوده و کایروسکی پیچ شده بود! :-" لوفی هم که ... =))
ولی اینکه چجوری دوفلا هیچیش نشده! (لوگیا هم که نیست، چون اگر بود شمشیر از توش رد میشد نه اینکه جدا بشه! ) و چرا لاو اصرار داشت کاری باهاش نداشته باشن رو خدا داند و اودا که چپتر بعدی احتملا مشخص بشه!

و طبق آخرین اخبار، تایید رسمی شده که اودا واقعا سانجی،نامی،بروک،چوپر و مونونوسکه رو از داستان حذف کرده و جا برای بارت، کاوندیش و با ارفاق ربکا رو توی گروه باز کرده:-"

آها این سابو رو دلم میخواد بزنم تو گوشش :| مردک منحرف ربکا رو نجات میده و بارت رو خیر! :| ربکای *^#%%@% هم که رسما جلوی دست و پای بارت رو گرفته و نمیزاره هیچکاری کنه:(( اون از توی رینگ که هیچ غلطی نمیکرد! اینجا هم که آویزون بارت شده بود :|

ولی امیدهام داره کم کم از بین میره:( میگفتم بارت میوه رو میبره و پیش لوفی عزیز میشه...ولی نشد:((

ویرایش: این رو یادم رفت بگم! :d از دوستان مانگا خوان،خواهشمند میباشیم با آواتارهای سابو، سایت رو منور ننمایند! :-"

آخرین ویرایش:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
06-07.png

وای این صحنه اشک تو چشمام جمع شده بود !:((:((:(( بالاخره بعد از مدتها هم سابو رو دیدیم هم ایس رو!!!:((دو هفته بعد هم یک پیج رنگی از سابو و بچه ها داریم !:d از اونطرف هم که دوفی هرچقدر هم که سورپرایز بشه بازهم یکچیزی تو چنته داره لعنتی !:| چی بود که لاو هم فکرشو نمیکرد !:d

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248

ناروتو که کلا به بیراهه رفت رفت تو یه مرداب عمیق تو گل گیر کرد ... الان خیلی ها هم که دنبالش میکنن فقط به خاطر اینه که ببینن اخرش چی میشه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

چپتر اخر وان پیش در یک کلام سوپر شاهکار بود ... هر روز بهتر از دیروز

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ناروتو که کلا به بیراهه رفت رفت تو یه مرداب عمیق تو گل گیر کرد ... الان خیلی ها هم که دنبالش میکنن فقط به خاطر اینه که ببینن اخرش چی میشه
آت آشغال های ناروتو و ساسکه رو اگه بریزی دور، این چپتر و 2 جپتر پیش رسما بهترین چپتر های ناروتو بودن :D البته فرقی نداره خیلی.

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
:dدوستان من امروز اومدم اینجا توبه کنم. شاید خدا من را ببخشد....:d
باید اعتراف کنم که One Piece یک شاهکاره!!^:)^ از همه لحاظ!! تازه دارم میفهمم چه اشتباهی کردم که یه مدت drop کرده بودم.
قبلا یه ذره باهاش مشکل داشتم!! اما حالا که به اینجا رسیده دیگه نمیتونم بهش ایراد بگیرم!! یکی به من گفته بود که One Piece کم کم اوج میگیره و تو اوج میمونه. تازه بازم جذاب ترم میشه!! واقعا راست گفته!!

One Piece 336 - 381Anime
باید بگم که با شخصیت بروک خیلی حال کردم. بچه ی باحالیه!!:d
اونجا که زورو که بهش روح های negative خورد."من از اینکه به دنیا اومدم شرمندم":)) زورو با اون ابهتش این حرفو بزنه؟!!!!
قضیه ی ازدواج نامی هم بساطی بودااا.....
جنگ زورو با اون سامورایی هم قشنگ بود.
ولی جنگاش!! خوب بود. اوز عجب خرفت بود!! همه رو ناکار کرد آخرش هم خود لوفی اومد ترتیبش رو داد. البته با کمک بقیه ی سایه ها!!
و اما.....
اخرین قسمت که کاغذ Ace رو نشون داد که داره میسوزه!! خیلی ناراحت شدم.:((

One Piece Anime 385 - 405:

معاون راجر؟!! جان من؟!!:-o عجب ابهتی!! همه ی برو بچ کشتی راجر خوفناک میباشن!! اون از شنکس اینم معاون!!
واقعا با این آرک حال کردم. خیلی بهم چسبید!! یک شکست کامل برای گروه کلاه حصیری ها.... کاملا تار و مار شدن.
من دقیقا با این حال کردم. خیلی حال میکنم شخصیت انیمه اینجوری شکست بخوره.(اشتباه نشه ها. من از لوفی خیلی خوشم میاد. ولی جایی که باید شکست بخوری باید شکست بخوری دیگه. تو بقیه ی انیمه ها اصلا این جوری نمیشد. همین وان پیس هم قبلا یکی دوتا جا بود که باید شکست میخوردن ولی هیچ. و این به نظرم ضعفش بود. ولی حالا این ضعف رو هم رفع کرد!!) که الان به نظرم وان پیس عیبش رو رفع کرد و دیگه کامله به نظرم.(البته هنوز دوست دارم یکی دو تا از خدمه ی لوفی بمیرن. به نظرم جنبه ی غم انیمه رو شدیدا بالا ببره)

OPne Piece 422 - 445:
نجات ایس..... فتح زندان ایمپل دان؟!!!!!!!
با اینکه ایس سر جمع تا حالا 10 قسمت هم تو انیمه نبوده. ولی از همه بیشتر طرفدار ایس هستم.:x:x با اینکه از ریش سیاه شکست خورد ولی هنوزم برام با ابهت میباشد:d
ریش سفیدم عجب ابهتی داره ها.... همه ازش میترسن!! تازه قدرت مطلقی هم داره....
باز هم شکست لوفی؟!!! دیگه واقعا دارم زیادی کیف میکنم!!! قدرت مازلا واقعا جالب بود. فکر نکنم با قدرت حال حاظر لوفی بشه شکستش داد.
یکی از قشنگ ترین صحنه ها جایی بود که لوفی رو تو زندان لول 5 انداخته بودن(بعد از شکست از مازولا) زمانی که خودش رو به در زندان میکوبید!! واقعا دلم براش سوخت!!:( وقتی داشت ایس رو به یاد میاورد.....
واقعا از لوفی خوشم میاد. برای نجات داداشش چه کارایی میکنه. حودش رو به آب و آتیش میزنه!! چه زجری کشید تا درمان شه...
لوفی بعد این همه زحمت بالاخره به سلول ایس رسید ولی دیگه دیر شده بود!! واسه ایس ناراحتم.....
الانم که همه برو بچ دارن یکی یکی طبقات رو فتح میکنن.

در آخر باید بگم که چیزی بیشتر همه من رو متعجب کرده اینه که :
یک آدم .... داستان رو 1.5 سال پیش برام اسپویل کرد و میدونم قراره چی بشه!! با این حال هنوز برام جذابیت داره!! واقعا این عظمت رو نشون میده!!!
نکته دیگه مغز نویسنده هستش!!
چقدر یک نفر باید نابغه باشه تا بتونه همچین دنیای بزرگی خلق کنه و خیلی عالی اون رو گسترش بده!! شخصیتای خیلی زیاد و هر کدومشون خصوصیت خاص خودش رو داره!! تازه بازم داره اضافه میشه و من هنوز هیچی ندیدم....
حالا میرسیم به یک خواهش.:d
یکی میتونه زحمت بکشه اپنینگ قسمت 444 رو لینک دانلود بده؟!! یا اسمش رو بگین برم دنبالش....
ممنون@};-@};-@};-

آخرین ویرایش:

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
Hunter X hunter 124
خییییییییییییییییییلی باحال بود :) عجب ارک خفنیه مورچه های کیمرا .
کلا به همه هم توصیه میکنم هانتر رو ببینن . خیلی خوبه :)
کوروکو بسکت - S2
انقدر که بعضی موقع ها سر این خندیدم میتونه سر خندیدن گینتاما رقابت کنه ! :D وقتی تو زون میرن چشاشون برغ میزه من میترکم :)) یا اونجا مه مثل فوتبالسیتا 2 نفری اومدن توپ و گرفتن دقیقا یاد سوبا و تارو افتادم و بسی خندیدم :))

چقدر انیمه ورزشی زیاد شده ! کم مونده زو و کشتی و وزنه برداری هم انیمه دار شه ! :D البته میتونن واسه کشتی نقی ی قهرمان رو بسازن :D

بهترین انیمه ی این فصلم .Mushishi S2 از همین الان بش مطمئنم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
طرفداران F/Z و آیروسویل این را از دست ندهید ;;)

دنیای انیمه و مانگا | AnimWorld Forum
اونطرف تو پروفایلم که گذاشتن،بسی خوشحال شدم >:) فقط منتظرم زودتر نوبت دانلود شبانه بشه:-"
بانو آیرسویل:bighug:

البته حضور F/SN و یحتمل تاکید روی آرتور، بس رو اعصاب خواهد بود:-"
و اینکه من چندتا AMV از F/Z دیدم،دریافتم هیچ جوره نمیتونند هیچ جوی به صحنه های انیمه بدن! :-" آهنگ های خود انیمه رسما خدا بود،خیلی سخته بهترش رو روی F/Z گذاشت! :d
حالا این رو ببینم،شاید تونسته باشه AMVـی در خور انیمه ساخته باشن! :d
---
یکی میتونه زحمت بکشه اپنینگ قسمت 444 رو لینک دانلود بده؟!! یا اسمش رو بگین برم دنبالش....
به صورت ویدیو میخوای یا خود آهنگ؟ :d
Kaze Wo Sagashite
اپنینگ 12 میباشد :d

اپنینگ 13، به نظرم بهترین اپنینگ وان پیسه:x

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,454
نام
مسلم
اونطرف تو پروفایلم که گذاشتن،بسی خوشحال شدم
بعدا ی دی یوزر انیم ورلدتو برام پی ام کن ;;)
>:) فقط منتظرم زودتر نوبت دانلود شبانه بشه:-"
بانو آیرسویل:bighug:

البته حضور F/SN و یحتمل تاکید روی آرتور، بس رو اعصاب خواهد بود:-"
و اینکه من چندتا AMV از F/Z دیدم،دریافتم هیچ جوره نمیتونند هیچ جوی به صحنه های انیمه بدن! :-" آهنگ های خود انیمه رسما خدا بود،خیلی سخته بهترش رو روی F/Z گذاشت! :d
حالا این رو ببینم،شاید تونسته باشه AMVـی در خور انیمه ساخته باشن! :d

من AMV های دیگه رو ندیدم ولی این یکی خیلی قشنگ بود :d
اینجاست ک یکی مثل من وارد بحث میشه میپرسه که: AMV چیست و مخفف چیه؟؟؟:D
Anime Music Video
یه سری کلیپ هستن که طرفدارا با استفاده از صحنه های انیمه های محبوبشون و یه آهنگ قشنگ میسازنشون . معمولا از مخلوطی از چند تا انیمه ساخته میشن ولی این یکی همش از انیمه و بازی F/Z و FSN و FSN Unlimited Blade Works ـه .

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خب Death Note هم تموم شد واقعا عالی بود از همه نظر:( و با اینکه انیمه بیشتر از 25 قسمت نمیبینم ولی درمورد این نتونستم جلوی خودمو بگیرم و هر 37 قسمت رو دیدم ی سری سوال کوچیک هم دارم ک توی اسپویلر میذارمشون
اول اینکه لایت بعد از مرگش ب دنیایی شینیگامی ها فرستاده شد دیگه ؟ چون شینیگامی بهش گفت ک بعد از مرگش نه ب بهشت میره نه ب جهنم دوم: میسا خودشو کشت؟ اخه رفت بالای اون ساختمون و چون ب لایت خیلی علاقه داشت من برداشتم این بود ک خودشو میکشه بعد از مرگ لایت سوم: نیئر با باقی دفترچه ها چیکار کرد پسشون داد ب شینیگامی؟.
چهره ی لایت وقتی داشت نفسای اخرشو میکشید خیلی ناراحت کننده بود. اون صحنه ی هم داشت نفس نفس میزد و میدوید منو ترکوند:((
Akuma no Riddle:انیمه ی خیلی خوبیه بنظرم. حتی اپیزود اول ک فقط معرفی شخصیت ها بود هم قشنگ بود و ادمو ب دنبال کردنش وادار میکرد
Baby Steps:هر لحظه دلم میخواست مانیتور رو خورد کنم واقعا توی این چند دقیقه ک این انیمه رو دیدم چندسالی پیر شدم از بس مزخرف بود البته سلیقه ی هست ولی خب با سلیقه ی من این انیمه اصلا جور درنمیاد و توش لوس بازی و ... ب صورت ماورایی وجود داره:|:d
Blade and Soul:با اینم خیلی حال کردم کاراکتر اصلی ک فوق العاده بود مبارزه هاشم بدک نبود و کلا انیمه ی خوبیه بنظرم البته نمی دونم واقعا خوبه یا بخاطره این حسی ک نسبت بهش دارم انقدر ازش خوشم امده اخه وقتی ک فهمیدم Hiroshi Hamasaki کارگردانش هست دیگه گفتم حتما انیمه ی عالیی میشه و تا اینجا منو ک جذب کرده
Haikyuu:اینم خیلی خوب بود اصلا فکر نمیکردم ی انیمه ی ورزشی انقدر میتونه جالب باشه حالا پشیمونم ک کوروکو رو ندیدم ولی دیگه دیره :(
درمورد Mushishi Season 2 هم ک دیگه نمیشه حرف زد چون از همه نظر کامله:x

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
در مورد Sailor Moon. این انیمه و در واقع مانگا، اولین کار تو سبک Mahou Shoujo بوده. خیلی هم محبوب و معروفه و پول سازه و اینا. یه عالمه انیمه ازش ساخته شده و یه عالمه انیمه و مانگای دیگه هم ازش الهام گرفتن. از این نظر میشه گفت دراگون بال واسه دختراس!

این انیمه ی جدیدی که به نظر میرسه تابستون دیگه واقعاً میاد، الان یکی دو سالی هست که هی قراره بیاد و هی عقب میفته. دلیلش هم اینه که خانم نائوکو تاکئوچی که مانگاکاش هست به دلایل مختلفی یا پیدا نمیشده که کار رو تایید کنه یا ایراد می گرفته. نکته ی جالب اینجاس که ایشون همسر توگاشیه (مانگاکای هانتر). من وقتی اینو فهمیدم نیم ساعت داشتم می خندیدم:D زن و شوهر استاد پیچوندننن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر