Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,340
نام
امیر
Mushishi چجوریاست؟ فقط موسیقیش با روان آدم بازی میکنه و هوش از سر آدم میبره. یا خود انیمه هم قشنگ میباشد؟!؟ /:)

راستی بین بروبکس انیمه بین اینجا و ایضا دیگر انیمه بین های ایرانی و همچنین انیمه بین های ژاپنی و غیر ژاپنی عایا Fate/Zero محبوب ترین و بهترین انیمه کوتاه هست یا
انیمه Full Metal Alchemist:Brotherhood ؟!؟ :-/
امیرحسین آکیبا ایسکندر زورو ساما فکر کنم گفته بود Full Metal Alchemist:Brotherhood !

من FMA:B رو ندیده میگم قطعا F/Z بهترین هست ! ;;):d

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,778
نام
Masoud
Mushishi چجوریاست؟ فقط موسیقیش با روان آدم بازی میکنه و هوش از سر آدم میبره. یا خود انیمه هم قشنگ میباشد؟!؟ /:)

راستی بین بروبکس انیمه بین اینجا و ایضا دیگر انیمه بین های ایرانی و همچنین انیمه بین های ژاپنی و غیر ژاپنی عایا Fate/Zero محبوب ترین و بهترین انیمه کوتاه هست یا
امیرحسین آکیبا ایسکندر زورو ساما فکر کنم گفته بود Full Metal Alchemist:Brotherhood !

Full Metal Alchemist معروفتره ...
تو سایت myanimelist هم اوله ...

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
هم اکنون و بعد از دوباره دیدن قسمت اول BlazBlue متوجه شدم که موسیقی های انیمه هم از بازی برداشته شده! مثلا بعد از نشون دادن راگنا آهنگ Rebellion (البته با یکم میکس) پخش میشه...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین

Mushishi خودشم بسیار زیباست! حتما ببین! :x

محبوب ترین FMA:B میباشد :d ولی چون نظرها متفاوته،برای من بهترین F/Zـه! :d

اختلاف F/Z و FMA:B برای من خیلی کمه! :d ولی خوب،در آخر F/Z برام پیروز شد! :d شاید اگر FMA:B رو ببینی بیشتر از F/Z عاشقش بشی! :d
کلا بشین ببین لذت ببر! :d

. 水 .

کاربر سایت
Jul 19, 2013
27

هر دو محبوب ترین انیمه کوتاه هستن
Fullmetal Alchemist Brotherhood تو سایت anime-planet هم Rank 1 رو داره
خاطراتم با Fullmetal Alchemist:Brotherhood دوباره زنده شد دلم میخواد دوباره بشینم نگاش کنم:x

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
K-N-B EPISODE 13 SEASON 1

انیمه تا انیجا فوق العاده هست بازی هاشونم عالیه عالیه !‌
خیلی خیلی باحاله فضای شوخی خوب و هم فضای جدی خوب و نقاشی خوب و اپنینگ و اندینگ عالی داره انیمه !‌
فقز چرا کمتر به زندگی شخصی و خانواده و محیط بیرون از مدرسه و زمین بسکتبال کمتر پرداخته میشه !‌؟

K-N-B : KUROKO NO BASKET

Hagure Yuusha no Estetica

خیلی خیلی چرت و چیپ بود حالم بد شد همون کویین بلید خودم بهتر بود

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
NARUTO SHIPPUDEN 334

کارین از اوزوماکی هاست ؟
دا فا..ک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!‌

آره دیگه :D
اصلا یکی از ویژگی های اصلی خاندان Uzumaki درک کردن و احساس کردنانواع چاکراهای موجود در دنیای شینوبی هاس. حتی ناروتو هم یه همچین قدرتی داره.

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
چقدر nana خوب بود.يعني به راحتي ميتونم بگم يكي از بهترين هايي كه تا حالا ديدم
بر خلاف جو و حالت انيمش ، خيلي واقع گرايانه داستان پيش ميره و آخرش كه ديگه ميخواستم سرمو بكوبم به ديوار.اينقدر خوب و واقعي تموم شد كه بيننده حس ميكنه داستان از روي يك كتاب خيلي سطح بالا به صورت انيمه در اومده! :d من كه همچين حسي دارم حالا شايد دارم اغراق ميكنم
احساسات كاراكترها رو خيلي قشنگ بيان ميكنه.طوري كه ميتوني شخصيت تك تكشون رو آخر انيمه به طور كامل واسه خودت روي كاغذ بياري!
در كل واقعا حال كردم و به دوستاني كه جاش انداختن پيشنهادش ميكنم :d
حالا بريم سراغ Witch Hunter Robin :d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
هم اکنون و بعد از دوباره دیدن قسمت اول BlazBlue متوجه شدم که موسیقی های انیمه هم از بازی برداشته شده! مثلا بعد از نشون دادن راگنا آهنگ Rebellion (البته با یکم میکس) پخش میشه...

دقيقا, همونا رو باز سازى کردن برا انيمه.
انتظارم خيلى کمتر بود! واقعا خوب درومده انيمه, دقيقا چيزى که بايد موقع بازى کردن توو ذهنت تصور کنى رو به شکل خيلى قشنگ روى انيمه پياده کرده, من با مکالمه ى راگنا و ريچل خيلى حال کردم رفتاراى رايچلو اذىت کردناش عالى درومده.
دوستانى که حتى بازيشو بازى نکردنم پيشنهاد ميکنم انيمه رو ببين, انيمه قشنگيه.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,340
نام
امیر
Mushishi خودشم بسیار زیباست! حتما ببین! :x

محبوب ترین FMA:B میباشد :d ولی چون نظرها متفاوته،برای من بهترین F/Zـه! :d

اختلاف F/Z و FMA:B برای من خیلی کمه! :d ولی خوب،در آخر F/Z برام پیروز شد! :d شاید اگر FMA:B رو ببینی بیشتر از F/Z عاشقش بشی! :d
کلا بشین ببین لذت ببر! :d

نگاه کردن که انشاالله بزودی زود نگاه میکنم.
ولی یه سوال FMA:B کرکتری در حد کریتسوگو :xو ایسکندر داره؟! :-/

- - -ویرایش - - -

سوالم رو برای بار سوم میپرسم! :d

چند قسمت از ناروتو و ورژن شیپودنش فیلر هستند و دقیقا کدوم قسمت ها؟!؟

پ.ن:
دلیل سوال این است که موقع دانلود قسمت های فیلر رو Skip کرده و دانلود نکنم.

mahdiyg

کاربر سایت
Nov 25, 2011
214
آقا اونایی که اینقد میگن ناروتو ناروتو بیان جواب این بنده خدا رو بدن دیگه! کشت خودشو!:d

به پیشنهاد یکی از دوستان Ace of Diamond رو دیدیم! قشنگ بود! صحنه های خنده دار و باحال کم نداشت! نمیدونم چرا حس میکنم"ایجان" اخلاق های "ارن" رو به ارث برده؟!:d:-/

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
نگاه کردن که انشاالله بزودی زود نگاه میکنم.
ولی یه سوال FMA:B کرکتری در حد کریتسوگو :xو ایسکندر داره؟! :-/

- - -ویرایش - - -

سوالم رو برای بار سوم میپرسم! :d

چند قسمت از ناروتو و ورژن شیپودنش فیلر هستند و دقیقا کدوم قسمت ها؟!؟

پ.ن:
دلیل سوال این است که موقع دانلود قسمت های فیلر رو Skip کرده و دانلود نکنم.
برای FMA:B :
ببین فرق اصلی این دوتا انیمه از نظر من، اینه که فیت مثلا 20 تا شخصیت داره با شخصیت پردازی بسیار عالی، ولی فول متال 40 تا شخصیت داره با شخصیت پردازی خیلی خیلی خوب! فرقشون در همین حده! شخصیت های فیت به یاد موندنی تر هستن، ولی تنوع شخصیتی تو فول متال بهتره (حداقل از نظر منِ اینایی که گفتم).... به نظرم به شدت ضرر کردی اگه نبینی برادرهود رو...

برای ناروتو:
ببین الان بلیچ هم فیلر زیاد داره، ولی مشکل ناروتو اینه که مثلا یه قسمت با دو خط دیالوگ از داستان اصلی (که شنیدنشون هم واجبه) شروع میشه، بعد مثلا 5 قسمت میره تو باقالی ها، بعد آخر قسمت آخر هم دو خط دیگه اضافه میشه8-|
برای همینه که فیلر هاش اعصاب خورد کنه. بلیچ هم فلیر داره، ولی راحت میشه ردشون کرد.:bighug:
برای همین هم هست که نمیشه دقیق گفت کدوم قسمت ها فیلر هستن و کدوما نیستن.
بازم اگه کارت گیره، اینجا رو بخون:
دنیای انیمه و مانگا | AnimWorld Forum

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
سلام دوستان ، من دیشب Shingeki رو تموم کردم ، می خواستم بدونم آیا ادامه انیمه هم ساخته میشه یا نه فقط مانگاش ادامه پیدا می کنه؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام دوستان ، من دیشب Shingeki رو تموم کردم ، می خواستم بدونم آیا ادامه انیمه هم ساخته میشه یا نه فقط مانگاش ادامه پیدا می کنه؟
مانگا ادامه داره، و با وضعیت خیلی خوب انیمه، احتمالش کمه که ادامش رو نسازن.
احتمالا می ذارن مانگا تموم بشه یاد حداقل مقدار زیادی جلو بره (که اینم فکر می کنم زیر یکی دو سال طول نکشه)، و بعد یه سری دیگه می سازن.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بچه ها یک سوال :

K-N-B فصل اولش{که دارم میبینم} مال چه سالیه ؟ یعنی الان بین فصل 1 و 2 چند سال فاصله بود ؟

آیا مانگاش هنوز ادامه داره ؟ فصل 3 هم خواهد داشت یا پتانسیل داشتنش رو داره ؟‌

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر