Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوستان نظرتون راجع به مانستر چیه؟با یکی بحث میکردم سر Death Note گفت اینم یعنی Monster از نظر دارک و رئال بودن بهش نزدیکه.خوبه؟کامل زیرنویس شده؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
Rock Lee اصلا نیاز به هایپ نداره. خودش هایپه. قسمت آخر رو ببینی یهو یه 10 می ندازی تنگ انیمه واسه Rateاش.
مبارزه ساسوکه و ناروتو و راک لی یکی از بهترین مبارزه هایی میشه که میبینی. البته منظورم از نظر کمدی بودنا نه خود کیفیت جنگ

Rock Lee واقعا انیمه fun هستش حیفه که نمی تونی ادامه بدی واقعا داری ضرر می کنی!!:d
rjr2ru3syusnsa3md2.jpg

s2gfjsdgdr9vi9qlyo1.jpg

و
Fairy Tail رو تا کجا دیدی؟؟
من این انیمه بخاطره کاراکتره مورده علاقم و موسیقی انیمه دنبالش می کنم وگرنه منم مثل تو.....
البته باز راک لی وضعش از اینا بهتره! هفته ای 2-3 قسمت میبینم:-" ولی سرعت دیدن کمه:(( اگر تا آخر این هفته تمومش میکردم عالی میشد :d فعلا 34 تا دیدم، 35 هم دانلود شده، تا 39 گذاشتم برای دانلود:-"
---
FT رو هم تا ...
اون شهر متحرک دیدم! که داشت نزدیک میشد به مقصد! :d اسم ها رو هم یادم رفته کلا :-" ولی میدنایت ترکید، و هویت اصلی رئیسشون رو شده و ... :-"
FT هم باز سرعتش بیشتر از ناتسومه ـست! ناتسومه رسما ایست گشتیده! :d امشب یکم زور میزنم ببینم چه میتونم بکنم برای این 3تا! :d (همش تقصیر خودمه! تا الان هیچوقت چندتا انیمه رو با هم نمیدیدم که از این مشکلات پیش نیاد! ایندفعه جوگیر گشتیدم و هر 3تاش به فنا رفتن:-" )

بعضی مانگا ها یا مهنوا ها رو باید حتما خوند ( این حتما مثل اینه که بگی اجباری نیست ولی الزامیه )>:):d
یه نمونه هایی میگم برید بخونید بشید مانگا خون انیمه رو ترک کنید>:)
Berserk این الزامی اجباری هالیش نیست اگه نخونید خودم میام گردنتون رو میزنم>:)
از مهنوا هم God Of High Shcool , Tower Of God اشاره کرد که خیلـــــــــــــــــــــــــــی قشنگن:x
بیشتر از این نمیگم سکته رو نزنین:p
درکل پیش به سوی مانگاb-)
اما خب بعضیا فرق فوکولند مثه Fairy Tail که واقعا انیمش از مانگاش بهتره که اون پوکید=((
اهل مانگا و منهوا و اینا نیستم، ولی Tower of God به شدت پیشنهاد میشه! :x

آخرین ویرایش:

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
واقعا یکی نمیدونه این چه انیمه ای هست؟ دفعه قبلی اقا خلیل زحمت کشید گفت اینم بگید ممنون میشم

سلام عزیز
اگه اشتبا نکنم باید Kiniro no Corda: Primo Passo یا اسم دیگش La Corda D'Oro: Primo
Passo باید باشه
از اینجا شاید بتونی ببینی و اطمینان پیدا کنی
http://myanimelist.net/anime/1579/Kiniro_no_Corda:_Primo_Passo
برقرار باشی
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
چیزی مد نظر داری یه پ.خ بده بزنیم رفتیم یه وری بگیری
:biggrin1:
اصولاً هر چیزی که ندارم رو مد نظر دارم :D
مانگاهای ناروتو و وان پیس و هر چیزی که بدردبخوره رو هم میخوام به فارسی .
مانهوای خوب هم باشه میخوام .
انیمه هم XHX رو قطعاً میخوام .
این چیزایی که همیشه اینجا تعریف مکنید مثل بلزباب و برسرک و این چیزا رو هم میخوام .
فصلی هم هرچیز بدردبخوری هست مال 2011 و 2012 و 2013 رو میخوام .
عجب لیستی شد . چه خوش اشتهام :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,111
نام
محمد علی
دوستان نظرتون راجع به مانستر چیه؟با یکی بحث میکردم سر Death Note گفت اینم یعنی Monster از نظر دارک و رئال بودن بهش نزدیکه.خوبه؟کامل زیرنویس شده؟

مانستر دز رئال بودن و بزرگسال بودنش از دث نوت بسیار بیشتره (هر چند رئال نیست :>)
زیرنویسش هم تا جایی که می دونم هنوز تموم نشده:(

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
دوستان انیمه باز ، انیمه تو مایه های Death Note داریم چیزی ؟ :d
2,Code Geass 1
که دو فصل هستش هر کردوم 25 قسمت!! که داستان و... خیلی شبیه به Death Note ولی کمی رنگی و مدرنه ولی از نظر داستان یه سره گردن از Death Note بالاتر به نظرم!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آخرین گزارش از وضعیت انیمه ایی :D

Naruto Shippuden :
تا 308 دیدم.
309 و 310 رو هم دانلود کردم ولی خب فعلا زدن تو خط فیلر (اونم از نوع ضعیفش) برای همین حس دیدنشون نیست :D
به نظرم اشتباه میکنند این همه فیلر میدن. آدم داستان اصلی از دستش در میره.

Naruto SD Rock Lee :
40 قسمت دانلود کردم همه اش رو هم دیدم :D
خیلی باحاله =)) حیفه دلم نمیاد تمومش کنم :D

Fullmetal Alchemist : Brotherhood :
پیشنهاد امیر :D
کامل دیدمش، واقعا قشنگ بود. شخصیت ها، داستان، مبارزات و ... همگی در سطح خیلی بالایی قرار داشتن. اصولا از شخصیت های اصلی زیاد خوشم نمیاد ولی ادوارد فوق العاده بود :x وینری هم خیلی خوب بود.
فقط در مورد پایانش :
به نظرم زیادی خوب تموم شد :D من انتظار داشتم حداقل یکی از برادرا کشته یا اونور دروازه اسیر بشه. حالا بماند که اسکار هم اومد جز شخصیت های خوب و ماستانگ هم چشماش شفا پیدا کرد :D

خلاصه خیلی خوب بود ولی پایانش خیلی دیگه Happy شد :D
------------
راستی خبری از فصل دوم K نشد ؟!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
فقط در مورد پایانش :
به نظرم زیادی خوب تموم شد :D من انتظار داشتم حداقل یکی از برادرا کشته یا اونور دروازه اسیر بشه. حالا بماند که اسکار هم اومد جز شخصیت های خوب و ماستانگ هم چشماش شفا پیدا کرد :D

خلاصه خیلی خوب بود ولی پایانش خیلی دیگه Happy شد :D
------------
راستی خبری از فصل دوم K نشد ؟!

اگر نسخه اولی FM رو میدیدی،
همون پایانی که انتظار داشتی دقیقا توش اتفاق میوفته. من هر جفتش رو دیدم ولی خودم با BH خیلی بیشتر حال کردم. به نظر من داستانش پیوستگی بهتری داشت.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
eol58h4at79vqiyxw9.jpg

یعنی اعتماد به نفس اینا ستودنیه :| :D فعلا ناروتو On Hold شد تا فیلر ها به پایان برسن :D پیش به سوی رسیدن به پخش هفتگی ـه وان پیس! :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اگر نسخه اولی FM رو میدیدی،
همون پایانی که انتظار داشتی دقیقا توش اتفاق میوفته. من هر جفتش رو دیدم ولی خودم با BH خیلی بیشتر حال کردم. به نظر من داستانش پیوستگی بهتری داشت.

آره به نظرم اونطوری خیلی جالبتر میشد ولی
برای تنوع هر از چندگاهی یه Happy Ending آنچنان هم بد نیست :D

فقط داود کدوم برادر توی سری اول کشته میشه ؟!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
آره به نظرم اونطوری خیلی جالبتر میشد ولی
برای تنوع هر از چندگاهی یه Happy Ending آنچنان هم بد نیست :D

فقط داود کدوم برادر توی سری اول کشته میشه ؟!

هیچکدوم. جفتشون زنده می مونن. فقط آلفونس به دنیای انیمه بر می گرده و ادوارد میره به یه دنیای مدرن تر (موازی با همین دنیا) اصلا یه چیزی شد آخر سری اول شیر تو شیر. دقیق نفهمیدم کی به کی شد. :D حالا باز اهل فن توضیح بدن بهتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر