Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
بچه ها ازتون خواهش میکنم مدتیه دنبال یه انیمه هستم سینمایی که داستان این بوده یک بچه 5 سالشه همراه با خواهرش 7 ساله که خواهرش هم کور بوده بدنبال مادرشون میگردن د صورتیکه مادرشون واسه اینکه تو اتش سوزی بچه هاشو نجات بده مرده بوده ولی اینا فکر میکردن زندست و دنبالش میگردن و در اخر..... یبار اینو تو شبکه استانی دیدم اسمشو فکر کنم گذاشته بودن ژنیو بدنبال مادر ازتون خواهش میکنم واسم پیداش کنید

انیمه ی کره ای Oseam بودش، سال 2003

Tasogare Otome × Amnesia رو دیدم این چند روز.
داستان بدی نداشت ولی طبق معمول با آب‌بستن و منحرف‌گرایی بهش اسیب زدن. توی این ژانر بنظرم، بین اونهای که دیدم، Shiki بعد Another حرف اول رو میزنن.

انیمه ی کره ای Oseam بودش، سال 2003

خلیل جان واقعا نمیدونم با چه زبونی ازت تشکر کنم مرسی .اینم از اون انیمه هاست که لینک دانلودش سخت گیر میاد تا حالا پیدا نکردم اگر کسی تونست کمک کنه ممنون میشم.مرسی اقا خلیل گل:x

خلیل جان واقعا نمیدونم با چه زبونی ازت تشکر کنم مرسی .اینم از اون انیمه هاست که لینک دانلودش سخت گیر میاد تا حالا پیدا نکردم اگر کسی تونست کمک کنه ممنون میشم.مرسی اقا خلیل گل:x

امیداورم که تورنت باز باشی، توی این سایت تورنت عضو شو، سرچ کنی هستش، انیمه هم سید به اندازه ای داره که قابل دانلود باشه.

امیداورم که تورنت باز باشی، توی این سایت تورنت عضو شو، سرچ کنی هستش، انیمه هم سید به اندازه ای داره که قابل دانلود باشه.

شرمندم اقا خلیل اصلا تاحالا یبار هم از تورنت چیزی دانلود نکردم اصلا نمیدونم چجوری دانلو میکنن اگه میشد لینک معمولی از اپلودر ها بدی ممنونت میشدم :x

آقا کلا سابقه داشته انیمه ای رو ریبوت کنن بعد مثلا 20 30 سال ؟ :دی یعنی ما نباید یه فوتبالیست ها سری جدید ببینیم ؟ :(

مانگاش تا همین یه سال پیش بوده فوتبالیستا (بهتره بگم Captain Tsubasa) انیمه اش هم رو همین حساب ممکنه دوباره ساخته شه شاید.
آخرین سری انیمه اش هم فکر کنم برای سال 2002 بود.

مانگاش تا همین یه سال پیش بوده فوتبالیستا (بهتره بگم Captain Tsubasa) انیمه اش هم رو همین حساب ممکنه دوباره ساخته شه شاید.
آخرین سری انیمه اش هم فکر کنم برای سال 2002 بود.
اونها خیلی بروز هستن و نسبت به سلیقه روزه بینندهاشون انیمه میسازن یا پخش میکنن.

بعد از وقفه ای طولانی،دو قسمت باقیمونده از Psycho-Pass رو هم دیدم.

تم فوق العاده جدی و تاریک داستان با برملا شدن ماهیت واقعی شیبیل و تبدیل شدن آکانه به یکی مثل گینوزا به اوج خودش رسید.یعنی من عاشق پایان داستان بودم.خصوصا چند دقیقه آخر.که همه چیز مثل یک چرخه در حال تکرار شدنه تو دنیای تحت کنترل شیبیل.شخصیت پردازی های داستان هم بجز پروفسور(اسمش یادم نیست)و شیون فوق العاده بودن.همه شخصیت ها در طول داستان به یه بلوغ فکری خاصی رسیدن.حالا که آکانه قسمت اول و آخر رو با هم مقایسه میکنم میبینم چقدر کار نویسنده ها رو این قضیه خوب بوده.به جز چند قسمت که افت گرافیکی داشتن انصافا من هیچ ایرادی رو به این انیمه وارد نمیبینم.بعد از مدت ها انرزی تاره گرفتم.

خبری از فصل دوم یا فیلم کلا ادامه ای برای PP نیست؟

تقسیم بندی:d : 1-ارزش نگاه کردن نداره 2-برای سرگرمی خوبه 3-خوب بود 4-عالی بود
از اونجایی که گرافیک توی انیمه برای من هیچ اهمیتی نداره، پس در مورد گرافیک حرفی نمیزنم !
در مورد داستان هم صحبتی نمیکنم که مشکلی پیش نیاد :d

Clannad و CLANNAD After Story
سری اول 24 و سری دوم 25 قسمت
سری اول خوب با یه پایان عالی و سری دوم عالی با یه پایان عالی
قبلا گفتم :
برای یه H&S این انیمه یه سمه !:dمن توش موندم تو چجوری تا آخرش دووم آوردی امیر جان !!:d
ولی برای یه درام پسند این انیمه فوق العاده هست ! بهترین انیمه کوتاه عمرم و کلی بخوام بگم بهترین انیمه بعد ناروتو برای من ! (بعضی وقتا فکر میکنم با هم برابرن):d
دوستانی که دنبال انیمه های درام و پر از دیالوگ های مفهومی بسیار زیبا هستند، هرگز این انیمه رو از دست ندین هرگز !
در کل عالی بود ! نمره ی کامل )

Claymore با 26 قسمت
انیمه ی بدی نبود ! نکته ی مهم، تو این انیمه این بود که وجود اون پسره خیلی به داستانش کمک کرد ! در کل برای سرگرمی خوب بود!

Darker than Black با 26 قسمت و Darker than Black 2 با 12 قسمت
توی سری اول داستان، شخصیت پردازی، طراحی شخصیت ها و . . .، هه در سطح خوبی قرار گرفته بودن، روی شخصیت اصلی داستان عالی کار شده بود!
تو سری دوم علاوه بر اینکه کل این ویژگی ها بهتر شده بودن بلکه روی شخصیت پردازی همشون بیشتر کار شده بود !(از شمارهی دومش خیلی بیشتر خوشم اومد)
انیمه ی خوبی بودن !

Durarara با 25 قسمت
از اون انیمه های کلیشه ای بود ! دیگه بیشتر از این چیزی به فکرم نمیرسه !
برای سرگرمی خوب بود !

Fate Zero با 25 قسمت
اول از همه، برای اونایی که گرافیک انیمه براشون مهمه بگم که من تا حالا گرافیک بالاتر از این انیمه ندیدم !
این انیمه خوراک بچه های H&Sـه :d صحنه های اکشن زیاد، مبارزات زیبا، تا حدودی بی رحم و با یه داستان نرمال !
در کل نمیدونستم بین دو و سه، کدوم رو انتخاب کنم ! میشه گفت انیمه هم برای سرگرمی خوب بود + یک سری نکاتی که اون رو از حالت سرگرمی به خوب تبدیل میکنه !

FullMetal Panic و Full Metal Panic Fumoffu و FMPفصل اخر:d
فصل اول 24 قسمت-فصل دوم 12 قسمت-فصل سوم 14 قسمت
هر سه فصل، برای سرگرمی و خندیدن ! کلا انیمه ی فانی هست ! با یکمی تم رباتی !

full metal alchemist با 51 قسمت
unchated 2 ? شوخی کردم:dبخاطر این، این حرفو زدم چون از هر لحاظ که به انیمه نگاه کنی، میتونی به عنوان یه انیمه ی خوب بهش نگاه کنی ! سخته که یه انیمه از هر لحاظ خوب باشه !
در کل انیمه ی خوبی بود

full metal alchemist brotherhood با 64 قسمت
هیچ فرقی با قبلی که نداشت که هیچ، حتی بهتر هم شده بود !(کلا اون چیزایی که در مورد سری اولش گفتم رو + یه داستان بهتر )
بهترین حرفی که میتونم در موردش بزنم ((کامل کننده ی سریه اول !! ))

Hitman Reborn با 203 قسمت
بسیار بچگونه :d کلا انیمه ی خوشحالیه :d با خیال راحت میتونم بگم ارزش نگاه کردن نداشت !!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بازم خسته شدم و بقیه رو میزاریم برای یه وقت دیگه :d

Hitman Reborn با 203 قسمت
بسیار بچگونه :d کلا انیمه ی خوشحالیه :d با خیال راحت میتونم بگم ارزش نگاه کردن نداشت !!

درسته حالت بچگونه داره ولی با توجه به سال پخشش مبارزات و تفکر های خوبی برای داستان پردازی داشت بی انصافیه که بگیم ارزش دیدن نداشت ولی نظر شما هم محترم

درسته حالت بچگونه داره ولی با توجه به سال پخشش مبارزات و تفکر های خوبی برای داستان پردازی داشت بی انصافیه که بگیم ارزش دیدن نداشت ولی نظر شما هم محترم
حالت بچگون با بچگونه بودن فرق داره
ببین حسن جان برای منی که سنی ازم گذشته هم خیلی از انیمه هایی که حالت بچگونه رو دارن ولی پر از ویژگی های جالب توجه هستن که اصلا بچه ها با اونها سرکار ندارن (یعنی به اسم بچگانه ولی دو جانبه !)هم جالبه !
میخوام اینو بگم که به نظرم این انیمه فقط مختص بچه هاست ! نه انیمه ی بدی باشه نه ! من تو این کارا یه کم سخت گیرم ! شرمنده :d
یه جورایی بی انصافیه آره ! میتونستم بگم که برای سرگرمی خوبه ولی چون 203 قسمت هست و جز انیمه های بلنده، باید در موردش سختگیری بشه !
ولی خوب نظر شما هم محترمه !

آخرین ویرایش:
لقمان برو دور و بر من دیگه پیدات نشه :| خودت میدونی به خاطر نظر در مورد کدوم انیمه میگم :| الان اگر پیشم بودی،احتمالا دیگه نبودی:-" :d
البته الان که دوباره میخونم، میبینم نظرم توی اکثر اینا باهات مخالفه:p
مثلا Claymore از نظر من انیمه ی خوبی بود، غیر از 2-3 قسمت آخرش:-"
Durarara !! اتفاقا برای من خیلی انیمه ی جالبی بود! مخصوصا شیزو >:) پر از کاراکترهای باحال بود! :d
برای یه H&S این انیمه یه سمه !:dمن توش موندم تو چجوری تا آخرش دووم آوردی امیر جان !!:d
البته من شفاف سازی کنم که فقط سری اولش رو دیدم، ولی 1% هم جذبم نکرد و عمرا اگر تفنگ هم بزارن جلوم نمیرم طرف سری دومش :-" کلا سری اولش هیچ چیز جالبی برام نداشت! :d نه عشقولی جالبی داشت،نه شخصیت های جالبی،نه طنز باحالی، کلا هوچی :-" :d مثبت ترین نکته ـش، دانگو دانگو ـه آخرش بود:p

لقمان برو دور و بر من دیگه پیدات نشه :| خودت میدونی به خاطر نظر در مورد کدوم انیمه میگم :| الان اگر پیشم بودی،احتمالا دیگه نبودی:-" :d
البته الان که دوباره میخونم، میبینم نظرم توی اکثر اینا باهات مخالفه:p
Durarara !! اتفاقا برای من خیلی انیمه ی جالبی بود! مخصوصا شیزو >:) پر از کاراکترهای باحال بود! :d

البته من شفاف سازی کنم که فقط سری اولش رو دیدم، ولی 1% هم جذبم نکرد و عمرا اگر تفنگ هم بزارن جلوم نمیرم طرف سری دومش :-" کلا سری اولش هیچ چیز جالبی برام نداشت! :d نه عشقولی جالبی داشت،نه شخصیت های جالبی،نه طنز باحالی، کلا هوچی :-" :d مثبت ترین نکته ـش، دانگو دانگو ـه آخرش بود:p
ول کن بابا:dتو داری احساسی فکر میکنی !
من به هیچ انیمه ای رحم نمیکنم :d اون چیزی که حقشه رو میگم ! تو هر سبکی که باشه باتوجه به اون سبک نظرمو میگم !
اره این سبک برای تو خیلی خوبه ولی امیر یه لحظه فکر کن و کلی بهش نگاه کن ! از هر جهت بهش نگاه کن !
خوب گفتم که ! برای سرگرمی خوب بود :d
همین نظری که در موردش دادی یعنی اینکه برای سرگرمی خوب بود !
برای سرگرمی خوب بودن نه یعنی اینکه انیمه ی بدی باشه! یعنی این که شمارو تا آخر سرگرم میکنه !

ول کن بابا:dتو داری احساسی فکر میکنی !
من به هیچ انیمه ای رحم نمیکنم :d اون چیزی که حقشه رو میگم ! تو هر سبکی که باشه باتوجه به اون سبک نظرمو میگم !
برو بابا احساسی چیه :d
صحنه های اکشن زیاد، مبارزات زیبا، تا حدودی بی رحم و با یه داستان نرمال !
سر این مورد من اگر هزار تیکه ـت هم بکنم، کافی نیست:| داستان نرمال؟ :d نه واقعا اعتقاد داری داستانش نرمال بود؟ :d بزنم له ـت کنم ؟ :d
شاهکار بود F/Z ! شاهکار! :d گرچه شاهکار هم براش کمه! :d این انیمه واقعا بی نقص بود! :d
---
اره این سبک برای تو خیلی خوبه ولی امیر یه لحظه فکر کن و کلی بهش نگاه کن ! از هر جهت بهش نگاه کن !
اینکه من عشق شمشیرم بر منکرش لعنت! :d ولی واقعا اینم انیمه ی خوبی بود! :d حالا شاهکار و اینا نه! ولی بازم از هر جهتی بهش نگاه کنی انیمه خوبی بود! :d غیر از پایانش که الکی سر هم بندی نمودن:-"

خوب گفتم که ! برای سرگرمی خوب بود :d
همین نظری که در موردش دادی یعنی اینکه برای سرگرمی خوب بود !
برای سرگرمی خوب بودن نه یعنی اینکه انیمه ی بدی باشه! یعنی این که شمارو تا آخر سرگرم میکنه !
خوب مثلا یک انیمه ای مثل بن-تو هم (از نظر من،تو رو نمیدونم :d ) برای سرگرمی خوبه! وقتی این رو بزاری در کنار دورارارا ، به نظرم دورارارا خیلی بهتر میباشد و مثلا من میزارمش توی دسته ی 3 :d (شایدم 3ونیم مثلا :-" ) کلا دورارارا خیلی داستان جالبی داشت :d و کلیشه ای؟؟؟ داستان این مدلی من تا حالا ندیده بودم:p

در کل مواظب باش روزی روزگاری من نبینمت! >:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or